مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست و پس از تکمبل کردن ، آن ها ید به چه سازمانی ارسال شوند ؟ ید قبل از هرچیز بگوییم که معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که مشمولین می توانند داشتن شرایط معافیت کفالت ۹۸ از آن ها استفاده کنند . معافیت کفالت ما ، معافیت کفالت پ و معافیت کفالت سایر بستگان از انواع معافیت های کفالت به حساب می آیند . اما مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست ؟ چه کسانی می توانند از معافیت سرزی کفالت بهره مند شوند ؟ برای گرفتن کارت معافیت سرزی کفالت مشمولین ید اطلاعات لازم مورد مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ را داشته شند . برای اطلاعات بیشتر زمینه خدمت سرزیئ انواع معافیت ها به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمائید .

خدمت سرزی

جوانان ید بدانند پس از تمام شدن سن ۱۸ سالگی به سن مشمولیت خواهند رسید و ید تکلیف سرزی خود را روشن کنند . اینکه آن ها می خواهند مراحل اعزام به خدمت خود را انجام دهند یا اینکه می خواهند مورد انواع معافیت ها اطلاعات کسب کرده و به دنل گرفتن معافیت سرزی بروند .  افرادی که می خواهند برای اعزام به خدمت اقدام کنند ید پس از وارد شدن به سن ۱۹ سالگی از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ خواست خود را ثبت کرده و مدارک لازم برای اعزام به خدمت را آماده کنند .

این افراد پس از مشخص شدن محل اعزام حود و گذراندن ۲ ماه آموزشی به خدمت سرزی می روند . این افراد به مدت ۲۱ ماه ید خدمت کنند . اما این مدت اگرچه به ظاهر طولانی نمی رسد اما تفکر برخی از مشمولین این است که این ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضرورت بسیار طولانی است و به هر طریق ممکن تلاش خواهند کرد بتوانند از معافیت های مختلف استفاده کرده و کارت معافیت خود را بگیرند .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما   مرحله ی اول همان مدارکی اس که لا اشاره کردیم . اما برای گرفتن معافیت کفالت ما مشمولین ید شرایط زیر را دارا شند .

 • شرط اول این است که مشمول ید تنها فرزند پسر مای شد که می خواهد از آن نگهداری و مراقبت بکند . اگر مشمول برا بزرگتر از خود داشته شد نمی تواند از این نوع معافیت کفالت استفاده  کند .
 • شرط دوم این است که مشمول ید به سن ۱۹ سالگی برسد بتواند خواست خود را سامانه ی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا ثبت کند .
 • شرط سوم این است که ما مشمول ید بدون همسر شد . یا همسرش قید حیات نشد . یا اینکه از همسر خود جدا شده شد . مشمول صورتتی می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما را به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا تحویل دهد و خواست معافیت کفالت ما را داشته شد که ماش ازدواج مجدد نکرده شد و مجرد شد .
 • شرط چهارم این است که مشمول برای گرفتن معافیت کفالتنید وارد غیبت غیر مجاز شده شد . مشمولین ید نظر داشته شند که ید پس از وزود به سن مشمولیت نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت نظام وظیفه ی خود ید اقدام کنند از غیبت کردن جلوگیری شود .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما طلاق گرفته

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما طلاق گرفته  مرحله اول مدارکی است که لا نیز اشاره کردیم . اما این مدارک مرجله اول فقط برای ثبت خواست معافیت کفالت بوده است . مرحله ی دوم نیز مشمولین ید مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما طلاق گرفته را آماده کنند . چون این مدارک برای گرفتن معافیت کفالت مورد نیاز است .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما طلاق گرفته مرجله دوم :

 • اصل شناسناهه مشمول به همراه کپی از تمام صفحات آن ( توجه داشته شید که شناسنامه مشمول ید عکس دار شد .)
 • اصل شناسنامه پ و ما و کپی از تمام صفحات آن ها .
 • کپی از صفحه اول شناسنامه براان و خخواهران مشمول  .
 • اصل گواهی فوت پ مشمول صورت فوت یا اصل و کپی از طلاق نامه ی ما .
 • کپی از شناسنامه سا خلاصه فوت همسران دیگر ما ( صورتی که ما ازدواج مجدد کرده شد .)
 • دو قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پس زمینه ی سفید از ما مشمول .
 • یک قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پشت زمینه ی سفید از خود مشمول .
 • اصل و کپی گواهی آخرین مک تحصیلی مشمول .
 • تکمیل برگه شماره یک یا فرم آخرین وضعیت مشمولین .
 • تکمیل ببرگه شماره ۸ یا ییدیه وضعیت مشمولین .
 • تهیه فیش نکی .

معافیت کفالت ما طلاق گرفته به صورت موقت خواهد بود . یعنی ۳۰ ماه معافیت موقت به مشمول داده خواهد شد . اگر ۳۰ ماه پس از ریخ ثبت طلاق یا فوت همسر ، ما مشمول ازدواج مجدد نکرده شد . هم چنین برا دیگر مشمول به سن ۱۸ سالگی نرسیده شد مشمول می تواند معافیت موقت خود را به معافیت دائم تبدیل کند .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما مطلقه

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما مطلقه  لا به طور مفصل آورده شده است . مشمولین ید به این نکته توجه داشته شند که حین استفاده از معافیت تحصیلی نیز می توانند از معافیت کفالت بهره مند شوند . هم چنین داشتن برا دیگر لای ۱۸ سال مانع رسیدگی به معافیت کفالت ما خواهد شد . حتی اگر برا ازدواج کرده شد یا به کشوری دیگر مهاجرت کند نیطز نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا شد . مشمولین هم چنین پس از آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما مطلقه و تقاضای معافیت کفالت ید ظرف یک ماه برای رسیدگی به خواست خود اقدام کنند . غیر این صورت خواست آن ها ملقی خواهد شد . ید پس از آن مراحل اعزام به خدمت خود را انجام داده و به خدمت سرزی بروند .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما برای فرزند دوم

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما برای فرزند دوم به این صورت است که فرزند اول بر اساس تشخیص شورای پزشکی نتواند مراقب و نگهدارنده ی ما بوده شد . یا اینکه فرزند اول پس از گرفتن معافیت کفالت فوت شده شد . غیر این صورت ما نمی تواند معافیت کفالت را برای فرزند دوم خود بگیرد مگر موارد خاصی که ذکر خواهیم کرد .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما برای فرزند دوم  این است که فرزند اول حال استفاده از معافیت تحصیلی شد . بنابراین  این قضیه مانع از معافیت موقت برا دیگر نخواهد بود . مشمول می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ ما برای فرزند دوم  خود را آماده کرده و از معافیت موقت استفاده کند .اما این معافیت فقط طول تحصیل برا دیگر معتبر خواهد بود . یععنی پس از اتمام تحصیل برا دیگر ، مشمول ید برای رفتن به خدمت ضرورت مراحل اعزام خود را انجام دهد .  هم چنین اگر برا یا براان مشمول به دلیل بیماری معلولیت نتوانند کفالت ما را به عهده بگیرند بر اساس تشخیص شورای پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مشمول می تواند به عنوان فزند دوم کفالت ما خود را به عهده بگیرد .

خوانندگان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه معافیت پزشکی ، معافیت تحصیلی ، معافیت ایثارگری و  انواع کسری خدمت سرزی ، کسر خدمت جانزی و کسر خدمت نحبگان مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه تماس بگیرند . مشاورین متخصص ما پاسخگوی شما خواهند بود .

 

مدارک مورد نیاز معافیت

برای گذراندن مراحل معافیت مشمولین به مدارک مشخصی نیاز دارند . مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ مرحله ی اول به شرح زیر ممی شد :

 1. تکمیل فرم وضعیت مشمولان .
 2. تکیمل فرم معاینه اولیه مشمولان .
 3. تکیمل فرم واکسیناسیون .
 4. تکمیل فرم آخرین وضعیت مشمولان .
 5. عکس پرسنلی ۳*۴ رنگی از مشمولین پس زمینه سفید .
 6. کارت ملی مشمول و کپی از آن .
 7. شناسنامه ی مشمول و کپی از تمام صفحات آن .
 8. کپی شناسنامه پ و ما مشمول و خواهر و برا .
 9. گواهی مک تحصیلی و کپی از آن .
 10. گواهی اشتغال به خدمت ( برای افرادی که دوران خدمت سرزی می شند و قصد دارند برای معافیت حین خدمت اقدام کنند ) .

