مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
به این مطلب امتیاز دهید

دانش آموختگان رشته علوم تجربی که علاقه زیادی به رشته هایی مانند پزشکی ، پرسری ، علوم پزشکی و بسیاری از رشته هایی که زیر مجموعه وزارت بهداشت است دارند می توانند ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت را داشته شند.  اما نحوه ثبت نام بدون کنکور تجربی به چه صورتی است ؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور هنر به چه صورتی است ؟ مرکز مشاوره آویژه به عنوان مشاوره ثبت نام بدون کنکور تجربی به شما خواهند گفت که مراحل ثبت نام بدون کنکور هنر به چه صورتی است .

امیدوارم علاقه شما تنها به واسطه پولی که آینده قرار است به دلیل داشتن این رشته عایدن شود نشد . علاقه قلبی شما به این رشته ها می تواند قطعا زمینه ساز موفقیت شما شد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

شرایط ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت از موضوعات دارای اهمیت برای هر یک از داوطلن رشته تجربی می شد .

چرا که داوطلب ید پیش از انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت کلیه این شرایط را که شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می شد را مطالعه کرده و اشراف کامل بر شرایط نسبت به ثبت نام اقدام کند .

ابتدا شرایط اختصاصی و سپس شرایط عمومی را بررسی می کنیم .


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی


شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت  :

داوطلب ید مک دیپلم نظام ۴ ساله یا دیپلم و پیش دانشگاهی یا مک نظام جدید ۱۲ ساله  را دارا شد .

داوطلنی که حال حاضر دانشجو هستند ید ریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۹۷ انصراف قطعی خود از دانشگاه را اعلام کنند .

اگر مک دیپلم فرد گروه آزمایشی که خواهان آن می شد متغایر شد صد ثیر معدل کتبی نیج متفاوت است و این مقدار تفاوت دفترچه راهنمای بدون کنکور قابل مشاهده است .

از بین چندین دانشگاهی که پذیرش می کنند نهایت یستی یکی از رشته محل هایی که مورد موافقت قرار گرفته است مراحل ثبت نام خود را پیگیری کند .

 

 

حال به شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت می پردازیم:

داوطلب ید به نطام جمهوری اسلامی اعتقاد داشته شد .

نظام جمهوری اسلامی ایران عنادی نداشته شد .

از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند .

قوانین و مقررات دانشگاه را رعایت کند .

سایت آویژه به عنوان یکی از مطرح ترین مشاوره ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت این نکته را به شما داوطلب عزیز خاطر نشان می کند که پیش از انجام مراحل ثبت نام مشورت کردن افراد متخصص امری بسیار یاری کننده می شد.

برای مشاوره مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ ما ارتط شید . مشاورین ما ۸ صبح الی ۱۲ شب کنار شما هستند .

 


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور هنر 


رشته های ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

هر داوطلب رشته تجربی حتما پیش خود رشته های تحصیلی را مد نظر دارد که آینده دانشگاه به تحصیل آن رشته بپردازد .

سازمان سنجش رشته های تحصیلی بدون کنکور و دانشگاه های آن رشته ها  را به تفکیک محل تحصیل دفترچه مربوطه بر روی سایت رسمی سازمان قرار داده است کلیه داوطلن پیش از ثبت نام اقدام به یافت آن کرده و به بررسی کامل پرداخته مطمین شوند رشته مورد علاقه آن ها و شهری که متناسب شرایط آن ها می شد لیست رشته های بدون کنکور وزارت بهداشت می شد .

این دفترچه که عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی شناخته می شود برای شما فصل دوم رشته های موجود به تفکیک اسن و نام دانشگاه قابل مشاهده است .

البته دقت کنید که تمامی رشته ها جزو وزارت بهداشت نیستند و  این را ید یک متخصص متوجه شود اگر برای شما سخت است که بفهمید می توانید انتخاب رشته خود جزو وزارت بهداشت شید یا خیر مشاورین ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس شید .

 

 

 

وزارت بهداشت به دلیل مزایای حقوقی که دارد داوطلبین زیادی را به سمت خود می کشد . البته ما به شما توصیه می کنیم حتما به علاقه خود از نظر روحی توجه کنید تنها پول آینده مهم نیست .
ما تعدادی از کد رشته های قابل ثبت نام را برای شما آورده ایم که می توان به رشته های زیر اشاره کرد :

پزشکی

دندان پزشکی

پرسری

پرتو مانی

فیزوتراپ

داروسازی

هوشبری

کارمانی

مامایی

و….

 

مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ ما ارتط شید . مشاورین ما ۸ صبح الی ۱۲ شب کنار شما هستند .


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی


زمان ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

ثبت ‌نام و انتخاب رشته برای گزینش رشته‌ های تحصیلی که پذیرش آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می ‌پذیرد.

منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ آغاز و روز چهارشنبه مورخ  ۰۶/۰۶/۱۳۹۸ پایان می‌ پذیرد .

اگر دقت کنید تنها چند روزی مانده به زمان ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت مانده است پس حتما عجله کنید .

البته فرصت خوبی است که همین حالا به خودمان بیاییم و فکر کنیم آیا واقعا این رشته ها به د ما می خورد؟ چرا به دنل اینگونه رشته ها می روید ؟ آیا پول برای شما همه چیز شده است ؟ سعی کنید منطقی شید .

جامعه گروه زیادی هستند که دکتر شده اند و اکنون کار خود را رها کرده اند حال چه به دلیل عدم مراجعه به آن ها و یا به دلیل شخصی که دارند . اگر فکر می کنید پول انگیزه خوبی برای ادامه تحصیل آن هم تحصیلات وزارت بهداشت که کتب سنگینی دارد اشته بزرگی هستید .

مرکز مشاور تحصیلی آویژه به عنوان مرکز تخصصی امر مشاوره کنکور و هدایت تحصیلی به شما داوطلن محترم و عزیز توصیه می کند. حتما صورت علاقه به رشته تجربی این رشته را انتخاب کرده و برای مشاوره خصوص انواع رشته های این رشته و آینده آن ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس و ارتط شید .

مرکز مشاوره تحصیلی آویژه برای شما آرزوی موفقیت می کند .

 

 

 

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 26 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت 3:14
توسط avije | تعداد بازديد : 93 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

معافیت موقت سرزی به آن دسته از معافیت هایی گفته می شود که دائمی نیستند و بو صورت موقت به مشمولین داده می شود . این معافیت موقت سرزی می تواند بخش های مختلف معافیت به مشمولین داده شود . به طور مثال برخی مشمولین می توانند  به دلیل داشتن بیماری معافیت موقت سرزی خود را بخش پزشکی بگیرند . از طرف دیگر افراد می توانند از طریق گرفتن کفالت پ یا ما از معافیت موقت سرزی استفاده کنند . یا بسیاری از دلایل دیگری که به مشمولین این اجازه را خواهد داد بتوانند برای مدت کوهی معافیت موقت سرزی داشته شند و به خدمت سرزی نروند .

برای برخی مشمولین این سوال پیش خواهد آمد که معافیت موقت چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد ؟ زمان معافیت موقت سرزی به چه صورتی خواهد بود ؟ مشمولین چه زمانی می توانند برای معافیت موقت سرزی اقدام کنند ؟ مدارک معافیت موقت سرزی کدام اند ؟ بعد از گرفتن معافیت موقت ، مدت زمان اعزام به خدمت سرزی به چه صورت خواهد بود ؟ تمام این سوالات جای خود مهم و قابل بحث خواهند بود .

 


بیشتر بخوانید: معافیت موقت پزشکی


انواع معافیت موقت سرزی

مرکز مشاوره نظام وظیفه نظر دارد اطلاعات جامع و کامل ره ی مشاوره معافیت موقت سرزی را اختیار مشمولین قرار دهد .همانطور که می دانید افراد ذکور پایان سن ۱۸ سالگی و شروع سن ۱۹ سالگی مشمول خدمت وظیفه عمومی خواهند شد . حال اگر مشمولین براساس شرایط و ضوابط تعریف شده از شوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بتوانند از انواع معافیت ها استفاده کنند و خدمت سرزی نروند ، می توانند برای گرفتن معافیت خود اقدام کنند . حال اگر بخواهیم به طور کلی ره ی معافیت ها صحبت کنیم ید بگوییم معافیت ها به دو نوع معافیت دائم و معافیت موقت سرزی تقسیم می شوند .

همانطور که ید بدانید معافیت دائم ، مشمول به دلیل داشتن مشکلات پزشکی یا گرفتن کفالت ما یا پ و یا بسیاری شرایط دیگر می تواند از معافیت دائم استفاده کرده و معافیت سرزی را توجه به شرایط خود بگیرد . اما معافیت موقت سرزی مشمول برای مدت کوهی از اعزام به خدمت معاف می شود . بعد از اتمام این زمان موقت ، مشمولین موظف هستند برای اعزام به خدمت اقدام کرده و مراحل آن را انجام دهند و برای رفتن به خدمت سرزی آماده شوند .

برای معافیت موقت سرزی ما

 • واریکوسل و معافیت سرزی
 • ژنیکوماستی و معافیت سرزی
 • معافیت سرزی بیماری قلبی
 • معافیت چاقی

 • مراحل معافیت پزشکی
 • معافیت دیسک کمر
 • دفترچه معافیت پزشکی
 • شرایط معافیت سرزی تک فرزندی
 • شرایط معافیت پزشکی سرزی
 • انواع معافیت سرزی
 • ساده ترین راه معافیت سرزی
 • شرایط خرید سرزی
 • معافیت افسردگی
 • معافیت واریکوسل
 • معافیت پزشکی چشم
 • کوهی ندون آشیل معافیت
 • معافیت پزشکی ماده ۳۰ بند ۵

معافیت موقت پزشکی

معافیت موقت پزشکی به آن دسته از معافیت هایی اطلاق می شود که مشمولین به خاطر رویارویی بیماری دوره ای کوه مدت بین ۳ ۶ ماه از رفتن به خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند . همان طور که می دانید سطح سلامت جسمی و روحی مشمولین برای رو رو شدن دوران سرزی بسیار مهم است . به همین دلیل قبل از اعزام به خدمت ، مشمولین ید توسط پزشکان معتمد سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا معاینه شوند و سطح سلامت آن ها بررسی گردد . بنابراین صورت سلامت کامل ، مشمولین ردیف سرزان سالم قرار گرفته و خود را برای مراحل اعزام به خدمت آماده می کنند . این افراد ید به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و مراحل اعزام را طی کنند .

