مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اردسن آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اردسن آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
اصفهان اردسن علمی کاربردی شهرداری مهاد اردسن – فلکه آقابزرگ- خیان دانش- جنب بیمارسن ۰۳۱-۵۴۴۰۲۷۷۳

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اردسن

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت 7:21
توسط avije | تعداد بازديد : 52 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اسن زنجان آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن زنجان آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
زنجان ابهر علمی کاربردی ابهر ابهر – کیلومتر ۲ جاده ترانزیت ابهر، قزوین- بلوار دانشگاه جامع علمی- کاربردی ۰۲۴-۳۵۲۱۵۱۳۶
زنجان ابهر علمی کاربردی شهرداری صایین قلعه ابهر – صائین قلعه- جاده ترانزیت- روبروی مجتمع خدمات رفاهی معینی ۰۲۴-۳۵۶۲۱۱۲۱
زنجان خدابنده علمی کاربردی فنی و حرفه ای خدابنده خدابنده – بلوار شهید فهمیده- جنب پمپ بنزین ۰۲۴-۳۴۲۲۷۰۲۴
زنجان خرمه علمی کاربردی شرکت سهامی عام صنعتی مینو خرمه – شهرک قدس-خیان امام خمینی (ره)- خیان ۱۲ متری مینو ۰۲۴-۳۵۵۳۸۰۶۱
زنجان زنجان علمی کاربردی هلال احمر اسن زنجان زنجان – هنرسن- خیان فاتح- جنب مسجدالنبی (ص) ۰۲۴-۳۳۷۴۰۹۰۵
زنجان زنجان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان زنجان – اراضی پایین کوه- جنب میدان شورا ۰۲۴-۳۳۰۳۵۴۰۷
زنجان زنجان علمی کاربردی خانه کارگر واحد زنجان زنجان – شهرک صنعتی شماره ۱ – خیان سهروردی- آذرجنوبی ۰۲۴-۳۲۲۲۱۰۱۶
زنجان زنجان علمی کاربردی میراث زنجان زنجان – خیان شهدا، کوچه شهدا، پلاک ۱۹ ۰۲۴-۳۳۵۵۴۴۴۱
زنجان زنجان علمی کاربردی دادگستری کل اسن زنجان زنجان – انتهای کوی قائم(عج)- خیان ملاصا- ظفر یک- روبروی پارک نجوم ۰۲۴-۳۳۴۵۱۷۱۲
زنجان زنجان علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن زنجان زنجان – سبزه میدان- خیان طالقانی- جنب بیمه ایران ۰۲۴-۳۳۳۶۶۱۳۹
زنجان زنجان علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن زنجان زنجان – میدان استقلال،پشت پمپ بنزین،خیان شفاعت ۰۲۴-۳۳۵۶۳۰۲۰
زنجان زنجان علمی کاربردی فنی و حرفه ای زنجان زنجان – خیان خرمشهر – بلوار شیخ اشراق- جنب امور برق شرق ۰۲۴-۳۳۰۳۶۳۳۴
زنجان زنجان علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسن زنجان زنجان – شهرک نصر- خیان نصر- ضلع شمالی میدان نصر ۰۲۴-۳۳۴۱۵۴۱۷
زنجان زنجان علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های اسن زنجان زنجان – خیان شهدا، جنب بنیاد شهید، ساختمان سابق اسنداری ۰۲۴-۳۳۳۶۶۵۵۲
زنجان زنجان علمی کاربردی صنعت آب و برق زنجان زنجان – انتهای اسلام آد- ضلع غربی پادگان تیپ ۲ زرهی- خیان شهید عسپور ۰۲۴-۳۳۵۸۱۰۰۰
زنجان زنجان علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان زنجان زنجان – امجدیه- خ ۱۷ شهریور – مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد ۰۲۴-۳۳۵۶۳۴۰۰
زنجان طارم علمی کاربردی فنی و حرفه ای طارم طارم – شهر آب بر- خیان امام- جنب مجتمع ادارات ۰۲۴-۳۲۸۲۳۲۹۴
زنجان ماهنشان علمی کاربردی شرکت کالسیمین ماهنشان – کیلومتر ۹۵ متری جاده زنجان، دندی-شهر دندی- جنب مجتمع سرب و روی انگوران ۰۲۴-۳۶۵۲۲۲۳۸

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن زنجان

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن زنجان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 2:55
توسط avije | تعداد بازديد : 60 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن سمنان اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن سمنان نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن سمنان است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان سکونت اسن سمنان بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن سمنان آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
سمنان بیارجمند علمی کاربردی شهرداری بیارجمند بیارجمند – بلوارجهاد ۰۲۳-۳۲۶۷۴۰۶۶
سمنان دامغان علمی کاربردی جهاد کشاورزی سمنان (دامغان) دامغان – کیلومتر ۱۰ جاده چشمه علی-مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد کشاورزی رسول اکرم (ص) دامغان ۰۲۳-۳۵۲۳۰۱۱۰
سمنان سمنان علمی کاربردی هلال احمر اسن سمنان سمنان – تقاطع بلوار قدس و طالقانی ۰۲۳-۳۳۳۲۸۰۵۹
سمنان سمنان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سمنان سمنان – میدان کوثر- بلوار قائم(عج)- خیان دانشجو -رو به روی خوابگاه کوثر ۰۲۳-۳۳۳۳۷۱۶۲
سمنان سمنان علمی کاربردی دادگستری کل اسن سمنان سمنان – تقاطع خیان طالقانی و خیان شهید فیاض بخش ۰۲۳-۳۳۳۴۱۲۷۵
سمنان سمنان علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن سمنان سمنان – میدان امیر کبیر – بلوار شرقی شهید کیومرث نوروزی -خیان صادق -جنب مهمانسرای نیروی انتظامی ۰۲۳-۲۱۸۲۱۲۳
سمنان سمنان علمی کاربردی فنی و حرفه ای سمنان سمنان – بلوار ۱۷ شهریور-اداره کل فنی و حرفه ای اسن ۰۲۳-۳۳۴۶۳۳۳۴
سمنان سمنان علمی کاربردی جهاد کشاورزی سمنان سمنان – کیلومتر ۳ جاده سمنان، دامغان جنب پلیس راه – جاده فرودگاه ۰۲۳-۳۳۶۵۳۱۹۸
سمنان سمنان علمی کاربردی شرکت پالنده صاف سمنان – بلوار معلم،بین میدان امام رضا(ع) و میدان مطهری،نبش هلال احمر ۳ ۰۲۳-۳۳۴۳۷۱۰۱
سمنان سمنان علمی کاربردی شرکت تولیدی شیمیایی کلران سمنان – شهرک صنعتی شرق- بلوار کوشش ۱- خیان ۱۲B – جنب شرکت تولیدی شیمیایی کلران ۰۲۳-۳۳۶۵۳۶۷۰
سمنان سمنان علمی کاربردی شرکت صنعتی روس سمنان – بلوار مولوی-خیان نصیری – جنب نک ملی شهید چمران -پلاک ۱۹ ۰۲۳-۳۳۳۶۳۱۵۶
سمنان سمنان علمی کاربردی شهرداری سمنان سمنان – بلوار قدس – خیان شهدای دادگستری ۰۲۳-۳۳۳۳۴۴۰۲
سمنان شاهرود علمی کاربردی فنی و حرفه ای شاهرود شاهرود – خیان دانشجو-جنب هتل نا ۰۲۳-۳۲۳۳۵۰۶۶
سمنان شاهرود علمی کاربردی جهاد کشاورزی سمنان (شاهرود) شاهرود – کیلومتر ۲ جاده بسطام ۰۲۳-۳۲۲۲۰۹۷۲
سمنان شاهرود علمی کاربردی شرکت سیم و کابل مغان شاهرود – میدان هفت تیر -بلوار علامه مجلسی – کارخانه سیم و کابل مغان ۰۲۳-۳۲۳۴۴۷۷۰
سمنان شاهرود علمی کاربردی زغال سنگ البرز شرقی شاهرود – بلوار شهید بهشتی- شرکت زغال سنگ البرز شرقی ۰۲۳-۳۲۳۹۲۸۲۷
سمنان گرمسار علمی کاربردی جهاد کشاورزی سمنان (گرمسار) گرمسار – داورآد – مرکز آموزش کشاورزی گرمسار ۰۲۳-۳۴۵۶۲۹۲۵
سمنان مهدی شهر علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی مهدی شهر اسن سمنان مهدی شهر – خیان صاحب الزمان(عج)- رو به روی هتل سنگسر ۰۲۳-۳۳۶۲۹۳۵۱
سمنان مهدی شهر علمی کاربردی شرکت صنایع روشنایی مون گارشو مهدی شهر – شهمیرزاد- خ امام خمینی(ره)- روبروی مخابرات شهمیرزاد ۰۲۳-۳۳۶۶۳۰۳۵
سمنان مهدی شهر علمی کاربردی شرکت غرب استیل مهدی شهر – شهرک انقلاب- تقاطع شهید پارسا و دهخدا ۰۲۳-۳۳۶۲۸۲۳۱

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن سمنان

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سمنان

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 2:33
توسط avije | تعداد بازديد : 36 | لينك ثابت
Rate this post

سیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۳۷۰ هدف توسعه مهارت های شغلی به صورت علمی مصوب شد. این دانشگاه زیر نظر وزرات علوم، تحقیقات و فناوری است و مک معتبر دانشگاهی ارائه می دهد. دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی مشاغل مختلف است. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که حوزه های مختلف احساس شده، شرکت های بزرگ یا اصناف گوناگون اقدام به سیس دانشگاه کرده اند که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن می توانید رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن را ببینید. بدین وسیله هم سطح دانش کارکنان این شرکت ها افزایش می یابد و هم بستری برای جذب نیروهای مستعد فراهم می شود و سطح علمی مشاغل را افزایش می یابد.

