مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
5 / 5 ( 1 vote )

معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود :

معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ؟ این سوالی است که ذهن اکثر متقاضیان اخذ معافیت کفالت را به خود مشغول ساخته است . معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی مورد اینکه معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود اظهار داشت : معافیت کفالت به انواع مختلفی تقسیم می شود . نحوه یافت معافیت کفالت برای هر نوع آن متفاوت خواهد بود .

افراد متقاضی ید از شرایط معافیت کفالت آگاهی داشته شند بتوانند موفق به اخذ آن شوند . برای اخذ اطلاعات کامل مورد جزئیات معافیت کفالت می توانید ما آخر این مقاله همراه شید . معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود

 

انواع معافیت کفالت :

معافیت کفالت به انواع مختلفی تقسیم می شود . متقاضیان توجه به نوع معافیت کفالت شامل شده می توانند اقدام به اخذ آن کنند . پاسخ به این پرسش که معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ، می تواند شامل تمام افرادی شد که واجدین شرایط می شند . ما زیر به دو مورد از شرایط انواع معافیت کفالت اشاره خواهیم کرد . متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . 

 • سن پ ید لای ۷۰ سال تمام شد
 • تنها فرزند پسر لای ۱۸ سال از پی که بنا به تشخیص شورای پزشکی نیازمند به مراقبت می شد و قا به اداره امور خود نمی شد نگهداری می کند

 

شرایط احراز معافیت کفالت برای افراد واجد شرایط : 

پاسخ به این سوال که معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ید گفت : می تواند برگیرنده افراد واجد شرایطی بشود که شرایط احراز معافیت کفالت را داشته شند . معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود

شرایط معافیت کفالت یکسری ضوابطی را بر خواهد گرفت که افراد واجد شرایط ید به طور کامل آن را رعایت کنند . آگاهی داشتن از اخر معافیت کفالت می تواند این زمینه به مشمولین کمک کند. ما اینجا به دو نمونه از شرایط احراز معافیت کفالت اشاره خواهیم کرد . دوسن برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود

 • پ لاتر از ۷۰ سال
 • ما فاقد همسر

معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود
می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

ویژگی افراد متقاضی واجد شرایط معافیت کفالت : 

بررسی این موضوع که معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ید اشاره ای به ویژگی و خصوصیات افراد متقاضی واجد شرایط داشته شیم . طبیع هر فرد متقاضی نمی تواند موفق به اخذ معافیت کفالت بشود . آگاهی داشتن افراد زمینه آخرین تغییرات معافیت کفالت می تواند به آنها کمک کند بتوانند موفق به اقدام شایسته بشوند .

می دانیم که معافیت کفالت یکی از راههای معاف شدن از خدمت دوره سرزی نظام وظیفه می شد . ما زیر به چند نمونه از ویژگی افراد متقاضی برای اخذ معافیت کفالت اشاره خواهیم کرد . دوسن برای کسب اطلاعات جامع مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . 

 • فرد فاقد غیبت شد .
 • یگانه مراقب و نگهدارنده شخص مکفول شد .

 

قوانین و مقررات اجرایی برای افراد متقاضی معافیت کفالت : 

قوانین و مقررات اجرایی برای تعیین این موضوع که معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ، توسط سازمان نظام وظیفه به تصویب رسیده است . قوانین معافیت کفالت برگیرنده یکسری ضوابط اجرایی ویژه می شد که افراد متقاضی واجد شرایط ید از آن پیروی کامل داشته شند . معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود

همچنین اطلاع یافتن از مدارک معافیت کفالت پیش زمینه ای برای اخذ موفق معافیت کفالت مربوطه است . مشمولین حین استفاده از معافیت تحصیلی می توانند تقاضای معافیت کفالت نمایند . زیر به چند مورد به عنوان نمونه اشاره خواهیم کرد . افراد می توانند برای اخذ اطلاعات کامل مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . 

 • مشمول تک پسر شد
 • لای ۱۸ سال سن داشته شد
 • سالم شد

نکات قابل توجه برای افراد متقاضی معافیت کفالت : 

بررسی این موضوع که معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ید بعضی نکات مربوط به انواع معافیت کفالت نیز نظر گرفته شود . مشمولانی که تقاضای معافیت کفالت می کنند ید روند رسیدگی معافیت کفالت مربوطه را نیز مد نظر داشته شند . همچنین آگاهی داشتن از مدت زمان معافیت کفالت برای اخذ به موقع آن از اهمیت بسزایی برخوردار است .

رعایت کردن این نکات ، افراد می توانند اخذ معافیت کفالت متناسب شرایط خود موفق بشوند و به موقع اقدام به اخذ آن کنند . دوسن می توانند برای پی بردن از تمام نکات قابل توجه این زمینه مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . 


بیشتر بخوانید: جزئیات معافیت کفالت


 

محدودیت های زمانی برای استفاده از معافیت کفالت : 

معافیت کفالت گروه افراد متقاضی واجد شرایط از محدودیت زمانی خاصی برخوردار است . مشمولانی که برای انجام خدمت وظیفه عمومی احضار می شوند ، چنانچه ریخ های معین خود را معرفی نکنند از معافیت کفالت های مذکور برای فصل جاری محروم خواهند شد . برای کسب اطلاعات لازم از مدت زمان معافیت کفالت برای هریک از انواع معافیت های مربوطه می توانید از مرکز مشاوره آویژه دانش کمک بگیرید .


بیشتر بخوانید: اخر معافیت کفالت


معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود
می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

سوالات مرتبط پرسش ” معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود ” : 

 • آیا همزمان اخذ معافیت کفالت می توان موفق به اخذ دیگر معافیت ها نیز شد ؟ 
 • آیا فرد متقاضی برای اقدام معافیت کفالت حتما ید به سن مشمولیت رسیده شد ؟
 • صورت غیبت داشتن فرد متقاضی واجد شرایط می تواند اقدام به اخذ معافیت کفالت کند ؟
 • صورتی که فرد مشمول دارای برا لای ۱۸ سال دیگری شد می تواند اقدام به اخذ معافیت کفالت کند ؟
 • آیا صورتی که فرد متقاضی واجد شرایط مدت زمان مربوطه نتواند اقدام به اخذ معافیت کفالت کند، اعزام خواهد شد ؟
 • خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه
  مشاوره معافیت پزشکی
  مشاوره خرید خدمت
  مشاوره معافیت کفالت
  مشاوره معافیت ایثارگری
  مشاوره معافیت تحصیلی
  مشاوره کسری خدمت
  مشاوره امریه
  مشاوره سرز نخبگی (سرز نخبه وظیفه)
  مشاوره اعزام به خدمت
  مشاوره غیبت و جریمه خدمت سرزی
  مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سرزی
  مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سرزی
  اخر نظام وظیفه

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

معافیت کفالت سرزی شامل چه کسانی می شود

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

معافیت کفالت سرزی شامل چه کسانی می شود

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 9 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 4:16
توسط avije | تعداد بازديد : 60 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

معافیت کفالت سرزی چیست : 

معافیت کفالت سرزی چیست شاید سوالی شد که ذهن متقاضیان اخذ معافیت کفالت را به خود مشغول ساخته است . معافیت کفالت سرزی چیست پاسخی را می تواند به متقاضیان بدهد که برگیرنده شرایط معافیت کفالت و نحوه یافت معافیت کفالت است . معافیت کفالت سرزی چیست

به طور کلی ، یکی از راههای معاف شدن از دوره خدمت سرزی نظام وظیفه، اخذ معافیت کفالت می شد . تمام افراد متقاضی نمی توانند موفق به اخذ معافیت کفالت شوند . برای اخذ معافیت کفالت متقاضیان ید از شرایط معافیت کفالت و نحوه یافت معافیت کفالت آگاهی کامل داشته شند . برای اینکه بتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید ما آخر این مقاله همراه شید . معافیت کفالت سرزی چیست

 

انواع معافیت کفالت :

معافیت کفالت سرزی چیست سوالی است که ابتدای پاسخ به آن ، می توان انواع معافیت کفالت را بیان کرد . معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که متقاضیان بر اساس نوع معافیت کفالت مربوطه، اقدام به اخذ آن می نمایند . مشاوره معافیت کفالت سرزی راهنمایی است برای دانستن اطلاعاتی زمینه معافیت از سرزی، که می تواند مفید و موثر واقع شود . معافیت کفالت سرزی چیست

بعلاوه ، چه کسانی می توانند معافیت کفالت بگیرند و یا معافیت کفالت شامل چه کسانی می شود سوالاتی است که متقاضیان می توانند برای دستیابی به بهترین پاسخ برای آنها مجرب مرکز مشاوره آویژه دانش کمک بگیرند . همچنین شما عزیزان می توانید برای آگاهی کامل از انواع معافیت کفالت این مرکز . 

شرایط احراز انواع معافیت کفالت : 

متقاضیان برای اینکه بتوانند موفق به اخذ معافیت کفالت مربوطه شوند، ید از شرایط معافیت کفالت آگاهی کامل داشته شند . همچنین برای یافتن پاسخی جامع برای سوال ” معافیت کفالت سرزی چیست ” ، ید از جزئیات معافیت کفالت و قوانین معافیت کفالت آگاهی کامل داشته شند . برای مثال ، یکی از شرایط احراز معافیت کفالت این است که، مشمول یگانه مراقب و نگهدارنده شخص مکفول شد .  معافیت کفالت سرزی چیست

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر این زمینه می توانید از خدمات مرکز مشاوره آویژه دانش استفاده کنید . مشاوران ما ، آماده کمک به شما هستند !


بیشتر بخوانید: مشولین معافیت کفالت


 

ویژگی های انواع معافیت کفالت : 

یکی از مهمترین پاسخ ها برای عنوان معافیت کفالت سرزی چیست ، ویژگی های انواع معافیت کفالت است . متقاضیان ید از ویژگی های هر یک از انواع معافیت کفالت مربوطه آگاهی کامل داشته شند بتوانند موفق به اخذ آن شوند .

علاوه بر این ، مقاله مشمولین معافیت کفالت چه افرادی هستند بیان کننده ویژگی هایی است که هر یک از متقاضیان برای اخذ معافیت کفالت مربوطه ید از آن آگاهی کامل داشته شند که توصیه می شود آن را نیز مطالعه کنید ! آگاهی داشتن از جزئیات معافیت کفالت این زمینه می تواند کمک شایانی به متقاضیان کند . افرادی که دارای ویژگی های انواع معافیت کفالت مربوطه شند از خدمت معاف می شوند و می توانند معافیت سرزی بگیرند . برای کسب اطلاعات جامع می توانید مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمائید .

حداقل مدت رسیدگی به خواست انواع معافیت کفالت : 

 • حداقل مدت رسیدگی به خواست معافیت کفالت : سن پ لای ۷۰ سال
 • حداقل مدت رسیدگی به خواست معافیت کفالت : سن پ کمتر از ۷۰ سال و نیازمند به مراقبت
 • حداقل مدت رسیدگی به خواست معافیت کفالت : ما فاقد همسر
 • حداقل مدت رسیدگی به خواست معافیت کفالت : خواهر فاقد پ، همسر، و فرزند سالم

متقاضیان عزیز برای اینکه بتوانند از جزئیات آخرین تغییرات معافیت کفالت و حداقل مدت رسیدگی به انواع معافیت کفالت که لا ذکر شد، آگاهی کامل کسب کنند ، می توانند مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند .


بیشتر بخوانید: مدارک معافیت کفالت


 

نکات قابل توجه مورد انواع معافیت کفالت : 

برای اینکه مشمولین بتوانند پاسخی جامع برای معافیت کفالت سرزی چیست بیابند، نیاز است که از نکات معافیت کفالت آگاهی کامل داشته شند . ما اینجا به چند نمونه از نکات اشاره خواهیم کرد .

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمایند . مشمولین حین استفاده از معافیت تحصیلی می توانند تقاضای معافیت کفالت نمایند . همچنین فرد متقاضی ید به سن مشمولیت رسیده شد . آگاهی از اخر معافیت کفالت پیش زمینه ای است برای کسب اطلاعات جامع اخذ انواع معافیت کفالت .

معافیت کفالت سرزی نظام وظیفه چیست
می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

آخرین تغییرات شرایط احراز انواع معافیت کفالت : 

 • فرد ید به سن مشمولیت رسیده شد .
 • فرد ید فاقد غیبت شد .
 • فرد ید یگانه مراقب و نگهدارنده شخص مکفول شد .
 • صورتیکه شخص دارای برا لای ۱۸ سال دیگری شد، فاقد شرایط معافیت است .

برای اینکه بتوانید از قوانین معافیت کفالت مورد هریک از موارد ذکر شده اطلاعات کامل اخذ نمائید می توانید مرکز مشاوره آویژه دانش .

 

نحوه ثبت نام انواع معافیت کفالت : 

این سوال که معافیت کفالت سرزی چیست می تواند پیش زمینه ای از نحوه ثبت نام انواع معافیت کفالت محسوب شود . زیر گروه بندی مربوطه صورت گرفته شده است .

 • نحوه ثبت نام معافیت کفالت سن پ لای ۷۰ سال
 • نحوه ثبت نام معافیت کفالت سن پ کمتر از ۷۰ سال و نیاز به مراقبت
 • نحوه ثبت نام معافیت کفالت ما فاقد همسر
 • نحوه ثبت نام معافیت کفالت خواهر فاقد پ ، همسر ، و فرزند پسر سالم

برای آگاهی از نحوه ثبت نام هریک از موارد ذکر شده لا می توانید مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل نمائید .

معافیت کفالت سرزی نظام وظیفه چیست
می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

سوالات متداول زمینه معافیت کفالت سرزی چیست : 

 • آیا اخذ معافیت کفالت از مدت زمان معینی برخوردار است ؟
 • آیا می توان همزمان اخذ معافیت کفالت از دیگر معافیت های خدمت سرزی استفاده کرد ؟
 • آیا اخذ معافیت کفالت از مزایای ویژه ای برخوردار است ؟
 • آیا برای اخذ معافیت کفالت نیاز به اخذ مک تحصیلی خاصی می شد ؟
 • آیا متقاضیان قانون جامع حمایت از حقوق معلولان می توانند معافیت کفالت اخذ نمایند ؟
 • آیا فرد متقاضی ید تمام شرایط لازم برای اخذ معافیت کفالت مربوطه را داشته شد ؟
 • خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه
  مشاوره معافیت پزشکی
  مشاوره خرید خدمت
  مشاوره معافیت کفالت
  مشاوره معافیت ایثارگری
  مشاوره معافیت تحصیلی
  مشاوره کسری خدمت
  مشاوره امریه
  مشاوره سرز نخبگی (سرز نخبه وظیفه)
  مشاوره اعزام به خدمت
  مشاوره غیبت و جریمه خدمت سرزی
  مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سرزی
  مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سرزی
  اخر نظام وظیفه
 

نظام وظیفه : معافیت کفالت سرزی چیست

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

نظام وظیفه : معافیت کفالت سرزی چیست

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 4:06
توسط avije | تعداد بازديد : 72 | لينك ثابت
5 / 5 ( 8 votes )

شرایط کفالت” آیا به دنل معافیت کفالت هستید؟ آیا اطمینان دارید که مشمول معافیت کفالت می شوید یا خیر؟ مایلید از قوانین و شرایط کفالت اطلاع پیدا کنید؟ پاسخ به این سوالات و بسیاری سوالات دیگر زمینه مشاوره معافیت کفالت را این مطلب بخوانید.

همانطور که اطلاع دارید، اصلی ترین موارد معافیت سرزی عرتند از معافیت پزشکی، معافیت کفالت، معافیت تحصیلی و معافیت موارد خاص. این مطلب قصد داریم شرایط کفالت را بررسی نماییم. صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از مشاوره معافیت کفالت موسسه آویژه دانش استفاده کنید. 

 

۱-انواع معافیت کفالت (دسته اول)

۱٫ پ لای ۷۰سال سن تمام شد.

۲٫ تنها فرزند پسر لای ۱۸ سالی که از پی که به تشخیص شورای پزشکی نیازمند مراقبت شد نگهداری کند.

۳٫ تنها فرزند پسر لای ۱۸ سال که پش فوت نموده و نگهداری و مراقبت ما را به عهده داشته شد.

۴٫ تنها برا تنی که سرپرستی خواهری که فاقد پ، همسر و فرزند پسر سالم شد را بعهده دارد.

۵٫ تنها برا سرپرست برا بزرگ نیازمند مراقب که فاقدپ، همسر و فرزند پسر سالم فاقد شغل شد.

۶٫ یگانه سرپرست برا کمتر از ۱۸سال تمام(صغیر).

 


 شرایط کفالت

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


 

۲-انواع معافیت کفالت (دسته دوم)

۷٫ تنها نوه پسر لای ۱۸ سال دارای جد فاقد فرزند که به علت بیماری، نقص عضو یا کهولت نیاز به مراقبت دارد. البته بنا به تشخیص هیات رسیدگی و کسب نظر شورای پزشکی.

۸٫ یگانه مراقب و نگهدارنده جده فاقد شوهر و فرزند.

۹٫ مشمولی که همسرش فوت نموده و از او دارای فرزند صغیر بوده مادامی که ازدواج مجدد نکرده است و یا همسری دارد که بعد از ازدواج معلول شده و نیازمند مراقبت شد.

۱۰٫ اگر سرز حین خدمت فوت کند یکی از فرزندان ذکور وی می تواند از معافیت استفاده نماید و صورتی که از فرزندان ذکور خانواده حین خدمت فوت نماید یکی از پسران خانواده می تواند ازمعافیت بهره مند شود.

۱۱٫ از چند برا واجد شرایط اعزام به خدمت صورت اعزام یکی از براان به خدمت، یکی از براان می تواند اتمام خدمت او از عقب انداختن ریخ اعزام استفاده نماید.

۱۲٫ ماده(۶)قانون جامع حمایت از حقوق معلولان: یکی از فرزندان اولیائی که خود ناتوان و معلول بوده (هر دو یا یکی از آنها معلول شد) و یا حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان شد از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می گردد.

 

۳-شرایط احراز انواع معافیت کفالت

احراز شروط زیر برای کلیه متقاضیان معافیت کفالت الزامی است:

 • فرد به سن مشمولیت رسیده شد (۱۸سال تمام).
 • فرد فاقد غیبت شد.
 • یگانه مراقب و نگهدارنده شخص مکفول (پ، ما، خواهر، برا، پبزرگ و ما بزرگ) شد صورتی که شخص دارای برا لای ۱۸سال دیگری نیز شد، فاقد شرایط معافیت کفالت است مگر آنکه بنا به تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی آن برا قا به سرپرستی و مراقب از شخص مکفول نشد.(معافیت پبزرگ ومابزرگ، مکفول فاقد نوه پسر لای ۱۸سال سالم دیگری شد).

۳-۱-شرایط احراز کلی انواع معافیت کفالت (دسته اول)

پلاتراز ۷۰سال

پمشمول بیش از ۷۰سال تمام شد.

پ کمتر از ۷۰سال و نیازمند به مراقبت

پمشمول کمتراز ۷۰سال داشته و برابر نظریه شورای پزشکی وظیفه عمومی نیاز به مراقبت داشته شد.

مافاقد همسر

پ مشمول قید حیات نشد.

مامشمول طلاق قطعی گرفته شد.

مامشمول ازدواج مجدد نداشته شد.

خواهر فاقد پ ، همسر و فرزند پسر سالم

مشمول تنها برا تنی و سرپرست لای ۱۸ سال خواهر شد .

خواهر مشمول ید فاقد پ شد .

خواهر مشمول فاقد همسر (فوت یا طلاق)شد.

خواهر فاقد فرزند ذکور سالم شد.

برا بیش از ۱۸سال نیازمند مراقبت 

برامشمول ید فاقد پ، همسر و فرزند شد.

برا مشمول(مکفول) به علت بیماری یا نقص عضو نیاز به مراقبت داشته شد.

برا کمتر از ۱۸ سال تمام (صغیر)

برا مشمول ید فاقد پ شد.

مشمول تنها برا و سرپرست برا صغیر کمتر از ۱۸ سال شد.

پ بزرگ فاقد فرزند نیازمند مراقبت تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی

پبزرگ مشمول فرزندی اعم از ذکور و اناث نداشته شد.

پ بزرگ مشمول برابر نظریه شورای پزشکی وظفه عمومی قا به اداره امور خود نشد.

ما بزرگ فاقد همسر و فرزند(ما بزرگ پی ومای)

مابزرگ مشمول فاقد فرزند شد اعم از فرزند ذکور و اناث.

همسر مابزرگ فوت نموده شد یا اینکه از همسرش طلاق گرفته شد.

فرزند صغیر

همسر مشمول فوت کرده و از او دارای فرزند صغیر شد.

یا همسر مشمول بعد از ازدواج معلول شده و نیازمند مراقبت شد.

فوت حین خدمت پ یا برا

یکی از براان سرزی که حین خدمت فوت کرده شد.

یا یکی از فرزندان سرزی که حین خدمت فوت کرده شد.

