مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
Rate this post

رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور از آن دسته از رشته های جذاب و دارای پنسیلی میشد که گروه فرهنگ و هنر قرار میگیرد ، صنعت کیف و کفش از صنعت های پر رونق دنیای مد میشد ، چرا که مدت ها است به کفش دیگر به عنوان یک پاپوش نگاه نمیشود بلکه به جنبه زییی ، راحتی ، ارتط آن فرهنگ و سلیقه مخاطب ، متناسب بودن آن محیط و شرایط استفاده و . . . نیز توجه میشود و رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور راسی پر کردن خلاء های کمی و کیفی این صنعت داخل کشور تدوین شده است . هدف از رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور تربیت هنرمندانی است که شناخت کامل اصول طراحی و ساخت کفش بتوانند پاسخگوی نیاز جامعه و سلایق مختلف شند ، دانشجویان رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور محثی مانند آشنایی ریخچه مد ایران ، اورگونومی طراحی کیف و کفش ، بهداشت پا ، رنگ شناسی ، شناخت مواد صنعت کیف و کفش ،شناخت روش های من طراحی کیف و کفش و . . . آشنا میشوند .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی ایده آل برای آن دسته از علاقه مندان است که انتخاب رشته کنکور خود موفق به پذیرش نشده اند و یا افرادی که به صورت تجربی زمینه طراحی و ساخت کیف و کفش فعالیت میکنند ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته زمینه کاری خود تحصیلات آکادمیک را کسب کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


شرایط ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بسیار آسان تر از پذیرش این رشته کنکور سراسری است و برای همگان یکسان میشد ، داشتن مک دیپلم حداقل معدل و هم چنین شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


 

شهریه رشته کیف و کفش دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته کیف و کفش دانشگاه علمی کاربردی همانند سایر رشته های گروه فرهنگ و هنر به علت تعدد واحد های عملی ممکن است بیشتر از برخی از رشته ها شد ، جدای از شهریه ثابت و شهریه متغییر ممکن است هزینه های جانبی نیز این رشته وجود داشته شد ، یک مشاوره تحصیلی میتواند اطلاعات دقیقی از شهریه رشته کیف و کفش دانشگاه علمی کاربردی را اختیار شما قرار دهد و مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند راهنمای مناسبی برا شما شد .


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


رشته طراحی کیف و کفش دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته طراحی کیف و کفش دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور پنسیل لایی از نظر پیشرفت شغلی را به همراه خود دارد . امروزه علاقه به خرید کیف و کفش هایی طراحی خاص و منحصر به فرد اکثر افراد وجود دارد و اگر فردی این زمینه بتواند خلاقانه عمل کند و اصول حرفه ای سلامت و کیفیت را کار خود رعایت کند ممکن نیست که مخاطب خود و زار کار خود را پیدا نکند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کیف و کفش میتواند شما را از طریق های مختلفی حداقل امکانات به آمد برساند چرا که انجام فعالیت این رشته مقیاس کوچک نیز وجود دارد . مثلا فرد میتواند شروع کار خرید مواد اولیه ارزان تر از یک کارگاه کوچک شروع کند و از طریق فروش اینترنتی از هزینه های اجاره مغازه زمان توسعه کار خود جلو گیری کند . رشته طراحی کیف و کفش دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به عنوان سرپرست خط تولید و برش ، طراح واحد طراحی ، سرپرست کنترل کیفیت کارخانه ها ، مدیر کارگاه های کیف و کفش . . . را به وجود آورد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


راهنمای انتخاب رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته طراحی کیف و کفش دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته طراحی کیف و کفش دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته طراحی کیف و کفش علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت 8:49
توسط avije | تعداد بازديد : 77 | لينك ثابت
Rate this post

رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پر طرفدار و جذاب گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی میشد . صنعت طراحی لس و مد به یکی از صنعت های جذاب ، پر مخاطب ، امد زا و رقابت برانگیز است که هم تجلی بخش فرهنگ پوششی یک جامعه است و هم بخش عظیمی از صنعت های دیگر مانند سینما و تلویزیون به آن وابسته است . از این رو اهمیت رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور قابل ک است چرا که جامعه جدای از نیاز به پوشاک متناسب نیاز مردم ید بتواند صنعت طراحی و تولید لس و رقابت بین المللی آن حضور پیدا کند.

رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور نیز این هدف ارائه میشود نیروی ماهری را تربیت کند که شناخت کامل فرهنگ و نیاز جامعه و همینطور اسندارد های مطرح صنعت طراحی و تولید لس ، هم پاسخ گوی نیاز کمی و کیفی جامعه به پوشاک شند و هم رقابت این صنعت حرفی برای گفتن داشته شند دانشجویان رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور مسائلی مانند آناتومی ، منی رنگ ، پارچه شناسی ، فلسفه پوشش اسلامی ، طراحی لس روی اندام ، پایه و اصول دوخت ، پایه و اصول الگو سازی ، طراحی سریع ، طراحی رایانه ای لس ، طراحی لس برای تولید ، طراحی لس اجتماع نوان ، طراحی لس مجلسی نوان ، طراحی لس بچه و . . . آشنا میشوند .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی بینظیر برای افراد علاقه مند و استعداد است چرا که جا برای پیشرفت این رشته بسیار زیاد است و هیچ فرد استعدادی این زمینه بیکار نخواهد ماند . ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و گرایش های مختلف از طریق سایت سازمان سنجش انجام میشود .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب میشد و کل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تحصیل آکادمیک این رشته را بسیار راحت کرده است ، دارا بودن مک دیپلم حداقل معدل ده و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


 

شهریه رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور نیز مانند سایر رشته ها شامل شهریه ثابت و متغییر است که شهریه متغییر بستگی به تعداد واحد عملی و نظری هر ترم دارد . کنار شهریه رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور طبیع هزینه های جانبی بر عهده دانشجو نیز وجود دارد که برای اطلاع از شهریه و هزینه این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند اطلاعت لازم را اختیار شما قرار دهد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


رشته طراحی لس دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته طراحی لس دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور رشته ای است پرطرفدار هم میان آقایان و هم خانم ها ، کسب مهارت این رشته میتواند فرصت فوق العاده ای برای افرادی که انتخاب رشته کنکور خود ناکام مانده اند شد چرا که پیشرفت این رشته میتواند شما را حتی به رقابت های بین المللی لس و مد بکشاند که یکی از پر رونق ترین و جذاب ترین صنعت ها میشد . رشته طراحی لس دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور گرایش های لس اجتماعی و مشاغل ، لس خانگی ، لس مجلسی و . . . تیس میشود و افراد فارغ التحصیل این رشته میتوانند به عنوان طراح لس کارگاه های تولیدی یا کارخانه ها ، برش کار ، سایز بند ، مسئول الگو و آرشیو ، نمونه دوز و مدل ساز و . . . مشغول به کار شود . و حتی صورت داشتن سرمایه اقدام به سیس کارگاه های تولیدی یا شرکت طراحی لس کنند و یا به عنوان طراح خصوصی هنرمندان فعالیت کنند و حداقل شرایط به عنوان یک خیاط حرفه ای زار کار خود را راه اندازی کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


راهنمای انتخاب رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته طراحی لس دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته طراحی لس علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته طراحی لس علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت 8:30
توسط avije | تعداد بازديد : 72 | لينك ثابت
Rate this post

رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور لیست رشته های گروه صنعت قرار می گیرد . این رشته دانشگاه علمی کاربردی به صورت ترمی و پودمانی ارائه می‌شود . برای پذیرش رشته شهرسازی نیاز به انتخاب رشته کنکور سراسری و یا سایر آزمون ها ندارید . شما می توانید از طریق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به راحتی وارد این رشته تحصیلی شوید . دانشگاه علمی کاربردی هدف تعلیم و تربیت نیروی متخصصی که زمینه شهرسازی و طراحی شهری توانایی برنامه ریزی و مدیریت داشته شد تلاش میکند . فارغ‌ التحصیلان این رشته ید بتوانند نیازهای سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فیزیکی شهر را تشخیص بدهند و آن را سازماندهی کنند . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه آماده است که شما را زمینه های مختلف تحصیل دانشگاه علمی کاربردی از مشاوره تحصیلی خود بهره‌مند سازند .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور طی دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود . رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور مقطع کاردانی ارائه می شود . جهت ثبت نام این رشته می‌ توانید برای ورودی مهر ماه اقدام نمایید و مشغول به تحصیل شوید ‌. اگر مرحله اول ثبت نام به هر دلیلی موفق به پذیرش نشوید ، می‌توانید فراهم کردن شرایط لازم جهت ثبت نام نیمه دوم یعنی ورودی بهمن ماه اقدام به ثبت نام نمایید . همانطور که می دانید ثبت نام رشته شهرسازی برای متقاضیان این رشته به صورت بدون آزمون و برحسب سوابق تحصیلی می شد البته دانشجویان ترمی جهت تحصیل این رشته ید آزمون ورودی رشته شهر سازی شرکت کنند .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته شهرسازی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور دارا بودن مک دیپلم ریاضی تجربی و فنی و حرفه ای و معدل کافی می شد . همانطور که می‌دانید ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور نیازمند آزمون می شد . برای ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور ید شرایط عمومی وظیفه را داشته شید . از آن جایی که رشته شهرسازی آینده کاری و حین تحصیل دارای فعالیت های فیزیکی و واحدهای عملی می شد لذا جهت ثبت نام این رشته داشتن سلامت جسمانی و متناسب فعالیت این رشته الزامی می شد . بهتر است پیش از انتخاب این رشته و یا هر به ستی شرایط فردی و تحصیلی رشته مورد نظر را به سنجید و صورت فراهم بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایید . .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