رشته های مراکز علمی کاربردی بدون نیاز به آزمون کنکور است و شرایط ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی بسیار آسان تر از دانشگاه های سراسری و آزاد است. برای تحصیل دانشگاه علمی کاربردی،  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد و مراکز مختلف توجه به ظرفیتشان رشته های مختلف مقطع کاردانی یا کارشناسی دانشجو می پذیرند. شما می توانید استفاده از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن از رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن آگاه شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن سیسن و بلوچسن سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن سیسن و بلوچسن وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
سیسن و بلوچسن ایرانشهر علمی کاربردی فنی و حرفه ای ایرانشهر ایرانشهر – بزرگراه شهید مرادی – ۳ کیلومتری جاده بمپور – مرکز فنی حرفه ای شماره ۵ براان ۰۵۴-۳۷۲۱۱۲۵۳
سیسن و بلوچسن ایرانشهر علمی کاربردی شرکت تعاونی خدمات آموزشی اندیشه نو ایرانشهر ایرانشهر – بلوار شهید بهشتی – خیان اسد پروین – کوچه ۱ ۰۵۴-۳۷۲۲۱۹۱۱
سیسن و بلوچسن بمپور علمی کاربردی جهاد کشاورزی سیسن و بلوچسن (بمپور) بمپور – کیلومتر ۲۲ جاده ایرانشهر بمپور ۰۵۴-۳۷۳۲۲۰۱۴
سیسن و بلوچسن چابهار علمی کاربردی چابهار چابهار – منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار – تراس بهشت- خیان دانشگاه ۰۵۴-۳۵۳۱۴۳۵۸
سیسن و بلوچسن چابهار علمی کاربردی فنی و حرفه ای چابهار چابهار – بلوار شهید هنر – روبروی بیمارسن امام علی(علیه السلام) ۰۵۴-۳۵۳۳۰۰۴۲
سیسن و بلوچسن چابهار علمی کاربردی جهاد کشاورزی چابهار چابهار – بلوار قدس – خیان فرهنگ ۰۵۴-۳۷۳۲۲۰۱۴
سیسن و بلوچسن چابهار علمی کاربردی شهرداری چابهار چابهار – خیان مولوی – روبروی اداره پست قدیم ۰۵۴-۳۵۳۲۳۷۰۵
سیسن و بلوچسن زابل علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زابل زابل – بلوار شهیدان دولتی مقدم- نبش میدان امام رضا (ع) ۰۵۴-۳۲۲۸۸۵۸۰
سیسن و بلوچسن زابل علمی کاربردی فنی و حرفه ای زابل زابل – خیان فردوسی غربی- جنب انر مخابرات ۰۵۴-۳۲۲۲۵۰۹۵
سیسن و بلوچسن زابل علمی کاربردی جهاد کشاورزی سیسن و بلوچسن (زابل) زابل – خیان شهید میرحسینی ۰۵۴-۳۲۲۲۱۶۸۱
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی هلال احمر اسن سیسن و بلوچسن زاهدان – میدان آزادی- ابتدای خیان شریعتی ۰۵۴-۳۳۲۳۰۲۰۰
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زاهدان زاهدان – بلوار جام جم- نبش جام جم یک ۰۵۴-۳۲۲۵۱۵۹۵
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی صنایع دستی سیسن و بلوچسن زاهدان – خیان امیرالمومنین(علیه السلام) ۳ ۰۵۴-۳۲۲۱۴۹۰۶
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی دادگستری کل اسن سیسن و بلوچسن زاهدان – خیان مولوی – نبش مولوی ۲۴ ۰۵۴-۳۳۲۲۴۱۷۲
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن سیسن و بلوچسن زاهدان – بلوار خلیج فارس- خیان مهارت – جنب دانشگاه پیام نور ۰۵۴-۳۳۲۹۴۸۶۳
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن سیسن و بلوچسن زاهدان – بلوار پرسر – جنب بیمارسن مین اجتماعی ۰۵۴-۳۳۴۸۶۶۲۵
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان زاهدان – خیان دانشگاه – سه راه دانش ۰۵۴-۳۳۴۴۷۱۷۰
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی جهاد کشاورزی سیسن و بلوچسن (زاهدان) زاهدان – بعد از میدان پروفسور حسابی – بلوار خلیج فارس ۰۵۴-۳۳۲۹۴۸۰۵
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی شرکت صنایع غذایی مینو شرق زاهدان – خیان دانشگاه – تقاطع خیان دانشگاه و بلوار دانشجو ۰۵۴-۳۳۴۴۲۱۱۷
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی زاهدان ۱ زاهدان – خیان دانش – خیان ۲۰ متری نسیم- مقابل مجتمع مسکونی ۰۵۴-۳۲۵۲۲۹۰۵
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی زاهدان ۲ زاهدان – بلوار پرسر- نرسیده به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات ۰۵۴-۳۳۴۹۲۶۶۰
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ زاهدان زاهدان – خیان دانشجو، دانشجوی ۳۴ ۰۵۴-۳۳۴۱۵۹۷۴
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی اسنداری سیسن و بلوچسن زاهدان – بعداز میدان دکتر حسابی – بزرگراه خلیج فارس – جنب اداره کل هواشناسی اسن ۰۵۴-۳۳۲۹۴۷۷۱
سیسن و بلوچسن زاهدان علمی کاربردی سازمان شهرداریها و دهیاریهای اسن سیسن و بلوچسن زاهدان – خیان جام جم ۱ ۰۵۴-۳۳۲۲۹۹۶۱
سیسن و بلوچسن سراوان علمی کاربردی فنی و حرفه ای سراوان سراوان – بلوار معلم – رو بروی دانشگاه آزاد اسلامی ۰۵۴-۳۶۷۳۰۰۲۰
سیسن و بلوچسن سرز علمی کاربردی شهرداری سرز سرز – خیان امام خمینی (ره)- روبروی آموزش و پرورش – جنب پارک خانواده ۰۵۴-۳۷۳۱۲۷۰۰
سیسن و بلوچسن سیب سوران علمی کاربردی شهرداری سوران سیب سوران – بلوار معلم – خیان شهید هنر – تقاطع بلوار بسیج ۰۵۴-۳۷۶۹۳۴۳۰

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن سیسن و بلوچسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 2:08
توسط avije | تعداد بازديد : 59 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اسن فارس آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود اسن فارس آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
فارس آده علمی کاربردی آده آده – جنت آد- بلوار خیام- خیان فردوسی ۰۷۱-۴۴۳۴۵۷۵۵
فارس پاسارگاد علمی کاربردی پاسارگاد پاسارگاد – خیان فرهنگ- خیان معرفت- جنب کانون شهید فهمیده ۰۷۱-۴۳۵۶۴۱۱۲
فارس جهرم علمی کاربردی جهاد کشاورزی فارس (جهرم) جهرم – خیان شهید محبی نرسیده به شرکت گاز ۰۷۱-۵۴۳۳۱۱۷۹
فارس شهرجدید صا علمی کاربردی فناوران کشاورزی صا شهرجدید صا – شهرجدید صا- خ یان زاگرس مجتمع گلخانه های صا ۰۷۱-۳۶۴۰۴۴۸۶
فارس شیراز علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسن فارس شیراز – بلواز آزادی- نبش خیان مشک ن فام ۰۷۱-۳۲۲۹۹۰۰۳
فارس شیراز علمی کاربردی هلال احمر شهرسن شیراز شیراز – بلوار سیبویه- جنب بیمارسن قلب الزهرا ۰۷۱-۳۷۳۶۴۰۸۷
فارس شیراز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز شیراز – خیان صورتگر- جنب نک صاات ۰۷۱-۳۲۳۳۳۰۲۳
فارس شیراز علمی کاربردی خانه کارگر واحد شیراز شیراز – بلوار مس- خیان فرصت شیرازی- نبش میدان فرصت شیرازی- بطرف بلوار پروین اعتصامی ۰۷۱-۳۷۲۳۷۹۱۷
فارس شیراز علمی کاربردی دادگستری کل اسن فارس شیراز – چهاراه بنفشه- نبش کوچه ۲۹ ۰۷۱-۳۲۳۴۸۴۷۲
فارس شیراز علمی کاربردی شرکت صنایع مخابراتی راه دور ایران – شیراز شیراز – بلوار مس- خیان شهید دوران- میدان پیام- خیان مرصاد ۰۷۱-۳۷۴۲۰۰۹۴
فارس شیراز علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران – شیراز شیراز – بلوار مس – خیان آزادگان – روبروی موزه ریخ طبیعی ۰۷۱-۳۷۲۵۰۰۲۷
فارس شیراز علمی کاربردی پیاده نزاجا – (شهید سرلشکر رستمی) شیراز – حد فاصل چهارراه غ تخت و میدان آزادی- روبروی سد فرماندهی نیروی انتظامی ۰۷۱-۳۲۲۸۰۰۴۳
فارس شیراز علمی کاربردی زرهی نزاجا – (شهید سرلشکر کرمی) شیراز – بلوار استقلال- مرکز آموزش زرهی شهید کرمی ۰۷۱-۳۸۳۰۱۶۳۰
فارس شیراز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن فارس شیراز – چهارراه حافظیه- بطرف وازه قرآن- روبروی بیمارسن ابن سینا- معاونت آموزش فرماندهی انتظامی اسن فارس ۰۷۱-۳۲۱۸۳۳۵۴
فارس شیراز علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن فارس شیراز – بلوار احمدی جنوبی-کوچه شماره ۸ – ساختمان شماره ۳(ولیعصر(عج)) ۰۷۱-۳۷۳۶۵۰۳۲
فارس شیراز علمی کاربردی فنی و حرفه ای خلیج فارس شیراز – بلوار عدالت-خیان ۲۰ متری امام خمینی (ره)-میدان مهارت- سازمان فنی و حرفه ای ۰۷۱-۳۸۲۵۹۰۰۴
فارس شیراز علمی کاربردی جهاد کشاورزی فارس (شیراز) شیراز – بلوار مس – خیان جانزان ۰۷۱-۳۷۲۰۴۰۸۰
فارس شیراز علمی کاربردی شرکت تولیدی صنعتی فراسان شیراز – بلوار ارم، روبروی کوچه ۱۵ ۰۷۱-۳۲۲۸۲۲۵۲
فارس شیراز علمی کاربردی شرکت تولیدی لاستیک دنا شیراز – خیان شهید دوران-روبروی ب دوم پایگاه هوایی-میدان پیام ۰۷۱-۳۷۴۲۰۰۲۸
فارس شیراز علمی کاربردی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی شیراز – بلوار شهید چمران-روبروی استخر انقلاب- نبش کوچه ۷ ۰۷۱-۳۶۲۶۲۱۷۲
فارس شیراز علمی کاربردی شرکت صنعتی و تولیدی افزار کیمیای فارس شیراز – بلوار عدالت جنوبی- کوچه ۶۶ ۰۷۱-۳۸۲۴۰۱۱۳
فارس شیراز علمی کاربردی مجتمع پروتئینی شام شام شیراز – بلوار قدوسی شرقی-روبروی مجتمع سلطانیه ۰۷۱-۳۶۳۵۶۷۳۷
فارس شیراز علمی کاربردی زرگانی واحد فارس (شیراز) شیراز – بلوار مس، خیان شهید دوران، میدان پیام، جنب نک تجارت ۰۷۱-۳۷۴۲۲۲۲۷
فارس شیراز مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز شیراز – فلکه قصرالدشت- ابتدای ایمان شمالی- سمت راست- کوچه ۱۷ ۰۷۱-۳۶۳۰۲۴۸۵
فارس شیراز علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسن فارس شیراز – بلوار نصر-خیان جهانگردی- خیان جوانمردی-جنب هنرسن شهید آوینی ۰۷۱-۳۷۳۲۲۹۲۰
فارس شیراز علمی کاربردی شهرداری شیراز شیراز – شهرک گلسن-بلوار غدیر- خیان گلسرخ-کوچه گل ناز-جنب مجتمع ورزشی بهاران ۰۷۱-۳۶۲۱۹۹۸۱
فارس شیراز مجتمع آموزشی و پژوهشی فارس شیراز – انتهای بلوار امیر کبیر بعد از پلیس راه – خیان توانیر کوچه ۵۱ – مجاور انر مرکزی برق ۰۷۱-۳۸۲۳۳۰۱۰
فارس علی آد کمین علمی کاربردی جهاد کشاورزی فارس (علی آد) علی آد کمین – شهرسن پاسارگاد (سعادت شهر)- پردیس علی آد کمین ۰۷۱-۴۳۵۸۵۱۵۱
فارس فیروزآد علمی کاربردی فرمانداری فیروزآد فیروزآد – خیان آزادی جنوبی- خیان پوریای ولی ۰۷۱-۳۸۷۳۶۵۶۶
فارس کازرون علمی کاربردی کازرون کازرون – ساختمان شماره ۱: خیان طالقانی- لاتر از سپاه- جنب فروشگاه کوثر ساختمان شماره ۲: خیان قدمگاه- سه راه دانشسرا- هنرسن کار و دانش شهید نظافت ۰۷۱-۴۲۲۱۷۹۰۷
فارس کوار علمی کاربردی علوم پزشکی کوار کوار – بلوار امام خمینی ۰۷۱-۳۷۸۲۳۵۰۴
فارس لارسن علمی کاربردی هلال احمر شهرسن لارسن لارسن – شهر جدید- بلوار دانشجو ۰۷۱-۵۲۲۵۳۷۵۰
فارس لارسن علمی کاربردی لارسن لارسن – شهرجدید – بلوار دکتر دادمان-روبروی مدیریت جهاد کشاورزی- خیان شهید رمضان ۰۷۱-۵۲۲۶۵۶۰۱
فارس لامرد علمی کاربردی خانه کارگر لامرد لامرد – بلوار شاهد- کوچه شماره ۵ ۰۷۱-۵۲۷۲۰۱۲۳
فارس لامرد علمی کاربردی فنی و حرفه ای شهرسن لامرد لامرد – بلوار شهید مطهری – خیان مهارت ۰۷۱-۵۲۷۲۴۰۰۱
فارس مرودشت علمی کاربردی جهاد کشاورزی فارس (مرودشت) مرودشت – کیلومتر ۳۰ جاده سد ودزن- نرسیده به شهر رامجرد- جنب پلیس راه ۰۷۱-۴۳۴۵۲۳۹۰
فارس نی ریز علمی کاربردی نی ریز نی ریز – کیلومتر ۵ جاده نی ریز، شیراز- شهرک دانشگاهی امام صادق (ع) ۰۷۱-۵۳۸۲۹۴۲۰

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن فارس

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن فارس

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 1:44
توسط avije | تعداد بازديد : 56 | لينك ثابت
Rate this post

سیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۳۷۰ هدف توسعه مهارت های شغلی به صورت علمی مصوب شد. این دانشگاه زیر نظر وزرات علوم، تحقیقات و فناوری است و مک معتبر دانشگاهی ارائه می دهد. دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی مشاغل مختلف است. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که حوزه های مختلف احساس شده، شرکت های بزرگ یا اصناف گوناگون اقدام به سیس دانشگاه کرده اند که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین می توانید رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین را ببینید. بدین وسیله هم سطح دانش کارکنان این شرکت ها افزایش می یابد و هم بستری برای جذب نیروهای مستعد فراهم می شود و سطح علمی مشاغل را افزایش می یابد.

