مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

کسر خدمت سرزان مهل سرزان مجرد چه تفاوتی خواهد داشت ؟ سوالی که اینجا مطرحی کردیم از موضوعاتی است که امروزه بسیاری از افراد آن گیر شده اند . کسر خدمت سرزان مهل از اسمش نیز پیداست که برای افراد مهل و برخی مواقع افرادی که دارای فرزند هستند کاربرد دارد . اگر بخواهیم به طور کلی مسئله ی کسر خدمت سرزان مهل را توضیح دهیم ید مشمولین این مسئله را نظر داشته شند که شرایط و ضوابط برای افراد مهل افراد مجرد متفاوت خواهد بود . زیرا افراد مهل که همسر و فرزند دارند دارای وظایف و مسثولیت هایی هستند که افراد مجرد آن ها گیر نمی شوند . این افراد ید همراه سرزی سر کار رفته بتوانند خرج زن و فرزند خود را بدهند .

شرایط خدمت سرزان مهل

شرایط خدمت سرزان مهل شرایط افراد مجرد همانطور که لا نیز توضیح داده شد متفاوت خواهد بود . شرایط خدمت سرزان مهل به این صورت می شد که می توانند از تسهیلات ویژه ای برخوردارند . اگز بخواهیم راجع به اصلی ترین و مهم ترین شرایط خدمت سرزان مهل صحبت کنیم می توانیم از موارد زیر نام ببریم .

شرایط خدمت سرزان مهل بر اساس قوانین نظام وظیفه :

 1. کسری خدمت چند ماهه به ازای داشتن هر فرزند .
 2. گذراندن خدمت وظیفه عمومی شهری که همسر مشمول حضور دارد .
 3. شزایط بهتر مرخصی گرفتن برای افراد مهل .

  بیشتر بخوانید: کسری خدمت سرزان مهل


کسر خدمت سرزان مهل بدون فرزند

کسر خدمت سرزان مهل بدون فرزند یکی دیگر از موضوعات جذاب این مقاله است . ما سعی داریم این جا مجث مرتبط  کسر خدمت سرزان مهل بدون فرزند را مورد بررسی قرار دهیم . برخی این سوال را می پرسند که آیا قوانین جدید کسر خدمت سرزان مهل بدون فرزند نیز مورد یید قرار می گیرد یا خیر ؟ یا اینکه آیا قوانین کسر خدمت سرزانی که همسر و فرزند دارند سازمان نظام وظیفه تصویب شده است یا خیر ؟ این قوانین مبحث کم شدن مدت خدمت وظیفه به میزان ۳ ماه برای افراد مهل به گوش می رسید . این شنیده ها عث خوشحالی برخی افراد مشمول مهل شده بود . اما ید بگوییم که این ها شایعاتی بیش نیست . واقع فقط یک مبحثی است که مطرح شده و فقط حد یک پیشنهاد می شد .

مدت کسر خدمت سرزان مهل

مدت کسر خدمت سرزان مهل همانطور که می دانید شرایط مختلف متفاوت می شد . اصل مدت کسر خدمت سرزان مهل که دارای فرزند هستند افراد مهلی که فرزند ندارند متفاوت خواهد بود . ادامه تمام این شرایط را مورد مدت کسر خدمت این سرزان مهل و فرزند دار توضیح خواهیم داد .

 


بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سرزی


قانون کسر خدمت سرزان مهل

قانون کسر خدمت سرزان مهل که ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم به مشمولین کمک می کند بتوانند راجت تر از این قانون های کسری خدمت مهلاستفاده کرده و سریع تر به نتیجه برسند .

 • اولین و مهم ترین قانون کسری خدمت مهلیناین است که این مشمولین می توانند شهر مجل سکونت همسرشان مشغول به خدمت شوند .
 • هم چنین از دیگر قانون کسر خدمت این سرزان مهلاین است که زمان مزخصی این افراد که سال های گذشته ۲۲ روز بود به ۳۰ روز تغییر کرده است . این نیز از مزیت های کسر خدمت برای افراد مهل می شد .

انواع کسری حدمت سرزی :

مشمولبن عزیز می توانند برای کسب اطلاعات تمامی زمینه های نظام وظیفه مانند قوانین معافیت تحصیلی ، انواع معافیت سرزی ، شرایط کسر خدمت سرزان مهل و راهنمایی ره ی مدارک مورد نیاز معافیت خدمت سرزی و مدت زمان معافیت مرکز مشاوره نظام وظیفه  تماس شند . زیرا سازمان نظام وظیفه همه زمینه های معافیت و کسری خدمت سرزی و هم چنین کسری خدمت سرزان دارای همسر قوانینی تصویب کرده است که خوانندگان عزیز ید از آن ها مطلع شوند بتوانند برای هر کدام از آن ها اقدام کرده و به نتیجه برسند .

مزایای ازدواج و داشتن فرزند برای مهلین

مورد  کسر خدمت سرزان این مشمولین همسردار ید بگوییم از آنجایی که مهلین دارای تعهد به همسر و فرزند خود هستند قا نخواهند بود که مانند سایر مشمولین همه ی وقت خود را برای سرزی بگذرانند . برخی بر این ورند که ید برای مهلین نیز نوعی معافیت نظر گرفته شود . هم چنین ید بگوییم تلاش فراوان نمایندگان مجلس ، سازمان نظام وظیفه عمومی هیچ قانونی این ره تصویب نکرده است . اما از طرف دیگر سازمان نظام وظیفه تسهیلات ویژه ای برای کسری مشمولین قرار داده است . این قانون نیز بر اساس بیانیه ی مقام معظم رهبری تصویب شده است .

 

شرایط کسری های خدمت :

 • گروه اول مدت کسری های خدمت نظام وظیفه مهلین که دارای فرزند هستند به این صورت است که این افراد می توانند به ازای هر فرزند از سه ماه کسری خدمت بهره مند شوند . همچنین مشمولین ید دقت داشته شند که غیبت این افراد هیچ ثیری میزان کسری خدمتشان نخواهد داشت و یعنی این مشمولین داشتن غیبت نیز می توانند از این مدتی که برای کسر خدمت سرزان نظام وظیفه مهل نظر گرفته اند بهره مند شوند .

مهلین بی فرزند

 • مدت کسری خدمت  مهلین که فرزند ندارند ید بگوییم که به این افراد هیچ گونه کسری خدمتی تعلق نخواهد گرفت . مگر آنکه قانونی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی برای آن ها صا شود .