فوت کارکنان پایور و پیمانی نیروهای مسلح حین خدمت نیز شمول این نوع معافیت قرار می گیرد و منظور از فوت حین خدمت کارکنان پایور و پیمانی نیروهای مسلح ، فوت طول مدت خدمت (حین خدمت و خارج خدمت )می شد . به غیر از فوت وضعیت غیبت ، فرار از خدمت ، و یا فوت بر اثر خود کشی و ارتکاب جرایم مانند نزاع و موارد مشابه که شمول معافیت قرار ندارند.

برا حین خدمت

هر دو برا فاقد غیبت شند.

 


 شرایط کفالت

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


 

 

شرایط معافیت کفالت سرزی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

شرایط معافیت کفالت سرزی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 3:46
توسط avije | تعداد بازديد : 57 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

اطلاعیه ها معافیت کفالت. آیا به دنیال یافت معافیت کفالت هستید؟ از آخرین اطلاعیه ها معافیت کفالت چه حد اطلاع دارید؟ آیا میدانید برای یافت معافیت کفالت چه شرایطی ید داشته شید؟ ادامه مطالب زیر ” اطلاعیه ها معافیت کفالت ” همراه ما شید. از آخرین اطلاعیه ها معافیت کفالت آگاهی بیابید .

 

 

ادامه، مطالب مفیدی از اطلاعیه ها معافیت کفالت برای شما آماده کرده ایم .

 


بیشتر بخوانید: مشاوره نظام وظیفه


اطلاعیه ها معافیت کفالت و ضوابط آن

شروط اصلی برای بهره‌ مندی از معافیت‌های کفالت. شامل رسیدن به سن ۱۸ سال تمام. هنگام طرح پرونده هیئت رسیدگی و نداشتن غیبت. و یگانه مراقب یا نگه دارنده (سرپرست) بودن می شد . همچنین حین تحصیل نیز می ‌توان خواست معافیت کفالت نمود. به این صورت که ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر. رسیدگی به ادعای کفالت بلامانع است . منظور از یگانه مراقب بودن لای ۱۸ سال این است. که مشمول تنها فرد ذکور ( پسر، برا، نوه ) لای ۱۸ سال تمام. که مراقبت یا سرپرستی از هریک از بستگان موضوع ماده ( ۴۴ ) قانون. را به دلیل نیازمندی به مراقبت یا سرپرستی برعهده دارد . پ، ما، پ بزرگ، ما بزرگ، خواهر، برا، همسر و فرزند افرادی هستند. که می توانند مکفول برای مشمول بشوند .

 مشاوره نظام وظیفه تلفنی: اطلاعیه ها معافیت کفالت.

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش  :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

تنها مراقب و نگه دارنده پ ۷۰ سال تمام یا کمتر از ۷۰

طبق بند یک ماده ۴۴ قانون خدمت وظیفه عمومی . از ریخ ۱۳۹۳ سن ۷۰ سال تمام به عنوان کهولت سن برای پ. نظر گرفته شده. و پی که به سن ۷۰سال تمام ( وارد سن ۷۱ سالگی شده. ) رسیده شد. به عنوان نیازمند به مراقبت تلقی شده. و نظر گرفتن سایر ضوابط. طرح پرونده هیئت رسیدگی بلامانع خواهد بود . وجود برای که از معافیت تحصیلی برخوردار است. مانع از معافیت کفالت موقت مشمولی. که سرپرستی خانواده را بر عهده دارد، نیست. این معافیت فقط طول مدت معافیت تحصیلی برا مشمول. که خارج از شهرسن محل سکونت به تحصیل اشتغال دارد معتبر است. و مشمول پس از آن رعایت سایر مقررات این قانون به خدمت دوره ضرورت اعزام می‌شود .

 

 


بیشتر بخوانید: اطلاعیه ها معافیت سرزی


 

صورتی که برا یا براان یا پ مشمول به دلیل بیماری یا معلولیت زمین‌ گیر بوده. و بنا به تشخیص شورای پزشکی فاقد صلاحیت. و یا ناتوان برای سرپرستی شند. و مشمول نیز عملاً مراقبت یا سرپرستی را برعهده داشته شد. می‌تواند از معافیت کفالت برخوردار گردد . همچنین از دو برا، تنها برا بیش از۱۸ سال. مشمول که اشتغال به تحصیل دارد. به شرط دارا بودن معافیت تحصیلی معتبر. و همچنین تحصیل خارج از محل سکونت مکفول. مشمول معافیت می شد .

 

 

یگانه مراقب و نگهدارنده ما فاقد همسر

مشمولین این ماده سی ماه متوالی می‌توانند. از معافیت کفالت موقت استفاده نمایند. و پایان مدت فوق صورت دارا بودن شرایط کفالت. از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌ گردند . همچنین وجود برای که از معافیت تحصیلی برخوردار است. مانع از معافیت کفالت موقت. مشمولی که سرپرستی خانواده را بر عهده دارد، نیست. این معافیت فقط طول مدت معافیت تحصیلی برا مشمول که خارج از شهرسن. محل سکونت به تحصیل اشتغال دارد معتبر است. و مشمول پس از آن رعایت سایر مقررات این قانون. به خدمت دوره ضرورت اعزام می‌شود .

صورتی که مشمول متقاضی کفالت ما مطلقه. دارای برا صغیری شد. که قبل از اتمام سی ماه مهلت موقت. به سن ۱۸ سالگی می رسد .چنانچه تمایل به اخذ معافیت موقت داشته شد. رسیدگی و صدور معافیت خاتمه ۱۸ سالگی تمام برا بلامانع است . غیر این صورت و عدم تمایل مشمول به استفاده از معافیت موقت. برابر ضوابط به وضعیت دیگر مشمول رسیدگی می گردد . کفالت ما ، ملاک رسیدگی فاقد شوهر بودن. یا ناتوانی پ مشمول سرپرستی می شد . لذا جوان بودن ، شاغل بودن و . … ما ، مانع رسیدگی به تقاضای مشمول نیست .

 

 

 

تنها برا تنی سرپرست خواهر فاقد پ، همسر و فرزند ذکور غیر محجور

موردمعافیت به منظور سرپرستی و نگهداری برا یا خواهر صغیر. مشمولی که صغار از یک پ و ما شد. حق تقدم خواهد داشت. و غیر این صورت مشمولی که صغار از یک پ شد حق تقدم دارد. و وجود براان ناتنی صغار مانع از معافیت برا. پی و مای آنان نخواهد بود . همچنین منظور از خواهر فاقد پ و همسر. خواهر صغیر ( زیر ۱۸ سال ) خواهر مجرد یا خواهری است. که همسرش فوت کرده یا از وی طلاق گرفته است. و سن خواهر این معافیت ملاک نمی شد . تنها برا تنی ( برای که از پ و ما خواهر یکی است. ) می تواند . از این معافیت استفاده کند. و برا ناتنی خواهر شمول معافیت قرار نمی گیرد. و همچنین مانع معافیت برا تنی نمی شد .

چنان چه خواهری که شوهرش فوت کرده. یا از وی طلاق گرفته. دارای فرزند پسر لای ۱۸ سال شد. که به تشخیص شورای پزشکی به دلیل محجوریت. یا بیماری یا نقص عضو قا به نگهداری از ما نشد. تنها برا مشمول وی می تواند از معافیت استفاده نماید .

یگانه سرپرست برا کمتر از هجده سال تمام(صغیر)

وجود براان ناتنی لای ۱۸ سال مانع بهره مندی برا تنی برای معافیت برا صغیر می گردد . چنانچه برا صغیر فاقد برا تنی شد. آن صورت میتوان به ادعای تنها برا ناتنی سالم لای ۱۸ سال وی رسیدگی نمود .

 


بیشتر بخوانید: اطلاعیه ها معافیت پزشکی


 

یگانه نوه ذکورلای ۱۸ سال مراقب یا نگهدارنده جد فاقد فرزند یا جده فاقد شوهر و فرزند

صورتیکه سن جد لغ بر ۷۰سال تمام شد . پرونده بدون طرح شورای پزشکی برای ادامه رسیدگی. به هیئت ارجاع می گردد. و مواقعی که سن پ بزرگ کمتر از ۷۰ سال تمام است. پرونده برای تشخیص نیازمندی به مراقبت به شورای پزشکی ارجاع. و سپس هیئت رسیدگی مطرح می شود . جد یا جده می یست. فاقد فرزند ( دختر یا پسر) شد. به عرت دیگر فرزندان آنان فوت نموده. یا بنا به تشخیص شورای پزشکی. توانایی لازم برای سرپرستی از مکفول را نداشته شند .

مشمولی که همسرش فوت نموده و از او دارای فرزند صغیر بوده مادامی که ازدواج مجدد نکرده است

این نوع معافیت شامل مشمولانی می گردد. که همسر آنان فوت کرده. و از همسر متوفی خود دارای فرزند صغیر می شد . صورتی که مشمول همسر خود را طلاق داده. یا ازدواج مجدد کرده شد. و فرزند وی از همسر اول شد. شمول معافیت قرار نمی گیرد .

 

مشمولی که دارای همسر معلول می شد

مشمولی که همسری دارد که بعد از ازدواج معلول شده. و نیازمند مراقبت شد. و معلولیت وی به یید بهزیستی رسیده. و بنا به تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی نیازمند مراقبت شد. قالب رسیدگی قرار می گیرد . معاینه همسر معلول بر اساس دستورالعمل معاینات معلولین انجام می گیرد .

 مشاوره نظام وظیفه تلفنی: اطلاعیه ها معافیت کفالت.

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش  :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه :

 

اطلاعیه ها معافیت کفالت – مشاوره نظام وظیفه

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

اطلاعیه ها معافیت کفالت – مشاوره نظام وظیفه

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 3:32
توسط avije | تعداد بازديد : 75 | لينك ثابت
5 / 5 ( 2 votes )

ضوابط و مقررات معافیت کفالت

ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی زیر مجموعه ایی از معافیت موارد خاص خدمت سرزی است که موضوع حائز اهمیتی نیز می شد و توجه به ترس مشولین به خدمت سرزی به علت طولانی بودن مدت خدمت ، دوری از محل زندگی و خانواده به دنل روش هایی هستند که از خدمت سرزی خود معاف شوند و یا بتوانند مدت سرزی خود را کاهش دهند . مسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی راجع به ضوابط و مقررات معافیت موارد خاص و همچنین ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی این خصوص موفق نخواهند شد . معافیت خدمت سرزی موضوع مهمی است که تقری همه آقایان گیر آن میشوند ولازم است اطلاعات جامع و کاملی راجع به ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی داشته شند .