رشته های مراکز علمی کاربردی بدون نیاز به آزمون کنکور است و شرایط ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی بسیار آسان تر از دانشگاه های سراسری و آزاد است. برای تحصیل دانشگاه علمی کاربردی،  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد و مراکز مختلف توجه به ظرفیتشان رشته های مختلف مقطع کاردانی یا کارشناسی دانشجو می پذیرند. شما می توانید استفاده از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین از رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین آگاه شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن قزوین سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن قزوین وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
قزوین شهرک صنعتی البرز علمی کاربردی خانه کارگر واحد قزوین شهرک صنعتی البرز – الوند- میدان بسیج- ابتدای بلوار معلم- جنب بخشداری ۰۲۸-۳۲۲۲۲۳۰۰
قزوین شهرک صنعتی البرز علمی کاربردی نیرو محرکه شهرک صنعتی البرز – بلوار خلیج فارس، جنب شرکت صنعتی نیرومحرکه ۰۲۸-۳۲۲۳۹۹۸۱
قزوین قزوین علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسن قزوین قزوین – خیان فلسطین – چهار راه عمران – کوچه مسکن یکم- جنب شهرداری منطقه ۲ ۰۲۸-۳۳۳۴۲۰۳۸
قزوین قزوین علمی کاربردی هلال احمر اسن قزوین قزوین – بلوار شهید بهشتی ـ جنب جمعیت هلال احمر اسن قزوین ۰۲۸-۳۳۳۶۵۸۷۹
قزوین قزوین علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین قزوین – خیان خیام شمالی- جنب پاساژ مرندی- ساختمان آموزشی جهاد دانشگاهی ۰۲۸-۳۳۳۲۰۲۷۲
قزوین قزوین علمی کاربردی دادگستری کل اسن قزوین قزوین – خیان فردوسی شمالی- نبش چهار راه فلسطین (ساختمان اداری سابق شورای حل اختلاف) ۰۲۸-۳۳۳۴۷۴۱۷
قزوین قزوین علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن قزوین قزوین – جاده قدیم قزوین کرج – نرسیده به سه راه شهر صنعتی-جنب نمایندگی سایپا ،مجتمع بهزیستی ۷۲ تن شهید ۰۲۸-۳۳۲۹۲۶۶۶
قزوین قزوین علمی کاربردی جهاد کشاورزی قزوین قزوین – کیلومتر ۵ جاده قزوین به کسن – قبل از ایستگاه پمپ بنزین اقلیه- روبروی انرهای مرکزی سازمان جهاد کشاورزی قزوین ۰۲۸-۳۳۴۲۴۹۶۹
قزوین قزوین علمی کاربردی کاسپین (پویش پارت سیمین) قزوین – خیان امام خمینی- خیان تبریز پلاک ۹۴ ۰۲۸-۳۳۲۴۸۵۲۰
قزوین قزوین علمی کاربردی شرکت سمبل شیمی قزوین – بلوار جمهوری اسلامی،کوچه شهید کلانتری(روبروی میمون قلعه)،جنب شرکت ارتطات زیر ساخت ۰۲۸-۳۳۵۵۲۴۳۸
قزوین قزوین علمی کاربردی شرکت صنعتی مهرام قزوین – بلوار شمالی مس – نبش کوچه ۵۷ ۰۲۸-۳۳۳۴۴۲۶۳
قزوین قزوین علمی کاربردی خدمات فنی دنده قزوین – خیان آیت االله طالقانی – جنب سینما ارشاد- کوچه ارشاد پلاک ۱۰ ۰۲۸-۳۳۲۳۴۸۰۷
قزوین قزوین علمی کاربردی علوم و فنون قزوین قزوین – شهر محمدیه- بلواردانشگاه ۰۲۸-۳۲۵۷۱۳۸۱
قزوین قزوین علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسن قزوین قزوین – میدان میرعماد- نبش کوچه حافظ- جنب وازه ب کوشک ۰۲۸-۳۳۳۲۷۷۵۲
قزوین قزوین علمی کاربردی شهرداری قزوین قزوین – بلوار جمهوری اسلامی- روبروی گلزار شهدا-ابتدای خیان اصفهان ۰۲۸-۳۳۵۷۸۰۷۱
قزوین قزوین علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان قزوین قزوین – انتهای خیان نوروزیان- اسدیوم پانزده هزار نفری سردار آزادگان ابوترابی ۰۲۸-۳۳۶۵۲۹۰۰
قزوین معلم کلایه علمی کاربردی الموت معلم کلایه – مجتمع تجاری و اداری ملک دشت ۰۲۸-۳۳۶۲۲۲۱۴

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن قزوین

یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش آن بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است. شما می توانید دست داشتن مدارک لازم که ادامه بیان می شود، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ثبت نام را انجام دهید. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین برای دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و ید زمانی که مهلت ثبت نام وجود دارد، مقدمات لازم را انجام دهید. لازم است توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید. توجه داشته شید که برای ثبت نام سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغل رشته مورد نظر و ایثارگران وجود دارد و صورتی که شرایط لازم را دارید ارائه مک مورد نظر از سهمیه نظر گرفته شده استفاده نمایید. برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین شما می توانید به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن قزوین

