مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
به این مطلب امتیاز دهید

پذیرش دانشجو بدون کنکور یکی از بحث های داغ این روز های دانشگاه های مختلف می شد . خصوص پذیرش دانشجو بدون کنکور خیلی از دانشگاه ها چند سالی می شود اقدام کرده اند و حتی دوره های مختلف این زمینه اقداماتی انجام داده اند . از طرفی پذیرش دانشجو بدون کنکور نیز برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت می شد ، زیرا هستند کسانی که سال ها پشت کنکور ورودی دانشگاه ها صبوری به خرج داده اند و هنوز موفق نشده اند وارد دانشگاه و رشته مورد علاقه خود شوند . واقع این روزها زار پذیرش دانشجو بدون کنکور بین دانشگاه ها آنق داغ شده که دانشگاه های مختلف برای پذیرش دانشجو بدون کنکور شرایط ویژه ای را به دانشجویان ارائه می کنند که این رقابت موفق تر عمل کنند ، شرایطی مانند شرایط پرداخت شهریه و استفاده از سهمیه های مختلف .


بیشتر بخوانید: پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه تهران و صنعتی شریف


کدام دانشگاه ها پذیرش دانشجو بدون کنکور دارند ؟

جواب به این سوال یک کلام می تواند همه دانشگاه ها شد اما نیاز است یک سری توضیحات خصوص هر دانشگاه برای پذیرش دانشجو بدون کنکور داده شود . برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ( پیوسته و یا نا پیوسته ) دانشگاه های آزاد اسلامی ، دانشگاه های جامع علمی کاربردی ، دانشگاه های پیام نور و موسسات و آموزشگاه های غیر انتفاعی پذیرش دانشجو بدون کنکور را هر ساله یک و بعضی دو مرحله از سال انجام می دهند . اما برای مقطع کارشناسی ارشد تمام دانشگاه ها پذیرش دانشجو بدون کنکور تنها شرایط خاصی انجام می دهند که ادامه به آن نیز خواهیم پرداخت و توضیحات جامع و کاملی خصوص آن خواهیم داد .

 


بیشتر بخوانید: پذیرش بدون کنکور دانشجو رشته های : مامایی هوشبری اق عمل تکنسین دندان علوم آزمایشگاهی


شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور برای دانشگاه های مختلف و دوره های مختلف ( کاردانی ، کارشناسی پیوسته و نا پیوسته ، کارشناسی ارشد ) متفاوت می شد و نمی توان یک شرایط ثابتی را برای همه آن ها بیان کرد ، از این رو شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور برای هر مقطع و هر دانشگاه را بصورت جداگانه بررسی می کنیم . شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور برای مقطع کاردانی برای دانشگاه های علمی کاربردی ، پیام نور و آزاد تقری یکسان می شد و شرط اصلی آن داشتن مک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم می شد و پذیرش این مقطع بر اساس معدل کل دیپلم متقاضی انجام می شود و هیچگونه آزمون ورودی از متقاضیان گرفته نمی شود . شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور مقطع کارشناسی ادامه جداگانه برای هر دانشگاه توضیح داده می شود .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه های سراسری ( روزانه و شنه ) کاردانی و کارشناسی بدون آزمون ندارند

دانشگاه های سراسری که شامل تمام دانشگاه های دوره های روزانه و شنه می شوند مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو نمی پذیرند ، اما سال جاری ( ۹۸ ) یکسری از دانشگاه های سراسری بعضی از رشته ها معیار پذیرش خود را تنها معدل شخص متقاضی قرار داده اند و دیگر خبری از آزمون ورودی نمی شد . اما همچنان دانشگاه های بزرگ و معتبر مانند دانشگاه های صنعتی شریف ، دانشگاه تهران و … ملاک خود را برای دوره های کارشناسی همان آزمون کنکور سراسری نگه داشته اند و تنها راه ورود به این دانشگاه ها بدست آوردن رتبه های برتر کنکور سراسری می شد ، هر چند که ۲۵ صد ارزیابی پذیرفته شدن معدل کل دیپلم متقاضیان می شد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت


برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ما

 • دانشگاه بدون کنکور
 • دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • اعلام نیج دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • کارشناسی بدون کنکور
 • مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
 • پیام نور بدون کنکور
 • ثبت نام بدون کنکور پیام نور
 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور
 • شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور
 • پزشکی بدون کنکور
 • معماری بدون کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور
 • ثبت نام رشته های بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه آزاد مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر می شد . پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه آزاد و لازمه آن برای ورود به مقطع کاردانی دارا بودن مک دیپلم می شد و ارزیابی که برای انتخاب رشته انجام می گیرد بر اساس معدل دیپلم شخص متقاضی است . پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی پیوسته نیز نیاز به مک دیپلم دارد و پذیرش بر طبق ارزیابی که روی معدل انجام می شود ، صورت می گیرد . اما برای پذیرش مقطع کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد لازم است که متقاضیان دارای مک کاردانی شند و معیار انتخاب رشته متقاضیان معدل مقطع کاردانی آن ها می شد .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش دانشگاه آزاد