البته مزایا و معایب سرزی قابل ذکر است . به طور مثال صبوری و استقامت مشکلات ، ساعت خواب و همه امور مربوط به زندگین زمان مشخص خودش صورت می گیرد و موارد ذکر شده میتواند ثیر چشمگیری روند زندگی شما به وجود آورد . توجه به نکات ذکر شده لازم است که مشمولین خدمت سرزی اطلاعات دقیق و به روزی از مزایا و معایب معافیت سرزی و راهنمای معافیت کفالت سرزی  طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی داشته شند .

 

محدودیت زمانی طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی

ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی چیست ؟ مشمولینی که برای انجام خدمت وظیفه عمومی احضار می شوند چنانچه ریخ های معینه خود را معرفی نکنند از معافیت کفالت های مذکور این فصل محروم می شوند مگر این که طول مدت غیبت و حین رسیدگی واجد شرایط معافیت کفالت بوده شند و سایر موارد تشخیص عذر موجه رئیس اداره وظیفه عمومی یا نماینده او خواهد بود.

شرایط عمومی طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی

مشمولین عزیز هنگامی که تصمیم به گرفتن معافیت کفالت خدمت سرزی دارند ابتدا ید به طور دقیق مطلع شوند که آیا شرایط عمومی معافیت کفالت را جهت مراحل معافیت کفالت دارا هستند یا خیر . مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش تمامی اخر و اطلاعات را به سهولت اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

 

مدارک لازم طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی

مشمولینی که به فکر گرفتن معافیت کفالت سرزی هستند ید از مدارک مورد نیاز معافیت کفالت طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی اطلاع کامل داشته شند . لازم به ذکر است که انواع کفالت ، مدارک خاص خود را طلب می کند . برای مثال مدارک لازم برای مشمولان کفالت مراقب و یگانه نگه دارنده پ ، مدارک لازم برای مشمولان کفالت مراقب و یگانه نگه دارنده ما بدون شوهر ، مدارک لازم برای مشمولان کفالت مراقب و یگانه نگه دارنده خواهر و … کاملا هم متفاوت است . اما جای هیچ نگرانی نیست ، مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش وظیفه خود می داند که کسب اخر و قوانین معتبر و به روز طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی ، آن ها را به طور کامل اختیار شما عزیزان قرار دهد  .

معافیت کفالت چیست ؟

از سوالاتی که ذهن مشمولین به خدمت سرزی را گیر خود کرده این است که قوانین معافیت کفالت چیست ؟ ضوابط و مقررات معافیت کفالت شامل چه چیز هایی می شود ؟ خیلی از عزیزان حتی معنی دقیق کفالت را نیز نمی دانند و نمی دانند به چه کسی کفیل می گویند . دیگر نگران مرجع و پاسخ مناسب برای سوالات متداول خود رابطه انواع معافیت کفالت ، مراحل معافیت کفالیت و … نشید مرکز مشاوره نظام وظیفه تلفنی آویژه وظیفه خود می داند که اخر و قوانین به روز و معتبر را از سازمان نظام وظیفه کسب کند و تمامی آن ها را اختیار شما عزیزان قرار دهد . واقع افرادی که مشمول خدمت سرزی شده اند می یست جهت اطلاع از ضوابط و مقررات معافیت کفالت و مراحل معافیت کفالت خدمت سرزی اقدام کنند .


  ضوابط و مقررات معافیت کفالت

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


ابهاماتی رابطه ضوابط و مقررات معافیت کفالت

توجه به موارد ذکر شده ، سوالات بسیار متنوع و متفاوتی رابطه ضوابط و مقررات معافیت کفالت برای مشمولین خدمت سرزی پیش می آید و گاهی اوقات مشمولین عزیز حتی مطالعه دفترچه راهنما نیز نمی توانند پاسخ سوالات خود را خصوص معافیت سرزی موارد خاص ، ضوابط و مقررات معافیت کفالت ، مراحل معافیت کفالت ، روند پیگیری آن و … بیابند . برخی از سوالات متداول ضوابط و مقررات معافیت کفالت خدمت مقدس سرزی عرتند از :

 • حداقل سن برای بهره مندی معافیت کفالت پ طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت چند سال است ؟
 • آیا تنها مراقب می تواند از معافیت کفالت بهره مند شود ؟
 • طبق ضوابط و مقررات معافیت کفالت منظور از تنها مراقب چیست ؟
 • ورود به مرحله غیبت از چه زمانی محاسبه می گردد ؟
 • منظور از مجرد بودن خواهر چیست ؟
 • آیا براان ناتنی مانع از رسین کفالت صغار می شوند ؟
 • آیا خواهری که طلاق گرفته است قواره رسیدگی خواهر مجرد قرار می گیرد ؟
 • ملاک محاسبه غیبت برای رسیدگی به معافیت کفالت از چه ریخی نظر گرفته می شود ؟

و هزاران سوال دیگر که توجه به اطلاعات به روز و دقیقی که مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش طبق قوانین نظام وظیفه کسب می کند می تواند مرجع معتبری برای پاسخ دهی به شما عزیزان رابطه ضوابط و مقررات معافیت کفالت شد .

 

روند رسیدگی به خواست معافیت خدمت سرزی

ضواط و مقررات معافیت کفالت چیست ؟ از آنجایی که برای انواع معافیت روند مختلفی وجود خواهد داشت ، آگاهی از روند رسیدگی به خواست معافیت خدمت سرزی برای مشمولین خدمت بسیار حائز اهمیت می شود. این موضوع بسیار مهم است که پس از اینکه خواست خود را برای معافیت خدمت سرزی اعلام نمودید ، روند رسیدگی به خواست چگونه خواهد بود . اهمیت اطلاع از روند رسیدگی به خواست بدین دلیل است که اگر مرحله ای لزوم به اقدام وجود داشت ، کوه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهید  .

مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش آگاهی کامل از تمامی قوانین مرتبط معافیت خدمت سرزی می توانند بهترین پاسخ گو به سوالات شما زمینه ضوابط و مقررات معافیت کفالت خدمت سرزی و انواع دیگر معافیت شند . از جمله مزیت های مشورت مشاوران متخصص زمینه ضوابط و مقررات معافیت کفالت خدمت سرزی این است که بیان شرایط منحصر به فرد خود ، راه حل هایی مخصوص خود یافت خواهید کرد و هیچ گونه ابهامی برای شما قی نمیگذارند . مشاوران متخصص ما مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش می تواند بهترین پاسخ ها را  کوه ترین زمان ممکن زمینه مراحل معافیت خدمت سرزی ، ضوابط و مقررات معافیت موارد خاص ، ضوابط و مقررات معافیت کفالت و … اختیار شما عزیزان قرار دهند .


  ضوابط و مقررات معافیت کفالت

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش  زمینه مشاوره نظام وظیفه :

 

ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ضوابط و مقررات معافیت کفالت سرزی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 17 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 3:17
توسط avije | تعداد بازديد : 60 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی موضوع حائز اهمیتی زمینه معافیت کفالت  می شد و توجه به ترس مشولان به خدمت سرزی به علت طولانی بودن مدت خدمت ، دوری از محل زندگی و خانواده به دنل روش هایی هستند که از خدمت سرزی خود معاف شوند و یا بتوانند مدت سرزی خود را کاهش دهند اما مسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی راجع به سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی این خصوص موفق نخواهند شد . معافیت خدمت سرزی موضوع مهمی است که تقری همه آقایان گیر آن میشوند ولازم است اطلاعات جامع و کاملی راجع به معافیت ، معافیت کفالت و همچنین سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی داشته شند .

لازم به ذکر است که سرزی رفتن مزایا و معایب خاص خودش را دارد به طور مثال صبورری و استقامت مشکلات ، ساعت خواب و همه امور مربوط به زندگین زمان مشخص خودش صورت می گیرد و موارد ذکر شده میتواند ثیر چشمگیری روند زندگی شما به وجود آورد . توجه به نکات ذکر شده لازم است که مشمولین خدمت مقدس سرزی اطلاعات صحیح ، دقیق و به روزی از معافیت کفالت خدمت سرزی به ویژه سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی داشته شند .

 

سن پ برای گرفتن معافیت کفالت خدمت سرزی

همانطور که مقالات قبل ذکر کردیم مشمولین خدمت سرزی صورت داشتن شرایط تعیین شده قوانین نظام وظیفه اقدام به گرفتن معافیت کفالت کنند . ما این مقاله قصد داریم توضیحاتی خصوص سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی بدهیم .  واقع بسیاری از مشمولین خدمت سرزی جهت گرفتن معافیت کفالت به دنل این می شند که سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی چند است . توجه به متغیر بودن قوانین و مقررات نظام وظیفه مشمولین به دنل منبعی موثق می شند ، مرکز مشاوره نظام وظیفه تلفنی آویژه دانش می تواند مرجع معتبری برای شما عزیزان شد .

 

سوالات متدوال زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

 1. سن پ برای گرفتن معافیت کفالت سرزی
 2. شرایط و نحوه گرفتن معافیت کفالت پ
 3. مدارک لازم جهت گرفتن معافیت کفالت پ

و ابهامات دیگری که اکثر مشمولین گیر آن هستند و منجر به سرگمی آنان می شود . جای هیچ نگرانی نیست ، مشاورین متخصص ما مرکز مشاوره نظام وظیفه تلفنی آویژه دانش کسب اخر و اطلاعات به روز و دقیق از مرکز نظام وظیفه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می شد .

معافیت کفالت خدمت سرزی

معافیت کفالت سرزی نظام وظیفه چیست ؟ منظور از معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی این است که فرد زمان خدمت سرزی سرپرستی ما ، پ ، خواهر ، برا یا یکی از بستگان را بر عهده داشته شد . و اگر شرایط لازم و سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی را طبق آیین نامه معافیت کفالت سرزی دارا شد می تواند از خدمت سرزی معاف شود . مشمولین عزیز برای گرفتن معافیت کفالت خدمت سرزی می یست اطلاعات کافی خصوص جزئیات معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی داشته شند . مرکز مشاوره آویژه دانش مجرب ترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای راهنمایی مشمولین خدمت سرزی می شد .


  سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


 

انواع معافیت کفالت و سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

معافیت کفالت خدمت سرزی نظام وظیفه و سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی به چند دسته کلی تقسیم می شود :

هر کدام از موارد ذکر شده شرایط ، مدارک و روند پیگیری مخصوص بخ خود را طلب می کند . مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش وظیفه خود می داند جزئیات مدارک معافیت کفالت ، شرایط معافیت کفالت ، سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی و … را اختیار شما عزیزان قرار دهد .