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 1:27
توسط avije | تعداد بازديد : 53 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شهرهای مختلف مراکز گوناگونی سیس شده است که هر یک رشته های مختلفی ارائه می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود و توجه به شرایط مراکز، ممکن است هر یک از این مقاطع ارائه گردد. برای آشنایی بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توانید به راحتی مرکز مشاوره آویژه و اطلاعات لازم را یافت کنید. زیر لیست دانشگاه های علمی کاربردی موجود آورده شده است که شما می توانید توجه به نیاز خود به دانشگاه مد نظر خود مراجعه نمایید و ثبت نام انجام دهید. دفترچه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی را می توانید از لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یافت کنید. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
تهران اسلامشهر علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر اسلامشهر – خیان زرافشان-انتهای خیان چهل و هشت-جنب پارک دانش آموز ۰۲۱-۵۶۱۵۵۴۰۰
تهران پاکدشت علمی کاربردی شرکت پولاد پیچکار پاکدشت – بلوار امام رضا (ع)-روبروی مجتمع مسکونی شهدای مظفر- ۲۴ متری شهید شیر نسب ۰۲۱-۳۶۰۱۵۷۹۵
تهران تهران علمی کاربردی اق زرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران تهران – خیان انقلاب-میدان فردوسی-خیان شهید موسوی- شماره ۳۶ ۰۲۱-۸۸۸۱۰۵۳۴
تهران تهران علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران (امام خمینی (ره)) تهران – خیان انقلاب اسلامی- خیان فخررازی-نبش روانمهر – پ -۳۲ – ۳۵ ۰۲۱-۶۶۹۷۸۷۱۸
تهران تهران علمی کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا (تهران) تهران – خیان شهید مطهری – نرسیده به اتون مس – روبروی خیان فجر – پلاک ۲۱۷ ۰۲۱-۸۸۷۳۲۴۱۷
تهران تهران علمی کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) تهران – نیاوران – خیان شهید هنر- نرسیده به سهراه یاسر- کوچه راد جنوبی- پلاک ۸ ۰۲۱-۲۸۱۵۱۰۰۰
تهران تهران علمی کاربردی سوانح طبیعی تهران – خیان ولیعصر(عج)- خیان شهیدفیاضی (فرشته سابق)- کوچه شبدیز- پلاک ۹ ۰۲۱-۲۲۶۳۳۰۷۳
تهران تهران علمی کاربردی شرکت سهامی بیمه ایران – تهران – خیان شریعتی،لاتر از شهید مطهری،خیان شهید شکرآبی پلاک ۸۳ ۰۲۱-۸۸۴۳۹۷۳۸
تهران تهران علمی کاربردی هلال تهران تهران – خیان فلسطین- خیان ایلیا پلاک ۷ ۰۲۱-۸۸۹۹۳۹۵۹
تهران تهران علمی کاربردی هلال احمر تهران – خیان اسد مطهری – خیان ترکمنسن – نبش خیان زیتون ۰۲۱-۸۸۴۳۷۱۳۹
تهران تهران علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران ۱ تهران – بلوار کشاورز- بین خیان طوس و فلسطین – پلاک ۱۱۸ ۰۲۱-۸۸۹۶۳۴۶۶
تهران تهران علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران ۴ تهران – خیان انقلاب- خیان خارک- انتهای کوچه شهرود- نبش هنری کربین- پلاک ۲۴ ۰۲۱-۶۶۷۴۵۷۲۶
تهران تهران علمی کاربردی خانه کارگر واحد تهران تهران – ساختمان شماره ۱ : خیان طالقانی،بعد از تقاطع ولیعصر، پلاک ۴۳۸ و ۴۴۰ ساختمان شماره ۲ : بزرگراه فتح،بعد از میدان شیرپاستوریزه،خیان فتح بیست و یکم ۰۲۱-۶۶۴۱۹۶۲۸
تهران تهران علمی کاربردی رسانه تهران – خیان کریم خان – خیان اسد نجات الهی شمالی – کوچه رهبر- پلاک ۴ ۰۲۱-۸۸۹۲۰۱۰۵
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تلاشگران اندیشه کاراد تهران – هفت تیر – جنب مسجدالجواد (عج)- خیان بهار مستیان- پلاک ۴۷ ۰۲۱-۸۸۳۸۱۵۹۳
تهران تهران علمی کاربردی صنایع دستی تهران – ساختمان شماره ۱ : پونک – انتهای خیان سردار جنگل – نرسیده به اتون آبشناسان- ۱۶ متری شقایق ساختمان شماره ۲ : ولنجک،خیان هشتم،انتهای یاسمن ۱ ۰۲۱-۴۴۴۵۶۹۰۰
تهران تهران علمی کاربردی صنعت جهانگردی تهران ۲ تهران – سعادت آد- لاتر از میدان کاج- پایینتر از بیمارسن شهید مس- خیان جمشیدی یکم- بن بست شبنم- شماره ده ۰۲۱-۲۲۳۶۹۶۹۰
تهران تهران علمی کاربردی صنعت جهانگردی تهران ۳ تهران – خیان فاطمی غربی- نبش سیندخت جنوبی- نبش کوچه هما- پلاک ۱۱ ۰۲۱-۶۶۱۲۹۵۶۳
تهران تهران علمی کاربردی هواپیمایی ساها تهران – بعد از میدان فتح – ب دوم (ب خانواده) پایگاه هوایی شهید لشگری ۰۲۱-۶۶۶۲۷۱۱۴
تهران تهران علمی کاربردی شرکت داده پردازی ایران تهران – خیان اسد نجات اللهی شمالی- لاتر از چهارراه سپند- کوچه خسرو- پلاک ۳۵ ۰۲۱-۸۸۹۰۹۲۳۱
تهران تهران علمی کاربردی آموزشهای شهروندی شهرداری تهران تهران – شهرک راهآهن-بلوار گلها- یاس هفتم-خیان طوبی-جنب آتشنشانی-مجتمع اجتماعی و فرهنگی امام علی(ع)-طبقه سوم ۰۲۱-۴۴۷۶۴۳۵۳
تهران تهران علمی کاربردی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تهران – اتون شهید تندگویان-بعد از پل شهید صنیع خانی -صالح آد شرقی ۰۲۱-۵۵۵۴۱۶۶۲
تهران تهران علمی کاربردی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تهران – سرخان- خیان پاتریس لوموم- انتهای شرقی خیان شهید ملکوتی- جنب سازمان همیاری شهرداریهای ۰۲۱-۴۴۲۴۴۰۴۰
تهران تهران علمی کاربردی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تهران – خیان طالقانی – بین خیان حافظ و اسد نجات الهی – شماره ۳۵۴ ۰۲۱-۸۸۹۱۶۶۱۳
تهران تهران علمی کاربردی سازمان فناوری اطلاعات و ارتطات شهرداری تهران تهران – خیان ملک- خیان یوسفیان- کوچه نسترن- پلاک ۳ ۰۲۱-۹۶۰۰۱۲۰۰
تهران تهران علمی کاربردی سازمان مدیریت و نظارت بر کسیرانی شهر تهران تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی- ابتدای بزرگراه جلال آل احمد -پلاک ۴۶۱ ۰۲۱-۴۴۲۸۷۵۸۵
تهران تهران علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران تهران – بزرگراه نواب صفوی – نبش خیان شهید جوانمرد – ساختمان دماوند – ۹ پلاک ۲۱۵ ۰۲۱-۵۵۴۳۳۲۵۵
تهران تهران علمی کاربردی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه تهران – کیلومتر ۱۴بزرگراه شهید رجایی – بعداز سه راه پالایشگاه – جنب مترو قرشهر ۰۲۱-۶۴۵۳۳۰۶۲
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگی هنری شهرداری تهران تهران – خیان کریم خان زند بعد از تقاطع حافظ- مجاور پارک بهجت آد- پلاک ۱۹۵ ۰۲۱-۸۸۸۹۸۹۴۱
تهران تهران علمی کاربردی بعثت ۰۱ تهران – بزرگراه شهید چمران- چهارراه شهرزی- خ شهید کچوئی زندان اوین ۰۲۱-۲۲۴۳۰۰۵۸
تهران تهران علمی کاربردی دادگستری کل تهران – خیان آزادی -نرسیده به میدان آزادی(شرق به غرب)-بلوار شهید عزیزی- خیان شهید سلطان محمدی – کوچه ولیعصرشمالی- پلاک ۱۰ ۰۲۱-۶۶۰۸۸۳۷۹
تهران تهران علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران تهران – خیان ولیعصر شمالی – بعد از پل همت – نرسیده به میدان ونک – پلاک ۲۵۳۰ ۰۲۱-۸۸۷۷۵۰۱۱
تهران تهران علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز تهران – میدان هفت تیر- خ کریم خان زند- خ خردمند جنوبی – خ ملکیان- پلاک ۹ ۰۲۱-۸۸۸۶۱۵۰۰
تهران تهران علمی کاربردی شرکت طرح و رسم پارسه تهران – خیان شاهین شمالی- نبش پارک بزرگمهر- خیان لاله یکم- کوچه بزرگمهر جنوبی ۰۲۱-۴۴۴۶۱۱۰۰
تهران تهران علمی کاربردی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تهران – خیان لویزان-مرکز آموزش پشتینی نزاجا ۰۲۱-۲۲۹۴۰۱۸۳
تهران تهران علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی تهران – بلوار ارتش – بعد از چهارراه شهید محلاتی – روبروی سازمان جنگلها و مراتع ۰۲۱-۲۲۴۴۴۱۸۱
تهران تهران علمی کاربردی بهداشت و مان نزاجا – (شهید سرلشکر دکتر هجرتی) تهران – انتهای خیان فاطمی غربی- مرکزآموزش علمی کاربردی بهداشت و مان نزاجا-شهید هجرتی ۰۲۱-۶۶۵۷۱۵۲۱
تهران تهران علمی کاربردی پشتینی نزاجا (شهید سرلشکر امانی) تهران – اتون شهید یی – بعد از سازمان ایثارگران نزاجا – جنب پمپ گاز ۰۲۱-۲۲۹۵۰۳۶۰
تهران تهران علمی کاربردی شهدای نزاجا تهران – اتون شهید یی – مرکز آموزش مخابرات شهید امینی نزاجا ۰۲۱-۲۲۹۷۲۴۱۱
تهران تهران علمی کاربردی مخابرات نزاجا – (شهید سرتیپ امینی) تهران – اتون شهید یی شرق به غرب- تقاطع هنگام- جنب پمپ گاز ۰۲۱-۲۲۹۵۰۲۴۲
تهران تهران علمی کاربردی علوم و فنون فارابی تهران – لویزان-بلوار سد نیروی زمینی-نرسیده به چهارراه مینی سیتی ۰۲۱-۲۹۹۴۲۴۱۵
تهران تهران علمی کاربردی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران – خیان پیروزی – خیان نبرد شمالی – میدان نبرد – خیان شهید ابراهیم بیدی – پلاک ۱ ۰۲۱-۳۳۱۸۰۵۰۵
تهران تهران علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) تهران – جاده مخصوص تهران – کرج، بعد از اتون آزادگان، شهرک استقلال، انتهای بلوار عبیدی، ورودی مجتمع خدماتی و آموزشی فدک ۰۲۱-۴۴۹۰۷۰۳۸
تهران تهران علمی کاربردی حوزه مرکزی سپاه (تهران) تهران – سد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
تهران تهران علمی کاربردی دانشگاه علوم انتظامی تهران – بزرگراه شهید همت غربی-بعد از پل شهید خرازی-خ شهید اردبیلی ۰۲۱-۴۸۹۳۱۸۱۹
تهران تهران علمی کاربردی سد فرماندهی نیروی انتظامی تهران – میدان ونک -میدان عطار- سد فرماندهی نیروی انتظامی-مرکز آموزش امام علی ۰۲۱-۸۱۸۲۳۵۴۷
تهران تهران علمی کاربردی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) تهران – خ شریعتی -خ معلم -خ مرو دشت-سد فرمادهی تهران بزرگ (فاتب) ۰۲۱-۲۱۸۶۱۶۶۱
تهران تهران علمی کاربردی فرماندهی یگان ویژه پاسداران (شهید ایرانی) تهران – میدان شهید کلاهدوز-خیان وحدت- یگان ویژه ناجا ۰۲۱-۳۹۹۴۲۶۹۰
تهران تهران علمی کاربردی پشتینی نیروی انتظامی – (شهید خدام الحسینی) تهران – بزرگراه شهید لشگری – کیلومتر ۱۸ (جاده مخصوص کرج) – خیان – ۶۳ لاتر از نک قوامین – معاونت آماد و پشتینی ناجا ۰۲۱-۴۸۰۳۶۴۶۰
تهران تهران علمی کاربردی امام مهدی (عج) تهران – سئول – رشید یاسمی ۰۲۱-۲۱۹۳۳۱۷۳
تهران تهران علمی کاربردی سازمان صنایع هوایی تهران – کیلومتر ۴ جاده مخصوص کرج – بعد از گمرک هوایی مهرآد ۰۲۱-۴۴۶۳۰۹۵۸
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تعاونی پیشزان آیین زندگی (تهران) تهران – فلکه دوم صادقیه- بلوار اشرفی اصفهانی- نرسیده به پل همت- خیان قموشی (پارک)- شهرک همای جنوبی- خیان عربشاهی- کوچه سوده- مجتمع پیشزان آئین زندگی ۰۲۱-۴۴۲۳۵۱۲۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت گروه پزشکی ابن سینا تهران – فلکه دوم صادقیه-خیان ولیعصر (عج)-خیان اعتمادیان غربی- پلاک ۲۹ ۰۲۱-۴۴۰۵۹۵۸۲
تهران تهران علمی کاربردی نیکوکاری رعد تهران – شهرک غرب- فاز ۲ – خیان هرمزان- خیان پیروزان جنوبی- کوچه پنجم- پلاک ۷۴ – طبقه سوم ۰۲۱-۸۸۳۷۱۱۰۱
تهران تهران علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران – تهران – بلوار کشاورز- خیان حجاب- رو بروی سازمان آب ۰۲۱-۸۸۹۷۱۳۱۸
تهران تهران دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات تهران – میدان آزادی، بزرگراه محمدعلی جناح، بلوار دانش ۰۲۱-۴۴۶۵۹۶۶۱
تهران تهران علمی کاربردی نک تجارت تهران – میدان امام خمینی- ضلع شرقی – ساختمان نک تجارت ۰۲۱-۳۳۹۶۱۹۰۸
تهران تهران علمی کاربردی نک ملت تهران تهران – خیان جمهوری -بین چهارراه اسمبول ولاله زار -پلاک ۳۰۳ – اداره کل آموزش نک ملت – مرکز آموزش نک ملت ۰۲۱-۳۳۹۱۰۰۱۷
تهران تهران علمی کاربردی شرکت خدمات بهداشتی و مانی خاتم الانبیاء (ص) تهران – خیان فرمانیه – خیان دیجی شمالی – خیان شهید محمود نوریان – انتهای آذرمینا – کوچه پریسا – بن بست نازگل – پلاک ۲ ۰۲۱-۲۲۲۹۲۷۵۹
تهران تهران علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی تهران – میدان تجریش- خیان امیر ابراهیم بندی(مقصودبیگ سابق)- بعد از سه راه تختی- جنب مسه راهنمایی شهید همت- پلاک ۴۸ ۰۲۱-۲۲۶۹۷۲۵۴
تهران تهران علمی کاربردی شرکت گروه پزشکی ابن سینا تهران – فلکه دوم صادقیه-خیان ولیعصر-خیان اعتمادیان غربی-پلاک ۲۹ ۰۲۱-۴۴۰۵۹۵۸۲
تهران تهران علمی کاربردی نیکوکاری رعد تهران – شهرک غرب- فاز ۲ – خیان هرمزان- خیان پیروزان جنوبی- کوچه پنجم- پلاک ۷۴ – طبقه سوم ۰۲۱-۸۸۳۷۱۱۰۱
تهران تهران علمی کاربردی فنی و حرفه ای ۹ دی تهران تهران – ضلع شمالی بزرگراه تهران- کرج – آزادشهر-خ سروآزاد-بلوار غ گیاهشناسی ۰۲۱-۴۴۷۸۲۱۱۶
تهران تهران علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران تهران – خیان ولیعصر (عج) شمالی- بعد از پل همت – نرسیده به میدان ونک- پلاک ۲۵۳۰ ۰۲۱-۸۸۷۷۵۰۱۱
تهران تهران علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز تهران – میدان هفت تیر- خیان کریم خان زند- خیان خردمند جنوبی- خیان ملکیان- پلاک ۹ ۰۲۱-۸۸۸۶۱۵۰۰
تهران تهران علمی کاربردی اق زرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران تهران – خیان انقلاب-میدان فردوسی-خیان شهید موسوی- شماره ۳۶ ۰۲۱-۸۸۸۱۰۵۳۴
تهران تهران علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاورین املاک شهر تهران تهران – خیان شریعتی- پایینتر از سه راه طالقانی- خیان طاهریان آمل سابق- کوچه فرزانگان- پلاک ۷ ۰۲۱-۷۷۶۸۱۴۴۷
تهران تهران علمی کاربردی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون تهران – خیان فاطمی- جنب نهضت سوادآموزی- بین کاج و پروین اعتصامی- پلاک ۱۱۹ ۰۲۱-۸۸۹۷۷۸۵۲
تهران تهران علمی کاربردی جامعه صنفی قالبسازان ایران تهران – خیان دماوند- خیان کیائی- کوچه قاپناه – پلاک ۳ ۰۲۱-۷۷۵۵۲۱۷۰
تهران تهران علمی کاربردی گروه خووسازی سایپا تهران – کیلومتر ۱۷جاده مخصوص کرج – نبش خیان داروپخش-جنب شرکت سایپا یدک ۰۲۱-۶۱۶۱۱۵۴۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت بهداشتی دکتر عبیدی تهران – خیان فرجام- خیان غدارنیا- انتهای کوچه قهاری- بر اتون شهید قری- بین خیانهای ۱۷۸ و ۱۸۰غربی- پلاک ۵۱ ۰۲۱-۷۷۷۲۵۸۱۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تعاونی کارخانجات فراوری روغن و دانه های روغنی ایران تهران – خیان شهید مفتح-کوچه شهید بخشی موقر- پلاک ۲۷ ۰۲۱-۴۲۵۰۵۰۰۰
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازمقطعه تهران – سعدی جنوبی- بعد از منوچهری مقابل نک ملی- کوچه دی بعد از تقاطع خیان صف (غ سپهسالار)- کوچه آزادیخواه – پلاک ۹۲ ۰۲۱-۳۳۹۵۴۵۱۹
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تهران مو تهران – خیان لشکری – (جاده مخصوص کرج) – کیلومتر ۱۱ – انتهای خیان – ۲۹ پلاک ۴ ۰۲۱-۴۴۹۰۵۷۴۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت ثمین نان سحر تهران – شهریار- جاده ملارد، صفا دشت- پشت شهرداری صفا دشت- کوچه فرهنگسرا بعثت- کوچه صفا مهر- جنب سازمان آب ۰۲۱-۶۵۴۳۰۰۷۴
تهران تهران علمی کاربردی شرکت خدمات گلدیران تهران – میدان آرژانتین- خیان بخارست- خیان شانزدهم- پلاک ۱۴ ۰۲۱-۸۹۵۲۹
تهران تهران علمی کاربردی شرکت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران تهران – ساختمان شماره ۱: خیان ایرانشهر شمالی- پلاک ۲۳۳ ساختمان شماره ۲: میدان هفت تیر- خیان مفتح شمالی- خیان ملایریپور غربی- پلاک ۸۲ ۰۲۱-۸۸۳۱۰۱۱۳
تهران تهران علمی کاربردی شرکت استیل آذین تهران – خیان بهار شمالی – لاتر از خیان طالقانی – خیان جواد کارگر – نبش کوچه سپهر – پلاک ۶۲ ۰۲۱-۷۷۶۲۴۴۸۶
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تحقیقاتی و مهندسی صنایع لاستیک تهران – کیلومتر ۱۷اتون کرج، بعداز پیکان شهر – شهرک علم و فن آوری پژوهش- جنب پژوهشکده هواشناسی- انتهای کوچه ۰۲۱-۴۴۷۸۷۹۰۶
تهران تهران علمی کاربردی شرکت صنعتی کوشا تهران – کیلومتر ۴جاده مخصوص کرج – سهراه شیشه مینا- جنب شهرک فرهنگیان ۰۲۱-۴۴۵۴۰۰۳۳
تهران تهران علمی کاربردی شرکت گسترش انفورماتیک ایران تهران – خیان انقلاب- حد فاصل اسد نجات الهی و حافظ- پلاک ۸۸۰ ۰۲۱-۶۶۷۰۶۰۵۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت نفت پارس تهران – کیلومتر ۲۲جاده مخصوص کرج- پالایشگاه نفت پارس ۰۲۱-۴۶۸۱۵۰۱۱