 

شهریه رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد . از آنجایی که شهریه دانشگاه علمی کاربردی دو بخش است ، یک قسمت از شهریه ثابت میشد که طول تحصیل دانشجو مقدار مشخصی است . فقط ممکن است سالانه ۱۰ الی ۱۵ صد افزایش یابد . بخش دیگر شهریه متغیر است که توجه به واحد های اخذ شده توسط دانشجو ، تعداد واحد های عمومی و اختصاصی و نیز واحد های تئوری و عملی ممکن است هر ترم مقدار متفاوتی شد . جهت ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور داوطلن ید از شرایط عمومی و اختصاصی که هر مرکز آموزشی مرتبط دانشگاه علمی کاربردی اخذ نموده است برخوردار شند .اینها مواردی از شرایط ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی


رشته شهرسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته شهرسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور توجه به رشد چشمگیر زندگی شهرنشینی و نیازهای متنوع و روز افزون زندگی می تواند انتخاب مناسبی آینده کاری جوانان شد . رشته شهرسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور آینده شغلی گسترده ای را زمینه های مختلفی مانند فعالیت وزارت راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن ، سازمان ملی زمین و مسکن ، شرکت عمران شهرهای جدید و ده ها فعالیت دیگر زمینه شهرسازی برای دانشجویان خود فراهم کرده است . می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر زمینه شهریه رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور و سایر موارد تحصیل دانشگاه علمی کاربردی از تجارب و و آگاهی های کا مجرب و متخصص مشاوره تحصیلی این مرکز آموزشی استفاده نمایید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


روش پذیرش دانشجو رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


مدارک لازم برای ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته شهرسازی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته شهرسازی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته شهرسازی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته شهرسازی علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 16:36
توسط avije | تعداد بازديد : 70 | لينك ثابت
Rate this post

رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پرمخاطب ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میشد خصوصاً برای افرادی که انتخاب رشته کنکور تجربی خود موفق به ورود به رشته‌ای مانند داروسازی نشده‌ اند ، همچنین برای افرادی که به صورت تجربی آزمایشگاه های داروسازی یا شرکت های تولید دارو حال فعالیت هستند فرصت مناسبی میشد ورود به این رشته دانش آکادمیک لازم را کسب کند . به طور کلی هدف از ارائه این رشته تربیت نیروی ماهر و تکنیسین هایی است که بتوانند تمامی مراحل ساخت و تولید دارو عث ارتقای سطح کیفی دارو شوند . این حال شما برای اطلاع کافی از محتوای این رشته و مسائلی مانند آینده شغلی این رشته نیازمند یک مشاوره تحصیلی میشید آنچه که پیش از ورود به این رشته لازم است را به شما متذکر شود . از این رو مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند شما را این راس مشورت دهد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور نیمه های مهر ماه و بهمن ماه برای متقاضیان این رشته امکان‌ پذیر میشد دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ، بدون نیاز به کنکور بتوانند رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند . ثبت نام این رشته نیز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.or انجام میگیرد . ید بدانید که شما قرار است ثبت نام این رشته خلاء های موجود میان داروساز و فرد کارگر یا تجربی کار امور داروسازی را به عنوان یک تکنسین کنترل کیفی پر کنید کنترل حرفه ای بر روند و مراحل تولید و نگهداری دارو بتوانید سطح سلامت جامعه را ارتقا دهید .

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور طبق قوانین کلی این مرکز آموزشی بر اساس سوابق تحصیلی می شد و فرد می تواند داشتن مک دیپلم ، معدل کافی و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل ، داشتن سلامت جسمی و روانی ، رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور مشغول به تحصیل شود . البته ممکن است که ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور برای افرادی که این زمینه حال فعالیت هستند اولویت شد به همین منظور می توانید برای اطمینان از جزئیات شرایط پذیرش این رشته از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


 

شهریه رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور به این دلیل که این رشته گروه صنعت قرار دارد ممکن است از برخی از رشته های گروه های دیگر بیشتر شد چرا که رشته های گروه صنعت معمولا واحدهای عملی بیشتری را دارند . پس نیاز است که کنار آگاهی از شرایط ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور از میزان شهریه این رشته نیز اطلاعاتی کسب کنید . شهریه رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور نیز به شهریه ثابت و متغییر تفکیک میشود . شهریه ثابت کلیه واحدهای آموزشی مشخص و از طریق سازمان اعلام میشود . شهریه متغییر نیز به نحوه انتخاب واحد دانشجو و هزینه هر واحد عمومی و تخصصی و عملی و نظری بستگی دارد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