اما برخی دیگر به دلیل بیماری های گوناگون ممکن است معافیت دائم بگیرند یا از خدمات رزمی معاف شوند . یک گروهی از سرزان که از مشکلات و بیماری کوه مدت خاصی رنج می برند . ید برای بررسی بیشتر بیماری از سوی نظام وظیفه عمومی ناجا به بیمارسن های تخصصی زیر نظر خود سازمان فرسده می شوند بیماری آن ها به طور جدی بررسی شده بتوانند از معافیت موقت پزشکی استفاده کنند و به طور موقت معاف شوند . این افراد به دلیل داشتن بیماری به طور موقتی قا نخواهند بود خدمت سرزی خود را انجام دهند بنابراین نطر نهایی کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا این افراد معافیت موقت پزشکی می گیرند .

این نکته را نیز توجه داشته شید که به از اتمام این معافیت موقت مشمولین یک ماه فرصت دارند برای اعززام به خدمت وظیفه عمومی تعیین تکلیف شوند . بعضی موارد اگر بیماری مشمول بهبود نیابد ممکن است این افراد معافیت دائم یافت کنند . اما برخی موارد دیگر نظر کمیسیون پزشکی سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان معافیت موقت پزشکی آنان تمدید خواهد شد .

معافیت موقت کفالت

معافیت موقت کفالت نیز از جمله معافیت هایی است که مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و معافیت موقت کفالت بگیرند . به طور مثال اگر فرزند ذکور لای ۱۸ سال یک خانواده صورت طلاق و جدایی پ و ما یا فوت پ تنها فرزند ذکور شناخته شده شد . می تواند کفالت ما را گرفته و از معافیت موقت کفالت استفاده کند . اما این جا این سوال مطرح خواهد شد که آیا ازدواج مجدد ما هم فرزند می تواند از معافیت کفالت استفاده کند ؟

این جا ید بگوییم طبق قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مدت کفالت ما از ریخ طلاق یا فوت پ مشمول محاسبه می شود . یعنی بعد از طلاق یا فوت ، فرزند ذکور لای ۱۸ سال به مدت ۳۰ ماه بعد از ثبت طلاق یا فوت می تواند از معافیت موقت کفالت استفاده کند . اگر این مدت ما ازدواج مجدد کند ، معافیت موقت کفالت طل خواهد شد و مشمول ید مراحل اعزام به خدمت را انجام داده و به خدمت سرزی برود . حال صورتی که ما مشمول بعد از گذشت ۳۰ ماه از طلاق یا فوت هنوز ازدواج نکرده شد . معافیت موقت کفالت فرزند ذکور لای ۱۸ سال او تبدیل به معافیت دائم خواهد شد .

برای اطلاع از مراحل معافیت سرزی آویژه

 • معافیت پزشکی حین تحصیل

 • معافیت پزشکی سرزی
 • معافیت پزشکی اعصاب و روان
 • آیین نامه جدید معافیت پزشکی
 • کمیسیون پزشکی نظام وظیفه
 • هرنی دیسکال
 • بیماری دیسک کمر
 • انواع دیسک کمر
 • تورم دیسک کمر
 • فتق دیسک گردن
 • پروتروژن دیسک
 • معافیت پزشکی مغز و اعصاب
 • شرایط معافیت پزشکی سرزی
 • معافیت کفالت

هم چنین بر اساس ماده ۲ قانون کفالت سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا آن دسته از مشمولینی که افراد معلول جسمی و حرکتی ازدواج می کنند نیز می توانند از معافیت موقت کفالت استفاده کحنند . مدت زمان این معافیت موقت کفالت برای این افراد ۵ سال متوالی می شد . چنانچه بهد از گذشت ۵ سال ازدواج آن ها استمرار داشته شد معافیت موقت کفالت آن ها تبدیل به معافیت دائم خواهد شد .

آن دسته از افرادی که پ آن ها بر اساس حکم قضایی به حبس بیش از ۱۰ سال مجکوم شده شند نیز می توانند به مدت ۵ سال از معافیت موقت کفالت استفاده کنند .

معافیت موقت تحصیلی

معافیت موقت تحصیلی نیز یکی دیگر از انواع معافیت های موقت می شد که مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و به تحصیل خود ادامه دهند . معافیت موقت تحصیلی بر اساس ماده ۳۱ قانون محصلین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به این صورت خواهد بود که تمامی دانش آموزان و دانشجویان محصل مراکز آموزش عالی مورد یید وزارت علوم که حین تحصیل به سن مشمولیت می رسند می توانند زمانی که مشغول به تحصیل هستند از معافیت موقت تحصیلی استفاده کنند .

مدت سنوات مجاز برای افرادی که مقاطع مختلف حال تحصیل می شند متفاوت است . اینجا به طور کامل مدت زمان سنوات مجاز برای تمامی مقاطع را توضیح خواهیم داد .

 • مقطع کاردانی : ۲ سال و نیم .
 • مقطع کارشناسی ناپیوسته : ۳ سال .
 • مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته : ۳ سال .
 • مقطع کارشناسی پیوسته : ۵ سال .
 • مقطع کارشناسی ارشد پیوسته : ۶ سال .
 • مقطع دکتری پزشکی پیوسته : ۸ سال .
 • مقطع دکتری تخصصی : ۶ سال .

بیشتر بخوانید: معافیت سرزی پای پرانتزی


معافیت موقت حین خدمت

معافیت موقت حین خدمت به آن دسته از معافیت هایی اطلاق می شود که افراد حین خدمت مجبور می شوند از آن استفاده کنند . به طور مثال آن دسته از مشمولینی که قبل از اعزام به خدمت دارای بیماری ساده یا عارضه ی کمی هستند . اما این عارضه یا بیماری حین خدمت جدی شده و موجب سخت شدن شرایط برای مشمول می شود . یا اینکه برخی افراد حین خدمت وظیفه عمومی دچار مشکل یا عارضه ای می شوند که تشخیص پزشک معتمد سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا و بیمارسن های زیر نظر این سازمان ، این سرزان از ادامه ی خدمت سرزی مرخص می شوند . بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا این مشمولین از معافیت موقت حین خدمت استفاده کرده و بهبودی کامل مرخصی خواهند ماند .

 

معافیت موقت سرزی چیست ؟

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ساعت 3:15
توسط avije | تعداد بازديد : 113 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی لیست وسیعی را شکل می دهند . از طرفی به دلیل اینکه دانشگاه ها روبه توسعه و بزرگ شدن هستن هر ساله رشته هایی به لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اضافه می شود . از این رو اطلاعات موجود مورد رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی محدود به دفترچه ثبت نام علمی کاربردی سال گذشته می شد و برای اطلاع دقیق از رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر ماه ید دفترچه مربوط به ورودی مهر را که معمولا دهه سوم مرداد ماه توسط سازمان سنجش ارائه می گردد مطالعه و بررسی کرد . همچنین خصوص رشته های کارشناسی ( و یا رشته های کاردانی ) ورودی بهمن می توانید نیمه دوم دی ماه دفترچه علمی کاربردی بهمن ماه که سایت سازمان سنجش رگذاری خواهد شد را یافت و مورد مطالع قرار دهید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


توضیحات تکمیلی رابطه رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

تمامی رشته های لیست شده دفترچه کارشناسی علمی کاربردی برای هر دو مقطع ( کاردانی ، کارشناسی ) بدون آزمون ورودی می شند . واقع این کار دانشگاه جامع علمی کاربردی بستر را فراهم ساخت که داوطلنی که شرایط و یا توانایی کنکور دادن را ندارند و یا اگر هم کنکور داده اند ولی رشته ای که دوست داشتند پذیرفته نشده اند ، بتوانند بدون آزمون ورودی رشته مورد علاقه خود وارد دانشگاه شوند و تحصیلات خود را پیش ببرند . و این موضوع که دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت و یید وزارت علوم است به این دانشگاه و مک صا شده علمی کاربردی ارزش و اعتر داده است . تنها نکته قابل مل این می شد که ارشد بدون کنکور علمی کاربردی وجود ندارد و کارشناسی آخرین مقطعی می شد که دانشگاه علمی کاربردی آن دانشجو پرورش می دهد .

 


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام علمی کاربردی موجود می شد . داوطلن کاردانی به کارشناسی بدون کنکور ابتدا ید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بخوبی لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنند و سپس از طریق ثبت نام کاردانی به کارشناسی برای پذیرش دانشگاه ۳۰ رشته را به عنوان رشته های مورد علاقه خود انتخاب کنند که نهایت توجه پیشینه تحصیلی خود و بر اساس معدل کاردانی آن ها یکی از ۳۰ رشته ای که انتخاب کرده اند پذیرفته می شوند . اینجای کار متقاضیان ید متوجه شده شند که زمان کمی که بعنوان مهلت ثبت نام اختیار دارند فرایند مطالعه لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و سپس ثبت نام را انجام دهند که این کار دقت و تجربه را می طلبد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ما

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه رشته های علمی کاربردی
 • دفترچه کارشناسی علمی کاربردی مهر
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره تحصیلی خصوص انتخاب رشته و ثبت نام رشته های کارشناسی علمی کاربردی

همانطور که اشاره کردیم فرایند مطالعه رشته های گوناگون و تصمیم گیری رابطه انتخاب رشته و ثبت نام زه کوهی ( مهلت ثبت نام ) دقت و تجربه زیادی می طلبد . این راس کارشناسان و مشاوران ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه آمادگی این را دارند که ارائه یک مشاوره تحصیلی تخصصی و کامل اطلاعات کافی خصوص لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و ظرفیت های هر کدام از آن ها دانشگاه های مختلف ، جدیدترین تغییرات اعمال شده ، شرایط لازم برای ورود به هر کدام از رشته ها و سهمیه های مختلف اختیار متقاضیان قرار دهند و راه را برای آنها جهت یک انتخاب رشته کاربردی و اساس هموار کنند .


بیشتر بخوانید: تحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور شامل مجموعه بزرگی از رشته های مختلف می شوند که همگی چهار گروه اصلی زیر جا دارند :

 • صنعت
 • فرهنگ و هنر
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • کشاورزی

همانطور که گفتیم متقاضیان از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی این موقعیت را دارند که هر کدام از زیر شاخه های این چهار گروه اصلی ثبت نام کنند . تنها پارامتری که ثبت نام بدون کنکور برای متقاضیان ارزیابی می شود و معیار پذیرش هر رشته می شد معدل مقطع قبلی آن ها می شد که زمان ثبت نام علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی معدل کاردانی معیار می شد .