این مدارک مرحله اول مورد نیاز خواهد بود . مشمولین ید برای اقدام و آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ اول خواست معافیت خود را از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ ثبت کرده و مدارک لازم را به سازمان نظام وظیفه بفرستند . مشمولین برای تشکیل کمیسیون دعوت شده و هیئت رسیدگی برای معافیت کفالت تصمیم نهایی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گرفته خواهد شد . یعنی مشمولین بر اساس رای نهایی شورای رسیدگی می توانند کارت معافیت خود ر ا یافت کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 12 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت 1:05
توسط avije | تعداد بازديد : 99 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

شرایط معافیت دندان سرزی۹۸

معافیت دندان چیست ؟ آیا چنین معافیتی وجود دارد ؟ شاید بسیار ساده به نظر یرسد . اینکه آیا بین معافیت هایی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا قرار داده است و قوانین بسیاری برای آن وضع کرده است معافیت دندان وجود داشته شد . زیرا بیماری های مرتبط فک و دهان و دندان ، بیماری های ساده و پیش پا افده به نظر می آیند . همانطور که می دانید بیشترین نوع معافیت ها مرتبط مشکلات و بیماری ها می شد . وضع جسمی و روحی فرد می تواند دلیل معافیت پزشکی او شد . معافیت پزشکی یکی از پرطرفدارترین و متداول ترین نوع معافیت های موجود می شد که مشمولین از آن استفاده می کنند .

جوانان جامعه ما امروزه سعی دارند به طریقی از رفتن به سرزی امتناع کنند . زیرا رسیدن به سن مشمولیت دقیقا همان سنی است که مشمولین ید برای آینده ی خود تصمیمی مهم بگیرند . دانشگاه و رشته ی مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و ادامه تحصیل دهند . یا اینکه پس از اتمام تحصیل مقطع متوسطه برای اتنخاب حرفه ی ا شغلی مناسب پیگیر شند . به همین دلیل رفتن به خدمت سرزی را کاری بس دشوار و سخت می دانند . مشمولین فکر می کنند گذراندن ۲۱ ماه خدمت دوره ی ضرورت عث می شود آن ها از بخش مهمی از زندگی خود دور شده و آسب جدی به زندگی و تحصیلشان وارد شود .

گفته های لا همه عث شده که جوانان ما از رفتن به خدمت دوره ی ضرورت فراری شند . این جوانان همه به نحوی دنل شیوه ی مناسبی هستند بتوانند از رفتن به سرزی منصرف شوند . همه ی مشمولین این روزها به دنل راه آسان و همواری می گردند از خدمت سرزی منصرف شوند . اما بهترین راه کدام است ؟ انتخاب شما خواننده ی عزیز این ره چیست ؟ آیا معافیت های خدمت سرزی می تواند بهترین گزینه برای جوانان مشمول شد ؟ آیا همه می توانند از معافیت سرزی استفاده کنند ؟ آیا می دانید به جز معافیت خدمت سرزی چه راه هایی پیش روی جوانان خواهد بود ؟برای کسب اطلاعات زمینه معافیت های سرزی و … به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمایید .

ما قصد داریم این مقاله راه های رهایی از خدمت سرزی و آسان شدن این مرحله سخت زندگی جوانان را به آن ها یادآوری و آموزش دهیم . اینکه چگونه جوانان می توانند این مسیر سخت خدمت ۲۱ ماهه ی سرزی را به راحتی پشت سر گذاشته و به اهداف مهم زندگی خود دست پیدا کنند . برای این کار اول راه های آسان شدن خدمت دوره ی ضرورت را هم مرور می کنیم . راه های بسیاری برای کم شدن دوره ی خدمت ضرورت وجود دارد که سازمان نظام وظیفه آن را اختیار مشمولین قرار داده است . این راه کارها را هم مرور میکینیم .

راه های اعلام شده از سوی سازمان نظام وظیفه برای کم شدن یا حذف دوره خدمت سرزی برای مشمولین :

 • استفاده از انواع معافیت های دائم .
 • بهره مندی از کسری خدمت نظام وظیفه .
 • استفاده از امریه سرزی .
 • استفاده از معافیت های خدمات رزمی .
 • استفاده از معافیت های موقت .
 • استفاده از معافیت های مرتبط معافیت های تحصیلی .

 

معافیت دندان سرزی

معافیت دندان سرزی می تواند  آیا راهی برای جوانان شد بتوانند از معافیت پزشکی بهره مند شوند ؟ سوال اینجاست که معافیت دندان نیز جزو معافیت های پزشکی به حساب می آید یا خیر ؟  اما آیا همین بیماری های به نظر ساده می توانند معافیت دندان را پی داشته شند ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ید اول از هر چیز اطلاعات خود را افزایش داده و مطالعات و قوانین مرتبط  معافیت دندان را مطالعه کنید .

شاید غیر قابل ور شد . همین مشکلات مرتبط دهان و دندان که بسیار پیش پا افده به نظر می آیند بسیاری از افراد عث ایجاد اختلال خوردن غذا ، اختلال صحبت کردن و سایر اعمال روزانه ی هر شخص خواهد شد . اول از همه لیست بیماری های معافیت پزشکی را اختیار مشمولین خواهیم گذاشت . معافیت دندان سرزی نیز جزو بیماری های این فهرست می شند .

فهرست بیماری های سازمان نظام وظیفه مرتبط معافیت های پزشکی 

 1. بیماری های عفونی
 2. بیماری های قلبی
 3. بیماری های اعصاب و روان
 4. بیماری های خون و آنکولوژی
 5. بیماری های فک و دهان و دندان
 6. بیماری های حلق و بینی
 7. بیماری های جراحی مغز
 8. بیماری های استخوان
 9. بیماری های عمومی
 10. بیماری های پوستی
 11. بیماری های غدد مترشحه
 12. بیماری های داخلی مغز و اعصاب
 13. بیماری های روماتولوؤی
 14. بیماری های دستگاه گوارش
 15. بیماری های ریوی
 16. بیماری های چشم
 17. بیماری های دستگاه تناسلی

 

معافیت دندان مصنوعی

معافیت دندان مصنوعی شاید به نظر خنده دار بیاید . اما سال های گذشته قوانینی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی تصویب شد . که بسیاری از افراد از طریق همین قانون توانستند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کرده و کارت معافیت بگیرند . این مشمولین داشتن مدارک معافیت خدمت مناسب توانستند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کنند . این قانون به اسن صورت است که مشمولینی که ۱۴ عدد از دندان های اصلی خود را دهان نداشته شند . می توانند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کنند . جالب اینجاست که بسیاری جوانان همان سال برخی اسن ها به دلیل فرار از خدمت سرزی و گرفتن معافیت دندان های خود را کشیدند .

همانطور که لا اشاره کردیم این معافیت نوع شایعی از معافیت پزشکی است . اگرچه ساده به نظر می رسد اما سال های اخیر مشمولین زیادی از همین معافیت دندان سرزی استفاده کرده اند و کارت معافیت پزشکی خود را یافت کرده اند . جالب است بدانید که اهمیت معافیت دندان اینق زیاد است که این بیماری فهرست بیماری های معافیت پزشکی نیز قرار دارد . همانطور که لیست لا آورده شد به جز بیماری های مرتبط فک و دهان و دندان ، بیماری های زیاد دیگری نیز وجود دارند که مشمولین می توانند از طریق آن ها معافیت سرزی پزشکی بگیرند .

مشاوره معافیت پزشکی این جا مشمولین را برای گرفتن معافیت پزشکی سرزی و هم چنین معافیت دندان سرزی راهنمایی خواهد کرد . زیرا قوانین زیادی ارتط  مدت زمان معافیت پزشکی سرزی و مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی خدمت سرزی وجود دارد که شما عزیزان ید از آن ها مطلع شوید . ما همراه شید ادامه به تمام مسائل مربوط به معافیت دندان سرزی خواهیم پرداخت .


بیشتر بخوانید: جزئیات معافیت پزشکی خدمت سرزی ۹۸


 

شرایط معافیت دندان

شرایط معافیت دندان بسیار گسترده است . هرساله نیز این شرایط تغییرات بسیاری همراه بوده است . زیرا معافیت پزشکی خدمت سرزی آسان ترین راهی است که جوانان سال های گذشته به آن روی آورده است . این شرایط شامل قوانین بسیاری است که اینجا به برخی از آن ها اشاره کرده ایم .