تهران تهران علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ تهران – خیان آفریقا لاتراز اتون نیایش کوچه سعیدی پلاک ۲۴ ۰۲۱-۲۶۲۰۰۳۴۹
تهران تهران علمی کاربردی موسسه آموزش صنایع ایران تهران – خیان انقلاب – متروی چهارراه ولیعصر(عج) – ابتدای خیان فلسطین جنوبی – خیان شهدای ژاندارمری – پلاک ۲۴ ۰۲۱-۶۶۹۷۷۵۱۷
تهران تهران علمی کاربردی علوم و فنون علامه طبرسی تهران – ساختمان شماره ۱: خیان سرخان- ضلع شمال غرب پل سرخان- اول خیان حاجیپور (پاک شمالی)- نبش رئیسی – پلاک ۶۸ ساختمان شماره ۲: خیان جلال آل احمد- از شرق به غرب سرتیپ آریافر- جانزان شرقی- روبروی خیان سرسبز- ساختمان امام رضا (ع) ۰۲۱-۴۴۲۶۲۰۰۱
تهران تهران علمی کاربردی چرم (تهران) تهران – میدان فاطمی،خیان فلسطین شمالی،پایینتر از زرتشت،کوچه براان شهید حمید و وحید غفاری،پلاک ۲ ۰۲۱-۸۸۹۷۱۸۳۱
تهران تهران علمی کاربردی ساپکو (تهران) تهران – بلوار فردوس غربی – ابتدای خیان سازمان برنامه جنوبی پارک – نبش کوچه هجدهم مرکزی – پلاک ۲۰ ۰۲۱-۴۴۱۴۰۰۰۷
تهران تهران علمی کاربردی شرکت مهرکام پارس (تهران) تهران – کیلومتر ۷جاده مخصوص کرج – تهرانسر- بلوار لاله – خیان قد شمالی – کوچه فنی حرفه ای امید- پلاک ۳ ۰۲۱-۴۴۵۸۸۱۵۰
تهران تهران علمی کاربردی گروه صنعتی ایران خوو تهران – کیلومتر ۱۴جاده قدیم کرج- ب ۱۸ مرکز آموزش ایران خوو ۰۲۱-۴۸۲۲۴۹۰۴
تهران تهران علمی کاربردی اتحادیه صنف لارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران تهران – میدان انقلاب- کارگر شمالی – بعد از چهار راه فرصت-نرسیده به خیان نصرت -نبش کوچه بهروزی-پلاک ۱۱۰۰ ۰۲۱-۶۶۹۰۰۶۹۰
تهران تهران رکز آموزش علمی – کاربردی زرگانی واحد تهران تهران – بلوار کشاورز-خیان عبداله زاده-نبش کوچه افشار-پلاک ۲۱ ۰۲۱-۸۶۹۵
تهران تهران علمی کاربردی صنا یع غلات قائم (عج) تهران – انتهای خیان کارگر شمالی- مقابل کوی دانشگاه تهران – خیان شانزدهم (فرشی مقدم) – خیان فجر ۱ – پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۰۲۵۶۶۲
تهران تهران علمی کاربردی جمعیت هلال احمر تهران – خیان اسد مطهری- خیان ترکمنسن- نبش خیان زیتون ۰۲۱-۸۸۴۳۷۱۳۹
تهران تهران علمی کاربردی هلال تهران تهران – خیان فلسطین- خیان ایلیا- پلاک ۷ ۰۲۱-۸۸۹۹۳۹۵۹
تهران تهران علمی کاربردی جهاد کشاورزی شهید زمانپور تهران – خ حافظ – پایین تر از سازمان بورس – بن بست ایرانیان—- محل اجرای دوره: ورامین، خجیر، مجتمع تحقیقاتی جهاد کشاورزی ۰۲۱-۶۶۷۰۵۵۶۷
تهران تهران علمی کاربردی صنعت هوانوردی تهران تهران – کیلومتر ۵ جاده مخصوص کرج-شهرک آزادی-خیان امام خمینی-ساختمان ابوفاضل پلاک ۳۵ و ۲۹ ۰۲۱-۴۴۵۴۶۲۳۲
تهران تهران علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی تهران تهران – ساختمان شماره(۱): شهرسن رط کریم – بلوار امام خمینی (ره) – میدان غدیر – انتهای بلوار آدینه مشرف به ضلع شمال فرودگاه حضرت امام (ره) شهرک اشکانیه بلوک ۹A ساختمان شماره (۲): جاده قدیم تهران کرج – بعد از کیلومتر ۱۴چهارراه ایران خودو – ابتدای شهرک دانش مجت ۰۲۱-۵۶۶۱۳۱۸۱
تهران تهران علمی کاربردی شرکت ساختمانی برج آوران ابنیه تهران – ولنجک – بلوار دانشجو – میدان یاسمن – خیان عدالت – جنب استخر فجر ۰۲۱-۲۲۱۷۵۷۶۶
تهران تهران علمی کاربردی شرکت مهندسین هوشمندسازه آروین آرا تهران – خیان ولیعصرلاتر از پارک ملت-کوچه کاج آدی-پلاک ۸۰ ۰۲۱-۲۲۰۱۰۵۱۱
تهران تهران علمی کاربردی هواشناسی و علوم جو تهران تهران – کیلومتر ۱۷ آزاد راه تهران – کرج – بلوار پژوهش ۰۲۱-۴۴۵۸۰۶۶۴
تهران تهران علمی کاربردی انفورماتیک ایران تهران – خیان کارگرشمالی – حدفاصل خیان نصرت و بلوار کشاورز- خیان ق – کوچه غ نو پلاک ۸ و ۱۱ ۰۲۱-۶۶۹۳۰۴۲۱
تهران تهران دانشکده علمی – کاربردی خبر تهران – میدان ولی عصر(ع) – ضلع شمال غربی میدان ولی عصر(ع)- کوچه ارژنگ- پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۹۴۱۹۱۴
تهران تهران علمی کاربردی حج و زیارت تهران – خیان آزادی نبش رودکی شمالی،جنب ساختمان حج و زیارت ۰۲۱-۶۴۵۱۲۹۰۹
تهران تهران علمی کاربردی خبرگزاری فارس تهران – خیان انقلاب – چهارراه کالج – کوچه شهید سعیدی – بن بست شبنم – پلاک ۱ ۰۲۱-۸۸۹۳۷۷۴۴
تهران تهران علمی کاربردی شرکت تولیدی محصولات صوتی و تصویری سروش تهران – میدان پونک – خیان میرزا یی – تقاطع سردار جنگل – ضلع شمال غرب بوسن شاهد – خیان شهید آسترکی – پلاک ۱ ۰۲۱-۴۴۴۸۹۳۰۷
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۰۱ تهران تهران – خیان ولی عصر (عج) لاتر از زرتشت – کوی نوربخش پلاک ۳۲ ۰۲۱-۸۸۹۱۱۴۴۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۰۴ تهران تهران – میدان فردوسی – خیان قرنی – خیان سمیه – پلاک ۲۱۹ ۰۲۱-۸۸۹۴۱۲۱۹
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۰۵ تهران تهران – خیان بهار شمالی، کوچه ططیی، پلاک ۲ ۰۲۱-۷۷۵۳۱۸۳۶
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۰۶ تهران تهران – خیان انقلاب اسلامی – خیان دانشگاه – کوچه قدیری – پلاک ۹ ۰۲۱-۶۶۴۹۲۵۵۵
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۰۷ تهران تهران – ساخمان شماره ۱: خیان انقلاب ضلع جنوب غربی پل کالج پلاک ۹۳۶ – ساختمان شماره ۲: خیان طالقانی -خ ملک الشعرای بهار -بن بست سهند-پلاک ۲ ۰۲۱-۶۶۷۲۹۰۳۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۰ تهران تهران – بلوار میرداماد – خیان کازرون جنوبی – پلاک ۴ ۰۲۱-۲۲۲۷۱۵۷۶
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۱ (موسیقی) تهران – خیان ولیعصر (عج) تقاطع خیان امام خمینی (ره)- لاتر از تقاطع امام خمینی- جنب لار محراب- پلاک ۱۰۶۷ ۰۲۱-۶۶۹۵۷۷۹۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۱ تهران تهران – میدان انقلاب -ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره ۱۲و۸،۱۰ ۰۲۱-۶۶۴۳۶۰۹۵
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۲ تهران تهران – خیان انقلاب اسلامی – پیچ شمیران – ابتدای خیان دکتر شریعتی – خیان حقوقی – پلاک ۶۱ ۰۲۱-۷۷۶۸۲۰۱۲
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۳ تهران تهران – ساختمان شماره ۱: لاتر از میدان ولیعصر – کوچه ملایی- پلاک ۱۲ – ساختمان شماره ۲: لاتر از میدان ولیعصر خ زرتشت شرقی پلاک ۴۵ ۰۲۱-۸۸۹۵۲۰۰۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۴ تهران تهران – ساختمان شماره یک(مرکزی) خیان کریمخان خیان اسد نجات الهی جنوبی کوچه الهی پلاک ۱۰ساختمان شماره دو -خیان انقلاب بعد از تقاطع وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ ۰۲۱-۸۸۹۰۳۸۶۸
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۵ تهران تهران – ساختمان ۱: تهران – میدان ولیعصر -لاتر از زرتشت -کوچه غفاری -پلاک ۱۶ ساختمان :۲خیان ولی عصر-جنب سینما آفریقا-کوچه امینی پلاک ۱۸ ۰۲۱-۸۸۸۰۸۲۱۴
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۸ تهران تهران – ساختمان شهید کری (شماره ۱) :میدان انقلاب – ابتدای خیان آزادی – خیان والعصر کوچه شهید بزمه – پلاک ۲۲-۲۰ ساختمان شماره ۲: میدان انقلاب – ابتدای خ آزادی خیان والعصر پلاک ۱۱ ۰۲۱-۶۶۴۲۰۲۵۸
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۰ تهران تهران – خیان دماوند – خیان شهید داودی(وحیدیه) – پلاک ۵ ۰۲۱-۶۶۴۷۵۰۶۲
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۳ تهران تهران – خیان شهید بهشتی-خیان پاکسن-کوچه دوم-پلاک ۲۰ ۰۲۱-۸۸۵۲۷۷۸۹
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۴ تهران تهران – تهرانسر-بلوارگلها-بلوار یاس- خیان گل محمدی- پلاک ۵ ۰۲۱-۴۴۵۶۵۶۹۴
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۵ تهران تهران – ساختمان شماره ۱: پل کریمخان،ابتدای میرزای شیرازی،سمت راست،کوچه اول،پلاک ۷ساختمان شماره ۲: خیان مطهری – کوه نور – خیان اول – پلاک ۱۳ ۰۲۱-۸۸۳۰۰۶۲۷
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۶ تهران تهران – فلکه دوم صادقیه ، ابتدای بزرگراه محمدعلی جناح ، کوچه احسانگر ، پلاک ۱/۱ ۰۲۱-۴۴۰۹۸۲۲۶
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲۹ تهران تهران – صادقیه (متروی طرشت) ، تقاطع بلوار گلاب و چوب فروشان ، انتهای پارک شهروند، جنب زمین ورزشی ،پلاک ۲۵ ۰۲۱-۴۴۲۳۵۲۲۴-۴۴۲۳۴۸۷۷ -۴۴۲۳۵۴۰۶
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۰ تهران تهران – خیان انقلاب اسلامی-ابتدای خیان وصال شیرازی-نبش کوچه نایبی-پلاک ۲۵ ۰۲۱-۶۶۴۹۱۲۱۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۱ تهران تهران – خیان سهروردی شمالی، لاتر از چهار راه شهید مطهری ،کوچه نیکان، پلاک ۲۲ ۰۲۱-۸۸۴۵۴۴۸۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۲ تهران تهران – خیان ولیعصر (عج)- لاتر از پارک ساعی- روبروی بیمارسن مهرگان- خیان همسایگان- پلاک ۲ ۰۲۱-۸۸۷۸۴۰۰۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران تهران – خیان نجات الهی- لاتر از چهارراه طالقانی-فرعی دوم-پلاک ۶ ۰۲۱-۸۴۰۴۱۰۰۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران تهران – فلکه دوم صادقیه- خیان آیت ا… کاشانی – خیان بهنام – نبش کوچه ۱۶ – پلاک ۵ ۰۲۱-۴۴۰۴۷۷۷۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۵ تهران تهران – میدان هفت تیر- خیان کریمخان- خیان سنائی- کوچه یازدهم- پلاک ۳۷ ۰۲۱-۸۸۸۱۰۰۲۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۸ تهران تهران – انتهای بزرگراه حکیم-بلوار تعاون-بلوار شهید فرساد شرقی-خیان نیلوفر-کوچه نیلوفر ۳ – پلاک ۱/۳ ۰۲۱-۴۴۱۷۷۰۸۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۱ تهران تهران – ساختمان شماره یک : خیان انقلاب، ضلع شرقی پارک دانشجو، خیان رازی ، خیان اسد شهریار، پلاک ۱۶ساختمان شماره ۲: خیان انقلاب، چهارراه ولیعصر، خیان براان مظفر شمالی، پلاک ۸۰ ۰۲۱-۶۶۷۵۲۰۹۲
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۴ تهران تهران – خیان انقلاب -نرسیده به میدان فردوسی- خیان شهید موسوی (فرصت)-خیان شهید محمدآقا پ ۱ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۴۸۵
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران تهران – میدان انقلاب – ابتدای جمال زاده شمالی – کوچه بزمه – پلاک ۲ و پلاک ۳ ۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۹۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۷ تهران تهران – خیان فاطمی- خیان پروین اعتصامی- نبش کوچه آونگ – پلاک ۲۱ ۰۲۱-۸۸۳۵۰۲۶۵
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۸ تهران تهران – ساختمان شماره ۱ (خواهران): خیان شریعتی – پایین تر از سه راه بهار شیراز – بین کوچه پیروزی و سلطانی – پلاک ۳۷۹/۱ . ساختمان شماره ۲ (براان): خیان شریعتی- پایین تر از سه راه بهار شیراز- داخل کوچه سلطانی – پلاک ۳۷۹ ۰۲۱-۷۷۶۱۰۳۵۱
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۹ تهران تهران – خیان جنت آد شمالی – بهارسن ۲۶ – نبش ارکیده شرقی ۰۲۱-۴۴۸۲۶۲۸۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۵۴ تهران تهران – ساختمان شماره ۱: میدان انقلاب – خیان فرصت شیرازی – پلاک ۳۲ ساختمان شماره ۲: میدان انقلاب – خیان فرصت شیرازی – پلاک ۱۳۲ ۰۲۱-۶۶۴۳۴۲۰۳
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۵۵ تهران تهران – خیان سرهنگ سخایی – کوچه سادات شریف – کوچه ظفر – پلاک ۶ ۰۲۱-۶۶۷۵۰۵۷۰
تهران تهران علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۵۶ تهران تهران – خیان دکتر بهشتی – خیان سرافراز-خیان هفتم- پلاک ۱۰و ۱۲ ۰۲۱-۸۸۷۳۷۴۳۰
تهران تهران علمی کاربردی گروه ادین پارس تهران – خیان آفریقا – لاتر از میرداماد – کوچه فرزان شرقی – پلاک ۸ ۰۲۱-۸۸۱۹۵۸۰۶
تهران تهران علمی کاربردی موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی تهران – خ کریمخان زند-خ خردمند جنوبی-کوچه شهید وحدتی منش- پلاک ۱ ۰۲۱-۸۸۸۲۹۱۴۰
تهران تهران علمی کاربردی اسنداری تهران تهران – تقاطع طالقانی-قرنی، پشت داروخانه هلال احمر، کوچه بیمه، پلاک ۱ ۰۲۱-۸۸۹۲۸۳۰۴
تهران تهران علمی کاربردی سازمان ثبت احوال کشور تهران – خیان آیت اله طالقانی – خیان بهار شمالی – بعد از بیمارسن سجاد – کوچه ططیی – نبش کوچه گلبهار – پلاک ۲ ۰۲۱-۷۷۵۰۸۸۲۶
تهران تهران علمی کاربردی آگاهان نیرو تهران – میدان شهدا خ پیروزی نرسیده به سه راه شکوفه مقابل قنادی شکوفه ۰۲۱-۳۳۳۴۹۰۳۹
تهران تهران علمی کاربردی واحد آموزشی تهران تهران – خ اسد نجات الهی نبش خ شاداب پلاک ۴۳ ۰۲۱-۸۸۹۰۱۱۵۴
تهران تهران علمی کاربردی فاسیون پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران تهران – ضلع شمال شرقی پارک شهر- خیان شهید فیاض بخش- جنب سازمان بهزیستی- پلاک ۱۷ ۰۲۱-۶۶۷۳۹۳۰۴
تهران تهران علمی کاربردی فاسیون سوارکاری تهران – میدان کلاهدوز- اتون شهید دوران- میدان مهتدی- جنب نیروی یایی سپاه ۰۲۱-۷۷۱۷۰۹۵۹
تهران تهران علمی کاربردی فاسیون تکواندو تهران – خیان شریعتی- بعداز پل ص- کوچه میرزاپور- کوی طاهری- فاسیون تکواندو ۰۲۱-۲۲۲۴۲۴۴۲
تهران دماوند علمی کاربردی شرکت آسانسورسازی دماوند دماوند – روبروی پمپ بنزین گیلاوند- بلوار شاهد- کیلومتر سه جاده مراء- مجتمع آموزشی, تحقیقاتی آسانسور سازی دماوند ۰۲۱-۷۷۳۳۸۰۸۷
تهران رط کریم علمی کاربردی شرکت جهان پروفیل پارس رط کریم – نسیم شهر- میدان هفت تیر -بلوار سی متری بوسن- روبروی کلینیک تخصصی- جنب استخر آبنگار ۰۲۱-۵۶۷۸۴۳۵۱
تهران رط کریم علمی کاربردی شرکت صنایع تخم مرغ تلاونگ رط کریم – شهرک صنعتی نصیرآد-سرو -۱۰شرکت صنایع تخم مرغ تلاونگ ۰۲۱-۵۶۳۹۰۲۸۲
تهران رودهن علمی کاربردی شهرداری رودهن رودهن – بلوار مطهری- بلوار آیت ا… خامنه ای- خیان فرهنگ ۰۲۱-۷۶۵۰۱۸۹۰
تهران رودهن علمی کاربردی شهرداری رودهن رودهن – بلوار مطهری – بلوار آیت ا… خامنه ای – خیان فرهنگ ۰۲۱-۷۶۵۰۱۸۹۰
تهران ری علمی کاربردی خیریه کهریزک ری – جاده قدیم قم- کهریزک- انتهای بلوار دکتر حکیمزاده ۰۲۱-۵۶۵۲۵۸۱۰
تهران ری علمی کاربردی جهاندیده ری – خیان قم- بعد از مخابرات شهید منتظری- پلاک ۲۱۱ و ۲۰۵ ۰۲۱-۵۵۹۰۹۶۹۶
تهران شمیرانات علمی کاربردی بنیاد زنده یاد آیت اله موحدی ساوجی (ره) شمیرانات – شهرسن لواسان- بعد از میدان امام خمینی (ره)- نرسیده به میدان بسیج (نارون)- ساختمان حسین مکی ۰۲۱-۲۶۵۶۹۷۰۰
تهران شهریار علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران ۳ شهریار – ساختمان شماره ۱ :ملارد- صفادشت- روبروی شهرداری- خیان رعنا- میدان جهاد دانشگاهی ساختمان شماره ۲ :ملارد- صفا دشت- یوسف آد قوام- ابتدای بلوار ۰۲۱-۶۵۴۳۶۸۱۹
تهران قدس علمی کاربردی خانه کارگر واحد شهر قدس قدس – میدان قدس – بلوار شهید کلهر- بلوار شهدا (سی متری شورا) ۰۲۱-۴۶۸۵۱۱۰۰
تهران ورامین علمی کاربردی شرکت توانبخشی اریکه پرسپولیس ورامین – قرچک – جنب آموزش و پرورش -خیان فرهنگ – کوچه فرهنگ ۱ ۰۲۱-۳۶۴۳۰۳۰۹
تهران ورامین علمی کاربردی شرکت توانبخشی اریکه پرسپولیس ورامین – جنب آموزش و پرورش -خ فرهنگ -کوچه فرهنگ ۱ ۰۲۱-۳۶۴۳۰۳۰۹
تهران ورامین علمی کاربردی شهرداری پیشوا ورامین – پیشوا- خیان دکتر دستجردی- مقبره شهدای گمنام- ساختمان شورای شهر ۰۲۱-۳۶۷۲۷۱۹۱
تهران ورامین علمی کاربردی شهرداری ورامین ورامین – ساختمان واحد خواهران: میدان رازی- بلوار رسالت- جنب پارک خانواده ساختمان واحد براان: میدان ولیعصر (عج)- جنب اداره راهنمایی و رانندگی ۰۲۱-۳۶۲۲۹۹۴۴
تهران ورامین علمی کاربردی شرکت صنایع شیر تهران شهداد ورامین – جاده ورامین، میدان پوینک، بلوار صنایع شیر ۰۲۱-۳۶۱۶۳۳۳۴
تهران ورامین علمی کاربردی شهرداری پیشوا ورامین – پیشوا خیان دکتر دستجردی مقبره شهدای گمنام ساختمان شورای شهر ۰۲۱-۳۶۷۲۷۱۹۱
تهران ورامین علمی کاربردی شهرداری ورامین ورامین – ساختمان واحد خواهران: میدان رازی بلوار رسالت جنب پارک خانواده ساختمان واحد براان:میدان ولیعصر جنب اداره راهنمایی و رانندگی ۰۲۱-۳۶۲۲۹۹۴۴