بیشتر بخوانید: سوالات متداول دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی


بعضی از رشته های مهم کارشناسی علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار بزرگ می شد ، از همین رو به تعدادی از موارد مهم آن اشاره می کنیم

 • مدیریت و خدمات اجتماعی : مربیگری کودک ، مهمانداری هواپیما ، کسیرانی ، حقوق ، جهانگردی ، زاریابی ، آتش نشانی ، امور ادارای ، مطب داری ، حسابداری ، امور گمرکی ، روانشناسی ورزشی و …
 • کشاورزی : آب و خاک ، زهکشی ، انتقال آب ، دامپروری ، گیاه پزشکی ، شیلات ، غنی ، منابع طبیعی و …
 • فرهنگ و هنر : زن ، گریم ، کارگردانی ، نوازندگی ، زیگری ، هنر های نمایشی ، خبرنگاری ، انیمیشن ، طراحی لس ، آشپزی ، گرافیک و …
 • صنعت : پالایش گاز ، صنایع غذایی ، مخابرات مترو ، برق ، مخابرات ، ملوژی ، نقشه کشی صنعتی ، صنایع چاپ ، کامپیوتر ، جوشکاری ، مکانیک ، فناوری اطلاعات و …

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران جامع ترین لیست از رشته های کارشناسی علمی کاربردی می شد . دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران همانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی هر ساله دو نوبت ( ورودی بهمن ماه و مهر ماه ) دانشجو می پذیرد ، و برای افرادی که شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز دانشگاه علمی کاربردی را دارند تنها معیار پذیرش هر رشته سوابق تحصیلی می شد .

داوطلن بر اساس علاقه مندی و اولویت بندی های مد نظر خود می توانند از لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۳۰ رشته را فرم ثبت نام وارد کنند ، و محدودیتی برای انتخاب نوع رشته ندارند و لزومی ندارد حتما رشته ای که انتخاب می کنند متناسب و یا شبیه رشته مقطع کاردانی آنها شد . نهایت بر اساس معدل کاردانی افراد ، آنها یکی از ۳۰ رشته ای که انتخاب کرده اند پذیرفته می شوند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸


نکاتی پیرامون رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

دانشگاه علمی کاربردی تهران رشته هایی همچون پزشکی ، مامایی ، دندان پزشکی ، رادیوتراپی ، پرسری ، اق عمل ، هوش بری و دیگر رشته های زیر مجموعه شاخه های علوم پزشکی و پیرا پزشکی را ارائه نمی دهد . همچنین بعضی از رشته های شاخه صنعت مثل مهندسی هوافضا ، مهندسی هسته ای و مهندسی پزشکی را ارائه نمی دهد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


سایر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه علمی کاربردی
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته کامپیوتر
 • دانشگاه علمی کاربردی هنر تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران
 • دانشگاه فرهنگ و هنر تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • سازمان سنجش

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز همگی بدون آزمون ورودی می شند . لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز مختص به دفترچه علمی کاربردی سال ۹۷ می شد .

رشته های مهندسی

 • ICT ( بهره برداری ، دی ، مخابرات سیار )
 • الکترونیک صنعتی
 • شبکه انتقال برق
 • شبکه توزیع برق
 • کنترل ( ابزار دقیق )
 • جوش
 • بهره برداری ( نیروگاه )
 • طراحی و نقشه کشی صنعتی
 • مکانیک ( خوو ، سیسات )
 • اطلاعات ( امنیت ، تجارت الکترونیک ، طراحی وب ، فناوری اطلاعات )
 • سخت افزار
 • شبکه های کامپیوتری
 • محیط زیست ( زیافت پسماند ، کنترل آلاینده )
 • عمران ( تمام گرایش ها )
 • معماری
 • منابع ( آب های سطحی )
 • صنایع لاستیک
 • منابع طبیعی
 • غنی ( تولیدات گلخانه ای ، گیاهان زینتی ، گیاهان دارویی و معطر )
 • گیاه پزشکی ( مدیریت آفات )
 • بهداشت
 • صنایع غذایی ( گوشتی و لبنی )

رشته های کارشناسی

 • آسیب شناسی اجتماعی ( پیشگیری از اعتیاد )
 • مددکاری اجتماعی ( خانواده )
 • HSE
 • مدیریت ( تمامی گرایش ها )
 • حسابداری ( پروژه ها ، خدمات و تولیدات صنعتی و کشاورزی ، دولتی ، مالی ، بیمه اشخاص )
 • امور گمرکی
 • حقوق ( ارشاد امور مدنی و کیفری ، ثبتی ، دستیاری قضایی )
 • تربیت مربی ( پیش دبسنی )
 • تربیت بدنی ( مربیگری آمادگی جسمانی )
 • آماد و پشتینی سوانح
 • پدافند غیرعامل
 • اطلاعات نظامی
 • روابط عمومی ( امور رسانه ، رفر اجتماعی و افکارسنجی )
 • خبرنگاری ( اجتماعی و فرهنگی )
 • گرافیک ( تصویرسازی )
 • مرمت و احیاء بناهای ریخی
 • معماری ( طراحی محیط بیرونی )
 • سینما ( کارگردانی )
 • عکاسی ( مد و پوشاک )
 • عکاسی خبری
 • فیلم نامه نویسی
 • مجری گری
 • مترجمی همزمان انگلیسی

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد

 

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 27 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت 9:13
توسط avije | تعداد بازديد : 87 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حال حاضر آخرین مقطع ارائه شده دانشگاه جامع علمی کاربردی می شد ، که بدون کنکور است و خصوص ارشد بدون کنکور علمی کاربردی هنوز برنامه و یا طرحی توسط دانشگاه علمی کاربردی ارائه نشده است . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بصورت پیوسته و ناپیوسته می شد . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پیوسته اینگونه تعریف می شود که پس از دوره متوسطه متقاضی مستقیما وارد دوره کارشناسی می شود . کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ناپیوسته این صورت است که متقاضی ابتدا وارد دوره کاردانی می شود و بعداز اتمام کاردانی از طریق ثبت نام کاردانی به کارشناسی وارد دوره کارشناسی می شود ز جا دارد ذکر کنیم که دانشگاه علمی کاربردی بصورت کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد . بهتر است بگوییم گذشته دانشگاه علمی کاربردی کنکور داشته ولی اکنون تمامی مقاطع این دانشگاه بدون آزمون ورودی است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸


زمان ثبت نام علمی کاربردی دوره کارشناسی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع از سال دانشجو می پذیرد . ابتدا اوایل پاییز ( ورودی مهر ) که ابتدای زه زمانی ثبت نام برای این مرحله اواخر مرداد است ، و اواسط زمسن ( ورودی بهمن ) که نیمه دوم دی ماهه شروع زمان ثبت نام برای این مرحله می شد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای هر دو مرحله محدود می شد و این زه کوه مدت متقاضیان ید دفترچه ثبت نام علمی کاربردی همان سال را به خوبی مطالعه کنند و اطلاعات کافی رابطه رشته های کارشناسی بدست آورند و سپس از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام کنند . توجه به کوه بودن مهلت ثبت نام و حجم لای اطلاعات مورد نیاز ، متقاضیان می توانند از طریق مرکز مشاوره تحصیلی آویژه از یک مشاوره تحصیلی ثیر گذار بهره مند شوند .

 


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور تعداد بسیار زیادی رشته را شامل می شوند . خصوص لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می توان صراحت گفت تمام رشته های علوم مهندسی ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، و هنر را شامل می شوند . یک نکته دیگر که اشاره به آن از اهمیت خاصی برخوردار می شد برای آن دسته از علاقه مندان به رشته های زیر شاخه پزشکی و پیراپزشکی ، این است که مسفانه رشته های زیر گروه پزشکی مانند دندان پزشکی ، پزشکی و داروسازی ، و رشته های زیر مجموعه پیرا پزشکی مانند پرسری ، هوشبری ، اق عمل و … لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور جایی ندارند ، و دانشگاه علمی کاربردی این رشته ها را هیچ مقطع ای ارائه نمی دهد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته های مهندسی که لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جایی ندارند

دانشگاه علمی کاربردی سعی کرده است طیفی از تمامی رشته های پر مخاطب از رشته های مهندسی ( زیر گروه صنعت ) را ارائه دهد . رشته هایی همانند مهندسی برق ، مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی شیمی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی نرم افزار و سخت افزار ، مهندسی شبکه و مهندسی مواد که بسیار پر طرفدار می شند توسط این دانشگاه پوشش داده شده است ، اما چند رشته مهندسی هستند مخاطبین خاص خود را دارند اما مسفانه دانشگاه علمی کاربردی آنها را پوشش نمی دهد . رشته های همچون مهندسی هوافضا ، مهندسی هسته ای ، مهندسی انرژی ، مهندسی پزشکی و … . برای اطلاعات بیشتر این رابطه و شرایط و ضوابط پیرامون ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی داوطلن می توانند از گروه مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه اطلاعات کافی یافت کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آویژه

 • کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • زمان کنکور کاردانی به کارشناسی
 • کنکور کاردانی به کارشناسی
 • دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی
 • کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد
 • ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 • زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 • نیج آزمون کارشناسی ارشد
 • سازمان سنجش
 • انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خوو


رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور را متقاضیان می توانند از دفترچه ثبت نام علمی کاربردی استخراج کنند . ادامه به تعدادی از رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  اشاره می شود ، اما توجه به اینکه هر دانشگاه بر اساس نیاز ها و ظرفیت های موجود خود هر ساله تغییراتی رشته ها و ظرفیت هایی که ارائه می دهد ایجاد می کنند ، لذا برای آگاهی از تمامی رشته های کارشناسی و حتی رشته های کاردانی بهتر است که متقاضیان دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مربوط به همان سال و همان ورودی را بدقت مطالعه کنند و یا مراکز مشاوره معتبر مانند مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس شند دچار اطلاعات اشته و منسوخ نشوند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


لیست رشته های علمی کاربردی ( مقطع کارشناسی )

مدیریت و خدمات : مجموعه حقوق – حسابداری – اقتصاد – مجموعه مدیریت . فرهنگ و هنر : آموزش و مترجمی زن – فیلم نامه نویسی – گرافیک – نوازندگی ( ساز های کلاسیک و جهانی ، و ایرانی ) – طراحی – کارگردانی – عکاسی – زیگری – تربیت بدنی . کشاورزی : منابع طبیعی – فراورده های لبنی و گوشتی – شیلات – امور گلخانه ای – دامپزشکی – امور دامی – صنایع غذایی – امور زراعی .  صنعت : مهندسی مواد – مهندسی مکانیک – مهندسی شیمی – مهندسی عمران – مهندسی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر – مهندسی برق – مهندسی IT – مهندسی معماری – مهندسی صنایع . داوطلن از طریق ثبت نام بدون کنکور می توانند به تمای این رشته ها وارد شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل خیلی از رشته ها می شود . تمامی رشته های زیر گروه فرهنگ و هنر ، کشاورزی ، صنعت ، و مدیریت و خدمات جز لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران می شند . دانشگاه جامع کلمی کاربردی تعداد بسیار زیادی واحد آموزشی دارد که تعداد زیادی از آنها بصورت تخصصی فقط روی رشته های یکی از چهار گروه اصلی تمرکز دارند و از این لحاظ خدمات و علوم به روز و کاملی زمینه رشته هایی که ارائه می دهند اختیار دانشجو قرار می دهند ، مانند مجموع واحد های آموزشی مربوط به گروه هنر که تعداد آنها بسیار زیاد می شد و دارای اساتید مجرب و تجربه ای می شند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