 1. اختلالات شدید جویدن یا کاهش دادن قت تکلم .
 2. تومورهای خوش خیم که عث اختلال جویدن می شوند .
 3. ناهنجاری های زنی مانند آنکیلوگلوسی .
 4. لب شکری همراه عارضه های تنفسی .
 5. تومورهای بدخیم موجود فک و دهان و دندان .
 6. ناهنجاری های اسکلتی فک و صورت .
 7. و سایر بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط بیماری های دندان و دهان .

معافیت دندانپزشکی

معافیت دندانپزشکی می تواند به مشمولین کمک کند کارت معافیت خود را بگیرند . اما این کار نیازمند مشاوره معافیت ست می شد . مرکز مشاوره نظام وظیفه به همراه مرکز مشاوره معافیت پزشکی مشمولین را تمام امور مشاوره معافیت راهنمایی و همراهی خواهند کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه های مختلف معافیت پزشکی مشاورین متخصص ما تماس شید .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

شرایط معافیت دندان سرزی ۹۸

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 27 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 0:45
توسط avije | تعداد بازديد : 105 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

کمیسیون معافیت کفالت یکی از مهم ترین مراحل برای اخذ یافت معافیت کفالت می شد . به همین دلیل مشمولین ید کمیسیون معافیت کفالت را جدی بگیرند . قبل از توضیحات ره مراحل و ضوابط کمیسیون معافیت کفالت ، مشمولین ید شرایط این معافیت کفالت آشنا شوند . برای آشنایی شرایط معافیت کفالیت و … میتوانید به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمائید . زیرا معافیت سرزی کفالت انواع بسیاری دارد که برای هرکدام جداگانه کمیسیون معافیت کفالت خاصی برگزار می شود . همانطور که می دانید جوانان برای رسیدن به سن مشمولیت و گذراندن مراحل سخت سرزی دغدغه ی بسیاری دارند . زیرا ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضرورت و دور بودن از محیط خانه و خانواده بعد از ۱۸ سال برای هر کسی سخت خواهد بود .

انواع معافیت های کفالت

 • معافیت کفالت پ مسن
 • معافیت کفالت ما بدون همسر
 • معافیت کفالت ما طلاق گرفته
 • معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت برا صغیر
 • معافیت کفالت خواهر
 • معافیت کفالت جد یا پبزرگ
 • معافیت کفالت جده یا مابزرگ
 • معافیت کفالت فرزند
 • معافیت کفالت تک پسری
 • معافیت کفالت همسر
 • معافیت کفالت برا کبیر بیمار

برای استفاده از معافیت های کفالت و شرکت  کمیسیون معافیت کفالت ، مشمولین ید قبل از هر چیز از سه شرط اصلی برخوردار شند . داشتن این شرایط و شرایط اختصاصی هر نوع معافیت کفالت ، آن ها می توانند از معافیت سرزی کفالت بهره مند شوند .

 1. فرد متقاضی معافیت سرزی کفالت ید برای ثبت خواست خود به سن مشمولیت رسیده شد . زودتر از سن قانونی پسران قا نخواهند بود برای این نوع معافیت اقدام کنند .
 2. مشمول ید تنها پسری شد که خانواده ی خود لای ۱۸ سال سن دارد . خواست او سازمان نظام وظیفه مورد بررسی قرار بگیرد .
 3. فرد ید سریعا پس از ورود به سن مشمولیت برای معافیت کفالت اقدام کند . زیرا پس از ورود به غیبت غیر موجه ، امکان گرفتن معافیت کفالت را نخواهد داشت .

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت

سوالات کمیسیون معافیت کفالت از بخش های مهم این معافیت می شد . زیرا شرایط مشمول و فردی که می خواهد کفالتش را به عهده بگیرد برای سازمان نظام وظیفه حائز اهمیت خواهد بود . سوالات کمیسیون معافیت کفالت به سوالات متداولی گفته می شود که مشمولین ید به پاسخ های آن واقف شند . این سوالات مجموعه سوالاتی است که بر اساس نوع معافیت کفالت متغیر خواهد بود . برخی سوالات کمیسیون معافیت کفالت سرزی را می توانید ادامه بخوانید و پاسخ های آن ها را به خاطر بسپارید .

شناخته شده ترین سوالات کمیسیون معافیت کفالت

_آیا داشتن برای که زیر سن ۱۸ سال است می تواند برای مشمول خواسر معافیت کفالت مشکلی ایجاد کند ؟

خیر . برا زیر سن ۱۸ سالگی هیچ مانعی برای معافیت سرزی کفالت نخواهد بود .

_آیا منظور از تنها مراقب و نگهداره این است که مشمول هیچ خواهر و برای نداشته شد ؟

خیر . نیاز است که مشمول تنها پسر لای ۱۸ سال خانواده ی خود شد . داشتن خواهر بزرگ تر مانعی برای این موضوع نخواهد بود .

_مشمول غایب می تواند از انواع معافیت کفالت بهره مند شود ؟

خیر . مشمول متقاضی معافیت کفالت ید به موقع و پس از ورود به سن ۱۹ سالگی برای معافیت اقدام کند .

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما مخصوص این نوع معافیت می شد . همانطور که می دانید برای استفاده از معافیت سرزی کفالت ما ، مشمول ید شرایط زیر را نظر بگیرد . طبق آخرین سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما ، ما مشمول ید دارای یکی از شرایط زیر شد .

 • ما مشمول ید از همسرش طلاق گرفته شد . ازدواج مجدد نیز برای ما مشمول غیر مجاز خواهد بود . پس از طلاق ید ۳۰ ماه از آن گذشته شد به مشمول معافیت دائم داده شود . یعنی قبل از ۳۰ ماه مشمول می تواند معافیت موقت بگیرد .
 • ما مشمول بر اثر فوت همسر تنها شده و نیازمند مراقبت و نگهداری شد . مشمولینی که ما جوان داشته و حتی کارمند بودن ماشان هیچ ثیری روند رسیدگی به معافیت کفالت آن ها نخواهد داشت .

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ مانند دیگر معافیت ها نیازمند جواب های دقیق و صحیح است . مشمولین ید بدانند برای معافیت سرزی کفالت پ ید شرایط زیر را نظر بگیرند . هم چنین پاسخ سوالات مهم زیر را به خاطر بسپارند .

_آیا تنها سن پ ملاک و معیار استفاده ی مشمولین از معافیت کفالت پ می شد ؟

خیر . برای استفاده از معافیت کفالت پ بیماری و ناتوانی پ مشمول نیز می تواند مورد بررسی قرار گرفته و معافیت کفالت به فرد تعلق خواهد گرفت

_سن پ مشمول ید چق شد فرزند پسر بتواند از کفالت سن پ استفاده کرده و معاف شود ؟

سال های گذشته پ سن ۶ سال می توانست برای فرزند خود معافیت کفالت بگیرد . اما سال های اخیر این قانون تغییراتی داشته و سن پ از ۶۵ سال به سن ۷۰ سال تغییر کرد .

زیرا مشمول دو صورت می تواند از معافیت کفالت سن پ استفاده کند :

 1. به خاطر سن ۷۰ سال پ .
 2. به خاطر بیماری و ناتوانی پ .

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ بیمار

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ بیمار که یکی از شناخته شده ترین معافیت ها است . زیرا این کمیسیون مدارک پزشکی پ می تواند نقش اصلی را ایفا کند . این کمیسیون علاوه بر مشمولین ، پ ناتوان نیز می تواند حضور پیدا کنند . رای اصلی این شورا هیئت رسیدگی می تواند قطعی شد . بر اساس نوع بیماری و شرایط جسمی و روحی پ مشمول می تواند از معافیت کفالت پ بیمار خود بهره مند شود .


بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای معافیت کفالت پ و ما


کسری خدمت

جوانان پس از ورود به سن ۱۹ سالگی مشمول خدمت وظیفه سرزی شده و ید برای اعزام به خدمت مراحل مشخصی را طی کنند . اما صد زیادی از مشمولین این کار را نخواهند کرد . شاید بپرسید چرا ؟ ما جواب این سوال دلایل زیادی خواهیم داشت . سال های اخیر سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا شرایط مناسبی را برای مشمولین محیا کرده است . بتوانند از تسهیلات ویژه ای استفاده کرده و خدمت مقدس سرزی برایشان آسان شود . راه های زیادی وجود دارد که جوانان ما بتوانند رفتن به خدمت سرزی را به تعویق بیندازند . یا اینکه به کلی از خدمت سرزی معاف شوند . همه ی مشمولین می دانند که معافیت سرزی بهترین و مطمئن ترین راهی است که آن ها می توانند  از خدمت کردن پرهیز کرده و سختی دوره ی خدمت ضرورت را نگذرانند و به راحتی کارت یایان خدمت بگیرند .