رشته صنایع دارویی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع دارویی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور این امکان را فراهم آورده است افرادی که حوزه های مربوط به تولید و نگهداری دارو و کل تجهیزات مربوط به دارو سازی حال فعالیت هستند بتوانند کنار مهارت تجربی خود علم تئوری حرفه خود را نیز بیاموزند . افراد فارغ التحصیل رشته صنایع دارویی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند به عنوان تکنسین کنترل کیفیت واحد های تولیدی ، آزمایشگاه ها و شرکت های دارویی مشغول به فعالیت شوند و حتی سرپرستی واحدها و خطوط تولید را به عنوان ناظر کیفی بر عهده داشته شند . پس اگرچه شهریه رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور ممکن است مقداری لاتر از برخی رشته ها شد اما مقابل فرصت های شغلی مناسبی را برای دانشجویان خود فراهم میکند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


راهنمای انتخاب رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته صنایع دارویی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته صنایع دارویی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته صنایع دارویی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته صنایع دارویی علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 16:27
توسط avije | تعداد بازديد : 70 | لينك ثابت
Rate this post

رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور از سری رشته های گروه فرهنگ و هنر میشد ، صنایع دستی معرف فرهنگ ، اعتقادات ، ارزش ها ، هنر و ذوق هر مرز و بوم و ملتی است و حفظ و ترویج و توسعه آن وظیفه جامعه و افراد آن میشد از این رو رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور تدوین شده است . هدف از ارائه رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور تربیت افراد هنرمندی است که زمینه های مختلف صنایع دستی مهارت کسب کنند و بتوانند این هنر را به بهترین شکل ممکن و اصیل خود حفظ کرده و به نسل های بعد و دیگر ملت ها معرفی و انتقال دهند ، دانشجویان رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور محثی همچون منی هنر های تجسمی ، کارگاه عکاسی ، آشنایی ریخ هنر ، هندسه نقوش صنایع دستی ایران ، مرمت و نگهداری اثار هنری ، خوشنویسی و طراحی حروف ، تحول صنایع دستی دنیا ، آشنایی رشته های هنری معاصر ، حکمت هنر اسلامی و . . . را فرا میگیرند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشت صنایع دستی دانشگاه علمی کاربردی میتواند پله پیشرفتی برای افراد استعداد و خلاقی شد که انتخاب رشته کنکور خود ناکام مانده اند به ویژه برای زنان خانه دار ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی این رشته بتوانند مهارت و هنری کسب کنند که کمترین سرمایه و حتی منزل قا به کسب آمد شند ، ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور از طریق سایت سازمان سنجش و مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد .

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی


شرایط ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور این امکان را ایجاد کرده است که عموم مردم بتوانند به تحصیل این رشته و کل دیگر رشته های این مرکز آموزشی بپردازند ، داشتن مک دیپلم ، حداقل معدل ده یا ده به لا و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


 

شهریه رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور پیرو تعرفه کلی این مرکز آموزشی میشد و به دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم میشود ، کنار شهریه رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور خصوص کار های عملی ممکن است هزینه های جانبی نیز برای دانشجو ایجاد شود پس پیش از ثبت نام به کمک مشاوره تحصیلی از هزینه های جاری این رشته مطلع شوید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتوانند اطلاعات جامع و دقیقی را این زمینه اختیار شما قرار دهد .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


رشته صنایع دستی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع دستی دانشگاه جامع علمی کاربردی مناسب برای افراد خلاق و خوش ذوق و ایده پرداز است .همچنین نیازمند توانایی جسمی خوبی برای کار بعضی رشته ها میشد چرا که ممکن است نیاز به ساعت ها فعالیت برای خلق یک اثر هنری شد و قطعا پشتکار و علاقه از ملاک های انتخاب این رشته ید شد ، فارغ التحصیلان رشته صنایع دستی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند اداره ها و سازمان هایی مانند سازمان میراث فرهنگی ، سازمان ایران گردی و جهان گردی ، اداره کل موزه ها و ارشاد اسلامی ، سازمان صنایع دستی ایران ، اداره صنایع دستی سازمان جهاد کشاورزی و . . . مشغول به کار های پژوهشی و کارشناسی شوند . و یا حتی محصولات و صنایع دستی خود را نمایشگاه ها و مغازه های مرتبط عرضه کنند و اقدام به سیس کارگاه نمایند .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته صنایع دستی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته صنایع دستی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته صنایع دستی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته صنایع دستی علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 13 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 16:18
توسط avije | تعداد بازديد : 77 | لينك ثابت
Rate this post

رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور از جمله رشته های گروه فرهنگ و هنر میشد که هر ساله ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مخاطن خاص خود را دارد ، اهمیت رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور توجه به پیشرفت چشم گیر صنعت چاپ مشخص میشود ، ده های اخیر صنعت چاپ هم از نظر تنوع طرح های مختلف و هم پیشرفت روش های چاپ و دیجیلی شدن دستگاه ها و پیشرفته شدن آن ها دچار تحول عظیمی شده است که دیگر نمیتوان از طریق تجربه دستگاه های ساده چاپ پاسخگوی تقاضا های موجود این عرصه بود .