رشته های پر طرفدار مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تهران

بر اساس آمار داوطلن وارد شده به دانشگاه و تجربیات مشاوران ، عمده متقاضیان علاقه دارند بیشتر تحصیلات خود را یک سری از رشته های خاص ادامه دهند . گروه صنعت بیشتر داوطلن خواسر رشته مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق و مهندسی مکانیک می شند که هر رشته گرایش های مختلفی را نیز شامل می شود . گروه هنر عمده متقاضیان علاقه دارند رشته های زیگری و موسیقی تحصیل کنند . گروه مدیریت و خدمات بخش عمده ای از دانشجویان رشته های مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری و حقوق تحصیل می کنند . گروه کشاورزی رشته های دامپزشکی ، صنایع غذایی و امور زراعی و دامی جز پر مخاطب ترین رشته ها می شند .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ما

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • دفترچه کارشناسی علمی کاربردی مهر
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دفترچه رشته های علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز از لحاظ تنوع بسیار پر رنگ می شد . خصوص لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز به تعدادی از آن ها به شرح زیر می توان اشاره کرد :

 • مدد کاری اجتماعی ( خانواده )
 • مدیریت ( امداد سوانح ( طبیعی ) )
 • مدیریت ( بحران اماکن )
 • فناوری اطلاعات ( امنیت اطلاعات )
 • فناوری اطلاعات ( طراحی وب )
 • فناوری سیستم ( سخت افزار )
 • آماد و پشتینی ( سوانح )
 • مدیریت ( امداد سوانح ( غیر طبیعی ) )
 • مدیریت ( عملیات نجات و امداد )
 • فناوری اطلاعات ( تجارت الکترونیک )
 • فناوری اطلاعات ( فناوری اطلاعات )

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


نکات تکمیلی ره رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

متقاضیان توجه داشته شند لیست رشته هایی که مشاهده می کنند بر اساس دفترچه علمی کاربردی سال گذشته می شد و برای آگاهی از تغییرات اعمال شده سال جاری و لیست کامل رشته ها می توانند دفترچه ثبت نام علمی کاربردی سال جاری را مطالعه کنند یا کارشناسان ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 29 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ساعت 9:13
توسط avije | تعداد بازديد : 107 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد توجه به اینکه شهر یزد از جمعیت لا و متقاضیان زیادی برای تحصیل بدون کنکور برخوردار است به طبع شامل تعداد زیادی رشته از هر چهار زمینه : صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر است . لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد رشته هایی همچون شاخه های مهندسی مانند : عمران ، معماری ، کامپیوتر ، ملوژی و دیگر گرایش های فنی مهندسی نام آشنا هستند . لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد برخی رشته های گروه کشاورزی از جمله : منابع طبیعی ، امور دامی ، امور زراعی ، شیلات ، صنایع غذایی و محیط زیست نیز وجود دارند . همچنین لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد رشته هایی همچون امداد و نجات ، مدیریت بحران ، هتلداری ، گردشگری و بسیاری رشته های این چنینی وجود دارد .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد تعداد زیادی رشته گنجانده شده که بخش صنعت : معماری ، عمران ، برق ، مکانیک خوو سیالات و دیگر رشته های پرمتقاضی بین متقاضیان به چشم میخورد . لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد بخش فرهنگ و هنر : تدوین فیلم ، آشپزی ، موسیقی ، سینما ، آرایش و پیرایش مو ، هتلداری طراحی بیرونی و گردشگری و امور فرهنگی جای گرفته اند . لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بخش کشاورزی همانطور که پیش از این گفته شد : دامپزشکی و امور دامی ، شیلات ، غداری ، محیط زیست و منابع طبیعی جای داده شده اند . دانشگاه علمی کاربردی شهر یزد بخش مدیریت نیز دارای رشته های حقوق همه گرایش ها مانند رشته حقوق ثبتی  ، مددکاری ، حسابداری مالی و مدیریت اماکن ورزشی است .

 


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور و هر سال دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به ثبت نام و جذب دانشجویان و متقاضیان تحصیل بدون کنکور میکند . این دانشگاه دارا بودن بسیاری از گرایش ها که لا به تعداد زیادی از آنها اشاره کردیم ، هر ساله تعداد زیادی از نیروی کار متخصص و مورد نیاز شهر یزد را تربیت میکند . دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور دانشجو میپذیرد و تنها شرط تحصیل آن پرداخت شهریه است . البته مهم است بدانید که علاوه بر پرداخت شهریه برای تحصیل مقاطع تحصیلی مختلف ید مهلت قانونی اعلام شده سایت سازمان سنجش ید اقدام به ارائه سوابق تحصیلی و مدارک شناسایی خود به دانشگاه کنید و بدون انجام این کار تحصیل این دانشگاه ممکن نمیشد . ثبتنام کاردانی به کارشناسی این دانشگاه نیز همین دو نوبت انجام میپذیرد .

برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد ما

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۹۸
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی

بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور تنها مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد و مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری امکان جذب دانشجو ندارد . دانشگاه علمی کاربردی اگر چه سالهای گذشته مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد ثبت نام دانشجو داشت اما سالهای اخیر به دلایل مختلفی امکان جذب دانشجو و ثبت نام آن این مقطع تحصیلی را ندارد . اما قطعا سالهای پیش رو مدیران این دانشگاه خواهند توانست زیرساختهای مربوط به این مقطع تحصیلی را بوجود بیاورند و برای متقاضیان نه چندان کم این مقطع تحصیلی کور سوی امید برای تحصیل بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد پدید آورند . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را میتوانید سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و یا سایت سازمان سنجش و یا دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مشاهده کنید و اقدام به ثبت نام مهلت قانونی آن کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور است و بهترین شرایط تحصیل را برای متقاضیان خود این شهر فراهم کرده است . برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد بدون کنکور ، مقطع کاردانی متقاضیان تنها ملزم به ارائه مک دیپلم خود هستند . البته ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یک نکته وجود دارد و آن هم توجه به شرایط کلی این دانشگاه است . پذیرش دانشگاه علمی کاربردی شهر یزد برای افرادی که مک  پیش دانشگاهی ندارند هم تعداد زیادی از رشته ها ممکن است . آن دسته از دانشجویانی که موفق به ثبتنام نیم ترم مهرماه نشده اند این امکان برای آنها فراهم آمده که بهمن ماه اقدام به ثبتنام کنند . البته مهم است بدانید برای ثبتنام نیمترم بهمن ید دی ماه اقدام کنید و بقرای این کار اقدام به تهیه دفترچه علمی کاربردی بهمن کنید .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های کاردانی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد حاوی رشته هایی مانند روابط عمومی ، مدیریت کسب و کار ، معماری  و امور فرهنگی است . البته تعداد زیادی رشته و گرایش این دانشگاه هر چهر زمینه تخصصی آن وجود دارد که ما متخصرا آنهارا برای شما بیان میکنیم . لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد رشته های پرمتقاضی مانند حسابداری و اموربورس و امور زرگانی نیز وجود دارد و این دانشگاه ارائه شده اند . لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی بصورت جداگانه دفترچه این دانشگاه به شما متقاضیان ارائه شده است . سعی کردیم این مبحث لیست جامعی از رشته های بدون کنکور دانشگاه یزد اختیار شما بگذاریم اما یقینا این لیست کامل نیست و رشته های دیگری نیز وجود دارد که اطلاع از آنان به پیگیری متقاضی بستگی دارد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


دیگر موارد مربوط به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


لیست دانشگاه های علمی کاربردی یزد

لیست دانشگاه های علمی کاربردی یزد بطور خلاصه و توجه به آخرین تحقیقات به عمل آمده و واحد های علمی ساخته شده این شهر و توجه به رشته های خاص شامل موارد زیر است :

 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ ابرکوه یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ جهاد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ اردکان یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ اشکذر یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ فق یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ بهزیستی یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ واحد آموزشی قنات
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ مجتمع کاشی میبد
 •  دانشگاه علمی کاربردی یزد _ میبد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ شهید پاک نژاد یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ واحد جهاد کشاورزی یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ واحد صنایع لاستیک یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ مرکز آموزش علمی کاربردی جواد الائمه یزد
 • دانشگاه علمی کاربردی یزد _ فرهنگ و هنر واحد ۱ یزد

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد بسیار زیاد و متنوع هستند . لیست دانشگاه های علمی کاربردی یزد که لا گفته شد تعداد زیادی دانشگاه و واحد آموزشی مشاهده کردیم ، این دانشگاه ها تعداد زیادی رشته تحصیلی مختلف توجه به خواست متقاضیان گنجانده شده است . بخش رشته های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد نام آشنای رشته هایی همچون : توین ، کارگردانی ، زیگری ، طراحی لس ، گرافیک ، امور فرهنگی ، آشپزی و آرایش و پیرایش مردانه و زنانه به چشم میخورد . دانشگاه علمی کاربردی هدف مهمی چون تربیت نیروی کار متعهد و کار بلد برای کمک به جهان امروز پدید آمده و مک این دانشگاه سراسر جهان اعتر دارد و بین المللی است . این دانشگاه بخش فرهنگ و هنر خود همچنین رشته های پرطرفداری همچون موسیقی را نیز دارد .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی یزد ما

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


سخن آخر متقاضیان این دانشگاه

از آنجا که انتخاب رشته علمی کاربردی موضوع دغدغه آور بسیاری از شما متقاضیان تحصیل بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی است شما عزیزان میتوانید اطلاعات و جزئیات مورد نظر خود را تماس گرفتن مرکز مشاوره تحصیلی آویژه بدست آورید . این مرکز مشاورین متخصص به امور تحصیلی را خود دارد که هر گونه مشاوره تحصیلی و اطلاعات مربوط به انتخاب رشته مورد نظر شما را جرگه اطلاعات خود جای داده اند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 18 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ساعت 3:14
توسط avije | تعداد بازديد : 140 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

دانشگاه های علمی کاربردی تهران تعداد زیادی از واحد های دانشگاهی زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی را تشکیل می دهند . دانشگاه های علمی کاربردی تهران دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرند . مجموعه دانشگاه های علمی کاربردی تهران هر ساله دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه رشته های مختلف دانشجو می پذیرند . متقاضیان دارای مک دیپلم ( نظام قدیم یا جدید ) می توانند یکی از نو بت های مهر یا بهمن برای مقطع کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی تهران ثبت نام به عمل آورند . همچنین متقاضیان دارای مک کاردانی نیز می توانند رشته مورد علاقه خود مقطع کارشناسی این دانشگاه ها برای ورودی مهر و یا بهمن اقدام کنند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


واحد های پر پذیرش دانشگاه علمی کاربردی

مجموعه واحد های دانشگاه علمی کاربردی بسیار زیاد می شند که مفصل مورد آنها بحث خواهد شد . میان واحد های مختلف دانشگاه علمی کاربردی تهران می توان به دو واحد دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد شرق ، و دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد شرق به عنوان بزرگترین و پر پذیرش ترین واحد ها میان دانشگاه های علمی کاربردی تهران اشاره کرد . این واحد ها تمامی رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی چهار زمینه اصلی کشاورزی ، خدمات ، صنعت ، و فرهنگ و هنر هر ساله دو مرحله دانشجو می پذیرند . جهت اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی این دو واحد آموزشی می توانید به دفترچه علمی کاربردی بهمن و مهر مراجعه کنید . متقاضیان می توانند دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را از طریق سایت سازمان سنجش بگیرند .