برای استفاده از معافیت سرزی ، مشمولین نیازمند شرایط ویژه ای هستند . شاید صد زیادی از مشمولین این شرایط را نداشته شند . این افراد چه کاری می توانند انجام دهند ر سنگین خدمت سرزی بر دوششان سبک تر شود ؟ آیا راهی به ذهنن می رسد ؟ برای پاسخ به این سوال ید به مشمولین عزیز بگوییم خوشبخنه راه هایی وجود دارند که بیشتر جوانان می توانند از آن ها به طریقی بهره بگیرند . فقط کافی است شناخت خود را نسبت به مسائل نظام وظیفه بیشتر کرده و سطح اطلاعات خود را لا ببرند . این راه های موثر و مفید شامل کسری خدمت سرزی ، معافیت تحصیلی ، امریه سرزی ، سازمان های امریه بگیر ، شرایط کسر خدمت و بسیاری راه های دیگر می شند .


بیشتر بخوانید: مراحل معافیت کفالت سرزی نظام وظیفه


 

انواع دیگر معافیت ها

برای استفاده از معافیت های خدمت سرزی ید انواع آن ها را بشناسیم . زیرا سال های جاری معافیت های جدیدی معرفی شده اند که برخی مشمولین از آن ها بی اطلاع هستند . ما اینجا معافیت های مختلف را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد . شما می توانید برای راهنمایی های بیشتر مرکز مشاوره آویژه و شماره تماس های موجود این صفحه .

 1. معافیت های کفالت
 2. انواع معافیت پزشکی 
 3. معافیت های تحصیلی
 4. معافیت ایثارگری و جانزی
 5. معافیت مددجویی
 6. معافیت سنی
 7. معافیت بنیاد نخبگان
 8. و سایر معافیت های دیگر

خوانندگان عزیز می توانند سوالات بیشتر خود را مشاورین ما مرکز مشاوره آویژه مطرح کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 22 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 0:21
توسط avije | تعداد بازديد : 102 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست و پس از تکمبل کردن ، آن ها ید به چه سازمانی ارسال شوند ؟ ید قبل از هرچیز بگوییم که معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که مشمولین می توانند داشتن شرایط معافیت کفالت از آن ها استفاده کنند . معافیت کفالت ما ، معافیت کفالت پ و معافیت کفالت سایر بستگان از انواع معافیت های کفالت به حساب می آیند . اما مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست ؟ چه کسانی می توانند از معافیت سرزی کفالت بهره مند شوند ؟ برای گرفتن کارت معافیت سرزی کفالت مشمولین ید اطلاعات لازم مورد مدارک لازم برای معافیت کفالت را داشته شند . برای اطلاعات بیشتر زمینه خدمت سرزیئ انواع معافیت ها به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمائید .

جوانان ید بدانند پس از تمام شدن سن ۱۸ سالگی به سن مشمولیت خواهند رسید و ید تکلیف سرزی خود را روشن کنند . اینکه آن ها می خواهند مراحل اعزام به خدمت خود را انجام دهند یا اینکه می خواهند مورد انواع معافیت ها اطلاعات کسب کرده و به دنل گرفتن معافیت سرزی بروند .  افرادی که می خواهند برای اعزام به خدمت اقدام کنند ید پس از وارد شدن به سن ۱۹ سالگی از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ خواست خود را ثبت کرده و مدارک لازم برای اعزام به خدمت را آماده کنند .

این افراد پس از مشخص شدن محل اعزام حود و گذراندن ۲ ماه آموزشی به خدمت سرزی می روند . این افراد به مدت ۲۱ ماه ید خدمت کنند . اما این مدت اگرچه به ظاهر طولانی نمی رسد اما تفکر برخی از مشمولین این است که این ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضرورت بسیار طولانی است و به هر طریق ممکن تلاش خواهند کرد بتوانند از معافیت های مختلف استفاده کرده و کارت معافیت خود را بگیرند .


بیشتر بخوانید: سوالات کمیسیون معافیت کفالت ۹۸ چیست؟


مدارک لازم برای معافیت کفالت ما

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مرحله ی اول همان مدارکی اس که لا اشاره کردیم . اما برای گرفتن معافیت کفالت ما مشمولین ید شرایط زیر را دارا شند .

 • شرط اول این است که مشمول ید تنها فرزند پسر مای شد که می خواهد از آن نگهداری و مراقبت بکند . اگر مشمول برا بزرگتر از خود داشته شد نمی تواند از این نوع معافیت کفالت استفاده  کند .
 • شرط دوم این است که مشمول ید به سن ۱۹ سالگی برسد بتواند خواست خود را سامانه ی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا ثبت کند .
 • شرط سوم این است که ما مشمول ید بدون همسر شد . یا همسرش قید حیات نشد . یا اینکه از همسر خود جدا شده شد . مشمول صورتتی می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ما را به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا تحویل دهد و خواست معافیت کفالت ما را داشته شد که ماش ازدواج مجدد نکرده شد و مجرد شد .
 • شرط چهارم این است که مشمول برای گرفتن معافیت کفالتنید وارد غیبت غیر مجاز شده شد . مشمولین ید نظر داشته شند که ید پس از وزود به سن مشمولیت نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت نظام وظیفه ی خود ید اقدام کنند از غیبت کردن جلوگیری شود .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته مرحله اول مدارکی است که لا نیز اشاره کردیم . اما این مدارک مرجله اول فقط برای ثبت خواست معافیت کفالت بوده است . مرحله ی دوم نیز مشمولین ید مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته را آاده کنند . چون این مدارک برای گرفتن معافیت کفالت مورد نیاز است .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته مرجله دوم :

 • اصل شناسناهه مشمول به همراه کپی از تمام صفحات آن ( توجه داشته شید که شناسنامه مشمول ید عکس دار شد .)
 • اصل شناسنامه پ و ما و کپی از تمام صفحات آن ها .
 • کپی از صفحه اول شناسنامه براان و خخواهران مشمول  .
 • اصل گواهی فوت پ مشمول صورت فوت یا اصل و کپی از طلاق نامه ی ما .
 • کپی از شناسنامه سا خلاصه فوت همسران دیگر ما ( صورتی که ما ازدواج مجدد کرده شد .)
 • دو قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پس زمینه ی سفید از ما مشمول .
 • یک قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پشت زمینه ی سفید از خود مشمول .
 • اصل و کپی گواهی آخرین مک تحصیلی مشمول .
 • تکمیل برگه شماره یک یا فرم آخرین وضعیت مشمولین .
 • تکمیل ببرگه شماره ۸ یا ییدیه وضعیت مشمولین .
 • تهیه فیش نکی .

معافیت کفالت ما طلاق گرفته به صورت موقت خواهد بود . یعنی ۳۰ ماه معافیت موقت به مشمول داده خواهد شد . اگر ۳۰ ماه پس از ریخ ثبت طلاق یا فوت همسر ، ما مشمول ازدواج مجدد نکرده شد . هم چنین برا دیگر مشمول به سن ۱۸ سالگی نرسیده شد مشمول می تواند معافیت موقت خود را به معافیت دائم تبدیل کند .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه لا به طور مفصل آورده شده است . مشمولین ید به این نکته توجه داشته شند که حین استفاده از معافیت تحصیلی نیز می توانند از معافیت کفالت بهره مند شوند . هم چنین داشتن برا دیگر لای ۱۸ سال مانع رسیدگی به معافیت کفالت ما خواهد شد . حتی اگر برا ازدواج کرده شد یا به کشوری دیگر مهاجرت کند نیطز نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا شد . مشمولین هم چنین پس از آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه و تقاضای معافیت کفالت ید ظرف یک ماه برای رسیدگی به خواست خود اقدام کنند . غیر این صورت خواست آن ها ملقی خواهد شد . ید پس از آن مراحل اعزام به خدمت خود را انجام داده و به خدمت سرزی بروند .