پس احساس نیاز به رشته طراحی چاپ دانشگاه علمی کاربردی قابل لمس است . هدف از ارائه این رشته این است افراد متخصصی را پرورش دهد که ک صحیحی از طراحی و شناخت فرهنگ و سلیقه جامعه این زمینه و کسب مهارت خصوص روش های نوین و پیشرفته طراحی ،یادگیری کار وسایل پیشرفته چاپ ، بتوانند تقاضاهای موجود را بهترین سطح کیفیت طراحی و چاپ کنند ، دانشجویان رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور محثی مانند آشنایی کاغذ و مقوا ، اصول شیمی چاپ ، ریخ هنر چاپ و نشر ، زن فنی ، طراحی آرم و نشان و . . . آشنا میشوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور را میتوان دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از طریق سایت سازمان سنجش انجام داد ، ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور توجه به توسعه این صنعت و نیاز کشور به پیشرفت چاپ و نشر میتواند فرصت های شغلی مناسبی را برای فارغ التحصیلان این رشته ایجاد کند .

بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور انتخاب رشته کنکور و شرایط ورودی دانشگاه های دیگر قابل قیاس نمیشد و به طور کل حداقل شرایط نظر گرفته شده است و برای عموم یکسان . میشد

داشتن مک دیپلم از هر شاخه ای معدل ده یا ده به لا و مشمول بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیا از شرایط ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میشد . همچنین دارا بودن از سلامت جسمی کافی برای انجام فعالیت این رشته نیز حائز اهمیت است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


 

شهریه رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته طراحی چاپ دانشگاه علمی کاربردی مانند تمامی رشته های این مرکز آموزشی به راحتی قابل تعیین نیست چرا که هم شامل شهریه ثابت میشود و هم شهریه متغییر که شهریه متغییر را هزینه واحد های عمومی و خصوصی و همچنین عملی و نظری مشخص میکند ، برای کسب اطلاعات دقیق از میزان شهریه رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور یا هزینه های احتمالی و جانبی این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگرید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه کمک رسان خوبی این راس برای شما میشد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته طراحی چاپ دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته طراحی چاپ دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تدوین شده است چاپ و نشر کیفیت و کمیت آثار مکتوب علمی ، فرهنگی ، هنری ، اجتماعی . . . توسعه همه جانبه کشور نقش موثر صنعت چاپ را نمایان کند ، دانشجویان این رشته توانایی برای سرپرستی بر واحد های چاپی ، توانایی اجرای امور گرافیکی طراحی ، توانایی نظارت بر جنبه های فنی چاپ را کسب میکنند . . . همچنین رشته طراحی چاپ دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان های شغلی مکان هایی مانند تمامی چاپ خانه ها ، کارخانه های مرتبط ، نشریات و روزنامه نگاری ها و . . . را به وجود می آورد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


راهنمای انتخاب رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته طراحی چاپ دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته طراحی چاپ علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته طراحی چاپ دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته طراحی چاپ علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 10 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 16:07
توسط avije | تعداد بازديد : 75 | لينك ثابت
Rate this post

رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور نیز یکی دیگر از رشته های تعجب برانگیز و جالب دانشگاه علمی کاربردی میشد . رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور جزء رشته هایی است که به زگی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تصویب شده است . رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد . هدف از ارائه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور تربیت تکنسین هایی است که بتوانند صنعت برجسته طلا و جواهر حرفه ای تر تخصصی تر عمل کنند صنعت طلا و جواهر کشور عرصه بین المللی پر قت تر ظاهر شود . رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور وابسته به اتحادیه طلا و جواهر تهران میشد . رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور دو رشته شاخه هنر و سه رشته شاخه صنعت دارد . رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی مناسب برای افراد خوش ذوق و علاقه مند به این صنعت رقابت برانگیز است .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور دو نیم سال مهر ماه و بهمن ماه صورت میگیرد . پیش از ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور بهتر است مشاوره تحصیلی از مناسب بودن این رشته شرایط و خواسته های خود آگاه شوید که به این منظور میتوانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه . ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور به صورت اینترنتی و سایت سازمان سنجش صورت میگیرد . ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور توجه به اینکه ایران ششمین مصرف کننده طلا جهان میشد میتواند نیاز به متخصص این زمینه را براورده کند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


شرایط ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور نیز بر اساس سوابق تحصیلی است که بخش قابل توجه شرایط ثبت نام رشته طلا و جواهر دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن مک دیپلم معدل مورد قبول است . برای کسب اطلاعات دقیق از شرایط ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید برا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