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 1:06
توسط avije | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف نزدیک کردن علم و اشتغال ها و ارتقای سطح دانش فنی مشاغل مختلف سال ۱۳۷۰ سیس شد. رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل حوزه های مختلفی می شود  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری تصدیق کننده این موضوع است. ارگان های دولتی و خصوصی توجه به نیازشان اقدام به سیس مراکز علمی کاربردی شهرهای مختلفی کرده اند بدین وسیله بتوانند هم دانش فنی کارکنان خود را افزایش دهند، و هم زمینه مناسبی برای جذب نیروی متخصص خود فراهم کنند. همچنین اصناف مختلف به صورت علمی تر فعالیت خود را حوزه شغلی خود انجام دهند و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری انجام شود.

دانشگاه علمی کاربردی نیز همچون دانشگاه های سراسری وآزاد دارای مک معتبر از وزارت علوم هستند. همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی صورت می پذیرد. افراد شاغل می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانش فنی و مهارت های خود را ارتقا دهند و برای کار خود آماده تر شوند. همچنین دانشجویان می توانند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری از مزایای ارتقا مک تحصیلی استفاده کنند. کافیست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرکز ارائه دهنده رشته مراجعه نمایید و اطلاعات دقیق تر را یافت کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن چهارمحال و بختیاری سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن چهارمحال و بختیاری وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
چهارمحال و بختیاری بروجن علمی کاربردی شرکت تولیدی صنعتی نهان گل بروجن – شهرک صنعتی خادم القرانی(جاده مرکه) – بلوارکار- کوچه ناهید ۰۳۸-۳۴۲۲۱۴۰۰
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی هلال احمر اسن چهارمحال و بختیاری شهرکرد – بلواررهبر ( وازه سامان- کوی فرهنگیان)- خیان پروین اعتصامی-نبش خیان ۰۳۸-۳۲۲۴۰۲۰۳
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد شهرکرد – میرآد شرقی-بلوار امام خمینی (ره)- میدان جهاد دانشگاهی (نبش میدان) ۰۳۸-۳۳۳۸۰۶۶۹
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی شرکت پرورش ماهی نگین چهارمحال شهرکرد – میدان امام حسین (ع)- بلوارانقلاب- کوی فرهنگیان- مجتمع ادارات (ساختمان آموزش و پرورش سابق) ۰۳۸-۳۲۲۲۹۹۰۸
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن چهارمحال و بختیاری شهرکرد – بلوارفارابی ،خیان هفت تیر(آب منطقه ای) ۰۳۸-۳۳۳۳۵۱۸۲۰
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد شهرکرد – جاده اصفهان- شهرک صنعتی شهرکرد – بلواررهبر(ورودی فاز ۳) – نبش میدان علم وصنعت ۰۳۸-۳۲۲۲۶۴۹۰
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی فنی و حرفه ای شماره یک شهرکرد شهرکرد – بلوارانقلاب (جاده سامان کوی فرهنگیان)- خیان لقمان- انتهای کوچه ۶ ۰۳۸-۳۲۲۶۲۶۸۱
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری شهرکرد – جاده (چالشتر – بن)- کیلومتر ۷ – نبش جاده ۰۳۸-۳۴۴۲۲۴۴۰
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی انجمن جوشکاری شهرکرد – بلوارامام خمینی (ره)- میدان دفاع مقدس – جنب جمعیت هلال احمر اسن ۰۳۸-۳۳۳۷۷۰۲۰
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی اسنداری چهارمحال و بختیاری شهرکرد – بلوار ۱۳ آن(گودال چشمه)- خیان رشد انتهای خیان ۰۳۸-۳۳۳۵۱۳۶۷
چهارمحال و بختیاری شهرکرد علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های اسن چهارمحال و بختیاری شهرکرد – بلواررهبر(کوی فرهنگیان)- بلوارانقلاب-مجتمع ادارات غرب- روبروی اداره اوقاف ۰۳۸-۳۲۲۴۴۹۲۴
چهارمحال و بختیاری فارسان علمی کاربردی فارسان فارسان – بلوار شهدا – خیان شهدای کارگر ۰۳۸-۳۳۲۲۰۲۳۴
چهارمحال و بختیاری لردگان علمی کاربردی لردگان لردگان – میدان آزادگان (ورودی شهر) – نبش میدان – جنب سد نیروی انتظامی ۰۳۸-۳۴۴۴۹۹۰۴