مهلین فرزنددار

ید توجه داشته شید که این پیشنهاد به این صورت بوده است که کسری خدمت سرزان بدون فرزند به مدت ۳ ماه می شد . ولی مسفانه  به امروز هیچ اعلام نظری مورد آن صورت نگرفته است . یعنی کسری خدمت سرزان بی فرزند سال های اخیر مانند دیگر سرزان مشمول بوده و دچار هیچ تغییری نشده است . البته لازم به ذکر است که بدانید سازمان نظام وظیفه ی عمومی کسر خدمت مهلین بدون فرزند را اینگونه قرار داده است که افراد مهل بتوانند از مرخصی های بیشتری نسبت به سایر مشمولین استفاده کرده خدایی ناکرده خلل و ناراحتی زندگی مشترکشان ایجاد نشود .

 • مدت کسر خدمت سرزان فرزند دار و مهل به این صورت است که این افراد چه فرزند داشته شند چه نه ید طول هفته برای سه روز پس کاری به مرخصی بروند .
 • مشمولین عزیز می توانند برای مشاوره کسری خدمت و سایر مشاوره های نظام وظیفه مانند مشاوره معافیت تحصیلی ، مدارک معافیت خدمت و هم چنین قوانین معافیت تجصیلی مرکز مشاوره آویژه تماس شند .

  بیشتر بخوانید: آخرین تغییرات خدمت سرزی


کسری های خدمت وظیفه عمومی :

 • کسری خدمت فرزندان ایثارگران : به فرزندان ایثارگر که پشان صد جانزی یا مدت جبهه و ایثارگری دارد تعلق می گیرد .
 • کسری خدمت دانشجویان فوق لیسانس و دکتری : به افراد تجصیلات ویژه تعلق می گیرد . این افراد می توانند انجام پروژه های کسری خدمت از طریق بنیاد امور نخبگان می توانند از کسری خدمت سرزی بهره مند شوند .
 • کسر خدمت سرزان دارای همسر  : به افرادی که مهل هستند و فرزند دارند تعلق می گیرد . این افراد بر اساس قانون دوران خدمت راحت تری را نسبت به سایر افراد می گذرانند .

نکته مهم

از این رو سازمان نظام وظیفه عمومی کسر خدمت سرزان مهل را دستور کار خود قرار داده و قوانین ویژه ای را برای آن ها نظر گرفته است . سال های جاری به دلیل کمبود اطلاعات کافی ، بسیاری از مشمولین نگران این مسئله بودند که چگونه بتوانند داشتن زن و فرزند به خدمت سرزی بروند . این مشمولین مهل نگران شیوه ی گذراندن ۲۱ ماه خدمت سرزی خود بودند که ید این مدت را از خانواده و همسر خود دور شند . اما این روزها مشمولین می توانند استفاده از مشاوره قوانین معافیت و مشاوره زمینه کسر خدمت ، از کسری خدمت سرزی به ویژه کسر خدمت سرزان مهل بهره برده و مدت سرزی خود را کوه تر کنند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

قانون کسر خدمت سرزان مهل چگونه است؟

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

قانون کسر خدمت سرزان مهل چگونه است؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت 1:32
توسط avije | تعداد بازديد : 87 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به چه بیماری هایی گفته می شود ؟ آیا مشمولین می توانند از بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل استفاده کرده و معافیت سرزی خود را بگیرند ؟ این سوالی است که بسیاری از مشمولین به آن فکر می کنند . اما مشمولین چه سنی ید بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  را بشناسند بتوانند از آن استفاده کنند ؟ شناخت بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  چه کمکی به مشمولین خواهد کرد ؟

بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

اگر بخواهیم به طور دقیق مورد بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل صحبت کنیم ید بگوییم بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  به بیماری هایی گفته می شود که مشمولین می توانند حین تحصیل نیز داشتن آن ها معافیت پزشکی بگیرند .

همانطور که می دانید خدمت سرزی یکی از وظایف پسران ایرانی است . این افراد ذکور پس از آن که وارد سن نوزده سالگی می شوند ید تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرند .این تصمیمات مانند ادامه تحصیل دانشگاه ، شروع یک حرفه ی خوب و مهم تر از هم تعیین تکلیف برای رفتن به خدمت سرزی است . بنابراین برای جوانان سن نوزده سالگی سن مشمولیت محسوب می شود . سال های اخیر جوانان بسیاری تلاش هستند به نحوی از رفتن به خدمت سرزی معاف شوند .

اما پیدا کردن راه و روش گرفتن انواع معافیت ها کار ساده ای نیست . ید انواع معافیت ها را شناخت و روش گرفتن آن ها را آموخت . ادامه آن ها آشنا خواهید شد . حال پس از شناخت انواع معافیت ها بیماری های معافیت های پزشکی حین تحصیل آشنا خواهید شد . همانطور که این روزها مشاهده می کنیم معافیت پزشکی شایع ترین نوع معافیت به حساب می آید . سازمان نظام وظیفه عمومی قوانین بسیاری را نیز برای این نوع معافیت تصویب کرده است .

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  قوانین تصویب شده از طرف سازمان نظام وظیفه عمومی این سایت اختیار مشمولین قرار خواهد گرفت . به دلیل گستردگی لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  ما تلاش کردیم تمام نکات و قوانین مهم این لیست را اختیار خوانندگان عزیز قرار دهیم .

مشمولین و هم چنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات زمینه های مشاوره نظام وظیفه و مشاوره معافیت خدمت سرزی مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرند . مرکز مشاوره آویژه بزرگترین مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران می شد که مشاورین متخصص را اختیار گرفته پاسخگوی مشمولین عزیز خواهند بود .

 

اینجا لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل  به همراه توضیحی مختصر ره ی هر کدام را اختیارن خواهیم گذاشت . ما را انتهای مقاله همراهی کنید .