 

شهریه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور دو پخش ثابت و متغییر است . شهریه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور بخش متغییر پیرو نحو انتخاب رشته و واحد های نظری و عملی است . شهریه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور نیز مشمول وام های کمک تحصیلی میشد . تماس مرکز مشاوره تحصیلی میتوانید از مقدار دقیق شهریه رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


رشته طلا و جواهر دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته طلا و جواهر دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور بیشتر مورد علاقه و مناسب نوان است ظرافت خاص خود را این زمینه بکار ببرند . رشته طلا و جواهر دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور دارای گرایش های گوهر نشانی ، طلا و جواهرسازی دست ، قالب سازی ،ریخته گری طلا و جواهر ، ملیله سازی زنجیر فی و گوهر تراشی است . رشته طلا و جواهر دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به عنوان طراح انواع زیور آلات ، کارشناس طراح کارگاه ها ، مس آموزشگاه ها و . . . را به وجود می آورد . رشته طلا و جواهر دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتواند دامنه فعالیت وسیعی را برای افراد ایجاد کند چرا که صنعت طلا و جواهر روز به روز حال پیشرفت است و زمینه رقابت بین المللی را به وجود آورده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


روش پذیرش دانشجو رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


راهنمای انتخاب رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته طلا و جواهر دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته طلا و جواهر علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته طلا و جواهر دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته طلا و جواهر علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 11 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 15:57
توسط avije | تعداد بازديد : 80 | لينك ثابت
Rate this post

رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور لیست رشته های گروه صنعت قرار دارد . این رشته گرایش های مختلفی دارد و گزینه مناسبی برای علاقه مندانی است که انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به پذیرش این رشته نشده اند . داوطلن می توانند بدون آزمون و تنها ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد این رشته تحصیلی بشوند . رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور پی آموزش نیروی ماهر زمینه راه و شهرسازی ، سد سازی ، تونل ، جاده ، سازه های آبی و توانایی های مختلف زمینه نیاز های شهری می شد . اگر از این رشته و گرایش های مختلف آن شناخت کافی ندارید ، میتوانید از طریق تماس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه به سوالات خود پاسخ دهید و از مشاوره تحصیلی جامع این گروه بهره مند شوید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور طی دو مرحله انجام می شود . مرحله اول مهر ماه می شد که اواخر مرداد ماه و اوایل شهریور ثبت نام صورت میگیرد . دانشجویانی که نینه اول موفق نشده اند رشته عمران انشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند می توانند جهت ثبت نام نیمه دوم یعنی بهمن ماه اقدام نمایند . دانشگاه علمی کاربردی هر ساله دو دو مقطع کاردانی پیوسته عمران و کارشناسی ناپیوسته عمران دانشجو میپذیرد . مقطع کارشناسی دارای گرایش های عمران _ عمران ، عمران نقشه برداری و عمران _ آب و برخی گرایش های دیگر می شد . داوطلن مقطع کارشناسی می توانند به توجه به معدل مک کاردانی مورد یید وزارت علوم یکی از این گرایش ها مشغول به ادامه تحصیل بشوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


شرایط ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای داوطلن مواردی از قبیل داشتن مک دیپلم نظام قدیم یا جدید می شد . از آنجایی که ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور به صورت بدون آزمون می شد ، لذا معدل دیپلم ده و یا ده به لا جهت پذیرش الزامی است . رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور نیازمند دانشجویانی‌ ریاضی و فیزیک‌ قوی می شد . دانشجویانی که مسائل پیچیده عمرانی و فعالیت های فیزیکی علاقه مند شند . ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور مقطع کاردانی گرایش های مختلفی مانند عمران ساختمان های بتی ، عمران روسیی ، عمران راه شناسی ، عمران سیسات حرارت نیروگاه ، عمران ساختمان های آبی ، عمران آب و فاضلاب و چندین شاخه تحصیلی دیگری می شد که همین تنوع زمینه ساز مشاغل بسیاری شده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


 

شهریه رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور مانند دیگر رشته های این مرکز آموزشی از دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تشکیل می شود . شهریه ثابت مقدار ثابتی است که ممکن است سالانه صدی افزایش یابد . اما شهریه متغییر به تعداد واحدهای ترمی بستگی دارد . اینکه هر ترم چه تعداد واحد تئوری و علمی ، یا عمومی و اختصاصی وجود دارد میزان شهریه را یین میکند . به طور کلی از شرایط رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور وضعیت جسمانی سالم می‌ شد . چرا که این رشته طول تحصیل و آینده شغلی واحدهای عملی را دارد که نیازمند فعالیت فیزیکی است .‌ و واحدهای عملی و کارگاهی عث بیشتر بودن شهریه این رشته نسبت به برخی رشته های دیگر می شد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


رشته عمران دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته عمران دانشگاه جامع علمی کاربردی سطح ویژه ای قرار دارد و هر ساله جمعیت کثیری از دانشجویان را به خود جذب می کند . رشته عمران دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به دلیل گسترش عمران و شهرسازی ، پیشرف کشور عرصه سازه های آبی و بتنی ، نیاز به ساخت و ساز های وسیع زمینه راه ، سد ، جاده ، و بسیاری از سازه های دیگر زمینه کاری متنوعی را برای دانشجویان خود به وجود آورده است . می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه گرایش ها ، آینده شغلی و یا تغییرات شهریه رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور مشاوران این مرکز آموزشی که خدمت رسانی میکنند تماس حاصل فرمایید ..