بیشتر بخوانید: چگونه معافیت سرزی کفالت والدین را بگیریم؟


مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم به این صورت است که فرزند اول بر اساس تشخیص شورای پزشکی نتواند مراقب و نگهدارنده ی ما بوده شد . یا اینکه فرزند اول پس از گرفتن معافیت کفالت فوت شده شد . غیر این صورت ما نمی تواند معافیت کفالت را برای فرزند دوم خود بگیرد مگر موارد خاصی که ذکر خواهیم کرد .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم این است که فرزند اول حال استفاده از معافیت تحصیلی شد . بنابراین  این قضیه مانع از معافیت موقت برا دیگر نخواهد بود . مشمول می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم خود را آماده کرده و از معافیت موقت استفاده کند .اما این معافیت فقط طول تحصیل برا دیگر معتبر خواهد بود . یععنی پس از اتمام تحصیل برا دیگر ، مشمول ید برای رفتن به خدمت ضرورت مراحل اعزام خود را انجام دهد .  هم چنین اگر برا یا براان مشمول به دلیل بیماری معلولیت نتوانند کفالت ما را به عهده بگیرند بر اساس تشخیص شورای پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مشمول می تواند به عنوان فزند دوم کفالت ما خود را به عهده بگیرد .

خوانندگان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه معافیت پزشکی ، معافیت تحصیلی ، معافیت ایثارگری و  انواع کسری خدمت سرزی ، کسر خدمت جانزی و کسر خدمت نحبگان مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه تماس بگیرند . مشاورین متخصص ما پاسخگوی شما خواهند بود .


بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت ما برای سرزی


 

مدارک مورد نیاز معافیت

برای گذراندن مراحل معافیت مشمولین به مدارک مشخصی نیاز دارند . مدارک لازم برای معافیت کفالت مرحله ی اول به شرح زیر ممی شد :

 1. تکمیل فرم وضعیت مشمولان .
 2. تکیمل فرم معاینه اولیه مشمولان .
 3. تکیمل فرم واکسیناسیون .
 4. تکمیل فرم آخرین وضعیت مشمولان .
 5. عکس پرسنلی ۳*۴ رنگی از مشمولین پس زمینه سفید .
 6. کارت ملی مشمول و کپی از آن .
 7. شناسنامه ی مشمول و کپی از تمام صفحات آن .
 8. کپی شناسنامه پ و ما مشمول و خواهر و برا .
 9. گواهی مک تحصیلی و کپی از آن .
 10. گواهی اشتغال به خدمت ( برای افرادی که دوران خدمت سرزی می شند و قصد دارند برای معافیت حین خدمت اقدام کنند ) .

این مدارک مرحله اول مورد نیاز خواهد بود . مشمولین ید برای اقدام و آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت اول خواست معافیت خود را از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ ثبت کرده و مدارک لازم را به سازمان نظام وظیفه بفرستند . مشمولین برای تشکیل کمیسیون دعوت شده و هیئت رسیدگی برای معافیت کفالت تصمیم نهایی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گرفته خواهد شد . یعنی مشمولین بر اساس رای نهایی شورای رسیدگی می توانند کارت معافیت خود ر ا یافت کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 0:08
توسط avije | تعداد بازديد : 88 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

شرایط معافیت دندان سرزی۹۸

معافیت دندان چیست ؟ آیا چنین معافیتی وجود دارد ؟ شاید بسیار ساده به نظر یرسد . اینکه آیا بین معافیت هایی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا قرار داده است و قوانین بسیاری برای آن وضع کرده است معافیت دندان وجود داشته شد . زیرا بیماری های مرتبط فک و دهان و دندان ، بیماری های ساده و پیش پا افده به نظر می آیند . همانطور که می دانید بیشترین نوع معافیت ها مرتبط مشکلات و بیماری ها می شد . وضع جسمی و روحی فرد می تواند دلیل معافیت پزشکی او شد . معافیت پزشکی یکی از پرطرفدارترین و متداول ترین نوع معافیت های موجود می شد که مشمولین از آن استفاده می کنند .

جوانان جامعه ما امروزه سعی دارند به طریقی از رفتن به سرزی امتناع کنند . زیرا رسیدن به سن مشمولیت دقیقا همان سنی است که مشمولین ید برای آینده ی خود تصمیمی مهم بگیرند . دانشگاه و رشته ی مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و ادامه تحصیل دهند . یا اینکه پس از اتمام تحصیل مقطع متوسطه برای اتنخاب حرفه ی ا شغلی مناسب پیگیر شند . به همین دلیل رفتن به خدمت سرزی را کاری بس دشوار و سخت می دانند . مشمولین فکر می کنند گذراندن ۲۱ ماه خدمت دوره ی ضرورت عث می شود آن ها از بخش مهمی از زندگی خود دور شده و آسب جدی به زندگی و تحصیلشان وارد شود .

گفته های لا همه عث شده که جوانان ما از رفتن به خدمت دوره ی ضرورت فراری شند . این جوانان همه به نحوی دنل شیوه ی مناسبی هستند بتوانند از رفتن به سرزی منصرف شوند . همه ی مشمولین این روزها به دنل راه آسان و همواری می گردند از خدمت سرزی منصرف شوند . اما بهترین راه کدام است ؟ انتخاب شما خواننده ی عزیز این ره چیست ؟ آیا معافیت های خدمت سرزی می تواند بهترین گزینه برای جوانان مشمول شد ؟ آیا همه می توانند از معافیت سرزی استفاده کنند ؟ آیا می دانید به جز معافیت خدمت سرزی چه راه هایی پیش روی جوانان خواهد بود ؟برای کسب اطلاعات زمینه معافیت های سرزی و … به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمایید .

ما قصد داریم این مقاله راه های رهایی از خدمت سرزی و آسان شدن این مرحله سخت زندگی جوانان را به آن ها یادآوری و آموزش دهیم . اینکه چگونه جوانان می توانند این مسیر سخت خدمت ۲۱ ماهه ی سرزی را به راحتی پشت سر گذاشته و به اهداف مهم زندگی خود دست پیدا کنند . برای این کار اول راه های آسان شدن خدمت دوره ی ضرورت را هم مرور می کنیم . راه های بسیاری برای کم شدن دوره ی خدمت ضرورت وجود دارد که سازمان نظام وظیفه آن را اختیار مشمولین قرار داده است . این راه کارها را هم مرور میکینیم .

راه های اعلام شده از سوی سازمان نظام وظیفه برای کم شدن یا حذف دوره خدمت سرزی برای مشمولین :

 • استفاده از انواع معافیت های دائم .
 • بهره مندی از کسری خدمت نظام وظیفه .
 • استفاده از امریه سرزی .
 • استفاده از معافیت های خدمات رزمی .
 • استفاده از معافیت های موقت .
 • استفاده از معافیت های مرتبط معافیت های تحصیلی .

 

معافیت دندان سرزی

معافیت دندان سرزی می تواند  آیا راهی برای جوانان شد بتوانند از معافیت پزشکی بهره مند شوند ؟ سوال اینجاست که معافیت دندان نیز جزو معافیت های پزشکی به حساب می آید یا خیر ؟  اما آیا همین بیماری های به نظر ساده می توانند معافیت دندان را پی داشته شند ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ید اول از هر چیز اطلاعات خود را افزایش داده و مطالعات و قوانین مرتبط  معافیت دندان را مطالعه کنید .

شاید غیر قابل ور شد . همین مشکلات مرتبط دهان و دندان که بسیار پیش پا افده به نظر می آیند بسیاری از افراد عث ایجاد اختلال خوردن غذا ، اختلال صحبت کردن و سایر اعمال روزانه ی هر شخص خواهد شد . اول از همه لیست بیماری های معافیت پزشکی را اختیار مشمولین خواهیم گذاشت . معافیت دندان سرزی نیز جزو بیماری های این فهرست می شند .

فهرست بیماری های سازمان نظام وظیفه مرتبط معافیت های پزشکی 

 1. بیماری های عفونی
 2. بیماری های قلبی
 3. بیماری های اعصاب و روان
 4. بیماری های خون و آنکولوژی
 5. بیماری های فک و دهان و دندان
 6. بیماری های حلق و بینی
 7. بیماری های جراحی مغز
 8. بیماری های استخوان
 9. بیماری های عمومی
 10. بیماری های پوستی
 11. بیماری های غدد مترشحه
 12. بیماری های داخلی مغز و اعصاب
 13. بیماری های روماتولوؤی
 14. بیماری های دستگاه گوارش
 15. بیماری های ریوی
 16. بیماری های چشم
 17. بیماری های دستگاه تناسلی

 

معافیت دندان مصنوعی

معافیت دندان مصنوعی شاید به نظر خنده دار بیاید . اما سال های گذشته قوانینی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی تصویب شد . که بسیاری از افراد از طریق همین قانون توانستند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کرده و کارت معافیت بگیرند . این مشمولین داشتن مدارک معافیت خدمت مناسب توانستند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کنند . این قانون به اسن صورت است که مشمولینی که ۱۴ عدد از دندان های اصلی خود را دهان نداشته شند . می توانند از معافیت دندان مصنوعی استفاده کنند . جالب اینجاست که بسیاری جوانان همان سال برخی اسن ها به دلیل فرار از خدمت سرزی و گرفتن معافیت دندان های خود را کشیدند .