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
 • بیماری های پوستی : اگزما
 • بیماری های قلبی : مشکلات مازادی قلبی
 • بیماری های عمومی : چاقی و لاغری
 • بیماری های عدد مترشحه : هیروئید و پاراتیروئید
 • ببیماری های دستگاه تناسلی : واریکوسل
 • بیماری های اعصاب و روان : وسواس فکری
 • بیماری های استخوان و اسکلت : انحرافات ستون فقرات
 • بیماری های ریوی : فیبروز ریه ناشی از اسکار
 • بیماری های گوش و حلق و بینی : کر و لالی
 • بیماری های فک و دهان و دندان : ناهنجاری های استخوانی فک و صورت
 • بیماری های عفونی : هپاتیت و سل
 • بیماری های روماتولوژی : بیماریهای مبولیک استخوانی
 • بیماری های چشم : دوربینی و نزدیک بینی
 • بیماری های خون و آنکولوژی : اختلالات ارثی گلبول قرمز
 • بیماری های داخلی مغز و اعصاب : انواع اختلالات غیر طبیعی اعضای بدن
 • بیماری های دستگاه گوارش : تومورهای مازادی
 • بیماری های جراحی مغز و اعصاب : تومورهای خوش خیم ستون فقرات

انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل بر اساس ماده ۱۰ آیین نامه ی تنظیم شده ی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا می شد . این ماده قانون آمده است که زمانی که مشمولین به تحصیل اشتغال دارند و از معافیت تحصیلی بهره مند می شوند نمی توانند برای معافیت پزشکی اقدام کنند . زیرا استفاده کردن از دو نوع معافیت قانونی نخواهد بود . مشمولینی که می خواهند از معافیت پزشکی استفاده کنند یا ید تحصیلشان تمام شده شد یا اخراج شده شند و یا اینکه ترک تحصیل کرده شند .

بر اساس انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل برخی از این افراد می توانند از معافیت پزشکی حین تحصیل نیز استفاده کنند . برای اطلاع از اخر و قوانین این نوع معافیت ها مرکز مشاوره آویژه تماس شید .

آیین نامه بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

آیین نامه بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به صورت کلی مورد مشمولین ماده ۳۲ از قوانین مشمولین را از نظر جسمانی چهار گروه دسته بندی می کند . این آیین نامه ی بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل شما می توانید ببینید کدام گروه قرار دارید و چه نوع معافیتی به شما تعلق می گیرد :

دسته بندی مشمولین از نظر جسمی و روجی بر اساس آیین نامه و ضوابط بیماری های معافیت پزشکی  :

 1. گروهی که از سلامت کامل بهره می برند و ید به خدمت سرزی رفته و ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضر.رت را بگذرانند .
 2. گروهی که مشکلات جسمی و روحی دارند و بر اساس رای شورای پزشکی می توانند از معافیت دائم استفاده کنند .
 3. برخی افراد بر اثر عدم رشد و داشتن بیماری نیاز دارند که به طور موقت از رفتن به سرزی معاف شوند . این افراد معافیت موقت می گیرند .
 4. برخی دیگر نیز به دلیل بیماری نمی توانند از پس کارهای رزمی سنگین دوره ی خدمت سرزی بر بیایند . بنابراین معافاز خدمات رزمی خواهند شد .

 

شرایط بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

شرایط بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل همانطور که لا نیز اشاره کردیم وابسته به مقطع تحصیلی نخواهد بود . مشمولین بر اساس شرایط بیماری های معافیت پزشکیمی توانند برای گرفتن معافیت پزشکی اقدام کرده و کارت معافیت خود را هرچه سریع تر یافت کنند .

اینجا انواع معافیت ها را برای مشمولین ذکر خواهیم کرد :

 • معافیت پزشکی که بیماری های مرتبط معافیت های پزشکی حین تحصیل نیز این گروه قرار می گیرند .
 • معافیت کفالت مانند گرفتن کفالت ما بدون شوهر یا کفالت پ بیمار و از کار افده .
 • معافیت ایثارگری برای فرزندان شهدا و ایثارگران و آزادگان .
 • معافیت مددجویان بهزیستی و کمیته امداد .
 • معافیت تک فرزندی که گروه معافیت کفالت نیز جای دارد .
 • معافیت بنیاد ملی نخبگان برای افراد فوق لیسانس و لاتر .
 • معافیت بخشودگی سنی برای افراد غایب و سرزان فراری .
 • معافیت تحصیلی برای کسانی که ادامه تحصیل می دهند .

اما برای اقدام معافیت برای بیماری های مرتبط معافیت پزشکی حین تحصیل ید اطلاعات کاملی ارتط این بیماری ها بدست آوریم . این اطلاعات به مشمولین کمک خواهد کرد بتوانند سریع تر مراحل معافیت خود را حین تحصیل انجام داده و به نتیجه ای مطمئن خواهند رسید .حال سوال این است که از کجا ید شروع کرد ؟ چگونه می توانیم برای انواع معافیت های پزشکی اقدام کنیم ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات ما همراه شید . مشاورین ما .

گرچه  قوانین نظام وظیفه نسبت به سال های قبل تغییراتی همراه بوده است . اما ما سعی کردیم به روزترین قوانین مرتبط  بیماری های معافیت پزشکی را اختیار مشمولین عزیز قرار دهیم . به این دلیل که مشمولین ید توجه به بیماری خود بندها و ماده های مربوط به آن را مطالعه کرده بتوانند سریع تر مراحل معافیت خود را انجام دهد .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 33 امتياز توسط 10 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت 0:59
توسط avije | تعداد بازديد : 67 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

تعجیل خدمت سرزی چیست ؟ آیا تعجیل خدمت سرزی از نظر قانونی قابل اجراست ؟ چه کسانی می توانند از این فرصت استفاده کرده و سریع تر به خدمت سرزی بروند ؟ این سوالاتی است که می تواند زمینه تعجیل خدمت سرزی به ذهن افراد بیاید . اما برای پاسخ به این سوالات نیاز است که همه ی جوانب و بخش های خدمت سرزی نظام وظیفه را مورد بررسی قرار دهیم . زیرا مسائل نظام وظیفه برای جوانان و هم چنین خانواده های آنان بسیار مهم و ضروری تلقی می شود . به همین منظور ما این مقاله را ارتط مسائل خدمت وظیفه عمومی و تعجیل خدمت سرزی تهیه کرده اطلاعات مفیدی خدمت شما عزیزان قرار دهیم .و صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید از مشاوره نظام وظیفه کمک بگیرید.

روش تعجیل خدمت سرزی

جوانان کشور ما پس از رسیدن به سن ۱۹ سالگی وارد سن مشمولیت می شوند . این سن جوانان تحصیلات دوره ی متوسط خود را به پایان رسانده و مراحل اعزام به خدمت سرزی را انجام می دهند . این افراد یافت دفترچه ی راهنمای خدمت سرزی به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورده و سپس مراحل دیگر را انجام خواهند داد . اما برخی جوانان علاقه مند هستند که زودتر از سن مشمولیت به خدمت سرزی اعزام شوند . اما سوال اینجاست که این تعجیل خدمت سرزی ممکن خواهد بود یا خیر ؟

از طرف دیگر برخی جوانان متقاضی خدمت سرزی علاقه ای به رفتن به خدمت ندارند . این افراد به دنل راهی هستند بتوانند از خدمت رفتن منصرف شوند . راه های زیادی وجود دارد جوانان به خدمت نروند . این راه ها شامل معافیت های سرزی ، کسری های خدمت سرزی و امریه ها می شد . این مقاله شما را شرایط خدمت سرزی و تعجیل آن آشنا می کند .