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران

لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران بصورت کامل ون دفترچه ثبت نام علمی کاربردی شرح داده شده است . بین لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران تعداد تقریبی ۲۱۰-۲۲۰ مورد به چشم می خورد . لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران دانشگاه هایی وجود دارند که از لحاظ تولید علم پیش رو می شند . سیس واحد اصلی و مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی به سال ۱۳۷۱ ز می گردد و هم اکنون تعداد اساتید و محققان تمامی مراکز آموزشی این مجموعه لغ بر پنجاه هزار نفر می شد . تعدادی از واحد های آموزشی مربوط دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران را ادامه می توانید مشاهده کنید ، اما توجه داشته شید که این لیست تنها تعدادی از واحد های آموزشی را نشان می دهد نه تمام آنها را ، زیرا لیست واحد های آموزشی زیر مجموعه بسیار زیاد می شد .

برای ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران آویژه

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


لیست برخی از واحد های دانشگاه علمی کاربردی تهران

مرکز آموزش علمی کاربردی :

 • جهاد دانشگاهی تهران ۴
 • علوم و فنون فارابی
 • جهاد کشاورزی شهید زمانپور
 • شرکت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
 • موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا – تهران
 • شرکت استیل آذین
 • شرکت بهداشتی دکتر عبیدی
 • فرهنگ و هنر واحد ۴ ، ۵ ، ۷ ، ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ ، ۱۳ ، ۱۴ ، ۲۰ ، ۲۳ ، ۲۵ ، ۳۱ ، ۳۵ ، ۴۱ ، ۴۴ ، ۴۸ و ۵۵ تهران
 • خبرگزاری فارس
 • شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)
 • شرکت خدمات بهداشتی و مانی خاتم‌الانبیاء
 • شهید صیاد شیرازی
 • موسسه پژوهش و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی
 • ساختمان و شهرسازی تهران
 • دانشکده شهید مطهری
 • شهید چمران فاوا
 • امام خمینی (ره)
 • اق زرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران
 • فرماندهی انتظامی تهران بزرگ(فاتب)
 • سازمان تبلیغات اسلامی تهران
 • دادگستری کل
 • پست و مخابرات
 • سازمان صنایع هوایی
 • گروه صنعتی ایران خوو

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور

لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور شامل تمامی واحد های آموزش علمی کاربردی می شود . جهت اطلاع از لیست دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور می توانید به سامانه آموزش علمی کاربردی مراجعه کنید و لیست کاملی از واحد های آموزشی علمی کاربردی که شامل ۲۱۴ مورد می شد را مشاهده کنید . همچنین این لیست آس تمام واحد های آموزشی علمی کاربردی به همراه شماره تماس مربوط به هر واحد وجود دارد . این واحد ها تنها دو مقطع کاردانی و کارشناسی را بدون آزمون ورودی یا همان کنکور پوشش می دهند و ارشد بدون کنکور علمی کاربردی عملا برای دانشگاه علمی کاربردی وجود ندارد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


رشته های دانشگاه های علمی کاربردی

تعداد واحد های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بسیار زیاد بوده و تمامی رشته های آموزشی را مقطع کاردانی و کارشناسی را بدون کنکور پوشش می دهند و متقاضیان دارای مک کاردانی می توانند از طریق کاردانی به کارشناسی بدون کنکور می توانند ثبت نام کاردانی به کارشناسی را انجام دهند . اما خصوص لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی ید ذکر کرد که تنها به چند رشته محدود هر مقطع ختم می شوند و همگی بدون کنکور می شند ، و رشته های اصلی مانند تجهیزات پزشکی ، علوم آزمایشگاهی و دامی ، کارشناسی حرفه ای بهداشت ،  اق عمل ، علوم تغذیه ، شنوایی سنجی ، بهداشت محیط ، مامایی ، بینایی سنجی ، هوشبری ،  پرسری ، فیزیوتراپی و داروسازی جز رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی نمی شند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مهلت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی بهمن ماه

مهلت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی بهمن ماه محدود می شد و داوطلن نهایت دقت را ثبت نام به خرج دهند . مهلت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی بهمن ماه نیمه دوم دی ماه آغاز می شود مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن تقری حدود یک هفته یا ده روز به طول می شد . زمان مهلت انتخاب رشته متقاضیان ورود به کاردانی و کارشناسی می توانند تعداد ۳۰ عدد از کد رشته ها را انتخاب کنند و بعداز قبولی یکی از آنها می توانند انتخاب واحد هر ترم خود را از طریق سامانه هم آوا علمی کاربردی انجام دهند .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


نکات تکمیلی برای ورودی بهمن

چندی بعداز اینکه مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن به اتمام برسد ، سایت سازمان سنجش اطلاعیه ای تحت عنوان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی می دهد که نشان می دهد چه تعداد ظرفیت کدام رشته ها و کدام دانشگاه ها قی مانده و مهلتی برای آن مشخص می شود که آن زه زمانی متقاضیان جا مانده می توانند ثبت نام کنند .

جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران ما

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری ۹۸
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی مهر ماه

زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی مهر ماه از اواخر مرداد ماه آغاز می شود . زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران بدون کنکور ورودی مهر ماه پیش از شروع ، توسط سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود . معمولا پس از اتمام زمان ثبت نام علمی کاربردی مهلت ثبت نام چند روزی تمدید می شود که این آخرین فرصتی است که متقاضیان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند . توجه به این موضوع که فرصت ثبت نام محدود است و تنها دو ر سال می شد ، لذا متقاضیان ید نهایت دقت را زمان ثبت نام داشته شند و حتی قبل از شروع آن آن اطلاعات کافی کسب کنند .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره تحصیلی

توجه به محدودیت زمانی ثبت نام دانشگاه هر دو ورودی مهر و بهمن ماه ، داوطلن تحصیل دانشگاه علمی کاربردی می توانند مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس شند و خصوص ثبت نام واحد های دانشگاه علمی کاربردی و شرایط پیرامون این امر مانند شرایط پذیرش ، رشته های مختلف کاردانی و کارشناسی ، زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز و تکمیل ظرفیت برای هر دو مرحله مهر و بهمن اطلاعات کافی بدست آورند . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه سابقه و تجربه چندین ساله و بکارگیری مشاوران کار بلد می تواند مشاوره تحصیلی کاربردی برای داوطلن ارائه دهد .

 

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت 21:44
توسط avije | تعداد بازديد : 73 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی نکته ای مهم است که عث جذابیت این دانشگاه برای متقاضیان شده است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اگرچه بنظر عث اشع شدن زار کار شده اما ید بدانید که این یک تفکر اشته است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اتفاقا عث تربیت نیروهای متخصص و متعهدی میشود که گاها هم اکنون نیز زارکار مشغول هستند . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای افرادی که توانایی شرکت کلاس های روزانه را ندارند یا توانایی و وقت شرکت کنکور را ندارند یک گزینه عالی است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی نه تنها عث اشع زارکار مشاغل مختلف نمیشود بلکه عث میشود افراد مشغول به کار تحصیلات آکادمیک خود زمینه رشد خود و جامعه را فراهم کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی این متن راهنمایی جامعی اختیار شما میگذاریم .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ساده ترین شرایط ادامه تحصیل را برای متقاضیان فراهم آورده است . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان تنها نیازمند ارائه مک دیپلم هستند . البته پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن هم توجه به شرایط عمومی و اختصاصی این دانشگاه است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی همچنان نیاز به پرداخت شهریه تحصیل این دانشگاه دارد . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای افرادی که مک  پیش دانشگاهی ندارند هم بسیاری از رشته ها دسترس است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی حال حاضر تنها دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ممکن است . به احتمال فراوان سال های آینده مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای متقاضیان ادامه تحصیل این دانشگاه ممکن خواهد شد .

 


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سوال بسیاری از متقاضیان است که ما این متن به آن میپردازیم . بطوردقیق زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دفترچه علمی کاربردی آورده شده است . زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه است . زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه سوابق تحصیلی متقاضی به دانشگاه الزامی میشد . زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمترم مهرماه دقیقا مرداد ماه است و زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمترم بهمن ماه دقیقا دی ماه است . زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان ید به تهیه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای آنکه متقاضیان این دانشگاه بسیار زیاد هستند هرساله دور سال است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان بسیار زیادی هر چهار بخش اصلی این دانشگاه یعنی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر دارد . زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها دو مهلت گفته شده است و خارج این زمان پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نیست . برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی شما میتوانید به سایت سازمان سنجش یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .  بیاد داشته شید زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ارائه تمامی مدارک لازم الزامی است و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مک دیپلم امکان پذیر نمیشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی همان طور که گفته شد دو نیم ترم مهرماه و بهمن ماه است . اشته بسیاری از متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام زمانی خارج از مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی است که نتیجه گرفتن روبرو نخواهد شد . الزامی ترین قانون برای ثبت نام توجه به تهیه دفترچه دانشگاه علمی کاربردی و اقدام مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی است . همانطور که گفته شد برای اطلاع از مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور جامع دانشگاه علمی کاربردی کافیست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و یا دفترچه دانشگاه را تهیه کنیم . البته برای اطلاع از مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتوان به سایت و سامانه دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز مراجعه کرد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


دیگر راه های اطلاع از زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

یک راه دیگر برای اطلاع یافتن از مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مراجعه به نزدیکترین واحد دانشگاهی علمی کاربردی به محل زندگین است . همانطورکه میدانید مراجعه به موقع مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی اصلی ترین شرط تحصیل بدون کنکور شما این دانشگاه است . ثبت نام خارج از مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نمیشد . زمان و مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دو نیمترم بهمن ماه و مهرماه است و البته این زمانها اصل هنگام شرکت کلاس ها و تحصیل کردن این دانشگاه است و مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهرماه واقع اواسط مردادماه است و مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه اوایل دیماه میشد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه اوایل ماه دی است و خارج از این مهلت پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه امکان پذیر نمیشد . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه برای آن دسته از دانشجویانی است که از ثبتنام مهرماه جا مانده اند و امکان ثبتنام نیم ترم اول سال را نداشته اند . پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ورودی بهمن ماه هدف جذب تعداد بیشتری از متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی جا مانده از  مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه شکل گرفته است . برای اطلاع از مهلت پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه همانطور که گفته شد میتوانید به سایت دانشگاه مراجعه کنید و یا دفترچه دانشگاه را تهیه کنید . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه نیز شامل تمام رشته میشود .