همانطور که لا اشاره کردیم این معافیت نوع شایعی از معافیت پزشکی است . اگرچه ساده به نظر می رسد اما سال های اخیر مشمولین زیادی از همین معافیت دندان سرزی استفاده کرده اند و کارت معافیت پزشکی خود را یافت کرده اند . جالب است بدانید که اهمیت معافیت دندان اینق زیاد است که این بیماری فهرست بیماری های معافیت پزشکی نیز قرار دارد . همانطور که لیست لا آورده شد به جز بیماری های مرتبط فک و دهان و دندان ، بیماری های زیاد دیگری نیز وجود دارند که مشمولین می توانند از طریق آن ها معافیت سرزی پزشکی بگیرند .

مشاوره معافیت پزشکی این جا مشمولین را برای گرفتن معافیت پزشکی سرزی و هم چنین معافیت دندان سرزی راهنمایی خواهد کرد . زیرا قوانین زیادی ارتط  مدت زمان معافیت پزشکی سرزی و مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی خدمت سرزی وجود دارد که شما عزیزان ید از آن ها مطلع شوید . ما همراه شید ادامه به تمام مسائل مربوط به معافیت دندان سرزی خواهیم پرداخت .

 

شرایط معافیت دندان

شرایط معافیت دندان بسیار گسترده است . هرساله نیز این شرایط تغییرات بسیاری همراه بوده است . زیرا معافیت پزشکی خدمت سرزی آسان ترین راهی است که جوانان سال های گذشته به آن روی آورده است . این شرایط شامل قوانین بسیاری است که اینجا به برخی از آن ها اشاره کرده ایم .

 1. اختلالات شدید جویدن یا کاهش دادن قت تکلم .
 2. تومورهای خوش خیم که عث اختلال جویدن می شوند .
 3. ناهنجاری های زنی مانند آنکیلوگلوسی .
 4. لب شکری همراه عارضه های تنفسی .
 5. تومورهای بدخیم موجود فک و دهان و دندان .
 6. ناهنجاری های اسکلتی فک و صورت .
 7. و سایر بیماری ها و ناهنجاری های مرتبط بیماری های دندان و دهان .

معافیت دندانپزشکی

معافیت دندانپزشکی می تواند به مشمولین کمک کند کارت معافیت خود را بگیرند . اما این کار نیازمند مشاوره معافیت ست می شد . مرکز مشاوره نظام وظیفه به همراه مرکز مشاوره معافیت پزشکی مشمولین را تمام امور مشاوره معافیت راهنمایی و همراهی خواهند کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه های مختلف معافیت پزشکی مشاورین متخصص ما تماس شید .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

شرایط معافیت دندان سرزی ۹۸

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 27 امتياز توسط 12 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 23:40
توسط avije | تعداد بازديد : 115 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست و پس از تکمبل کردن ، آن ها ید به چه سازمانی ارسال شوند ؟ ید قبل از هرچیز بگوییم که معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که مشمولین می توانند داشتن شرایط معافیت کفالت از آن ها استفاده کنند . معافیت کفالت ما ، معافیت کفالت پ و معافیت کفالت سایر بستگان از انواع معافیت های کفالت به حساب می آیند . اما مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست ؟ چه کسانی می توانند از معافیت سرزی کفالت بهره مند شوند ؟ برای گرفتن کارت معافیت سرزی کفالت مشمولین ید اطلاعات لازم مورد مدارک لازم برای معافیت کفالت را داشته شند . برای اطلاعات بیشتر زمینه خدمت سرزیئ انواع معافیت ها به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمائید .

جوانان ید بدانند پس از تمام شدن سن ۱۸ سالگی به سن مشمولیت خواهند رسید و ید تکلیف سرزی خود را روشن کنند . اینکه آن ها می خواهند مراحل اعزام به خدمت خود را انجام دهند یا اینکه می خواهند مورد انواع معافیت ها اطلاعات کسب کرده و به دنل گرفتن معافیت سرزی بروند .  افرادی که می خواهند برای اعزام به خدمت اقدام کنند ید پس از وارد شدن به سن ۱۹ سالگی از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ خواست خود را ثبت کرده و مدارک لازم برای اعزام به خدمت را آماده کنند .

این افراد پس از مشخص شدن محل اعزام حود و گذراندن ۲ ماه آموزشی به خدمت سرزی می روند . این افراد به مدت ۲۱ ماه ید خدمت کنند . اما این مدت اگرچه به ظاهر طولانی نمی رسد اما تفکر برخی از مشمولین این است که این ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضرورت بسیار طولانی است و به هر طریق ممکن تلاش خواهند کرد بتوانند از معافیت های مختلف استفاده کرده و کارت معافیت خود را بگیرند .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مرحله ی اول همان مدارکی اس که لا اشاره کردیم . اما برای گرفتن معافیت کفالت ما مشمولین ید شرایط زیر را دارا شند .

 • شرط اول این است که مشمول ید تنها فرزند پسر مای شد که می خواهد از آن نگهداری و مراقبت بکند . اگر مشمول برا بزرگتر از خود داشته شد نمی تواند از این نوع معافیت کفالت استفاده  کند .
 • شرط دوم این است که مشمول ید به سن ۱۹ سالگی برسد بتواند خواست خود را سامانه ی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا ثبت کند .
 • شرط سوم این است که ما مشمول ید بدون همسر شد . یا همسرش قید حیات نشد . یا اینکه از همسر خود جدا شده شد . مشمول صورتتی می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ما را به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا تحویل دهد و خواست معافیت کفالت ما را داشته شد که ماش ازدواج مجدد نکرده شد و مجرد شد .
 • شرط چهارم این است که مشمول برای گرفتن معافیت کفالت نید وارد غیبت غیر مجاز شده شد . مشمولین ید نظر داشته شند که ید پس از وزود به سن مشمولیت نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت نظام وظیفه ی خود ید اقدام کنند از غیبت کردن جلوگیری شود .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته مرحله اول مدارکی است که لا نیز اشاره کردیم . اما این مدارک مرجله اول فقط برای ثبت خواست معافیت کفالت بوده است . مرحله ی دوم نیز مشمولین ید مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته را آاده کنند . چون این مدارک برای گرفتن معافیت کفالت مورد نیاز است .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما طلاق گرفته مرجله دوم :

 • اصل شناسناهه مشمول به همراه کپی از تمام صفحات آن ( توجه داشته شید که شناسنامه مشمول ید عکس دار شد .)
 • اصل شناسنامه پ و ما و کپی از تمام صفحات آن ها .
 • کپی از صفحه اول شناسنامه براان و خخواهران مشمول  .
 • اصل گواهی فوت پ مشمول صورت فوت یا اصل و کپی از طلاق نامه ی ما .
 • کپی از شناسنامه سا خلاصه فوت همسران دیگر ما ( صورتی که ما ازدواج مجدد کرده شد .)
 • دو قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پس زمینه ی سفید از ما مشمول .
 • یک قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ رنگی پشت زمینه ی سفید از خود مشمول .
 • اصل و کپی گواهی آخرین مک تحصیلی مشمول .
 • تکمیل برگه شماره یک یا فرم آخرین وضعیت مشمولین .
 • تکمیل ببرگه شماره ۸ یا ییدیه وضعیت مشمولین .
 • تهیه فیش نکی .

معافیت کفالت ما طلاق گرفته به صورت موقت خواهد بود . یعنی ۳۰ ماه معافیت موقت به مشمول داده خواهد شد . اگر ۳۰ ماه پس از ریخ ثبت طلاق یا فوت همسر ، ما مشمول ازدواج مجدد نکرده شد . هم چنین برا دیگر مشمول به سن ۱۸ سالگی نرسیده شد مشمول می تواند معافیت موقت خود را به معافیت دائم تبدیل کند .