شرایط تعجیل خدمت سرزی

شرایط تعجیل خدمت سرزی یا تمدید آن می تواند برای هر مشمولی اتفاق بیفتد . یعنی برخی افراد بخواهند توجه به شرایط خود زودتر به خدمت سرزی رفته یا برخی قصد داشته شند وارد غیبت شوند . این شرایط برای بسیاری از افراد ناخواسته اتفاق می افتد . بنابراین سازمان نظام وظیفه ی عمومی برای شرایط تعجیل خدمت سرزی یا تمدید آن قوانین و تمهیداتی تصویب کرده جوانان به مشکل نخورند . سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا هر ساله نیز تغییراتی این قوانین ایجاد می کند . اما ما این مقاله آخرین اخر و قوانین روز را اختیار خوانندگان عزیز قرار خواهیم داد .

کسانی که قصد دارند از این شرایط تعجیل خدمت سرزی استفاده کنند ید از قوانین کامل آن خبر بوده به مشکل برنخورند . ما اینجا برخی از قوانین مهم را برای شما مفصل توضیح خواهیم داد .

قوانین و شرایط تعجیل خدمت سرزی :

 • مشمولینی که قصد دارند از تمدید و تعجیل خدمت سرزی بهره بگیرند نید وارد غیبت سرزی شده شند .
 • مشمولین اجازه دارند تنها یکر خواست تمدید و تعجیل زمان خمت سرزی خود داشته شند .
 • تنها مشمولینی که سال اعزام به خدمت و نزدیکی سن مشمولیت قرار دارند می توانند از تعجیل خدمت سرزی بهره مند شوند .
 • آن دسته از مشمولینی که قصد تمدید خدمت سرزی خود را دارند ید زمان مشخصی قبل از اعزام برای تمدید آن اقدامات لازم را انجام دهند .
 • میزان تعجیل خدمت سرزی برای مشمولان هر مک تحصیلی امکان پذیر است .
 • تمدید خدمت سرزی برای افراد مک تحصیلی متفاوت خواهد بود . یعنی کسانی که مک دیپلم دارند کسانی که مدارک لاتر دارند از مدت مشخصی متفاوتی می توانند جهت تمدید خدمت سرزی خود استفاده کنند .

 

روش تعجیل خدمت سرزی

روش تعجیل خدمت سرزی راهی آسان برای سریع تر شروع کردن دوره خدمت مقدس سرزی خواهد بود . کسانی که علاقه مند هستند سریع تر به خدمت رفته این کابوس سریع تر برایشان پایان گیرد . زیرا جوانان می دانند که برای این مرحله از زندگی راه گریزی وجود ندارد . مگر آنکه بتوانند راهی مانند معافیت سرزی ، استفاده از کسری خدمت و گرفتن امریه و سایر تسهیلات را داشته شند . از طرف دیگر برخی توجه به شرایط نامناسبی که برایشان پیش می آید قصد تمدید مهلت اعزام به خدمت خود را دارند .

شرایط تمدید خدمت سرزی نیز قوانین خاص خود را دارد . اینجا این شرایط آشنا خواهید شد .

 • افرادی که به دلیل فوت بستگان جه یک خود مشکلات روحی مواجه شده شند می توانند مهلت اعزام به خدمت خود را تغییر دهند .
 • مشمولینی که دانشگاه ها پذیرفته می شوند می توانند از قوانین تمدید خدمت سرزی بهره بگیرند .
 • آن دسته از افرادی که دچار بیماری می شوند پس از رای کمیسیون پزشکی می توانند ریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کرده و به نوعی از معافیت موقت استفاده کنند به بهبودی برسند .
 • آن دسته از افرادی که به دلیل بروز بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و …. آسیب روحی شدید دیده و نمی توانند دوره ی خدمت خود را بگذرانند از این مزایا بهره مند خواهند بود .

  بیشتر بخوانید:  آخرین اخر خدمت سرزی


چگونگی تعجیل خدمت سرزی

چگونگی تعجیل خدمت سرزی برای افراد متقاضی نیازمند ثبت خواست می شد . افراد متقاضی می توانند قبل از رسیدن به سن مشمولیت و اقدام برای اعزام به خدمت فرم تعجیل خدمت را پر کرده و خواست خود را از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ سامانه ثبت کنند . مراحل این کار را برای شما اینجا قدم به قدم توضیح خواهیم داد .

مراحل خواست تعجیل و تمدید خدمت سرزی :

 • مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی
 • یافت فرم تمدید و تعجیل خدمت سرزی
 • تحویل مدارک به دفتر خدمات پلیس + ۱۰
 • ثبت خواست تعجیل خدمت وظیفه عمومی
 • بررسی خواست توسط سازمان نظام وظیفه
 • مراجعه مجدد به پلیس + ۱۰ پس از یک هفته و پیگیری خواست
 • نتیجه بررسی سازمان مربوطه و ابلاغ آن به مشمولین

 


بیشتر بخوانید: آخرین تغییرات خدمت سرزی


مهلت زمان تعجیل خدمت سرزی

مهلت زمان تعجیل خدمت سرزی همانطور که گفته شد ید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی انجام شود . زیرا مشمولین برای خواست تعجیل و تمدید خدمت سرزی خود ید مراحل قانونی زا طی کرده و فرم های مربوطه را پر کند . پس نظر داشته شید که زمان مشخص برای ثبت خواست تمدید و تعجیل ید نظر گرفته شود .

هم چنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر ما تماس شید . همانطور که می دانید مشاوره نظام وظیفه مورد تمام زمینه های خدمت ضرورت به ویژه معافیت سرزی ، تمدید و تعجیل خدمت نظام وظیفه ، کسری های خدمت وظیفه ، گرفتن امریه سازمان های مختلف و ….. خدمات بی نظیری ارائه می دهد . مشمولان می توانند از طریق شماره های داده شده مشاوران نظام وظیفه  مرکز مشاوره آویژه تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنند .

سوالات متداول

آیا امکان جلو انداختن خدمت هست؟

کسانی که قصد دارند زودتر از موعد به خدمت سرزی بروند می توانند داشتن شرایط از مزایای تعجیل خدمت سرزی استفاده کنند . فقط مشمولین عزیز ید دقت داشته شند که تعجیل خدمت فقط نزدیکی سن مشمولیت امکان پذیر می شد .