مزیت کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشجویانی که به هر دلیلی متوجه شده اند که دیگر علاقه ای ندارند رشته مقطع کاردانی خود ادامه تحصیل دهند به راحتی می توانند برای مقطع کارشناسی رشته های دیگر ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند . یکی از دلیل هایی که دانشجو را مجاب به این تغییر می کند عدم آگاهی به زار کار رشته مورد نظر می شد . انتخاب رشته های بدون کنکور ید بسیار دقت کرد زیرا بعضی از دانشگاه ها این تغییر رشته می تواند عواقبی جبران ناپذیر به دنل داشته شد و بعضی از دانشگاه ها شدنی نمی شد . از این رو ما شما را دعوت می کنیم که از مشاوره تحصیلی استفاده کنید و از ابتدای کار قدم خود را محکم بردارید و نیازی به تغییر ادامه کار نداشته شید . مرکز مشاوره آویژه برای این امر آماده دادن مشاوره تحصیلی تخصصی به متقاضیان می شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی


شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه پیام نور

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه پیام نور جز مسائلی می شد متقاضیان قبل از انتخاب رشته و دانشگاه ید از آن مطلع شند . دانشگاه پیام نور بجز مقطع دکتری تمامی مقاطع بدون آزمون ورودی دانشجو می پذیرد . بقیه دانشگاه ها خصوص پذیرش بدون کنکور تنها مقطع کاردانی و کارشناسی را پوشش می دهند ، حتی دانشگاهی مانند علمی کاربردی حتی کنکور هم مقطع کارشناسی ارشد را ارائه نمی کند . دانشگاه پیام نور تنها دانشگاهی می شد که بدون آزمون ورودی و بدون هیچگونه شرایط سختی مقطع کارشناسی ارشد از طریق طرح فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پذیرای دانشجویان می شد .


بیشتر بخوانید: پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور چه شرایط و مراحلی دارد ؟


شرایط طرح فراگیر پیام نور چیست ؟

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه پیام نور مقطع ارشد از طریق طرح فراگیر پیام نور بسیار ساده می شد . تنها نیاز است شخص متقاضی دارای مک کارشناسی شد و حتی معدل کارشناسی شخص متقاضی پذیرش وی بی ثیر است . متقاضی حتی می تواند رشته ای را انتخاب کند که کاملا رشته مقطع کارشناسی آن متفاوت است . تنها کافیست وسی که ترم اول به دانشجو داده می شود را پایان ترم نمره ۱۲ به لا بگذراند و بعداز آن بصورت رسمی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور رغم می خورد . شهریه ای که دانشگاه پیام نور از دانشجویان ارشد خود که کنکور و یا بدون کنکور پذیرفته شده اند ، می گیرد یکسان می شد و حتی به آن ها وام شهریه نیز می دهد و برای آن ها پرداخت ها قسط بندی می شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد


برای اطلاع دقیق از شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور آویژه

 • مشاوره برای بدون کنکور دولتی
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری
 • مشاوره برای بدون کنکور ریاضی
 • رشته حقوق بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • دفترچه رشته های بدون کنکور
 • رشته پرسری بدون کنکور
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور سازمان سنجش
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور تجربی

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور هنر


شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه سراسری

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه سراسری همانطور که پیش تر اشاره کردیم جدیدا برای مقاطع کارشناسی هم بعضی از رشته ها و دانشگاه ها اعمال شده است . گذشته تنها راه پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه سراسری ( روزانه و شنه ) تنها و تنها دادن کنکور بود ، اما امسال داوطلن اکثر رشته های زیر مجموع ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و بعضی از رشته های گروه علوم تجربی بدون نظر گرفتن آزمونی که می دهند بر اساس معدل دیپلم آن ها بعضی تز دانشگاه های سراسری پذیرش می شوند . این رشته ها شامل رشته های پزشکی و پیراپزشکی گروه علوم تجربی نمی شود .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


کارشناسی ارشد بدون کنکور چه شرایطی می طلبد ؟

شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه سراسری برای مقطع ارشد فقط برای دانشجویانی که کارشناسی خود را دانشگاه های سراسری روزانه و شنه گذرانده اند ممکن می شد . آن ها ید شرایط دانشجویان استعداد خشان را داشته شند و بلا فاصله بعداز دوره کارشناسی برای پذیرش ارشد اقدام کنند . برای گرفتن مشاوره تحصیلی این مورد و گرفتن اطلاعات از مشاوران تجربه می توانید مرکز مشاوره آویژه .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