ابهاماتی رابطه سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

 1. آیا هر فردی که تک فرزند ذکور خانواده شد می‌تواند خواست کفالت پش را نماید ؟
 2. سن پ برای معافیت فرزندش چند سال ید شد ؟
 3. نحوه محاسبه سن ۷۰ سالگی چگونه است ؟
 4. آیا اگر سن پ کمتر از ۷۰ سال و بیمار شد می‌ توان خواست رسیدگی نمود ؟
 5. آیا پ ۷۰ ساله یا بیمار می‌تواند فرزند خوانده خود را معاف کند ؟
 6.  آیا تغییرات سنی شناسنامه پ معافیت کفالت ثیرگذار است ؟
 7. چنانچه سند سجلی پ رای مراجع قضایی ابطال شده شد و شناسنامه جدید اخذ کرده شد نحوه رسیدگی به چه صورت می ‌شد ؟
 8. اگر پی دارای دو فرزند ذکور لای ۱۸ سال شد که یکی از آنان حبس شد رسیدگی به چه صورت است ؟

و هزاران سوالی که ذهن تمامی مشمولین را گیر کرده . مرکز مشاوره آویژه دانش مشاورین خبره آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی می شد . از جمله مزیت های مشورت مشاوران متخصص زمینه سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی این است که بیان شرایط منحصر به فرد خود ، راه حل هایی مخصوص خود یافت خواهید کرد و هیچ گونه ابهامی برای شما قی نمیگذارند . مشاوران متخصص ما مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه آویژه دانش زمینه معافیت خدمت سرزی می توانند بهترین پاسخ ها را  کوه ترین زمان ممکن زمینه مراحل معافیت کفالت ، مزایا و معایب معافیت کفالت و … اختیار شما قرار دهند .


  سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش  زمینه مشاوره نظام وظیفه :

 

سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 3 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 3:07
توسط avije | تعداد بازديد : 92 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

نکات قابل توجه معافیت کفالت . آیا به دنیال یافت معافیت کفالت هستید؟ از نکات قابل توجه معافیت کفالت چه حد اطلاع دارید؟ آیا میدانید برای یافت معافیت کفالت چه شرایطی ید داشته شید؟ ادامه مطالب زیر ” نکات قابل توجه معافیت کفالت  ” همراه ما شید. جواب تمام سولاتن مورد نکات و آیین نامه های معافیت کفالت را بیابید .

 

 


بیشتر بخوانید: مشاوره نظام وظیفه


 

ادامه، مطالب مفیدی از نکات قابل توجه معافیت کفالت برای شما آماده کرده ایم .

معافیت کفالت

اگر مشمولی تنها فرزند ذکور لای ۱۸سال و سالم خانواده شد. و سن پش لای ۶۹ سال، یعنی شروع ۷۰ سالگی شد . می تواند کفیل پش شود . و از خدمت وظیفه عمومی معاف شود . همچنین اگر سن پ مشمول که تنها فرزند ذکور لای ۱۸ سال و سالم خانواده بوده کمتر از ۷۰ سال تمام شد . و به‌ دلیل بیماری تأیید شورای پزشکی وظیفه عمومی نیازمند مراقبت تشخیص داده شود . می تواند از معافیت کفالت استفاده کند . همچنین اگر مای فاقد همسر شد (فوت یا طلاق) . تنها فرزند ذکور لای ۱۸سال و سالم وی می تواند کفیل ما شده . و از خدمت وظیفه عمومی معاف شود .

 مشاوره نظام وظیفه تلفنی: نکات قابل توجه معافیت کفالت.

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش  :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 

همچنین اگر مشمولی خواهر یا برا صغیر داشته شد . و پش هم فوت کرده شد . و او تنها مراقب برا یا خواهر صغیر خود شد . یعنی برا سالم و لای ۱۸سال دیگری نداشته شد .  می تواند از معافیت کفالت استفاده کند . ادامه به تعدادی از انواع معافیت کفالت اشاره می کنیم . اما شما می توانید . برای آگاهی کامل از آیین نامه ها و نکات قابل توجه معافیت کفالت . کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید . آگاهی کامل از شرایط و قوانین اقدام به معافیت کفالت نمایید .

 


بیشتر بخوانید: راهنمای یافت امریه سرزی


 

انواع معافیت کفالت

پ مشمول لای ۷۰سال سن تمام شد . مشمول تنها فرزند پسر لای ۱۸ سال از پی که به تشخیص شورای پزشکی . نیازمند به مراقبت و قا به اداره امور خود نمی شد .  نگهداری کند . مشمول تنها فرزند پسر لای ۱۸ سال که پش فوت نموده شد . و نگهداری و مراقبت ما را به عهده داشته شد . مشمول تنها برا تنی ای شد . که می خواهد سرپرستی خواهری که فاقد پ، همسر و فرزند پسر سالم شد . را بعهده بگیرد . مشمول تنها برا سرپرست برا بزرگ نیازمند مراقب که فاقد پ ،همسر وفرزند پسر سالم فاقد شغل شد . تنها نوه پسر لای ۱۸ سال مراقب یا نگهدارنده جد فاقد فرزند که به علت بیماری یا نقص عضو . و یا کهولت بنا به تشخیص هیات رسیدگی . و کسب نظر شورای پزشکی نیاز به مراقبت و نگهداری داشته شد .

مشمول یگانه مراقب و نگهدارنده جده فاقد شوهر و فرزند شد . مشمولی که همسرش فوت نموده . و از او دارای فرزند صغیر بوده . مادامی که ازدواج مجدد نکرده است . و یا همسری دارد که بعد از ازدواج معلول شده و نیازمند مراقبت شد . اگر سرز حین خدمت فوت کند . یکی از فرزندان ذکور وی می تواند از معافیت استفاده نماید . و صورتی که از فرزندان ذکور خانواده حین خدمت فوت نماید . یکی از پسران خانواده می تواند ازمعافیت بهره مند شود . از چند برا واجد شرایط اعزام به خدمت صورت اعزام یکی از براان به خدمت . یکی از براان می تواند اتمام خدمت او از عقب انداختن ریخ اعزام استفاده نماید . همچنین یکی از فرزندان اولیائی که  حداقل دو نفر از فرزندان آنها ناتوان شد . از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می گردد .

 

 

 

شرایط احراز انواع معافیت کفالت

فرد به سن مشمولیت رسیده شد . (۱۸سال تمام) و فرد فاقد غیبت شد . همچنین معافیت پ بزرگ ومابزرگ، مکفول فاقد نوه پسر لای ۱۸سال سالم دیگری شد . و پبزرگ مشمول فرزندی اعم از ذکور و اناث نداشته شد . و پ بزرگ مشمول برابر نظریه شورای پزشکی وظفه عمومی قا به اداره امور خود نشد . مورد کفالت خواهر ، خواهر مشمول فاقد همسر (فوت یا طلاق)شد . خواهر فاقد فرزند ذکور سالم شد . مورد فرزند صغیر، همسر مشمول فوت کرده شد . و از او دارای فرزند صغیر شد . یا همسر مشمول بعد از ازدواج معلول شده و نیازمند مراقبت شد .

 

 

مدارک مورد نیاز برای انواع معافیت کفالت

تکمیل برگ وضعیت مشمولین (برگه شماره ۱ دفترچه راهنما) . برگه معاینه اولیه مشمولین(برگه شماره ۲ دفترچه راهنما) . اصل و تصویر کارت ملی یا کارت موقت ملی . اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه عکس دار مشمول(۲ نسخه) . یک قطعه عکس رنگی۴*۳تمام رخ زمینه سفید مشمول . (علاوه بر عکس های الصاقی به برگه ها) . اصل و تصیر گواهی آخرین مک تحصیلی که توسط مرجع صاکننده. یا دفتر ثبت اسناد برابر اصل شده شد . گواهی اشتغال به خدمت از یگان خدمتی برای مشمولینی که حین خدمت اقدام می نمایند . تصویر تمام صفحات شناسنامه پ،ما،خواهران و براان . تصویر کارت ملی پ و ما . تکمیل برگ مشخصات بستگان مشمول توسط شخص متقاضی معافیت کفالت.(برگه شماره ۳ به استثناء متقاضیان قانون حمایت از حقوق معلولان . ) برگه تکمیل شده وضعیت مشمول . (برگه شماره ۴) .

 

 

 

روند رسیدگی به معافیت کفالت

یافت دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی . (پلیس+۱۰) بمنظور تنظیم و تکمیل مدارک مورد نیاز . مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰) . به همراه کلیه مدارک مورد نیاز ستثناء نامه استعلام از ثبت احوال .  ثبت خواست سامانه توسط وظیفه عمومی . بررسی اطلاعات توسط وظیفه عمومی . استعلام از اداره ثبت احوال محل تولد پ و ما . مشمول به صورت متمرکز از سوی وظیفه عمومی  . مراجعه مشمول به وظیفه عمومی رسیدگی کننده . جهت یافت نامه استعلام از ثبت احوال محل تولد پ و ما مشمول . ۵ روز پس از ثبت اولیه خواست دفاتر پلیس به علاوه ۱۰ . ارسال دعوتنامه برای مشمول . جهت حضور هیئت رسیدگی صورت احراز شرایط معافیت . برگزاری جلسه هیئت رسیدگی بدوی صورتی که شخص بررسی های اولیه . حائز شرایط معافیت تشخیص داده شود .

صورتی که شخص معاف دائم شناخته شود . از کارت معافیت برخوردارشده . و صورتی که سرز شناخته شود . برگ آماده بخدمت برای وی صا و ارسال می گردد .

 مشاوره نظام وظیفه تلفنی: نکات قابل توجه معافیت کفالت.

می توانید از استفاده از تلفن ثابت  ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

 مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش  :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه مشاوره نظام وظیفه :

 

نکات قابل توجه معافیت کفالت – مشاوره نظام وظیفه

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

نکات قابل توجه معافیت کفالت – مشاوره نظام وظیفه

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 2:56
توسط avije | تعداد بازديد : 69 | لينك ثابت
Rate this post

 معافیت کفالت سرزی چیست ؟ چه کسانی می توانند از معافیت کفالت استفاده کنند ؟ مشمول به چه کسی گفته می شود و چه سنی می توانند برای معافیت کفالت اقدام کنند ؟ آیا برای گرفتن معافیت کفالت شرایط خاصی لازم است ؟ برای گرفتن کفالت پ و نگهداری از آن ، سن پ ید چق شد ؟ آ برای گرفتن معافیت کفالت بیمار بودن پ ما ما الزامی است ؟ شرایط و قوانین سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا مورد معافیت کفالت چیست ؟ مدارک معافیت کفالت چیست ؟ مدت زمان معافیت خدمت سرزی برای کسانی که می خواهند معافیت کفالت ما بگیرند چق است ؟

زمان معافیت سرزی برای مشمولین از چه سنی مجاز می شد ؟ مشمولین چه سنی می توانند مدارک معافیت سرزی خود را آماده و به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ تحویل دهند ؟ انواع معافیت ها کدام اند ؟ آیا معافیت کفالت فقط برای پ یا ما امکان پذیر است ؟ این ها همه سوال هایی است که ذهن مشمولین و خانواده ی آن ها را به خود مشغول کرده است . ما این مقاله تلاش کردیم به تمامی سوالات  مشمولین عزیز پاسخ دهیم و اطلاعات جامع و کاملی خصوص انواع معافیت کفالت اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت . ما همراه شید .