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


مدارک لازم برای ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته عمران دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته عمران علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته عمران دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته عمران علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 12 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 15:48
توسط avije | تعداد بازديد : 69 | لينك ثابت
Rate this post

رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی از رشته های شاخه فرهنگ و هنر میشد که دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه میشود . توجه به ارتطات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی بین ملل مختلف ، امروزه نیاز به یاد گیری زن احساس میشود که زن فرانسه نیز این میان طرفداران خود را دارد . رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور دو گرایش ترجمه و ادبیات به صورت تخصصی و از پایه تیس میشود . رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی برای علاقه مندان به زن شیرین فرانسوی است که بتوانند سطح حرفه این زن را فرا بگیرند . رشته مترجمی زن فرانسوی دانشجویانی را تربیت میدهد که فرا گرفتن اصول و تئوری های ترجمه ، بتوانند پایان تحصیل خود هر متن دیداری و یا شنیداری ، چه ساده و چه مفهومی را به صورت قابل فهم ترجمه کنند . فارغ التحصیلان رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور ید توانایی این را داشته شند که متون مختلف را سطح کیفیت مطلوب از فرانسوی به فارسی و از فارسی به فرانسوی ترجمه کنند به طوری که مفهوم و پیام اصلی متن دچار نقص نشود .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی بینظیر برای فراگیری این زن پر طرفدار برای افرادی است که انتخاب رشته کنکور زن موفق به قبولی این گرایش نشده اند . ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور را میتوانید از طریق سایت انجام دهید .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به مراتب بسیار راحت تر از پذیرش این رشته کنکور زن است و همین امر عث جلب دانشجو این رشته شده است . شرایط ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور شامل داشتن دیپلم و معدل کافی و شرایط عمومی تحصیل میشد و قطعا داشتن حافظه قوی و علاقه نیز از شروط موفقیت این رشته میشد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


 

شهریه رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور طبق قواعد کلی این مرکز آموزشی شامل شهریه ثابت میانگین ۴۷۰-۴۸۰ هزار تومان که ممکن است توجه به واحد آموزشی دچار اختلاف ناچیزی شد و شهریه متغییر است که شهریه رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور بخش تغییر نیز توجه به هزینه واحد های عمومی و خصوصی یا نظری و عملی تعیین میشود . برای اطلاع دقیق از هزینه هر واحد سی این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید که مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند اطلاعت جامع و دقیقی را اختیار شما قرار دهد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


رشته مترجمی زن فرانسوی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مترجمی زن فرانسوی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان تحصیل این رشته جذاب را برای عموم فراهم آورده است ، ادبیات غنی ( اشعار ، کب ها ، فیلم نامه ها ، نمایش نامه ها ) زن فرانسه ، هر فردی را مجذوب خود میکند و قطعا تسلط بر این زن جدای از زمینه کاری برای هر فردی خوشایند میشد ، رشته مترجمی زن فرانسوی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور بر خلاف زن انگلیسی از سطح پایه و ابتدایی تیس میشود . زمینه زار کار نیز رشته مترجمی زن فرانسه دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای فارغ التحصیلان مسلط این رشته امکان اشتغال دار الترجمه های خصوصی و دولتی ، مترجم انواع موسسات توریستی ، مترجم مقالات و کب ها و اثار مکتوب ، فعالیت انواع مطبوعات به عنوان مترجم یا گزارشگر… ، به عنوان آموزشگر خصوصی یا فعال مراکز آموزشی و زن سرا ها ، و یا به عنوان مترجم آزاد را فراهم میکند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته مترجمی زن فرانسوی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته مترجمی زن فرانسوی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زن فرانسوی علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 14 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 15:39
توسط avije | تعداد بازديد : 73 | لينك ثابت
Rate this post

رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور دسته رشته های فرهنگ و هنر قرار میگیرد . رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور از گرایش های رشته سینما می شد . رشته فیلم سازی دانشگاه علمی کاربردی جزء رشته هایی است که می توان بدون آزمون و تنها به ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی آن مشغول به تحصیل شد . دانشجویان رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور وسی از قبیل منی تصویر برداری ، انیمیشن ، شناخت عوامل تولید ، طراحی صحنه و لس ، نورپردازی ، جلوه های ویژه و . . آشنا می شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور فرصت ویژه ای است برای افراد علاقه مند به رشته های مرتبط سینما و تلویزیون و مشاغل فنی و هنری . ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور طی دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه و برای دو مقطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای صورت می گیرد .