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه لا به طور مفصل آورده شده است . مشمولین ید به این نکته توجه داشته شند که حین استفاده از معافیت تحصیلی نیز می توانند از معافیت کفالت بهره مند شوند . هم چنین داشتن برا دیگر لای ۱۸ سال مانع رسیدگی به معافیت کفالت ما خواهد شد . حتی اگر برا ازدواج کرده شد یا به کشوری دیگر مهاجرت کند نیطز نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا شد . مشمولین هم چنین پس از آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت ما مطلقه و تقاضای معافیت کفالت ید ظرف یک ماه برای رسیدگی به خواست خود اقدام کنند . غیر این صورت خواست آن ها ملقی خواهد شد . ید پس از آن مراحل اعزام به خدمت خود را انجام داده و به خدمت سرزی بروند .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم به این صورت است که فرزند اول بر اساس تشخیص شورای پزشکی نتواند مراقب و نگهدارنده ی ما بوده شد . یا اینکه فرزند اول پس از گرفتن معافیت کفالت فوت شده شد . غیر این صورت ما نمی تواند معافیت کفالت را برای فرزند دوم خود بگیرد مگر موارد خاصی که ذکر خواهیم کرد .

مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم این است که فرزند اول حال استفاده از معافیت تحصیلی شد . بنابراین  این قضیه مانع از معافیت موقت برا دیگر نخواهد بود . مشمول می تواند مدارک لازم برای معافیت کفالت ما برای فرزند دوم خود را آماده کرده و از معافیت موقت استفاده کند .اما این معافیت فقط طول تحصیل برا دیگر معتبر خواهد بود . یععنی پس از اتمام تحصیل برا دیگر ، مشمول ید برای رفتن به خدمت ضرورت مراحل اعزام خود را انجام دهد .  هم چنین اگر برا یا براان مشمول به دلیل بیماری معلولیت نتوانند کفالت ما را به عهده بگیرند بر اساس تشخیص شورای پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مشمول می تواند به عنوان فزند دوم کفالت ما خود را به عهده بگیرد .

خوانندگان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه معافیت پزشکی ، معافیت تحصیلی ، معافیت ایثارگری و  انواع کسری خدمت سرزی ، کسر خدمت جانزی و کسر خدمت نحبگان مرکز مشاوره نظام وظیفه آویژه تماس بگیرند . مشاورین متخصص ما پاسخگوی شما خواهند بود .

 

مدارک مورد نیاز معافیت

برای گذراندن مراحل معافیت مشمولین به مدارک مشخصی نیاز دارند . مدارک لازم برای معافیت کفالت مرحله ی اول به شرح زیر ممی شد :

 1. تکمیل فرم وضعیت مشمولان .
 2. تکیمل فرم معاینه اولیه مشمولان .
 3. تکیمل فرم واکسیناسیون .
 4. تکمیل فرم آخرین وضعیت مشمولان .
 5. عکس پرسنلی ۳*۴ رنگی از مشمولین پس زمینه سفید .
 6. کارت ملی مشمول و کپی از آن .
 7. شناسنامه ی مشمول و کپی از تمام صفحات آن .
 8. کپی شناسنامه پ و ما مشمول و خواهر و برا .
 9. گواهی مک تحصیلی و کپی از آن .
 10. گواهی اشتغال به خدمت ( برای افرادی که دوران خدمت سرزی می شند و قصد دارند برای معافیت حین خدمت اقدام کنند ) .

این مدارک مرحله اول مورد نیاز خواهد بود . مشمولین ید برای اقدام و آماده سازی مدارک لازم برای معافیت کفالت اول خواست معافیت خود را از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ ثبت کرده و مدارک لازم را به سازمان نظام وظیفه بفرستند . مشمولین برای تشکیل کمیسیون دعوت شده و هیئت رسیدگی برای معافیت کفالت تصمیم نهایی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گرفته خواهد شد . یعنی مشمولین بر اساس رای نهایی شورای رسیدگی می توانند کارت معافیت خود ر ا یافت کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

مدارک لازم برای معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 10 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 23:21
توسط avije | تعداد بازديد : 94 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

کمیسیون معافیت کفالت یکی از مهم ترین مراحل برای اخذ یافت معافیت کفالت می شد . به همین دلیل مشمولین ید کمیسیون معافیت کفالت را جدی بگیرند . قبل از توضیحات ره مراحل و ضوابط کمیسیون معافیت کفالت ، مشمولین ید شرایط این معافیت کفالت آشنا شوند . برای آشنایی شرایط معافیت کفالیت و … میتوانید به مشاوره نظام وظیفه مراجعه فرمائید . زیرا معافیت سرزی کفالت انواع بسیاری دارد که برای هرکدام جداگانه کمیسیون معافیت کفالت خاصی برگزار می شود . همانطور که می دانید جوانان برای رسیدن به سن مشمولیت و گذراندن مراحل سخت سرزی دغدغه ی بسیاری دارند . زیرا ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضرورت و دور بودن از محیط خانه و خانواده بعد از ۱۸ سال برای هر کسی سخت خواهد بود .

انواع معافیت های کفالت

 • معافیت کفالت پ مسن
 • معافیت کفالت ما بدون همسر
 • معافیت کفالت ما طلاق گرفته
 • معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت برا صغیر
 • معافیت کفالت خواهر
 • معافیت کفالت جد یا پبزرگ
 • معافیت کفالت جده یا مابزرگ
 • معافیت کفالت فرزند
 • معافیت کفالت تک پسری
 • معافیت کفالت همسر
 • معافیت کفالت برا کبیر بیمار

برای استفاده از معافیت های کفالت و شرکت  کمیسیون معافیت کفالت ، مشمولین ید قبل از هر چیز از سه شرط اصلی برخوردار شند . داشتن این شرایط و شرایط اختصاصی هر نوع معافیت کفالت ، آن ها می توانند از معافیت سرزی کفالت بهره مند شوند .

 1. فرد متقاضی معافیت سرزی کفالت ید برای ثبت خواست خود به سن مشمولیت رسیده شد . زودتر از سن قانونی پسران قا نخواهند بود برای این نوع معافیت اقدام کنند .
 2. مشمول ید تنها پسری شد که خانواده ی خود لای ۱۸ سال سن دارد . خواست او سازمان نظام وظیفه مورد بررسی قرار بگیرد .
 3. فرد ید سریعا پس از ورود به سن مشمولیت برای معافیت کفالت اقدام کند . زیرا پس از ورود به غیبت غیر موجه ، امکان گرفتن معافیت کفالت را نخواهد داشت .

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت

سوالات کمیسیون معافیت کفالت از بخش های مهم این معافیت می شد . زیرا شرایط مشمول و فردی که می خواهد کفالتش را به عهده بگیرد برای سازمان نظام وظیفه حائز اهمیت خواهد بود . سوالات کمیسیون معافیت کفالت به سوالات متداولی گفته می شود که مشمولین ید به پاسخ های آن واقف شند . این سوالات مجموعه سوالاتی است که بر اساس نوع معافیت کفالت متغیر خواهد بود . برخی سوالات کمیسیون معافیت کفالت سرزی را می توانید ادامه بخوانید و پاسخ های آن ها را به خاطر بسپارید .

شناخته شده ترین سوالات کمیسیون معافیت کفالت

_آیا داشتن برای که زیر سن ۱۸ سال است می تواند برای مشمول خواسر معافیت کفالت مشکلی ایجاد کند ؟

خیر . برا زیر سن ۱۸ سالگی هیچ مانعی برای معافیت سرزی کفالت نخواهد بود .

_آیا منظور از تنها مراقب و نگهداره این است که مشمول هیچ خواهر و برای نداشته شد ؟

خیر . نیاز است که مشمول تنها پسر لای ۱۸ سال خانواده ی خود شد . داشتن خواهر بزرگ تر مانعی برای این موضوع نخواهد بود .

_مشمول غایب می تواند از انواع معافیت کفالت بهره مند شود ؟

خیر . مشمول متقاضی معافیت کفالت ید به موقع و پس از ورود به سن ۱۹ سالگی برای معافیت اقدام کند .

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما مخصوص این نوع معافیت می شد . همانطور که می دانید برای استفاده از معافیت سرزی کفالت ما ، مشمول ید شرایط زیر را نظر بگیرد . طبق آخرین سوالات کمیسیون معافیت کفالت ما ، ما مشمول ید دارای یکی از شرایط زیر شد .