 


بیشتر بخوانید: توضیحات جامع مورد انواع معافیت سرزی


نحوه گرفتن معافیت کفالت سرزی

اگر بخواهیم تعریف دقیقی مورد مشمولین نظام وظیفه داشته شیم ید بگوییم مشمول به آن دسته از افراد ذکوری گفته می شود که ۱۸ سالگی آن ها تمام شده و وارد سن ۱۹ سالگی می شوند . این افراد مشمول خدمت وظیفه عمومی شناخته می شوند . که بر اساس شرایط این افراد می توانند یا از معافیت تحصیلی استفاده کنند یا توجه به شرایط روحی و جسمی خود می توانند از انواع معافیت های پزشکی استفاده کنند ، حالت دیگر این افراد می توانند توجه به شرایط خانوادگی خود یا سن پ از معافیت کفالت استفاده کنند .

اگر مشمولی هیج یک از دسته های گفته شده لا قرار نمی گیرد . ید پس از ورود به سن ۱۹ سالگی مراحل اعزام به خدمت خود را انجام داده و به خدمت سرزی برود . همانطور که لا نیز اشاره شد موضوع مقاله مورد معافیت کفالت می شد . اینجا مورد شرایط و ضوابط عمومی و کلی معافیت کفالت توضیح خواهیم داد .

شرایط و ضوابط عمومی و اصلی بهره مندی از معافیت کفالت :

 • مشمولین ید به سن مشمولیت رسیده شند بتوانند خواست معافیت کفالت خود را ثبت کنند .
 • مشمولین نید وارد غیبت شده شند . داشتن غیبت غیر موجه مشمولین نمی توانند از معافیت کفالت بهره مند شوند . نداشت غیبت به این منظور است که فرد ذکور پس از اتمام سن ۱۸ سالگی ید وضعیت خدمت نظام وظیفه ی خود را ید روشن کند . اگر فرد خود را معرفی نکند یا برای تعیین و تکلیف وضعیت خود به نظام وظیفه مراجعه نکند وارد غیبت می شود .
 • مشمول ید تنها فرزند یا مراقب و سرپرست  افراد مانند ( پ ، ما ، خواهر ، برا ، پبزرگ یا مابزرگ ) شد .

دیگر موارد مربوط به معافیت سرزی و معافیت کفالت تماس مشاوران آویژه

 • سوالات کمیسیون معافیت کفالت

 • مراحل معافیت کفالت
 • سن پ برای معافیت سرزی ۹۸
 • قوانین معافیت پزشکی سال ۹۸
 • آیین نامه جدید معافیت پزشکی
 • شرایط معافیت قد و وزن
 • شرایط معافیت پزشکی سرزی
 • وزن معافیت پزشکی
 • تحقیقات محلی معافیت کفالت ما
 • شرایط معافیت کفالت ما مطلقه سال ۹۸
 • شرایط معافیت سرزی
 • معافیت قد و وزن ۹۸
 • معافیت پزشکی
 • شرایط معافی لاغری
 • تلفن پاسخگویی سازمان نظام وظیفه
 • معافیت کفالت حین تحصیل
 • کفالت مابزرگ
 • پیگیری معافیت کفالت
 • شرایط معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت ۹۸

بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت ما برای سرزی


شرایط معافیت کفالت پ

شرایط معافیت کفالت پ این گونه است که مشمول ید تنها فرزند لای ۱۸ سال آن خانواده شد بتواند کفالت پ را به عهده گرفته و از معافیت آن استفاده کند . اما این نکته را نیز ید نظر داشته شید که هر تک فرزندی نمی تواند از معافیت کفالت پ استفاده کند و معافیت کفالت بگیرد . بهره مندی از معافیت کفالت به سن و وضعیت جسمانی پ مشمول بستگی دارد .

براساس یند یک ماده ۴۴ از قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا سن ۷۰ سالگی برای پ مشمولین سن کهولت شناخته می شود . واقع افرادی که پ آن ها به سن ۷۰ سالگی رسیده شند و مشمول یگانه مراقب پ شد ، از شرایط معافیت کفالت پ برخوردار بوده و می توانند برای معافیت کفالت اقدام کنند . پرونده ی این مشمولین صورتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت به شرط اینکه مشمول وارد غیبت نشده شد . البته افرادی که پآن ها زیر سن ۷۰ سالگی شد اما بیمار شد و نیازمند مراقبت شد نیز می توانند توجه به شرایط و ضوابط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا کفالت پ بیمار و ناتوان را به عهده گرفته و از شرایط معافیت کفالت پ بهره مند شوند .

البته بیماری پ ناتوان زیر سن ۷۰ سال نیز بید کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مورد بررسی قرار گیرد و اگر شورای پزشکی پ را نیازمند مراقبت اعلام کنند مشمول می تواند از شرایط معافیت کفالت پ استفاده کند و معافیت کفالت بگیرد .

منظور از یگانه مراقب این است که مشمول تنها فرزند لای ۱۸ سال پ یا سایر بستگان ید شد بتواند برای معافیت کفالت اقدام کند . حتی اگر پی دارای دو فرزند لای ۱۸ سال شد و یکی از آن ها حبس شد یا خارج از کشور . هیچ کدام از فرزندان نمی توانند از معافیت کفالت استفاده کنند .


بیشتر بخوانید: سن کفالت برای گرفتن معافیت سرزی


شرایط معافیت کفالت ما

شرایط معافیت کفالت ما به آن دسته افرادی تعلق می گیرد که ما آن ها بدون شوهر می شد . یا همسر آن ها فوت شده است یا پ و ما مشمول از هم جدا شده اند و ما دیگر ازدواج نکرده شد . این صورت مشمول از شرایط معافیت کفالت ما بهره مند می شود و می تواند برای گرفتن معافیت کفالت اقدام کند . مشمولینی از شرایط معافیت کفالت ما برخوردارند که تنها سرپرست و نگهدارنده مای هستند که نیازمند مراقبت می شد و یا اینکه بدون همسر است و تنها زندگی می کند .

اگر ما مشمول مطلقه شد مشمولین می توانند معافیت موقت کفالت ما را بگیرند . مشمولین بر اساس ماده ی این قانون ۳۰ ماه پس از حکم طلاق ما دارای معافیت موقت هستند . اگر بعد از گذشت ۳۰ ماه ما هنوز اغزدواج نکرده شد مشمول می تواند معافیت دائمی خود را یافت کند .

شرایط معافیت کفالت ما اینگونه است که فاقد شوهر بودن ما ملاک رسیدگی به پرونده مشمولین می شد . یعنی اگر ما مشمول جوان یا شاغل شد نیز مانع رسیدگی به تقاضای معافیت کفالت مشمول نمی شود .


بیشتر بخوانید: جزئیات آیین نامه های معافیت کفالت


معافیت کفالت پ داشتن برا

معافیت کفالت پ داشتن برا لای ۱۸ سال غیر ممکن می شد مگر اینکه بیمار بودن و ناتوانی و نقض عضو براان دیگر کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مورد بررسی قرار گرفته و رای صاه توسط شورای پزشکی براان دیگر را نگهداری پ ناتوان اعلام کنند .

 


بیشتر بخوانید: شرایط معافیت سرزی سال ۹۸ چیست ؟


چنانچه سوالی مورد معافیت کفالت سرزی و دیگر معافیت ها دارید کافیست آویژه

 • ثیر تک پسری سرزی
 • سرزی تک پسر شهر خود
 • راه های معافیت از سرزی
 • معافیت کفالت پ بیمار قلبی
 • مدارک لازم برای معافیت کفالت پ بیمار
 • آیین نامه معافیت پزشکی ۹۸
 • معافیت سه برای ۹۸
 • معافیت کفالت ما
 • طلاق توافقی برای معافیت کفالت
 • طلاق صوری برای معافیت
 • سن کفالت پ
 • ایا حین تحصیل میتوان معافیت کفالت گرفت
 • شرایط معافی کفالت ما
 • بیماری قلبی و معافیت سرزی
 • مراحل معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت پ عمل قلب ز
 • شرایط معافیت از کار افدگی پ
 • سن معافیت سرزی
 • شرایط معافیت تک فرزندی سال ۹۸
 • مزایای تک فرزندی سرزی
 • معافیت کفالت دیسک کمر پ
 • شرایط معافیت کفالت پ نیازمند مراقبت

مراحل گرفتن معافیت کفالت پ و ما

مراحل گرفتن معافیت کفالت پ و ما ادامه برای مشمولین به طور کامل توضیح داده خواهد شد . از اولین مراحل گرفتن کفالت پ و ما این است که مشمول آگاهی کامل از شرایط و ضوابط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا داشته شد . مرحله اول متقاضی یافت معافیت کفالت پ و ما ید مدارک اولیه مورد نیاز را تهیه کند و خواست خود را برای گرفتن معافیت کفالت ثبت کنند . اینجا مدارک مورد نیاز برای گرفتن معافیت کفالت پ و ما را توضیح خواهیم داد .

 • تکمیل برگه شماره ۱ فرم وضعیت مشمولین  .
 • تکمیل برگه شماره ۲ معاینه اولیه مشمولین .
 • اصل کارت شناسایی ملی مشمول به همراه کپی آن .
 • اصل شناسنامه مشمول به هماه کپی از تمامی صفحات آن .
 • یک قطعه عکس ۳*۴ رنگی مشمول به صورت تمام رخ و زمینه رنگی .
 • اصل گواهی آخرین مگ تحصیلی به همراه کپی آن که ید برابر اصل شده شد .
 • گواهی اشتغال به خدمت برای آن دسته از افرادی که مشغول به خدمت هستند . یعنی حین خدمت متقاضی گرفتن معافیت کفالت می شند .
 • کپی تمام صفحات شناسنامه پ و ما و خواهران و براان مشمول .
 • کپی کارت شناسایی ملی پ و ما مشمول .
 • تکمیل برگه شماره ۴ وصعیت مشمولین .

بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت پ برای سرزی


هم چنین ما مرکز مشاوره نظام وظیفه نظر داریم اطلاعات کاملی مورد انواع معافیت ها از جمله اطلاعات لازم ره مدارک معافیت سرزی تحصیلی ، مدارک معافیت سرزی کفالت ، مدارک معافیت سرزی پزشکی ، مدارک معافیت سرزی ایثارگری و نیز مدارک معافیت سرزی دائم را اختیار مشمولین بگذاریم . همچنین مشاوره معافیت موقت نیز مرکز مشاوره نظام وظیفه برای مشمولین دسترس خواهد بود .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

چگونه معافیت کفالت سرزی بگیریم؟

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

چگونه معافیت کفالت سرزی بگیریم؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 2:30
توسط avije | تعداد بازديد : 50 | لينك ثابت
Rate this post

شرایط معافیت کفالت برای آن دسته از مشمولینی که علاقه مند به یافت معافیت کفالت هستند بر اساس قوانین و ضوابط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به طور کامل شرح داده می شود . قبل از هرچیز این سوال مطرح می شود  که معافیت کفالت خدمت سرزی چیست و چه کسانی می توانند  از معافیت سرزی بهره مند شوند ؟ ید بگوییم معافیت سرزی واقع به مشمولین کمک خواهد کرد بر اساس قانون و مقررات از رفتن به خدمت سرزی معاف شوند . اما این نکته را نیز ید نظر داشت که گرفتن انواع معافیت ها مانند گرفتن معافیت پزشکی ، گرفتن معافیت کفالت پ یا معافیت کفالت ما کار ساده ای به نظر نمی رسد . شاید برای خیلی از مشمولین این سوال پیش بیاید که شرایط معافیت کفالت چیست ؟

مدارک معافیت خدمت کدام است و مدت زمان معافیت کفالت به چه صورت می شد ؟ مشمولین چه زمانی شرایط معافیت کفالت را خواهند داشت ؟ آن ها چه سنی می توانند برای معافیت کفالت اقدام کنند ؟ شرایط معافیت کفالت برای پ و ما مشمول چگونه خواهد ؟ این ها به طور کلی سوالاتی است که برای مشمولینی که قضد گرفتن  معافیت کفالت را دارند پیش خواهد آمد . مرکز مشاوره معافیت کفالت سعی دارد این مقاله راجع به شرایط معافیت کفالت و همچنین مدارک مورد نیاز معافیت کفالت خدمت سرزی مشمولین سخن بگوید . ما را انتهای مقاله همراهی نمایید .

 


بیشتر بخوانید: چگونه معافیت کفالت سرزی بگیریم؟


شرایط معافیت کفالت

اگر بخواهیم راجع به شرایط معافیت کفالت صحبت کنیم ید بگویم که معافیت کفالت دارای انواع مختلفی می شد که اینجا مفصل به توضیح راجع به آن خواهیم پرداخت .

 • معافیت کفالت برای پی که دارای سن ۷۰ سال تمام می شد .
 • پی که زیر سن ۷۰ سال بوده و بر اثر بیماری و از کار افدگی نیازمند مراقبت و نگهداری می شد . واقع این موارد مشمول تنها فرزند لای ۱۸ سال پ ید شد .
 • معافیت کفالت برای مای که همسرش فوت شده شد .
 • معافیت کفالت خواهری که مشمول تنها برا و مراقب و نگهدارنده ی او بوده شد .
 • معافیت کفالت برا بزرگی که مشمول تنها برا و سرپرست او شناخته می شود .
 • معافیت و کفالت برا صغیری که کوچک است و مشمول تنها مراقب و نگهدارنده ی او می شد .
 • معافیت کفالت پبزرگ پی یا مای که مشمول تنها نوه ی لای ۱۸ سال انها شناخته می شود و به عنوان سرپرست آن ها معرفی می شود .
 • معافیت کفالت مابزرگ مای یا پی که مشمول تنها نوه ی لای ۱۸ سال آن هاست و ید از آن ها نگهداری و مراقبت کند .
 • معافیت کفالت فرزند خود مشمول که ما آن فوت شده شد و مشمول ازدواج مجدد نکرده شد .
 • و موارد دیگری که از انواع معافیت کفالت می شد و مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و از خدمت سرزی معاف شوند .

شرایط اصلی برای گرفتن انواع معافیت های کفالت به شرح زیر می شد :

 • مشمولین بعد از اتمام ۱۸ سالگی اگر شرایط معافیت کفالت را دارند برای معافیت سرزی اقدام کنند .
 • مشمولین نید دارای غیبت غیر موجه شند .
 • مشمولین ید تنها فرزند لای ۱۸ سال کفیل خود شند ( مگر موارد خاص )

جهت اطلاع از راه های معافیت سرزی ما

 • ثیر تک پسری سرزی
 • سرزی تک پسر شهر خود
 • راه های معافیت از سرزی

 • معافیت کفالت پ بیمار قلبی
 • مدارک لازم برای معافیت کفالت پ بیمار
 • آیین نامه معافیت پزشکی ۹۸
 • معافیت سه برای ۹۸
 • معافیت کفالت ما
 • طلاق توافقی برای معافیت کفالت
 • طلاق صوری برای معافیت
 • سن کفالت پ
 • ایا حین تحصیل میتوان معافیت کفالت گرفت
 • شرایط معافی کفالت ما
 • بیماری قلبی و معافیت سرزی
 • مراحل معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت پ عمل قلب ز
 • شرایط معافیت از کار افدگی پ
 • سن معافیت سرزی
 • شرایط معافیت تک فرزندی سال ۹۸
 • مزایای تک فرزندی سرزی
 • معافیت کفالت دیسک کمر پ
 • شرایط معافیت کفالت پ نیازمند مراقبت

بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت پ برای سرزی


شرایط معافیت کفالت پ

شرایط معافیت کفالت پ از جمله شرایطی است که بسیاری از مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و معافیت کفالت پ را یافت کنند . اگر بخواهیم مورد یکی از مهم ترین شرایط معافیت کفالت پ صحبت کنیم ید بگوییم که مشمول ید تنها نگهدارنده ی پی شد که به سن ۷۰ سالگی رسیده شد . این صورت مشمولین می توانند از شرایط معافیت کفالت پ استفاده کرد و از خدمت سرزی معاف شوند .

مرکز مشاوره نظام وظیفه اینجا نظر دارد مشمولین را زمینه های مشاوره کفالت ، انواع معافیت ها و بسیاری زمینه های مختلف خدمت سرزی یاری دهد . ما همراه شید مورد قوانین مرتبط شرایط معافیت کفالت صحبت کنیم .  همانطور که می دانید قانون کفالت گذشته برای  مشمولینی اجرا می شد که تنها پسر لای ۱۸ سال پ ۶۵ ساله بودند . اما سال های اخیر طبق ماده ۴۴ از قوانین معافیت کفالت سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا سن ۷۰ سال به عنوان سن کهولت برای پ مشمولین شناخته شده و فرزندان این افراد می توانند مدارک خود را برای خواست معافیت سرزی به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا ارائه دهند . تقاضای معافیت کفالت این افراد سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

همچنین ید نظر داشته شید که این قانون دارای تبصره نیز می شد . تبصره این قانون به این صورت آورده شده که اگر مشمولی دارای پ بیماری شد که سن آن به ۷۰ سال نرسیده شد نیز بر اساس رای شورای کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا می تواند از شرایط معافیت کفالت استفاده کرده و معافیت کفالت بگیرد .


بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت ما برای سرزی


شرایط معافیت کفالت ما

شرایط معافیت کفالت ما نیز مانند معافیت کفالت پ دارای قوانینی خاصی می شد که مشمولین برای یافت آن ید اطلاعات کاملی را بدست آورند . مشاوره معافیت کفالت اینجا به مشمولین کمک خواهد کرد همه قوانین و ضوابط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آشنا شوند و بتوانند بهترین راه را برای گرفتن معافیت سرزی انتخاب کنند . واقع مشمولینی که قصد دارند از معافیت کفالت ما خود استفاده کنند ید شرایط معافیت کفالت ما آشنایی داشته شند . یکی از مهم ترین شرایط معافیت کفالت ما این است که مشمول ید تنها سرپرست و نگهدارنده ما خود شد . یعنی ما مشمول به دلیل بیماری یا نقص عضو نیازمند مراقبت از سوی فرزند خود را داشته شد .

این معافیت صورتی به مشمولین داده خواهد شد که پ مشمول فوت کرده شد و مشمول مجبور به نگهداری از ما خود شد . البته این نکته نیز حایز اهمیت خواهد بود که ما مشمول اگر بدون همسر شد حتی اگر جوان و شاغل شد مشمولین می توانند از شرایط معافیت کفالت ما بهره مند شده و برای معافیت کفالت اقدام کنند . واقع مسئله کفالت ما تنها معیار رسیدگی به پرونده مشمول ، شوهر نداشتن ما یا ناتوانی پ مشمول سرپرستی از ما وی می شد .

برای آگاهی تمام جزئیات مربوط به معافیت کفالت سرزی آویژه

 • سوالات کمیسیون معافیت کفالت
 • مراحل معافیت کفالت

 • سن پ برای معافیت سرزی ۹۸
 • قوانین معافیت پزشکی سال ۹۸
 • آیین نامه جدید معافیت پزشکی
 • شرایط معافیت قد و وزن
 • شرایط معافیت پزشکی سرزی
 • وزن معافیت پزشکی
 • تحقیقات محلی معافیت کفالت ما
 • شرایط معافیت کفالت ما مطلقه سال ۹۸
 • شرایط معافیت سرزی
 • معافیت قد و وزن ۹۸
 • معافیت پزشکی
 • شرایط معافی لاغری
 • تلفن پاسخگویی سازمان نظام وظیفه
 • معافیت کفالت حین تحصیل

 • کفالت مابزرگ
 • پیگیری معافیت کفالت
 • شرایط معافیت کفالت پ بیمار
 • معافیت کفالت ۹۸

بیشتر بخوانید: جزئیات آیین نامه های معافیت کفالت


 

شرایط معافیت کفالت پ بیمار

شرایط معافیت کفالت پ بیمار به مشمولینی که پ آن ها زیر سن ۷۰ سالگی هستند و دارای بیماری و از کار افدگی می شد تعلق می گیرد . واقع این نوع معافیت کفالت برای افرادی است که پشان هر سنی به دلیل ناتوانی جسمی و بیماری نیازمند مراقبت و نگهداری از جانب مشمول می شند . اما این نکته را نیز ید نظر داشته شید که هر نوع بیماری جزو شرایط معافیت کفالت پ بیمار به حساب نمی آید . به این صورت که بر اساس قوانین و ضوابط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آیین نامه ای برای این بیماری ها اعلام شده است . که بر طبق این آیین نامه بیماری پ مشمول کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه مورد بررسی قرار گرفته و پس از ییدیه شورای پزشکی سازمان مربوطه ، مشمول می تواند از شرایط معافیت کفالت پ بیمار خود استفاده کرده و معاف شود .