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن چهارمحال و بختیاری

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 2 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 0:46
توسط avije | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن خراسان جنوبی سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن خراسان جنوبی وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
خراسان جنوبی اسدیه علمی کاربردی شهرداری اسدیه اسدیه – شهرسن میان – خیان فلسطین – فلسطین ۱۱ ۰۵۶-۳۲۱۲۴۸۹۹
خراسان جنوبی بشرویه علمی کاربردی شهرداری بشرویه بشرویه – انتهای بلوار جهاد کشاورزی ۰۵۶-۳۲۷۷۷۸۰۵
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی هلال احمر اسن خراسان جنوبی بیرجند – خیان شهدای عدی – بلوار صنعت و معدن – کوچه شیخ محمد گازاری – چهارراه اول ۰۵۶-۳۲۲۳۵۳۱۴
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند بیرجند – بلوار آیت ا… غفاری- تقاطع خیان قدس ۰۵۶-۳۲۲۲۳۰۷۳
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان جنوبی بیرجند – خیان شهید بهشتی – سد فرماندهی مرزیابی خراسان جنوبی ۰۵۶-۳۲۲۳۵۳۷۱
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان جنوبی بیرجند – خیان شهدا – شهدا ۶ ۰۵۶-۳۲۲۳۹۲۳۷
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی فنی و حرفه ای بیرجند بیرجند – بلوار صنعت و معدن بین خیان محبت ۵ و محبت ۷ روبروی مسجد حضرت ابوالفضل ۰۵۶-۳۲۳۲۸۷۱۱
خراسان جنوبی بیرجند علمی کاربردی بیرجند ۱ بیرجند – خیان طالقانی- انتهای طالقانی ۳ ۰۵۶-۳۲۲۳۸۶۸۴
خراسان جنوبی خوسف علمی کاربردی جهاد کشاورزی بیرجند خوسف – بیرجند – کیلومتر ۱۸ جاده کرمان محمدیه مرکز آموزش کشاورزی ۰۵۶-۳۲۲۲۹۱۰۸
خراسان جنوبی سرایان علمی کاربردی شهرداری سرایان سرایان – میدان قدس- خیان فرهنگ ۰۵۶-۳۲۸۸۱۶۳۵
خراسان جنوبی فردوس علمی کاربردی فردوس فردوس – جنب میدان خروجی اسلامیه- فردوس (میدان الغدیر) ۰۵۶-۳۲۷۴۴۴۴۴
خراسان جنوبی قائنات علمی کاربردی فنی و حرفه ای قاین قائنات – قاین ـ حاشیه جاده سنتو ـ کیلومتر ۲ جاده قائن ـ بیرجند- جنب روسی شاهیک ۰۵۶-۳۲۵۲۶۵۴۱
خراسان جنوبی قائنات علمی کاربردی جهاد کشاورزی قائنات قائنات – کیلومتر ۳۵ جاده قائن – گناد شهر نیمبلوک مرکز آموزش کشاورزی قائنات ۰۵۶-۳۲۲۳۵۳۷۱
خراسان جنوبی نهبندان علمی کاربردی نهبندان نهبندان – انتهای بلوار دانشگاه ۰۵۶-۳۲۶۲۴۸۴۲

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان جنوبی

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 3 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 0:28
توسط avije | تعداد بازديد : 57 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله اسن خراسان رضوی اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی اسن خراسان رضوی نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر اسن خراسان رضوی است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی سکونت اسن خراسان رضوی بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

لیست مراکز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی

دانشگاه های علمی کاربردی هم توسط بخش خصوصی و هم دولتی سیس می گردد. به همین دلیل مراکز خصوصی و دولتی مختلفی سطح شهر اسن خراسان رضوی سیس شده است و رشته های دانشگاه علمی کاربردی مختلف پذیرای دانشجویان علاقه مند به رشته های مد نظرشان شند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و هم کارشناسی دانشجو می پذیرد و دانشجویان می توانند لا بردن دانش فنی خود شرایط کاری خود را بهبود دهند. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی ، شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و اطلاعات مربوط به لیست مراکز دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش هر کدام و شهرهایی که رشته های مد نظر شما را ارائه می­دهد آورده شده است. همچنین زیر به مراکزی که اسن خراسان رضوی وجود دارند اشاره شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما .

اسنشهرنام مؤسسه علمی کاربردیآسشماره تماس
خراسان رضوی تربت جام علمی کاربردی صنعت غذا (تربت جام) تربت جام – بلوار خلیج فارس ۰۵۱-۵۲۵۳۲۰۳۰
خراسان رضوی تربت حییه علمی کاربردی تربت حییه ۱ تربت حییه – کیلومتر ۵ جاده تربت حییه مشهد – روبروی دانشگاه پیام نور ۰۵۱-۵۲۲۹۳۰۶۸
خراسان رضوی جغی علمی کاربردی شهرداری جغی جغی – ضلع شرقی میدان شهرداری ۰۵۱-۴۵۶۲۲۰۷۲
خراسان رضوی جوین علمی کاربردی شرکت کشت و صنعت جوین جوین – ایستگاه نقاب – شرکت کشت و صنعت جوین ۰۵۱-۴۵۲۹۳۴۰۸
خراسان رضوی چناران علمی کاربردی شرکت چشمه نوشان خراسان (عالیس) چناران – شهرک صنعتی- شرک چشمه نوشان خراسان (عالیس) ۰۵۱-۴۶۱۳۹۰۴۰
خراسان رضوی خواف علمی کاربردی مجتمع سنگ آهن سنگان خواف – سنگان ـ خیان معدن ۰۵۱-۵۵۲۷۳۳۰۰
خراسان رضوی سبزوار علمی کاربردی سبزوار ۲ سبزوار – ساختمان شماره ۱: میدان ما- ضلع شمالی میدان ساختمان شماره ۲: خیان جوادیه- مقابل جوادیه ۱۲ ۰۵۱-۴۲۲۲۹۸۲۶
خراسان رضوی سرخس علمی کاربردی سرخس سرخس – ساختمان شماره ۱: خیان ۱۷ شهریور – آموزشگاه شریعتی ساختمان شماره ۲: خیان گمرک – جنب هلال احمر سرخس ۰۵۱-۳۴۵۲۲۳۹۴
خراسان رضوی قوچان علمی کاربردی شرکت یکدانه شرق قوچان – بلوار طالقانی – طالقانی ۳ – هشت متری گلسن – پلاک ۴ ۰۵۱-۴۲۲۲۳۱۶۳
خراسان رضوی قوچان علمی کاربردی قوچان قوچان – خیان امام خمینی – خیان شهید نیکویی – پلاک ۱۶ ۰۵۱-۴۲۲۳۸۶۰۰
خراسان رضوی کاشمر علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر کاشمر – بلوار سید مرتضی-روبروی پمپ بنزین ۰۵۱-۵۸۲۵۰۸۰۰
خراسان رضوی گناد علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی گناد اسن خراسان رضوی گناد – ساختمان شماره ۱: بیدخت- خیان امام خمینی(ره) – خیان شهید مفتح -مفتح ۵- پلاک ۱۴ ساختمان شماره ۲: بیدخت- ساختمان هلال احمر ۰۵۱-۵۷۳۳۲۲۴۲
خراسان رضوی گناد علمی کاربردی فنی و حرفه ای گناد گناد – شهرک شهید مدنی- خیان مهارت ۰۵۱-۵۷۲۸۷۸۱۱
خراسان رضوی گناد علمی کاربردی شهرداری کاخک گناد – کاخک- بلوار هفت تیر- جنب پمپ بنزین ۰۵۱-۵۷۳۷۴۶۳۶
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی معاونت توسعه مدیریت و پشتینی آسن قدس رضوی مشهد – خیان گلسن- پلاک ۹۰ ۰۵۱-۳۸۵۵۵۹۶۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسن خراسان رضوی مشهد – قاسم آد – بلوار حجاب – بین حجاب ۲ و ۴ ۰۵۱-۳۶۶۲۲۰۲۵
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا (خراسان رضوی) مشهد – ساختمان شماره ۱: خیان دانشگاه- تقاطع خیان کفایی ساختمان شماره ۲: خیان امام خمینی (ره) ۴۰ – پلاک ۳۲ ۰۵۱-۳۸۴۱۱۰۰۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی هلال احمر اسن خراسان رضوی مشهد – خیان امام خمینی(ره) – نرسیده به میدان ده دی- ساختمان جمعیت هلال احمر ۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۰۶
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد مشهد – ساختمان شماره ۱: خیان دانشگاه – سه راه ادبیات- کوی دکتری مجتمع دکتر علی شریعتی ساختمان شماره ۲: بلوار اندیشه- اندیشه ۸۳ ۰۵۱-۳۸۴۳۳۶۱۴
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی خانه کارگر واحد مشهد مشهد – بلوار میثاق- میثاق ۳۸ (تقویه)- نبش تقویه ۱۵ ۰۵۱-۳۶۲۰۰۰۶۲
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی میراث خراسان رضوی مشهد – بلوار شهید منتظری- بین منتظری ۷ و سه راه بعثت ۰۵۱-۳۸۴۰۲۳۰۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی هتل مجلل ویشی توس مشهد – احمد آد – بین بلوار ابوذر غفاری و رضا – پلاک ۱۱۸ ۰۵۱-۳۸۴۳۱۲۷۳
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی دادگستری کل اسن خراسان رضوی مشهد – بلوار وکیل آد – وکیل آد ۶۳ – بعد از آزادگان ۴ – ساختمان دوم ۰۵۱-۳۸۸۲۳۶۵۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی امام حسین (ع) – اسن خراسان رضوی مشهد – بلوار وکیل آد – وکیل آد ۶۳- آزادگان ۸- جنب بوسن ۰۵۱-۳۵۰۱۸۰۰۸
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خراسان رضوی مشهد – تقاطع بلوار طبرسی و بلوار مجلسی-ساختمان دانشگاه علوم انتظامی شعبه شمال شرق کشور ۰۵۱-۳۲۷۰۰۰۱۳
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی مالیاتی مشهد مشهد – خیان امام خمینی (ره) ـامام خمینی(ره) ۲۹ ۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۸۵
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خراسان رضوی مشهد – بلوار وکیل آد – خیان هنرسن – هنرسن ۹ ۰۵۱-۳۸۶۹۰۰۰۴
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی فنی و حرفه ای مشهد مشهد – میدان جمهوری اسلامی (صدا و سیما)- ابتدای بلوار فضل ابن شاذان ۰۵۱-۳۸۷۸۷۰۳۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اسن خراسان رضوی مشهد – ساختمان مرکزی شماره ۱: خیان احمدآد -ابتدای ابوذر غفاری- پلاک ۳ ساختمان شماره ۲: بلوار فردوسی-حدفاصل میدان جانز وثمانه- پلاک ۱۰۹ ۰۵۱-۳۸۴۵۲۶۸۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی جهاد کشاورزی خراسان رضوی (مشهد) مشهد – بزرگراه شهید کلانتری – بین میدان جمهوری اسلامی و میدان جهاد ۰۵۱-۳۸۷۱۷۰۷۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی فنون و خدمات هوایی مشهد مشهد – بلوار شهید صارمی- بین صارمی ۳۳ و ۳۵ – پلاک ۲۴۹ ۰۵۱-۳۸۶۹۳۸۵۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی خراسان رضوی مشهد – بلوار بعثت – تقاطع بلوار ناصرخسرو – پلاک ۶۹ ۰۵۱-۳۸۴۵۴۱۰۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی شرکت خدمات علمی – صنعتی خراسان رضوی (مشهد) مشهد – بلوار سجاد مولوی پلاک ۷۶ ۰۵۱-۳۶۰۷۵۴۰۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی مشهد – کیلومتر ۱۲ بزرگراه آسیایی- ابتدای جاده شهرک صنعتی توس- شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور ۰۵۱-۳۵۴۲۴۳۹۳
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی گروه کارخانجات پارت لاستیک مشهد – بلوار ساجدی-بین ساجدی ۲ و ۴ – پلاک ۷۱ ۰۵۱-۳۷۶۵۴۷۷۲
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی مجتمع تولیدی چینی مقصود مشهد – کیلومتر ۱۸ جاده آسیایی – شهرک صنعتی توس – فاز ۱ ۰۵۱-۳۵۴۱۱۴۹۸
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی بررسی تحقیق و آموزش صنایع قند ایران مشهد – مقابل کارخانه قند شیرین ۰۵۱-۳۳۹۲۰۸۵۵
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی زرگانی واحد خراسان رضوی مشهد – بلوار وکیل آد- وکیل آد ۷۲ (بلوار کوهسن) ۰۵۱-۳۵۰۱۸۰۳۳
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی تصمیم یارتوس مشهد – ساختمان شماره ۱: بلوار فرامرز عسی – نبش فرامرز عسی ۴ ساختمان شماره ۲: بلوار آزادی- نبش آزادی ۵ ۰۵۱-۳۶۰۵۵۹۰۶
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی شرکت توس چینی مشهد – کیلومتر ۱۸ بزرگراه آسیایی – انتهای کوی صنعت – مجتمع تولیدی توس چینی ۰۵۱-۳۵۴۲۲۲۲۲
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی مشهد – ساختمان شماره ۱: خیان احمدآد – نبش رضا ۱۹- پلاک ۱۳۲ ساختمان شماره ۲: بلوار احمد آد – خیان بک – نبش بک ۱ ۰۵۱-۳۸۴۵۵۰۵۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی مشهد – حاشیه بلوار وکیل آد- تلاقی ضلع شرقی بلوار لادن- پلاک ۱۱۷۴ ۰۵۱-۳۸۶۹۳۲۶۲
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی مهندسان مشهد – بلوار بعثت – حدفاصل بلوار رضا و خیان طالقانی – پلاک ۵۶ ۰۵۱-۳۸۴۷۰۳۰۰
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان مشهد – بزرگراه شهید کلانتری- جنب پارک صدا وسیما ۰۵۱-۳۸۷۸۶۲۸۷
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی حج و زیارت اسن خراسان رضوی مشهد – قاسم آد – بلوار شاهد – بین شاهد ۷ و ۹ ۰۵۱-۳۶۶۴۱۵۷۷
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی خبرنگاران مشهد – قاسم آد ـ بلوار اندیشه ـ اندیشه ۹/۸ ۰۵۱-۳۶۶۷۶۱۲۵
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی مشهد – ساختمان شماره ۱: خیان فلسطین- تقاطع فلسطین ۱۹ – پلاک ۱۰۵ ساختمان شماره ۲: خیان سناد- سناد ۶۱ – پلاک ۵۸ ۰۵۱-۳۸۴۳۹۹۰۵
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی شهرداری مشهد مشهد – بلوار پیروزی – میدان سلمان فارسی – بلوار دلاوران – تقاطع خیان حق شناس ۰۵۱-۳۸۷۸۷۷۶۶
خراسان رضوی مشهد مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان رضوی مشهد – سیدی – ابتدای جاده خلج جنب هنرسن الکترونیک ۰۵۱-۳۳۸۵۴۶۰۱
خراسان رضوی مشهد علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان اسن خراسان رضوی مشهد – انتهای خیان آخوند خراسانی ۰۵۱-۳۸۵۵۷۸۷۶
خراسان رضوی نیشابور علمی کاربردی شرکت صنایع خیام الکتریک نیشابور- ساختمان شماره ۱: بلوار امیر کبیر – امیر کبیر ۸/۲ – پلاک ۹۴ ساختمان شماره ۲: خیان ۱۷ شهریور- ۱۷ شهریور ۲ ۰۵۱-۴۳۳۳۶۳۱۵
خراسان رضوی نیشابور علمی کاربردی نیشابور ۱ نیشابور – ساختمان شماره ۱: خیان خیام – خیان ۱۸- پلاک ۲۳ ساختمان شماره ۲: بلوار معلم- ابتدای بلوار آموزگار شرقی ۰۵۱-۴۶۶۲۸۰۰۵

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی اسن خراسان رضوی

از آنجا که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی بدون آزمون کنکور است، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می شود. همچنین سهمیه هایی برای افراد بومی، افراد شاغلی که دارای شغلی متناسب رشته مورد نظر هستند، و ایثارگران نظر گرفته شده است که به افراد واجد شرایط تعلق می گیرد. لازم است که برای ثبت نام ترم مهرماه یا بهمن ماه و طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی مورد نظر اقدامات لازم انجام شود. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از شرایط دانشگاه ها و ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی به این دانشگاه ها مراجعه کنید یا تنها یک تماس از مشاوه متخصصان ما بهره مند شوید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی

متقاضی ید آگاهی از مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه کرده و مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب خواست ثبت نام خود بماند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی مقطع کاردانی به مدارک زیر نیاز داریم. هنگام مراجعه برای ثبت نام حتماً سعی کنید مدارک مورد نیاز چک نمایید بدون مشکل ثبت نام انجام گیرد.

 • اصل مک دیپلم
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی

برای ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، ید زمان مشخص شده، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنیم و رشته مورد نظر ثبت نام کنیم. توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی بدون کنکور است، مک دیپلم و کاردانی بسیار مهم است. همچنین هنگام مراجعه برای ثبت نام، نیاز است که مدارک زیر تهیه شود و دانشگاه تحویل گردد.

 • اصل یا گواهی موقت مک کاردانی
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳
 • کارت پایان خدمت یا معافیت
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (گواهی اشتغال به کار) مهر و امضا لاترین مقام مسئول
 • کپی صفحه اول دفترچه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی یا آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
 • اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم ییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی که کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صا نشده است.

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اسن خراسان رضوی

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت 0:07
توسط avije | تعداد بازديد : 54 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱)
نويسندگان
» avije (1410)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 141
» بازديد ديرور : 831
» بازديد ماه گذشته : 14424
» بازديد سال گذشته : 55222
» كل بازديد : 132078

» كاربران آنلاين : 5
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 5

» مجموع مطالب : 1410
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 18.207.254.88
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
× بستن تبلیغات