دیگر موارد مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه یک فرصت عالی برای کسانی است که امکان ثبتنام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی را ترم قبل از این نداشته اند . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هدف تربیت دانشجویان علاقمند به تحصیل آکادمیکی که توان شرکت کنکور را ندارند شکل گرفته است . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه متقاضیان همچنین ید تمامی مدارک لازم و سوابق تحصیلی خواسته شده را مهلت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی به دانشگاه مدنظر خود ارائه کنند . مهلت پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه بطور دقیق سایت سازمان سنجش منج میگردد . شما عزیزان برای اطلاع دقیق از پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه میتوانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید و از اطلاعات مشاورین ما بهرمند شوید . 


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه معمولا اواسط مرداد انجام میگیرد . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه نیز مانند ورودی بهمن ماه نیازمند ارائه مدارک و سوابق تحصیلی زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه برای افرادی که امکان شرکت کنکور را ندارند و یا از پذیرش کنکور زمانده اند یک گزینه بسیار مفید است . پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه هر شهری امکان ثبتنام تعدادی زیادی رشته تحصیلی برای رفاه حال دانشجویان پدید آمده و زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ساده ترین شرایط امکانپذیر است . دانشجویان علاقمند به پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه میتوانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند جزئیات ثبتنام را یابند .

 


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه تنها مهلت زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه امکان دارد . آن دسته از افراد که از پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه جا مانده اند میتوانند برای ترم بهمن اقدام کنند . بطورکل پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه متقاضیان بیشتری دارد زیرا معمولا افرادی که کنکور قبول نشده اند و علاقه ای به شرکت کنکور سال بعد ندارند علاقمند به پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه هستند . این دانشگاه اگرچه کنکور ندارد اما شهریه تحصیلی مخصوص به خود را دارد و دانشجویان آن ملزم به پرداخت آن هر ترم هستند . پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ورودی مهر ماه از این جهت که شهریه دارد عث ایجاد این تفکر میشود که برای دانشجویان بزاعت کم امکانپذیر نیست اما این تصوری غلط است .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هر ساله دو ر انجام میگیرد . از مهمترین شرایط پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتوان پرداخت شهریه را نام برد . زیر گروه های مدیریت و فرهنگ و هنر که پرطرفدارترین دسته از میان رشته های بدون کنکور این دانشگاه هستند . پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی که میتوان گفت ۷۰ صد رشته های موجود دانشگاههای کشور را شامل میشوند هرساله انجام میگیرد . پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته های پیراپزشکی امکان پذیر نمیشد زیرا این رشته ها بسیار پرطرفدار و پر متقاضی هستند و امکان ثبتنام بدون کنکور آنها وجود ندارد . پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی توجه به خواست جامعه و نیاز متقاضیانی که شرایط ادامه تحصیل آکادمیک دانشگاه های کنکوردار مثل سراسری و آزاد را ندارند ایجاد شده است .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


نکات مهمی که دانشجویان و متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ید از آن مطلع شند

از مهم ترین نکاتی که شما عزیزان ید از آن مطلع شوید این است که دانشگاه علمی کاربردی نیازمند مک دیپلم کسب معدل حد نساب مربوط به این دانشگاه است و بدون دارا بودن این مک امکان ادامه تحصیل این دانشگاه وجود ندارد . البته این نکته که برخی رشته های این دانشگاه وجود مک پیش دانشگاهی نیز الزامی است خود حائز اهمیت است . بطور کل شما عزیزان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ید مهلت قانونی اعلام شده از سوی دانشگاه به واحد دانشگاهی مد نظر خودن مراجعه کنید و بصورت حضوری ثبت نام کنید و امکان ثبت نام غیر حضوری هنوز این دانشگاه وجود ندارد . توجه به شرایط اختصاصی و عمومی تحصیل هر دانشگاهی یک امر الزامی است . از شرایط اختصاصی این دانشگاه همانطور که قبل گفته شد میتوان به پرداخت شهریه هر ترم اشاره کرد .

جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آویژه

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری ۹۸
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چیست ؟

از مدارکی که شما عزیزان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به آن نیازمند هستید قبل به مک دیپلم و بعضی رشته ها مک پیش دانشگاهی اشاره کردیم . دیگر مدارکی که عموما ثبت نام هر دانشگاهی اعم از آزاد و سراسری ، دولتی و غیر دولتی نیاز است ، مدارک شناسایی فرد اعم از کارت ملی ، شناسنامه ، کارت پایان خدمت سرزی ( برای آقایان ) و دیگر مدارک خواست شده سایت سازمان سنجش است . معمولا ثبتنام هر دانشگاهی کپی از تمام مدارک تحصیلی و چند قطعه عکس الزامی است . دانشجویان هنگام ثبتنام کارت دانشجویی خود را یافت میکنند و این کارت را ید پایان تحصیلات خود حفظ و نگهداری کنند . وجود کارت دانشجویی برای خواست کارت ورود به جلسه امتحانی یک امر الزامی است و دانشجو برای بسیاری از امور آموزشی دیگر نیز به آن نیازمند است .


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

همانند سایر دانشگاه های مشغول به فعالیت دانشگاه علمی کاربردی نیز یک مهلت تکمیل ظرفیت دارد که دانشجویان میتوانند سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی از آن مطلع شوند . معمولا تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی اندکی پس از ثبت نام هر ترم تحصیلی است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه دولتی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 49 امتياز توسط 13 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت 1:44
توسط avije | تعداد بازديد : 124 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی چهار زمینه دسته بندی میشوند . چهار بخش مربوط به این دانشگاه : کشاورزی ، صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر میشند . رشته های علمی کاربردی بسیار متنوع و زیاد هستند و متقاضیان این رشته ها تنها دارا بودن مک دیپلم میتوانند برای ثبت نام این دانشگاه ها اقدام کنند . رشته های علمی کاربردی هر ساله تعداد زیادی دانشجو چهار زمینه گفته شده ثبت نام میکند . برای تحصیل دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته های علمی کاربردی متقاضیان نیاز به شرکت هیچ آزمون و کنکوری ندارند و واقع این دانشگاه بدون کنکور است . لیست رشته های علمی کاربردی دفترچه ثبت نام علمی کاربردی بطور کامل آورده شده است . دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع کاردانی و کارشناسی هر ساله تعداد زیادی متقاضی و دانشجو ثبت نام میکند .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی هدف تربیت نیروی کار متخصص و ماهر زار کار و برای کمک به چرخه صنعت و اقتصاد کشور به وجود آمده است . رشته های علمی کاربردی هدف کمک به افرادی که امکان ادامه تحصیل کنکور و کلاس های روزانه و یم اداری را ندارند بوجود آمده است و برای این افراد که دوست دارند زمینه شغلی خود از طریق آکادمیک ادامه تحصیل دهند بهترین انتخاب است . امکان تحصیل رشته های پیراپزشکی بدون کنکور وجود ندارد . رشته های پیرا پزشکی این دانشگاه بسیار محدود هستند . دانشگاه علمی کاربردی تنها مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد و امکان جذب دانشجو مقطع کارشناسی را ندارد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه است و خارج از این زمان دانشجو امکان ثبت نام نخواهد داشت .

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


رشته های علمی کاربردی مقطع کارشناسی

رشته های علمی کاربردی مقطع کارشناسی بسیار زیاد و متنوع هستند اما تعداد آنها به طبع از گرایش های موجود کاردانی کمتر است . رشته های علمی کاربردی مقطع کارشناسی هنگام ثبت نام نیازمند به مک مرتبط مقطع کاردانی است . توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان میتوانند از مهلت دقیق ثبت نام این دانشگاه مطلع شوند . ثبت نام رشته های علمی کاربردی مقطع کارشناسی مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر است . ثبت نام رشته های علمی کاربردی مقطع کارشناسی برای نیمترم مهرماه مرداد ماه است و برای بهمن ماه دی ماه انجام میگیرد . برای اطلاع از رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی شما عزیزان میتوانید به سامانه آموزش علمی کاربردی مراجعه کنید . رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تقری هشد صد رشته های دانشگاهی را بر میگیرند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آویژه

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های علمی کاربردی مقطع کاردانی

لیست رشته های علمی کاربردی مقطع کاردانی شامل تعداد زیادی رشته هر چهار بخش صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی است . لیست رشته های علمی کاربردی مقطع کاردانی شامل تعداد  زیادی رشته از جمله تمام گرایش های حقوق ، مهندسی ، حسابداری ، هنر و … میشد . این لیست اگرچه جای رشته های پرطرفدار پیراپزشکی مثل پرسری ، علوم آزمایشگاهی ، فیزیوتراپی و … خالی است اما سالهای آینده دانشگاه علمی کاربردی بستره مناسب برای ثبت نام این رشته ها بصورت بدون کنکور را نیز فراهم خواهد کرد . همانطور که میدانید این رشته از آنجا که زارکار پر آمدی دارد متقاضیان بسیاری را نیز دارد که دانشگاه علمی کاربردی هنوز بستره لازم برای ثبت نام بدون کنکور این رشته ها را فراهم نیاورده است و آینده قطعا خواهد توانست بستره مناسب را ایجاد کند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های علمی کاربردی تهران