ضوابط جلو انداختن خدمت چیست؟

جلو انداختن خدمت سرزی قوانین خاص خود را دارد . اما مهم ترین موضوع برای نظام وظیفه این است که مشمول سن مشمولیت قرار گرفته یا شرف آن شد .

مهلت جلو انداختن خدمت سرزی چق است؟

مشمولین می توانند مدت ۱ ماه یا ۲ ماه سرزی خود را جلو بیندازند . این مدت را سازمان نظام وظیفه مشخص می کند . ممکن است فردی اعزام به خدمتش شروع سال نو تداخل داشته شد . این افراد می توانند تقاضای تعجیل به خدمت را داشته شند .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

شرایط تعجیل خدمت سرزی چگونه است؟ 

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

شرایط تعجیل خدمت سرزی چگونه است؟ 

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 22 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت 0:48
توسط avije | تعداد بازديد : 88 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

معافیت سرزی ۴ برای چیست ؟ این نوع معافیت سرزی ۴ برای همچنان پابرجاست ؟ چه کسانی می توانند از این قانون بهره مند شوند ؟ سوالات زیادی ارتط  معافیت سرزی ۴ برای وجود دارد . اما این جا این سوال بیشتر مطرح خواهد بود که این نوع معافیت چیست ؟ شاید نام این نوع معافیت را هنوز خیلی از شما نشنیده شید . زیرا قوانین و ترفند های سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بسیار گسترده است . هر ساله نیز این قوانین گسترده تر شده و مشمولین را بیشتر از قبل گیج می کند . زیرا انواع مزایا و تسهیلات زیادی امروزه اختیار جوانان قرار می گیرد بتوانند دوره ی خدمت سرزی را آسان تر بگذرانند .

قانون معافیت سرزی ۴ برای

جوانان پس از وارد شدن به سن مشمولیت دغدغه ی ۲ سال خدمت وظیفه را خواهند داشت . زیرا قرار است این مدت را پادگان های نظامی انجام دادن کارهای نظامی و سخت بگذرانند . دوری از خانواده نیز یکی دیگر از مشکلات بزرگ آن هاست . برخی تصمیم می گیرند ادامه تحصیل داده و از این طریق خدمت سرزی را چند سالی نادیده می گیرند . اما برخی که قصد ادامه تحصیل ندارند چه خواهند کرد ؟ ما به این جوانان نوید می دهیم که داشتن برخی شرایط ساده نیز می توانید خدمت سرزی را ساده تر کنید .

این مزایا می تواند شامل گرفتن انواع کسری های خدمت سرزی ، معافیت سرزی و امریه های خدمت نظام وظیفه شد . ما این مفاله مورد انواع معافیت ها به ویژه معافیت سرزی ۴ برای صحبت خواهیم کرد . قبل از آن انواع معافیت های سرزی را هم مرور می کنیم .

انواع معافیت های سرزی

 • معافیت پزشکی
 • معافیت ایثارگری
 • معافیت بسیجیان
 • معافیت تک فرزندی
 • معافیت غاین سرزی
 • معافیت نخبگان
 • معافیت سرزان فراری
 • معافیت کفالت
 • معافیت سرزی ۴ برای
 • معافیت بخشودگی

شرایط معافیت سرزی ۴ برای

شرایط معافیت سرزی ۴ برای از شروطی است که مشمولین قبل از اقدام برای این نوع معافیت ید از آن اطلاع پیدا کنند . زیرا هر ساله این قوانین تغییراتی رخ می دهد . معافیت خدمت سرزی راهی است که به جوانان کمک می کند بدون رفتن به خدمت ضرورت کارت معافیت خود را تحویل بگیرند . انواع معافیت ها را لا خواندیم . برای بدست آوردن هر کدام از این معافیت ها مشمولین ید شرایط عمومی و اختصاصی آن ها را داشته شند .

 


بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سرزی


عمومی ترین شرایط معافیت سرزی ۴ برای

 • نداشتن غیبت سرزی یکی از مهم ترین شروط برای استفاده از انواع معافیت هاست .
 • داشتن سه برا برای مشمولین متقاضی معافیت یکی دیگر از شرایط معافیت سرزی ۴ برای می شد .
 • سه برا دیگر مشمول ید دوران ۲ ساله ی خدمت خود را گذرانده شند و کارت پایان خدمت یافت کرده شند .
 • مشمول ید پس از وارد شدن به سن مشمولیت برای گرفتن این نوع معافیت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی اقدام کند .
 • هیچ یک از براان مشمول نید از خدمت سرزی معاف شده شند . کارت پایان خدمت برای سه برا دیگر الزامی است .
 • صورت غیبت ، مشمولین ید دلیل موجهی برای آن داشته شند . غیر اینصورت استفاده از شرایط معافیت سرزی ۴ برای برایشان غیر ممکن خواهد بود .

برای اطلاع از سایر شرایط عمومی و اختصاصی معافیت ها به ویژه معافیت ۴ برای می توانید از مشاوره نظام وظیفه راهنمایی های لازم را یافت کنید . مرکز مشاوره آویژه زمینه خدمت سرزی و مسائل نظام وظیفه مشمولین را راهنمایی خواهد کرد .

چگونگی معافیت سرزی ۴ برای

چگونگی معافیت سرزی ۴ برای که سال های گذشته قابل اجرا بود توجه به شرایط مشمولین صورت می پذیرفت . برای این کار مشمولین ید دارای ۳ برا بزرگ تر از خود بودند . این قانون سال ها قابل اجرا بود . مسفانه سازمان نظام وظیفه زمانی که کاهش تعداد سرز پادگان ها مواجه شد نسبت به قوانین سخت گیرانه تر عمل کرد . به همین منظور این معافیت سال گذشته به صورت اجرایی نیامد . اما گفته می شود که این قانون قابلیت تغییر داشته و مشمولین ید منتظر خبرهای زه تر بمانند .

از طرف دیگر تعدد انواع معافیت ها به مشمولین کمک می کند از این امکانات استفاده کنند . زیرا معافیت های کفالت به غیر از معافیت ۴ برای انواع دیگری را نیز بر می گیرد .