لیست بیماری های والدین مشمولین برای یافت معافیت کفالت پ :

 • قطع یا از کار افدگی اندام فوقانی یا تحنی
 • هرگونه اعمال جراحی روی مغز
 • پارکینسون
 • اسکار و کلوئید ناشی از سوختگی
 • دیابت شیرین
 • ضعف شدید جسمانی
 • انواع آریتمی ها و بلوک های قلبی
 • سرطان های بدخیم
 • و بسیاری بیماری های دیگر که ید توسط کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا یید شود .

بیشتر بخوانید: اطلاعیه ها معافیت کفالت – مشاوره نظام وظیفه


شرایط معافیت کفالت ما مطلقه

 شرایط معافیت کفالت ما مطلقه  نیز بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه به این صورت خواهد بود که مشمولین ید تنها فرزند لای ۱۸ سال متی شند که از همسر خود جدا شده است . این نکته ضروری است که این افراد ید یا تنها فرزند سرپرست ما شند یا اگر برای نیز دارند برا آن ها کمتر از ۱۸ سال سن داشته شد . شرایط معافیت کفالت ما مطلقه این گونه است که پس از ریخ ثبت طلاق ، مشمولین می توانند  برای این نوع معافیت اقدام کنند . اما معافیت آن ها به صورت موقت خواهد بود . صورتی این معافیت موقت به معافیت دائم تبدیل خواهد شد که مدت ۳۰ ماه از طلاق ما مشمول گذشته شد و ما هم چنان بدون همسر و قید حیات قی بماند . صورت ازدواج مجدد ، معافیت موقت مشمول طل شده و  مشمول ید مراحل اعزام به خدمت را انجام دهد .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه نظام وظیفه

 

 شرایط معافیت کفالت سرزی چیست؟

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

 شرایط معافیت کفالت سرزی چیست؟

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 4 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ساعت 2:21
توسط avije | تعداد بازديد : 49 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بسیار محدود هستند . همانطور که میدانید زار کار رشته های پیرا پزشکی بسیار پرمتقاضی و همچنین بسیار پر آمد است نتیجه هر ساله توجه تعداد زیادی از دانشجویان را به سوی خود میکشاند . مسفانه کنون زیر ساخت های مناسب و لازم برای ارائه رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بوجود نیامده  و امکان ثبت نام بدون کنکور این رشته ها وجود ندارد . برای اینکه تعداد متقاضیان و فارغ التحصیلان این رشته ها نیاز زارکار متناسب شد ناچار ید برای ثبت نام این رشته ها دانشجویان از پل کنکور عبور کنند ، اما امید آن هست که سال آینده رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی گرایش های بیشتری جذب دانشجو کنند . برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از گرایش های این شاخه از علوم میتوانید این متن را انتها مطالعه کنید .

لیست رشته های علمی کاربردی شاخه پیراپزشکی

همانطور که گفته شد لیست رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بسیار محدود است اما این به این معنی نیست که دانشگاه علمی کاربردی هیچ رشته پیراپزشکی ای ارائه نمیشود . این دانشگاه تعدادی از رشته های پیراپزشکی را خود جای داده که از آنها میتوان به : دامپزشکی ، کارشناسی و کاردانی حرفه ای بهداشت ، علوم آزمایشگاهی شاخه علوم آزمایشگاهی دامی ، کارشناسی و کاردانی تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی و بسیاری رشته های  دیگر که به این رشته ها بی شهت نیستند ، اشاره کرد . این رشته ها  و تعدادی رشته دیگر هستند که دانشگاه علمی کاربردی زیر ساخت های لازم و مورد نیاز را برای آنها بنا کرده کرده است . لیست رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تعدادی رشته دیگر وجود دارد که شما میتوانید آنها را دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مشاهده کنید .

لیست رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربری

لیست رشته های پیرا پزشکی علمی کاربردی شامل همان مواردی است که لا گفته شد و البته این لیست تعدادی رشته دیگر موجود است که شما میتوانید برای اطلاع از آنها به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید و یا دفترچه این دانشگاه که اندکی پیش از ثبت نام بر روی سایت قرار میگیرد را مطالعه کنید . لیست رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی یک رشته پرطرفدار وجود دارد که آن هم دامپزشکی میشد . همانطور که میدانید رشته دامپزشکی دانشگاه های روزانه نیازمند قبول شدن کنکور رتبه بسیار خوب و نزدیک به پزشکی است ، از این رو تحصیل این رشته کنکور بسیار سخت است و نیازمند تلاش بسیار است ، اما دانشگاه علمی کاربردی امکان ثبت نام این رشته را آن هم بدون کنکور برای متقاضیان این رشته تحصیلی فراهم ساخته است .

ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

واقع لیست رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی هیچ رشته ای مقطع کارشناسی ارشد امکان ثبت نام ندارد . اولین و آخرین ری که دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام دانشجو مقطع کارشناسی ارشد کرد سال ۱۳۹۲ بود و آن هم شرایطی بسیار سخت . امکان ثبت نام برای تعداد زیادی از دانشجویان خواهان این مقطع فراهم نشد و دلیل آن نیاز به سه پنج سال سابقه کاری زمینه مربوط به رشته تحصیلی بود . پس از سال ۹۲ دیگر امکان ثبت نام این مقطع فراهم نیامد و همان سال متوقف شد و دلیل آن بر همگان پوشیده ماند . دانشگاه علمی کاربردی اکنون دو مقطع کاردانی و همینطور کارشناسی ارشد و البته دو ر سال امکان ثبت نام دانشجو دارد و برای ثبت نام این دو مقطع کنکور ندارد .

 

ثبت نام رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است . همانطور که همه رشته های ارائه شده این دانشگاه بدون کنکور دانشجو میپذیرند این دانشگاه نیز بدون کنکور امکان جذب دانشجو دارد . اما برای ثبت نام رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی متقاضی ید ابتدا از روز ثبت نام مطلع شد و پس از گرد آوری مدارک خواست شده از سوی دانشگاه روز ثبت نام حضورا حاضر شود و مدارک خود را به دانشگاه ارائه دهد . یکی از مدارک لازم برای ثبت نام این دانشگاه مقطع کاردانی همان مک دیپلم است که امسال بسیاری رشته ها نیاز به مرتبط بودن رشته انتخابی دانشجو هم ندارد . مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو ید مک کاردانی مرتبط رشته خواستی را ارئه کند و این نکته مهم است که حتما روز ثبت نام شخصا حضور داشته شد .

لیست رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شامل رشته بهداشت نیز میشود . این رشته یکی از بهترین گرایش های پیرا پزشکی است . ثبت نام کاردانی حرفه ای بهداشت این مقطع تنها نیاز به ارائه مک دیپلم دارد و بدون کنکور است . لیست رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دفترچه این دانشگاه ممکن است رشته مورد علاقه خود را بیابید و یا حداقل رشته ای را بیابید که به رشته موردنظرن شهت داشته شد . لیست این رشته ها که البته زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی جای میگیرند رشته هایی مانند پرسری ، فیزیوتراپی ، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، اق عمل و یا بسیاری رشته های دیگر وجود ندارد و خلاء آن بسیار احساس میشود اما مهم است بدانید که دانشگاه علمی کاربردی ۷۰ صد از کل رشته ها را خود دارد .

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

همانطور که قبل گفته شد ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی بدون کنکور است و تنها نیازمند به ارائه دادن مک کاردانی به دانشگاه مقصد است . ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای دسته ای از افرادی که زارکار جامعه شاغل هستند و یا امکان تحصیل کردن کنکور و همچنین کلاس یم اداری را ندارند یک گزینه پیشنهادی عالی است .  دانشگاه علمی کاربردی داشتن مراکز دانشگاهی بسیار مجهز و همچنین اساتید خبره و تحصیل کرده و ارائه دادن مک بین المللی اکثریت رشته ها و گرایشها یکی از پرطرفدارترین دانشگاههای کشور است . ثبت نام این دانشگاه تنها نیازمند ارائه مدارک تحصیلی است و نیازمند پرداخت شهریه است . متقاصیان برای آشنایی لیست رشته های علمی کاربردی میتوانند تهیه دفترچه ثبت نام علمی کاربردی به خواست خود برسند .

شرایط ثبت نام رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام رشته های پیرا پزشکی کنکور دانشگاه علمی کاربردی مانند سایر رشته هاست و همانطور که رها به آن اشاره کردیم تنها شرط آن پرداخت شهریه است . شهریه دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه های سطح کشور بسیار کمتر است و از روز ثبت نام پایان امتحانات هر ترم تحصیلی برای دانشجو مهلت پرداخت دارد . یکی دیگر از شرایط ثبت نام رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور حضور به موقع کلاس ها است که البته همانطور که میدانید برای رفاه حال دانشجویان شاغل به کار ، خارج از زمان و ساعات اداری ساعات غروب برگزار میشود . غیبت داشتن بیش ازحد هر س اخذ شده توجه به تعداد واحد ها عث حذف آن س از سوی آموزش میشود و هزینه آن پرداخت نخواهد شد پس دانشجویان ید نسبت به حضور کلاسهای س کوشا شند .

 

سخن آخر متقاضیان رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه مقصد هر دانشجو میتواند یک اصل آینده ساز برای او شد و اصلا قابل چشم پوشی کردن و بی اهمیت شمرده شدن نیست از این رو شما عزیزان میتوانید برای اطلاع کامل و دقیق از هر گونه مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور و ثبت نام بدون کنکور مشاورین متخصص و کار آزموده ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتط برقرار کنید و از کمک های مشاورین متخصص ما مورد رشته دلخواهن بهرمند شوید .

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه زمینه مشاوره تحصیلی

 

ثبت نام رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام رشته های پیرا پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت 22:06
توسط avije | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱)
نويسندگان
» avije (1410)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 225
» بازديد ديرور : 947
» بازديد ماه گذشته : 11858
» بازديد سال گذشته : 52656
» كل بازديد : 129512

» كاربران آنلاين : 3
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 3

» مجموع مطالب : 1410
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.231.21.83
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
× بستن تبلیغات