رشته های علمی کاربردی تهران از آنجا که شهر تهران پایتخت ایران است بسیار گسترده تر و متنوع تر هستند و این دانشگاه شهر تهران مراکز بسیاری را خود جای داده است . رشته های علمی کاربردی تهران هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و هر دو نیمترم مهر ماه و بهمن ماه برای متقاضیان امکان ثبت نام دارند و متقاضیان میتوانند مهلت اعلام شده سایت این دانشگاه و یا سایت سازمان سنجش این رشته ها ثبت نام کنند و ادامه تحصیل بدهند . دانشگاه علمی کاربردی شهر تهران تعداد زیادی از رشته ها گرایشهای مختلف مانند : علوم دامی ، حقوق ، زرگان ، زاریابی ، مهندسی عمران ، معماری ، گرافیک ، عکاسی و بسیاری رشته های دیگر تیس میشوند . امکان تحصیل بدون کنکور این دانشگاه عث محبوبیت زیاد این دانشگاه شده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بخش مدیریت شامل : زرگانی ، حسابداری ، حقوق تمام گرایش ها مانند حقوق ثبتی ، زاریابی ، امور بورس و … میشوند . رشته های دانشگاه علمی کاربردی بخش کشاورزی شامل : علوم دامی ، کشاورزی ، علوم آزمایشگاهی دامی ، پرورش آبزیان ، غداری ، غنی ، مدیریت و ساخت گلخانه و … میشوند . بخش صنعت این دانشگاه شامل رشته های بسیاری مانند مهندسی عمران ، مهندسی معماری ، ساخت مبلمان ، تعمیر قطعات هواپیما ، مهندسی هوافضا و … است . و بخش هنر میتوان به رشته هایی مانند عکاسی ، گرافیک ، آشپزی ، طراحی لس ، کارگردانی و تدوین و … اشاره کرد . بطور کل این دانشگاه رشته های بسیاری برای تیس خود جای داده که متقاضیان بدون کنکور و شرایط سخت و به دلخواه میتوانند آنها ادامه تحصیل بدهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج به سبب کوچک بودن این شهر اندکی محدود تر هستند . تمام رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج  نیز مانند شهر های دیگر تنها مقطع کاردانی و کارشناسی امکان ادامه تحصیل دارند . همه رشته های گفته شده پاراگراف قبل دانشگاه کرج امکان ادامه تحصیل دارند و همانطور که گفته شد این دانشگاه تنها رشته های پیراپزشکی محدودیت آن هم به  سبب پرمتقاضی بودن همراه هستند . دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد و  تنها شرط ثبت نام این دانشگاه پرداخت شهریه است . شهریه دانشگاه علمی کاربردی از سایر دانشگاه های غیردولتی بسیار کمتر است . این دانشگاه نیز مانند سایر دانشگاه ها شرایط عمومی و اختصاصی را دارد . برای اطلاع از سایر شرایط ثبت این دانشگاه شما عزیزان میتوانید به نزدیکترین واحد دانشگاهی به محل زندگی خود مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


روش هایی که شما عزیزان میتوانید استفاده از آن اطلاعات جامعی مورد دانشگاه علمی کاربردی بدست آورید

دانشگاه علمی کاربردی هر سال بدون هیچگونه آزمون و دو نیمترم برای کمک به آن دسته از دانشجویان که امکان ادامه تحصیل کنکور و زمان اداری را ندارند دانشجو میپذیرد . دانشگاه علمی کاربردی دارا بودن مراکز بیشمار و همچنین اساتید تحصیل کرده تمامی رشته ها و زمینه های علمی یکی از دانشگاه های بسیار پر متقاضی کشور ایران است و تنها هدف تربیت نیروی کار ماهر و متعهد برای کمک به چرخه اقتصاد ، صنعت و فرهنگ به وجود آمده است . شما عزیزان میتوانید برای اطلاع کامل از هرگونه مشاوره تحصیلی میتوانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از اطلاعات کامل مشاورین متخصص ما هر امر تحصیلی که مورد نظر شماست بهرمند شوید . این مرکز میتواند پاسخی برای تمامی سوالات شما مورد ادامه تحصیل دانشگاه علمی کاربردی و شهریه و جزئیات ثبت نام آن شد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه دولتی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ما

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۹۸
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی
 

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 25 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت 10:28
توسط avije | تعداد بازديد : 94 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

دانشگاه علمی کاربردی شیراز یکی از معتبر ترین و مجهز ترین واحد های دانشگاه جامع علمی کاربردی می شد . این دانشگاه فعالیت خود را سال ۱۳۷۵ ارائه دوره کاردانی رشته های مختلف شروع کرد . این دانشگاه ابتدا هدف هایی نظر داشت که اتکا به آن ها این واحد را بنا نهاد . اهدافی همچون شناخت نیاز های اسن فارس زمینه های کشاورزی ، صنعت ، خدمات ، فرهنگ و هنر ، و آموزش . دانشگاه علمی کاربردی شیراز راسی براورده کردن نیاز ها و تربیت نیروی متخصص زمینه های مختلف ، اساتید و محققان کارآمد و تجربه را بکار گرفته است و شرایط آموزشی مناسبی را برای این امر فراهم دیده است .

 


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مقاطع ارائه شده توسط دانشگاه علمی کاربردی شیراز

دانشگاه علمی کاربردی شیراز همانند دیگر واحد های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی را ارائه می دهد . این دانشگاه برای مقاطع مختلف آزمون ورودی ندارد و از این رو داوطلن می توانند توسط کاردانی بدون کنکور به مقطع کاردانی ، و توسط کاردانی به کارشناسی بدون کنکور به مقطع کارشناسی وارد شده و تحصیل کنند . توجه کنید که نه تنها این دانشگاه بلکه هیچ دانشگاه علمی کاربردی دیگری مقطع کارشناسی ارشد ارائه نمی دهد و لذا ارشد بدون کنکور علمی کاربردی هنوز توسط هیچ واحد آموزشی زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه نگردیده است . شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی و هم چنین کاردانی این دانشگاه ادامه مختصرا بررسی می شود .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز را داوطلن می توانند از طریق دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مشاهده کنند . لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز برای ورودی های بهمن و مهر ماه تفاوت اندکی دارد که داوطلن می توانند لیست رشته های ورودی مهر را از دفترچه علمی کاربردی مهر و لیست رشته های ورودی بهمن را از دفترچه علمی کاربردی بهمن که توسط سایت سازمان سنجش ارائه می گردد ، استخراج کنند . خلاصه ای از رشته های ارائه شد برای دوره کاردانی به این شرح می شد : حسابداری ، زیگری  ، مکانیک خوو و خوو های زرهی ، تربیت بدنی ، مربیگری آمادگی جسمانی ، روانشناسی  ، مربیگری تیراندازی ، موسیقی  ، مکانیک ، برق ، IT ، مدیریت ، امور اداری ، امور دفتری و … ادامه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز برای مقطع کارشناسی را بررسی می کنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز

لیست رشته های علمی کاربردی دانشگاه شیراز مقطع کارشناسی به این شرح می شد : امنیت اطلاعات ، مهندسی فناوری اطلاعات ، کارشناسی حقوق ، فناوری الکترونیک صنعتی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیک ، حقوق ثبتی ، دستیاری قضایی ، سخت افزار ، نرم افزار ، برنامه نویسی تحت وب ، مهندسی فناوری اطلاعات ، خدمات رایانه ای برای شهرداری ، مهندسی IT ، و … . بعضی از واحد های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی بعضی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور را میان رشته های کاردانی و به چشم می خورند . دانشگاه شیراز کنون این رشته ها را ارائه نداده است ، اما برای اطلاع دقیق از لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی و اینکه هر ساله توسط کدام واحد های آموزشی زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می گردد متقاضیان می توانند دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را مطالعه کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور شامل مجموعه ای از رشته های زیر شاخه چهار شاخه اصلی صنعت ، خدمات ، فرهنگ و هنر ، و کشاورزی می شود . بطور کلی لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور شامل تمام رشته های ارائه شده توسط این دانشگاه می شود زیرا تمام رشته های دانشگاه شیراز بدون کنکور علمی کاربردی ارائه می شوند و آزمونی هیچ مقطعی از متقاضیان گرفته نمی شود ، اما بر اساس معدل مقطع قبل متقاضیان می توانند بدون کنکور وارد مقطع بعدی شوند .

دیگر موارد مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


نکاتی پیرامون انتخاب رشته بدون کنکور

نه تنها دانشگاه شیراز بلکه تمام دانشگاه های علمی کاربردی رشته هایی مانند دامپزشکی ، اق عمل ، دندانپزشکی ، علوم تغذیه ، پزشکی ، فیزیوتراپی ، علوم آزمایشگاهی ، پرسری ، هوشبری ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی ، داروسازی ، بهداشت محیط ، بینایی سنجی ، مامایی و شنوایی سنجی را ارائه نمی دهند . همانطور که گفتیم دانشگاه علمی کاربردی شیراز متقاضیان هر مقطع را بدون کنکور ثبت نام می کند و تنها معیار پذیرش هر رشته معدل مقطع قبل متقاضی می شد . از این رو متقاضیان می توانند جهت آشنایی بیشتر رشته های مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شیراز ، آگاهی از شرط معدل برای پذیرفته شدن هر رشته و بصورت کلی یافت یک مشاوره تحصیلی همه جانبه و کاربردی برای انتخاب رشته و پذیرفته شدن آن می توانند مشاوران تجربه مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنند .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز همانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی می شد . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز دو مرحله از سال می شد . بطور کلی زمان ثبت نام علمی کاربردی برای تمامی دانشگاه ها مهر ماه و بهمن ماه می شد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای هر ورودی به مدت یک هفته می شد که بعضی مواقع به مدت چند روز تمدید می شود ، و متقاضیان می توانند از طریق سازمان سنجش پیگیر این موضوع شند . داوطلن مهلت انتخاب رشته می توانند از طریق سامانه آموزش علمی کاربردی دانشگاه شیراز یا همان سایت دانشگاه ثبت نام کنند و سپس از طریق سامانه هم آوا علمی کاربردی واحد های مربوطه رشته خود را برای هر ترم انتخاب کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ( بدون کنکور )

مورد توجه متقاضیان عزیز شد که تکمیل ظرفیت فقط زمانی می شد که ظرفیت بعضی رشته ها زمان اصلی انتخاب رشته (ورودی بهمن و مهر) پر نشده شد . مدتی بعد از مهلت تعیین شده برای انتخاب رشته اصلی ، هم ورودی مهر هم ورودی بهمن ، سایت هر دانشگاه یا بصورت کلی سایت سازمان سنجش اطلاعیه ای خصوص تکمیل ظرفیت ارائه می دهد که شامل اطلاعات مورد نیاز مورد رشته های قی ماند هر دانشگاه و زمان ثبت نام آنها را می شود .

جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آویژه

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری ۹۸
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز را همانند دیگر دانشگاه های علمی کاربردی می توان به دو دسته عمومی و تخصصی محدود کرد . شرایط عمومی بصورت کلی شامل اعتقادات دینی و عدم مخالفت و ضدیت متقاضی حکومت جمهوری اسلامی ایران می شد . موارد تخصصی شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز شامل : مک دیپلم نظام قدیم یا جدید ( برای مقطع کاردانی ) و داشتن مک کاردانی ( برای مقطع کارشناسی ناپیوسته ) ، تناسب بین شرایط فیزیکی متقاضی و رشته مورد نظرش ، و داشتن مکی دال بر عدم وجود مشکلات مربوط به نظام وظیفه برای آقایان ( مانند کارت معافیت دائم و کارت پایان خدمت وظیفه . صورت عدم داشتن هر کدام از شرایط مذکور دانشگاه از ثبت نام شخص ممانعت به عمل می آورد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

 • مک دیپلم ، اصل و کپی ( برای کاردانی )
 • مک کاردانی ، اصل و گواهی موقت ( برای کارشناسی )
 • کارت ملی و شناسنامه ، اصل و کپی
 • عکس ۳ ۴ پشت سفید تمام رخ ، ۱۲ عدد
 • مکی که عدم مشکل نظام وظیفه ای را برای متقاضیان آقا نشان دهد ( کارت معافیت دائم یا پایان خدمت )
 • دفترچه بیمه ، کپی صفحه اول
 • برای متقاضیان شاغل : حکم کارگزینی یا فیش حقوقی ، آخرین نسخه
 • برای متقاضیانی که گواهی فارق تحصیلی برایشان صا نگردیده : فرم یید معدل یا همان کاربرگ ۱۰۳

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 30 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت 2:08
توسط avije | تعداد بازديد : 106 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی موضوع مورد بحث در این متن است . یکی از مهمترین مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه این دانشگاه است . دفترچه ثبت نام علمی کاربردی شامل لیست تمام رشته ها و دانشگاه ها و همچنین مهلت ثبتنام و ارائه مدارک است . دیگر مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که خود از اهمیت بسیاری برخوردار است ارائه مدارک سوابق تحصیلی در مهلت اعلام شده در سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و یا سایت سازمان سنجش است . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله و در دو نیمترم مهر ماه و بهمن ماه است اما زمان دقیق آن را باید از مراجعه به سایت دانشگاه بفهمید . ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هم در همین دو نیمترم انجام میگیرد . مهلت انتخاب رشته این دانشگاه را میتوانید از سایت سازمان سنجش جویا شوید .

 


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

در متن بالا مبحث مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مورد بررسی قرار دادیم اما مهم است بدانید این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو نمیپذیرد و تحصیل در این مقاطع در این دانشگاه امکانپذیر نمیباشد . در این دانشگاه همچنین امکان تحصیل دررشته های پیرا پزشکی بدون کنکور وجود ندارد و تنها چند شاخه پیراپزشکی مانند بهداشت و غیره درآن موجود هستند . یکی از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پرداخت مبلغ مشخصی برای ثبت نام است که شامل هزینه های ثبت نام میشود . این دانشگاه همچنین بدون کنکور دانشجو میپذیرد اما دانشجویان آن ملزم به پرداخت مبلغی به عنوان شهریه تحصیلی هر ترم هستند که خود شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر میشود . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهمترین موضوعی است که دانشجویان باید به آن توجه داشته باشند زیرا ثبتنام در خارج از این زمان امکانپذیر نمیباشد .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط و مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط و مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بطورمختصر شامل مطالبی بود که در بالا خواندید اما مهم است بدانید که یکی از مهمترین شرایط و مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که معمولا کمتر به آن توجه میشود میزان علاقمندی فرد به رشته ایست که میخواهد درآن ادامه تحصیل بدهد . دانشگاه علمی کاربردی با دارا بودن بیش از صدها مرکز دانشگاهی در سراسر کشور و بیش از هشتاد درصد رشته های دانشگاهی و بدون کنکور بودن یکی از محبوبترین گزینه های متقاضیان برای ادامه تحصیل است . یکی دیگر از شرایط و مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارائه مدارک و سوابق تحصیلی خواسته شده مندرج در سایت این دانشگاه و یا سایت سازمان سنجش است . بدون وجود مدرک دیپلم امکان ثبتنام در مقطع کاردانی دراین دانشگاه وجود ندارد و در مقطع کارشناسی ناپیوسته متقاضیان تنها با ارائه مدرک کاردانی میتوانند در این مقطع ثبتنام کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی

دانشگاه علمی کاربردی بیش از هشتاد درصد رشته های دانشگاهی موجود در چهار بخش : کشاورزی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی را درخود جای داده است . این مرکز دانشگاهی با دارا بودن مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و بدون کنکور بودن یک گزینه بسیار عالی برای افرادی است که در بازارکار مشغول به کار هستند و علاقمندند که در زمینه شغلی خود تحصیلات آکادمیک بدهند . کلاسهایی که در رشته های مختلف در این دانشگاه برگزار میشوند در زمانی خارج از تایم کاری و اداری هستند و برای ثبتنام این دانشگاه تنها ارائه مدارک تحصیلی و شناسایی کافی میباشد .  دانشگاه علمی کاربردی برای ثبتنام و ادامه تحصیل دانشجویان تنها یک شرط دارد و آن پرداخت شهریه است که شهریه این دانشگاه شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر است . شهریه ثابت این دانشگاه برای یک ورودی تا پایان تحصیلات ثابت است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


دیگر موارد مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی دقیقا به همان صورتی است که در بالا گفته شد یعنی ابتدا متقاضی باید از مهلت ثبتنام مطلع باشد سپس اقدام به تهیه دفترچه کرده و در مهلت خواسته شده به دانشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کند و تا زمانی که ثبت نام به پایان میرسد منتظر جواب درخواست ثبت نام خود بماند . دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند در کلاس های تایم های مختلف و یا حتی بصورت غیر حضوری ادامه تحصیل بدهند . مهم است بدانید که حضور در جلسخ امتحان الزامی است و در صورت عدم حضور بر سر کلاسها برای دانشجو غیبت رد خواهد شد و نمره درس برداشته شده صفر خواهد بود . یکی از مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی همچنین پرداخت شهریه دانشگاه است که مهلت قانونی پرداخت آن تا پایان امتحانات هر ترم است .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی نیز مانند مراحل کاردانی است با این تفاوت که دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع کاردانی برای ثبت خود باید مدرک کاردانی مرتبط با گرایش تحصیلی کارشناسی را به دانشگاه ارائه کنند . یکی از مهمترین مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی تحقیق در مورد گرایش هایی است که در مقطع کاردانی رشته اصلی آن را گذرانده اید . از آنجا که دانشگاه علمی کاربردی اکثر گرایش ها و رشته های موجود در دیگر دانشگاه ها اعم از سراسری و آزاد و دانشگاه های غیردولتی را در خود جای داده است لذا دانشجویان با دریافت اطلاعات از مراکز مشاوره مانند مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتوانند از جزئیات رشته تحصیلی خود مطلع شوند . در این مرکز تعداد زیادی از مشاورین متخصص برای ارائه مشاوره به شما مشغول به کارند که به امورتحصیلی بطور کامل و دقیق واقف هستند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی

از آنجا که رشته های پیراپزشکی در کشور بسیار پر متقاضی هستند ، دانشگاه علمی کاربردی امکان ثبت نام بدون کنکور در این دانشگاه ها ندارد . این رشته ها تنها با شرکت در کنکور امکان ثبت نام دارند . البته مهم است بدانید دانشگاه علمی کاربردی چندی از رشته های پیراپزشکی مانند کارشناسی و کاردانی حرفه ای بهداشت ، علوم آزمایشگاهی دامی ، تعمیر تجهیزات پزشکی  و دامپزشکی در شاخه دامپروری را در خود گنجانده است . در سالهای آینده امید آن میرود که این دانشگاه بتواند زیر نظر وزارت بهداشت در شاخه های پیراپزشکی مانند پرستاری ، فیزیوتراپی ، اتاق عمل و … نیز دانشجو جذب کند و زیر ساخت های لازم برای ارائه آن را سازماندهی کند تا دانشجویان بتوانند در آن ادامه تحصیل دهند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر


مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه یکی از دغدغه های بسیاری از متقاضیان است . مهم است بدانید که مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه دقیقا شبیه ورودی مهر ماه و آنچه که در بالا گفته شد میباشد . دانشگاه علمی کاربردی از معدود دانشگاه هایی است که در هر دو نیم ترم مهر ماه و بهمن ماه دانشجو میپذیرد . این دانشگاه برای آسودگی حال دانشجویانی که از ثبت نام در نیمترم مهرماه باز مانده اند یک مهلت ثبت نام برای ترم بهمن ماه ایجاد کرده است که دانشجویان مجبور به یک سال باز ماندن از تحصیل نشوند و بتوانند در مهلت مورد نظر خودشان ادامه تحصیل بدهند . تعداد بسیار زیادی از این مراکز تحصیلی زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور وجود دارد و بیشمار رشته و گرایش برای ادامه تحصیل دادن دانشجویان در این دانشگاه طراحی شده است .


بیشتر بخوانید: پرطرفدارترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی


جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگیرید

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری ۹۸
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی            
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی


دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجو است که تنها با در دست داشتن مدرک دیپلم سه شاله نظام جدید و یا چهار ساله نظام قدیم میتوانند در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند . در این دانشگاه همچنین تعداد زیادی از رشته های موردعلاقه دانشجویان وجود دارد از جمله شاخه های مهندسی و صنعت مثل مهندسی هوافضا و یا مهندسی معماریست که متقاضیان بسیاری را با خود به همراه دارد . شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات کامل و دقیق از ثبت نام علمی کاربردی و یا هرگونه مشاوره تحصیلی با مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید و از جزئیات دقیق ثبتنام و مدارک لازم و یا شرایط آن مطلع شوید . در پایان یک نکته مهم برای ادامه تحصیل و موفق شدن در هر زمینه شغلی کسب اطلاعات کامل و همه جانبه است پس در جمع آوری اطلاعات کوشا باشید .

 

برای مشاوره در زمینه مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت 13:51
توسط avije | تعداد بازديد : 98 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱)
نويسندگان
» avije (1410)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 199
» بازديد ديرور : 831
» بازديد ماه گذشته : 14482
» بازديد سال گذشته : 55280
» كل بازديد : 132137

» كاربران آنلاين : 5
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 5

» مجموع مطالب : 1410
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 18.207.254.88
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
× بستن تبلیغات