انواع معافیت های کفالت خدمت سرزی

 • معافیت سرزی کفالت پ بیمار و نیازمند
 • معافیت  کفالت پ مسن لای ۷۰ سال
 • معافیت کفالت سرزی خواهر
 • معافیت سرزی کفالت برا کوچک
 • معافیت سرزی کفالت فرزند
 • معافیت سرزی کفالت همسر معلول
 • معافیت سرزی کفالت ۴ برای
 • معافیت کفالت سرزی برا بزرگ
 • معافیت کفالت مابزرگ پی و مای
 • معافیت کفالت سرزی پبزرگ

قانون معافیت سرزی ۴ برای

قانون معافیت سرزی ۴ برای همانطور که لا توضیح داده شد این سال ها تغییراتی همراه بوده است . اما امید است که مسئولان نظام وظیفه مورد این قوانین تجدید نظر کرده و اصلاحاتی آن پدید آورند . این قوانین هنگام تصویب به صورت زیر به مشمولین ابلاغ شده است .

قوانین معافیت خدمت سرزی ۴ برای :

 1. داشتن ۳ برا بزرگ تر از خود
 2. نداشتن غیبت غیر موجه
 3. داشتن کارت پایان خدمت برای ۳ برا دیگر
 4. رسیدن به سن مشمولیت
 5. و سایر قوانین دیگر

 

اخر معافیت سرزی ۴ برای

اخر معافیت سرزی ۴ برای از سال ۸۸ بسیار پر سر و صدا شد . به طوری که تعداد سرزان پادگان ها زیاد شده و هزینه های زیادی را به دولت تحمیل کرد . از این رو سازمان نظام وظیفه همکاری سازمان نیروهای مسلح تصمیم گرفتند وضع قوانین جدید این مشکلات را کم کرده و هزینه ها را کاهش دهند . از این رو از سال ۸۸ قانون مرتبط  چگونگی معافیت سرزی ۴ برای تصویب شد . این قانون مشمولین داشتن شرایط می توانستند از معافیت بهره مند شوند .

این قانون به صورتی بود که مشمولین پسری که فرزند چهارم خانواده و دارای ۳ برا دیگر بودند می توانستند از معافیت برخوردار شوند . این اخر و قوانین سال ۹۱ قانونی تلقی می شد و قابل اجرا بود .اما پس از آن به دلیل حجم زیاد معافیت های گوناگون و کاهش سرز تصمیمات این سازمان تغییر کرده و این نوع معافیت منسوخ شناخته شد .

اما سال های جاری خبرها حاکی است که سازمان نظام وظیفه این قوانین تغییراتی را نیز اعمال خواهد کرد . برای اطلاع از آخرین اخر این رابطه می توانید مشاورین ما مرکز مشاوره آویژه تماس شید .

سوالات متداول

آیا معافیت ۴ برای وجود دارد؟

این قانون معافیت برای افرادی که دارای ۴ برا هستند از سال ۸۸ قابل اجرا شناخته شد . اگرچه هر ساله این قوانین تغییر می کند . اما مشمولین می توانستند برای این نوع معافیت از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ اقدام کرده و خواست خود را به ثبت برسانند . از سال ۹۱ این قانون قابلیت اجرایی شدن نداشته است . ید منتظر بمانیم سازمان نظام وظیفه برای این قانون تبصره هایی قرار دهد .

قانون معافیت فرزند چهارم چگونه است؟

این قانون گفته شده است که ۳ برا دیگر مشمول متقاضی معافیت ید دوران خدمت خود را به طور کامل گذرانده شند و کارت پایان خدمت یافت کنند . مشمولین برای اقدام جهت این نوع معافیت ید به قوانین نظام وظیفه رجوع کرده و اطلاعات کامل را بدست آورند .

شرایط برخورداری از قانون معافیت فرزند چهارم چیست؟

مشمولینی که قصد دارند از انواع معافیت ها به ویژه معافیت ۴ برای استفاده کنند ید از شرایط این معافیت بهره مند شند . مهم ترین این شرایط داشتن سه برا می شد که به مشمولین اجازه می دهد خواست معافیت خود را سیستم ثبت کرده و خواستشان از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

معافیت سرزی ۴ برای وجود دارد؟

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معافیت سرزی ۴ برای وجود دارد؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 19 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت 0:37
توسط avije | تعداد بازديد : 61 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۲

مشاوره تلفنی نظام وظیفه یکی از راه های موثری است که مشمولین می توانند از طریق آن به تمامی اخر و قوانین سازمان نظام وظیفه دسترسی داشته شند . واقع مشاوره تلفنی نظام وظیفه به متقاضیان کمک می کند هر چه سریع تر به سوالات خود پاسخ دهند و راه حل های ستی برای مشکلات خدمت وظیفه ی خود پیدا کنند . همانطور که می دانید مسئله ی خدمت سرزی نظام وظیفه یکی از بزرگ ترین دغدغه های جوانان امروزی است . زیرا جوانان ید حساس ترین سال های سرنوشت ساز زندگی خود به خدمت سرزی رفته و ۲ سال از خانه و خانواده خود دور شند . از این حیث گذراندن خدمت سرزی برای جوانان امروزی بسیار دشوار است . از طرف دیگر مشکل تحصیل برایشان پیش خواهد آمد .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

جوانان سن مشمولیت دغدغه ی ادامه تحصیل را نیز دارند . زیرا یا ید تحصیل را انتخاب کرده و دانشگاه قبول شوند . بتوانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند . اگر این اتفاق نیفتد مشمولین مجبورند برای اعزام به خدمت سرزی وظیفه آماده شوند . امروزه بهره گیری از مشاوره تلفنی نظام وظیفه ، متقاضیان می توانند از تسهیلاتی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا برای آن ها نظر گرفته است اطلاع پیدا کنند . هم چنین صد زیادی از جوانان می توانند داشتن شرایط مناسب از این تسهیلات استفاده کرده و بهره ببرند . این تسهیلات چیست و چه کمکی به مشمولین خواهد کرد ؟

برای پاسخ به این سوالات ید بگوییم دادن معافیت سرزی بزرگترین کمکی است که سازمان نظام وظیفه برای جوانان نظر گرفته است .  برای کسب اطلاعات بیشتر مشمولین می توانند مشاوره نظام وظیفه را از مرکز مشاوره آویژه بخواهند . این مرکز ارائه بهترین خدمات مشاوره ای نظام وظیفه به مشمولین کمک می کند سریع تر به اهداف خود برسند .

 

مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه ارائه دهنده ی بهترین مشاوره تلفنی نظام وظیفه می شد همانطور که می دانید مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه اطلاعات مفیدی زمینه های معافیت خدمت سرزی ، کسری خدمت سرزی ، امریه های سرزی سازمان های دولتی ، انواع معافیت های موقت و سایر خدمات دیگر نظام وظیفه اختیار عزیزان مشمول قرار می دهد برای تماس و ارتط  مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه شما عزیزان می توانید شماره های داده شده تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید .

امروزه بیشتر سوالات جوانان مورد معافیت ها و کسری های خدمت است زیرا برخی از افراد شرایط استفاده از انواع معافیت های خدمت سرزی را دارند از این رو بسیاری از جوانان سعی می کنند راهی پیدا کنند بتوانند شرایط خود را تغییر داده و از تسهیلات سازمان نظام وظیفه عمومی استفاده کنند زیرا استفاده از کسری های خدمت راه بسیار آسان و خوبی است که متقاضیان می توانند از آن بهره بگیرند ما ادامه این مقاله کسری های خدمت را نیز توضیح خواهیم داد هم چنین افرادی که شرایط استفاده از کسری های خدمت و معافیت های سرزی را ندارند می توانند از دیگر مزایای موجود استفاده کنند .

این مزایا می تواند شامل استفاده از امریه خدمت سرزی می شد شاید برخی بپرسند که امریه سرزی چیست ؟ ید پاسخ بگوییم که امریه سرزی راهی است که جوانان می توانند از طریق آن خدمت سرزی خود را جای به غیر از پادگان بگذرانند اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم ید بگوییم این افراد به جای رفتن به خدمت سرزی و گذراندن خدمت پادگان ها می توانند به عنوان کارمند سازمان ها و نهادهای دولتی مشغول به کار شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سرزی


 

مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سرزی

مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سرزی از بحث های داغ و پرهیجان سازمان نظام وظیفه می شد . زیرا کابوس رفتن به خدمت سرزی تمام شده و مشمول می تواند کارت معافیت خود را یافت کند . راه های گرفتن معافیت ها بسیار زیاد است . فقط کافی است قوانین و تبصره های معافیت وظیفه ی عمومی را بخوانید و از مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سرزی راهنمایی و کمک بگیرید . از این طریق می توانید سریع تر به نتیجه برسید .

فهرست معافیت های سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا :

 • معافیت پزشکی نظام وظیفه
 • معافیت سرزی  کفالت
 • معافیت مددجویی ( از طریق کمیته امداد و بهزیستی )
 • معافیت بخشودگی سنی
 • معافیت تحصیلی
 • معافیت بنیاد امور نخبگان
 • معافیت غاین و فراریان از سرزی

امروزه معافیت ها همه به نوعی پر مخاطب شده است . از این جهات سازمان وظیفه عمومی کشور قوانین را هرروزه زبینی کرده و تغییراتی آن اعمال می کنند .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت برای مشمولینی است که اطلاعاتی راجع به کسری های خدمت سرزی ندارند . کسری های خدمت می تواند مدت خدمت سرزی افراد را کاهش دهد . بنابراین راه خوبی است افراد از ۲ سال خدمت کردن و دور بودن از خانواده راحت شند . کسری های خدمت می تواند مشمولین را کمک کند مدت سرزی خود را کاهش دهند . این مدت کاهش یافته می تواند بین ۶ ماه یکسال و حتی بیشتر متغیر شد . این متغیر بودن به شرایط مشمول بستگی دارد . هرچه مشمولین از شرایط بهتری برخوردار شند می توانند از کسری خدمت بیشتری نیز استفاده کنند .

 

فعرست معرفی کسری های خدمت سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا :

 1. کسری های خدمت ایثارگران ، جانزان و آزادگان .
 2. کسری های خدمت بسیجیان فعال .
 3. کسری های خدمت پروژه های ویژه ی بنیاد امور نخبگان .
 4. کسری های خدمت مشمولان مهل بدون فرزند .
 5. کسری های خدمت سرزی مشمولین مهل دارای فرزند .
 6. کسری های خدمت مناطق آسیب دیده ، محروم و بد آب و هوا .
 7. کسری خدمت مناطق عملیاتی .

این کسری های خدمت برای همگان قابل اجراست . فقط کافی است شما عزیزان قوانین این کسری ها را از طریق مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه استعلام گرفته و راهنمایی های لازم را هر چه سریع تر بدست آورید .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت

مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت یکی از مهم ترین بخش های مشاوره می شد . این نوع مشاوره متقاضیان را انواع مشاوره های معافیت کفالت آشنا می سازد . زیرا اطلاعات مرتبط معافیت کفالت سرزی بسیار گسترده است . این اطلاعات و قوانین می تواند از طریق مشاوره تلفنی به راحتی به مشمولین انتقال یابد . معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که اینجا آن ها را توضیح خواهیم داد .

انواع معافیت های کفالت خدمت سرزی :

 • معافیت کفالت پ ناتوان و بیمار
 • معافیت کفالت سرزی پ پیر و سالخورده
 •  معافیت کفالت برا صغیر بدون والدبن
 • معافیت کفالت سرزی خواهر
 • معافیت کفالت سرزی برا بیمار
 • معافیت کفالت سرزی جده یا ما پی یا مای
 • معافیت کفالت سرزی جد یا همان پبزرگ
 • معافیت کفالت سرزی ما طلاق گرفته
 • معافیت کفالت سرزی مای که همسرش فوت شده است
 • معافیت کفالت سرزی همسر معلول
 • معافیت کفالت سرزی فرزند بدون ما
 • معافیت کفالت سرزی تک فرزندی

مشمولین می توانند به راحتی از یکی از این معافیت های کفالت استفاده کنند . فقط کافی است از شرایط اولیه و مهم این نوع معافیت برخوردار شند . بر اساس آخرین و به روز ترین اخر و قوانین معافیت کفالت ، شروط اصلی این معافیت سرزی به شرح زیر می شد :

 1. غیبت نداشتن یکی از مهم ترین شرط های بهره مندی از معافیت کفالت سرزی است .
 2. به موقع اقدام کردن برای این نوع معافیت بسیار مهم است . یعنی مشمول ید زمانی که به سن مشمولیت رسید برای گرفتن معافیت اقدام کند .
 3. مشمول هم چنین ید تنها سرپرست و نگهدارنده کفیل خود شد بتواند از مزایای معافیت کفالت استفاده کند .
 