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای تمامی متقاضیان بدون آزمون و بر حسب سوابق تحصیلی می شد اما برای ادامه تحصیل این رشته اولویت افراد شاغل این زمینه است‌ . توجه به آینده شغلی رشته فیلمسازی و نیاز به مهارت های فیزیکی و کارهای فنی از دیگر شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن شرایط جسمانی مناسب این رشته می شد ‌‌. علاوه بر این رشته فیلسمازی جزء رشته هایی است که شرایط ویژه ای را برای داوطلن خود نیازمند است که لازم است هر شخصی برای خود این شرایط را مد نظر بگیرد ، برای مثال رشته فیلسمازی نیازمند نیروی استعداد ، خلاق و به روز کارهای هنری و تولیدی ، هوش و جستجوگر ، روحیه قوی و پشتکار لا ، و از همه مهمتر توانایی جسمانی برای انجام فعالیت های مختلف این رشته می شد . بهتر است پیش از هر انتخابی مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس گرفته و یافت یک مشاوره تحصیلی جامع و دقیق بهترین رشته را انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


 

شهریه رشته فیلسمازی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر رشته های فنی هنری ممکن است نسبت به سایر رشته ها میزان بیشتری شد . علاوه بر این رشته فیلمسازی هزینه های جانبی نیز به همراه دارد . شهریه رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور به دو صورت ثابت و متغییر می شد ، شهریه ثابت طبق سال ورود به دانشگاه تعیین می شود و سالانه ۱۰ الی ۱۵ صد افزایش می یابد . اما شهریه متغییر هر ترم توجه به تعداد واحد های اخذ شده و نیز نوع واحد ها از لحاظ وس عمومی و اختصاصی و یا وس تئوری و عملی مقدار متفاوتی است ‌.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


رشته فیلمسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته فیلمسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور پی آموزش مهارت های لازمه جهت مین نیروی متخصص و کاردان برای تهیه و تولید برنامه های سینما و تلویزون می شد ‌ . فارغ التحصیلان رشته فیلمسازی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور طول تحصیل خود آموزش های کافی را زمینه تولید فیلم و فیلمسازی ، کسب مهارت های ایمنی فیلمسازی ، شناخت تکنیک های فیلمبردای و شناخت انواع دوربین ها ، اصول کار رایانه صنعت فیلمسازی ، تشخیص و تولید جلوه های ویژه ، شناخت و توانایی تولید فیلم های مستند را کسب می کنند . یک متخصص فیلمساز می تواند عرصه تولید فیلم های سینمایی بلند و کوه ، تهیه فیلم های مستند و داسنی ، صدا گذرای و تدوین ، ساخت انواع کارهای تبلیغانی ، تهیه و تولید انواع برنامه های سینما و تلویزیون مشغول به کار شوند . اگر به رشته فیلمسازی علاقه مند هستید و انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به پذیرش نشده اید می توانید به راحتی دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن شاغل میتوانند علاوه بر کشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و توجه به امتیاز کل داوطلن، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو این دانشگاه به صورت متمرکز و هر یک از کشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل منج گواهینامه داوطلب، نوع مک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلن سهمیه آزاد که مک کاردانی آنان مرتبط رشته های تحصیلی انتخابی شد اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

ضمن ظرفیت قیمانده هر کشته محل، اولویت یکسان به داوطلن سهمیه آزاد مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلن نسبت به انتخاب کشته محلهای مرتبط رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلن سهمیه شاغل صرفا یک زیرگروه آموزشی رشته مرتبط شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما

 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


مدارک لازم برای ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میشد.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد یید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، مان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم یید معدل برای دانش آموختگانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلنی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


راهنمای انتخاب رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی ج شده است. همچنین منجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس اسن، شهر و مرکز آموزشی میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کشته محل و مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میشد.


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته فیلمسازی دانشجو می پذیرد؟

حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته فیلمسازی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میشد.

آیا تحصیل رشته فیلمسازی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان خدمت سرزی امکان پذیر است؟

خیر

 

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

معرفی و ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معرفی و ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 10 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت 15:29
توسط avije | تعداد بازديد : 82 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۲)
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۱)
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
نويسندگان
» avije (1412)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 10
» بازديد ديرور : 802
» بازديد ماه گذشته : 15937
» بازديد سال گذشته : 56735
» كل بازديد : 133591

» كاربران آنلاين : 3
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 3

» مجموع مطالب : 1412
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.232.62.209
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
× بستن تبلیغات