 • ما مشمول ید از همسرش طلاق گرفته شد . ازدواج مجدد نیز برای ما مشمول غیر مجاز خواهد بود . پس از طلاق ید ۳۰ ماه از آن گذشته شد به مشمول معافیت دائم داده شود . یعنی قبل از ۳۰ ماه مشمول می تواند معافیت موقت بگیرد .
 • ما مشمول بر اثر فوت همسر تنها شده و نیازمند مراقبت و نگهداری شد . مشمولینی که ما جوان داشته و حتی کارمند بودن ماشان هیچ ثیری روند رسیدگی به معافیت کفالت آن ها نخواهد داشت .

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ مانند دیگر معافیت ها نیازمند جواب های دقیق و صحیح است . مشمولین ید بدانند برای معافیت سرزی کفالت پ ید شرایط زیر را نظر بگیرند . هم چنین پاسخ سوالات مهم زیر را به خاطر بسپارند .

_آیا تنها سن پ ملاک و معیار استفاده ی مشمولین از معافیت کفالت پ می شد ؟

خیر . برای استفاده از معافیت کفالت پ بیماری و ناتوانی پ مشمول نیز می تواند مورد بررسی قرار گرفته و معافیت کفالت به فرد تعلق خواهد گرفت

_سن پ مشمول ید چق شد فرزند پسر بتواند از کفالت سن پ استفاده کرده و معاف شود ؟

سال های گذشته پ سن ۶ سال می توانست برای فرزند خود معافیت کفالت بگیرد . اما سال های اخیر این قانون تغییراتی داشته و سن پ از ۶۵ سال به سن ۷۰ سال تغییر کرد .

زیرا مشمول دو صورت می تواند از معافیت کفالت سن پ استفاده کند :

 1. به خاطر سن ۷۰ سال پ .
 2. به خاطر بیماری و ناتوانی پ .

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ بیمار

سوالات کمیسیون معافیت کفالت پ بیمار که یکی از شناخته شده ترین معافیت ها است . زیرا این کمیسیون مدارک پزشکی پ می تواند نقش اصلی را ایفا کند . این کمیسیون علاوه بر مشمولین ، پ ناتوان نیز می تواند حضور پیدا کنند . رای اصلی این شورا هیئت رسیدگی می تواند قطعی شد . بر اساس نوع بیماری و شرایط جسمی و روحی پ مشمول می تواند از معافیت کفالت پ بیمار خود بهره مند شود .

کسری خدمت

جوانان پس از ورود به سن ۱۹ سالگی مشمول خدمت وظیفه سرزی شده و ید برای اعزام به خدمت مراحل مشخصی را طی کنند . اما صد زیادی از مشمولین این کار را نخواهند کرد . شاید بپرسید چرا ؟ ما جواب این سوال دلایل زیادی خواهیم داشت . سال های اخیر سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا شرایط مناسبی را برای مشمولین محیا کرده است . بتوانند از تسهیلات ویژه ای استفاده کرده و خدمت مقدس سرزی برایشان آسان شود . راه های زیادی وجود دارد که جوانان ما بتوانند رفتن به خدمت سرزی را به تعویق بیندازند . یا اینکه به کلی از خدمت سرزی معاف شوند . همه ی مشمولین می دانند که معافیت سرزی بهترین و مطمئن ترین راهی است که آن ها می توانند  از خدمت کردن پرهیز کرده و سختی دوره ی خدمت ضرورت را نگذرانند و به راحتی کارت یایان خدمت بگیرند .

برای استفاده از معافیت سرزی ، مشمولین نیازمند شرایط ویژه ای هستند . شاید صد زیادی از مشمولین این شرایط را نداشته شند . این افراد چه کاری می توانند انجام دهند ر سنگین خدمت سرزی بر دوششان سبک تر شود ؟ آیا راهی به ذهنن می رسد ؟ برای پاسخ به این سوال ید به مشمولین عزیز بگوییم خوشبخنه راه هایی وجود دارند که بیشتر جوانان می توانند از آن ها به طریقی بهره بگیرند . فقط کافی است شناخت خود را نسبت به مسائل نظام وظیفه بیشتر کرده و سطح اطلاعات خود را لا ببرند . این راه های موثر و مفید شامل کسری خدمت سرزی ، معافیت تحصیلی ، امریه سرزی ، سازمان های امریه بگیر ، شرایط کسر خدمت و بسیاری راه های دیگر می شند .

 

انواع دیگر معافیت ها

برای استفاده از معافیت های خدمت سرزی ید انواع آن ها را بشناسیم . زیرا سال های جاری معافیت های جدیدی معرفی شده اند که برخی مشمولین از آن ها بی اطلاع هستند . ما اینجا معافیت های مختلف را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد . شما می توانید برای راهنمایی های بیشتر مرکز مشاوره آویژه و شماره تماس های موجود این صفحه .

 1. معافیت های کفالت
 2. انواع معافیت پزشکی 
 3. معافیت های تحصیلی
 4. معافیت ایثارگری و جانزی
 5. معافیت مددجویی
 6. معافیت سنی
 7. معافیت بنیاد نخبگان
 8. و سایر معافیت های دیگر

خوانندگان عزیز می توانند سوالات بیشتر خود را مشاورین ما مرکز مشاوره آویژه مطرح کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

سوالات کمیسیون معافیت کفالت ۹۸ چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 22:57
توسط avije | تعداد بازديد : 113 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی توسط فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی زیر مجموعه معاونت تربیت و آموزش نیروی انتظامی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن خراسان رضوی سیس شده و مشهد – تقاطع بلوار طبرسی و بلوار مجلسی-ساختمان دانشگاه علوم انتظامی شعبه شمال شرق کشور وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی معاونت توسعه مدیریت و پشتینی آسن قدس رضوی


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای عملیات ویژه انتظامی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – نگارش حقوقی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – امور ضابطین قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 • کاردانی حرفه ای کشف و پیجویی سرقت
 • کاردانی حرفه ای عملیات مرزنی (زمینی)
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – امور ضابطین قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی
 • کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای آسی بشناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی نیز ۱۲۲ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربری فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی اسن خراسان رضوی و مشهد – تقاطع بلوار طبرسی و بلوار مجلسی-ساختمان دانشگاه علوم انتظامی شعبه شمال شرق کشور واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۲۷۰۰۰۱۳ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : دارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه دفترچه انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 35 امتياز توسط 11 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 15:54
توسط avije | تعداد بازديد : 77 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد

دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد توسط سازمان امور مالیاتی کشور زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن خراسان رضوی سیس شده و مشهد – خیان امام خمینی (ره) ـامام خمینی(ره) ۲۹ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد

دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مالیاتی مشهد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسن خراسان رضوی


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مالیاتی مشهد

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مالیاتی مشهد مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی مالیاتی مشهد ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری دولتی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی مالیاتی مشهد

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی مالیاتی مشهد شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد نیز ۱۶۰ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی مالیاتی مشهد

دانشگاه علمی کاربری مالیاتی مشهد اسن خراسان رضوی و مشهد – خیان امام خمینی (ره) ـامام خمینی(ره) ۲۹ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۸۵ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی مالیاتی مشهد

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی مالیاتی مشهد مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به مالیاتی مشهد ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه دفترچه انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مالیاتی مشهد

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 23 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 15:38
توسط avije | تعداد بازديد : 106 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن خراسان رضوی سیس شده و مشهد – بلوار وکیل آد – خیان هنرسن – هنرسن ۹ وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا (خراسان رضوی)


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری کودک
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
 • کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کمشنوا و ناشنوا
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کمتوان ذهنی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبسنی
 • کاردانی حرفه ای امور بیمه
 • کاردانی حرفه ای اصلاح و تربیت

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای مدیریت رفاه اجتماعی
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودک
 • کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده
 • کارشناسی حرفه ای توانبخشی افراد کمتوان ذهنی
 • کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبسنی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی نیز ۱۱۵ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربری بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی اسن خراسان رضوی و مشهد – بلوار وکیل آد – خیان هنرسن – هنرسن ۹ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۶۹۰۰۰۴ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه دفترچه انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 15:23
توسط avije | تعداد بازديد : 98 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱)
نويسندگان
» avije (1410)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 110
» بازديد ديرور : 831
» بازديد ماه گذشته : 14393
» بازديد سال گذشته : 55191
» كل بازديد : 132047

» كاربران آنلاين : 2
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 2

» مجموع مطالب : 1410
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 18.207.254.88
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
× بستن تبلیغات