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 30 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ساعت 18:01
توسط avije | تعداد بازديد : 61 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت توسط موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی مهارت زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن یزد سیس شده و تفت – خیان خلیل آد- روبروی دانشگاه پیام نور تفت وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اسدآد


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
 • کاردانی فنی ابزار دقیق

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ورودی بهمن ماه

 • ندارد

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ورودی بهمن ماه

 • ندارد

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت نیز ۱۰۳ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

دانشگاه علمی کاربری فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت اسن یزد و تفت – خیان خلیل آد- روبروی دانشگاه پیام نور تفت واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۶۳۳۹۷۱ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.
 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 19 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت 20:16
توسط avije | تعداد بازديد : 67 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان توسط شرکت شهرک های صنعتی اردکان زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن یزد سیس شده و اردکان – میدان چاملو- ابتدای بلوار احمدآد- روبروی بوسن نشاط وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک – مکانیک سیسات صنعتی
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی مکانیک – مکانیک سیسات صنعتی
 • کاردانی فنی ملورژی – ریخته گری
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
 • کاردانی فنی ابزار دقیق
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک – سیسات حرارتی و برودتی
 • مهندسی فناوری ملورژی – ذوب فلزات
 • مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک – سیسات حرارتی و برودتی
 • مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

دانشگاه علمی کاربری شرکت شهرک های صنعتی اردکان اسن یزد و اردکان – میدان چاملو- ابتدای بلوار احمدآد- روبروی بوسن نشاط واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۲۷۴۰۳۰ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

کلاس ها عصرها و روزهای جمعه برگزار می گردد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : دارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به شرکت شهرک های صنعتی اردکان ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.
 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت 20:05
توسط avije | تعداد بازديد : 78 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد توسط مجتمع کاشی میبد زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن یزد سیس شده و میبد – کیلومتر ۱۴ جاده یزد-میبد، مجتمع کاشی میبد وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری نهاوند


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد نیز ۱۷۶ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

دانشگاه علمی کاربری مجتمع کاشی میبد اسن یزد و میبد – کیلومتر ۱۴ جاده یزد-میبد، مجتمع کاشی میبد واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۳۷۲۰۴۳ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

۱- به اسکان دانشجویان غیربومی کمک م یشود. ۲- کلاس های پذیرفت هشدگان شاغل ترجیحا نوبت عصر برگزار می گردد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : دارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به مجتمع کاشی میبد ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.
 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت 19:54
توسط avije | تعداد بازديد : 83 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی فق یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فق ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فق

دانشگاه علمی کاربردی فق توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن یزد سیس شده و فق – کیلومتر ۲ بلوار زنده یاد محمد دهسنی فقی، جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد فق وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فق شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فق

دانشگاه علمی کاربردی فق به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فق را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فق ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تربیت بدنی اسن همدان


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فق

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فق پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فق مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فق ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فق ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی مکانیک خوو
 • کاردانی فنی معدن – استخراج
 • کاردانی فنی عمران – نقش هبرداری مسیر
 • کاردانی فنی جوشکاری
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم
 • کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسال

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فق ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی مکانیک خوو
 • کاردانی فنی معدن – فراوری مواد معدنی
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسال

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فق ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری فراوری مواد معدنی فلزی
 • مهندسی فناوری جوش
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی امور مدنی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فق ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک خوو
 • مهندسی فناوری معدن – استخراج معادن زیر زمینی
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی فق

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فق به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی فق شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فق نیز ۱۹۹ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی فق

دانشگاه علمی کاربری فق اسن یزد و فق – کیلومتر ۲ بلوار زنده یاد محمد دهسنی فقی، جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد فق واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۱۴۵۳۴۴۱ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فق

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : دارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فق

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فق هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فق مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به فق ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.
 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فق

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فق

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 18 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت 19:43
توسط avije | تعداد بازديد : 85 | لينك ثابت
۰٫۰
۰۰

دانشگاه علمی کاربردی میبد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که راسي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال دوره های مهر و بهمن و دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجت مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را زمان کم یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میبد ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی میبد

دانشگاه علمی کاربردی میبد توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به خواست دانشگاه جامع علمی کاربردی اسن یزد سیس شده و میبد – انتهای بلوار گلسن – جنب مجتمع رفاهی بین راهی وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی میبد شامل آموزشهایی است که هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس اسنداردها و صلاحیتهای شغلی و کید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلن توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را دقت مطالعه نمایند.

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میبد

دانشگاه علمی کاربردی میبد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به زار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای لا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد ئید وزارت علوم میشد. از این رو صورتی که تمایل به تحصیلی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میبد را دارید میتوانید مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میبد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر اسن یزد


 

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی میبد

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

 

افرادی که مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میبد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را سایت هم اوا وارد کنند. داوطلن لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مک دیپلم خود را اسکن کرده و سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی میبد مییست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته شید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی میبد ما همراه شید.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میبد ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری
 • کاردانی فنی مکانیک – سیسات مکانیکی ساختمان
 • کاردانی فنی معماری – معماری شهری
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرف های صنایع دستی – سفال و کاشی سنتی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میبد ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری
 • کاردانی فنی مکانیک – سیسات مکانیکی ساختمان
 • کاردانی فنی معماری – معماری شهری
 • کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
 • کاردانی فنی برق – برق صنعتی
 • کاردانی حرفه ای زیلوفی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میبد ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری مکانیک – سیسات حرارتی و برودتی
 • مهندسی فناوری عمران – ساختما ن سازی
 • مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی میبد ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
 • مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

کد اشتغال و تعریف شاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میبد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلن شاغل مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. مرکز جامع علمی کاربردی میبد شاغل به فردی اطلاق میگردد که وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های بعه آن حرفه منطبق رشته انتخابی مشغول به کار شد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی میبد نیز ۱۹۹ است.

شماره تلفن تماس و آس مرکز جامع علمی کاربردی میبد

دانشگاه علمی کاربری میبد اسن یزد و میبد – انتهای بلوار گلسن – جنب مجتمع رفاهی بین راهی واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۳۵۶۷۰۱ میشد.

شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی میبد

پذیرش این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : دارد
 • خوابگاه : ندارد

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میبد

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میبد هر سال اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلن پس از پذیرش این دانشگاه می توانند دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی میبد مراجعه نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: صورتی که داوطلب قبلا نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، ید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی طول تحصیل یا زمان اشتغال ( صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخ.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلن مرد، منج دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلن ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی زمان ثبت نام به میبد ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای فارغ التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.
 

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میبد

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی میبد

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت 19:32
توسط avije | تعداد بازديد : 69 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱)
نويسندگان
» avije (1410)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 276
» بازديد ديرور : 947
» بازديد ماه گذشته : 11909
» بازديد سال گذشته : 52707
» كل بازديد : 129563

» كاربران آنلاين : 4
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 4

» مجموع مطالب : 1410
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.231.21.83
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
× بستن تبلیغات