شرایط ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 13 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت 4:48
توسط avije | تعداد بازديد : 124 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته حقوق بدون کنکور یکی از پر مخاطب ترین رشته ها دانشگاه های آزاد ، پیام نور و علمی کاربردی می شد . واقع رشته حقوق میان تمام رشته های زیر مجموعه گروه علوم انسانی نسبت به قی رشته ها توجه ویژه تری را به خود اختصاص داده است . رشته حقوق بدون کنکور علارغم ظرفیت لای پذیرش دانشگاه ها ، بخوبی به داوطلن شناسانده نشده است و هنوز اطلاعات زیادی ره رشته حقوق بدون کنکور وجود دارد که ید مفصلا مورد آن ها توضیحاتی را ارائه کنیم . کدام دانشگاه ها رشته حقوق بدون کنکور ارائه می دهند ؟ این اولین سوالی است که پیرامون رشته حقوق بدون کنکور ید مطرح کرد که جواب آن را بند اول مختصرا دادیم . دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی و آزاد جز عمده دانشگاه هایی می شند که رشته حقوق بدون کنکور را ارائه می دهند .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


پذیرش چه مقطع هایی برای رشته حقوق بدون کنکور است ؟

جواب به این سوال برای دانشگاه های مختلف متفاوت است . به عنوان مثال دانشگاه علمی کاربردی از آنجایی که تنها مقاطع کاردانی و کارشناسی را پوشش می دهد ، فقط همین دو مقطع رشته حقوق بدون آزمون ورودی پذیرش دارد که آن هم معیار پذیرشش برای دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته معدل مک دیپلم شخص ، و برای دوره کارشناسی نا پیوسته معدل مقطع قبل یعنی همان کاردانی می شد . برای ادامه تحصیل بدون کنکور مقطع ارشد شرایط اندکی متفاوت می شد و تنها دانشگاهی که مستقیما بدون آزمون ورودی و حتی نظر گرفتن شرایط خاصی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق پذیرش می کند دانشگاه پیام نور می شد که ادامه توضیحات مربوط به آن را نیز شرح می دهیم .

 


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور هنر


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور همانطور که اشاره شد برای دانشگاه ها و مقاطع مختلف متفاوت می شد . به عنوان مثال شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور تنها برای بعضی از دانشگاه های سراسری تعریف می شود . به عنوان مثال دانشگاه های روزانه هیچ مقطعی بدون کنکور رشته حقوق پذیرش ندارند مگر مقطع ارشد که از طریق استعداد های خشان تنها امکان پذیر است و آن هم همان دانشگاهی که شخص کارشناسی خود را گذرانده است . دانشگاه های شنه تنها رشته حقوق اسلامی و فقه پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد . همچنین پردیس ها ( مجازی و خود گردان ) رشته های حقوق مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور پذیرش می کنند . اما دانشگاه های غیر انتفاعی مقطع کاردانی فقط حقوق قضایی بدون آزمون است و مقطع کارشناسی حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون است .


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد


دانشگاه پیام نور و رشته حقوق بدون کنکور

خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه پیام نور ید گفت که این دانشگاه کلا مقطع کاردانی پذیرش ندارد . اما خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور مقطع کارشناسی برای دانشگاه پیام نور ید گفت که ثبت نام برای گرایش های فقه ، حقوق ، منی حقوق اسلامی ، حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون ورودی امکان پذیر است و داوطلن نیازی به دادن کنکور ندارد . یک نکته که جا دارد اینجا به آن اشاره شود این است که هیچ کدام از دانشگاه های کشور بدون آزمون ورودی مقطع کاردانی پیوسته رشته حقوق دانشجو نمی پذیرد و تنها راه برای افراد علاقه مند به این رشته این است که بدون آزمون وارد مقطع کاردانی نا پیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی شوند .


بیشتر بخوانید: پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور چه شرایط و مراحلی دارد ؟


برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور آویژه

 • مشاوره برای بدون کنکور دولتی
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری
 • مشاوره برای بدون کنکور ریاضی
 • رشته حقوق بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • دفترچه رشته های بدون کنکور
 • رشته پرسری بدون کنکور
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور سازمان سنجش
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور تجربی

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد را بصورت کلی برای شما شرح می دهیم . دیگر شرط معدل جز شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد نمی شد و از این حیث دانشگاه آزاد پذیرفته شدن را برای متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد ساده کرده است و این صورت تمامی متقاضیان گروه های علوم انسانی ، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک فارق تحصیل شده اند می توانند برای پذیرش رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون آزمون ورودی اقدام کنند . ید این نکته را مورد یید قرار دهیم که متقاضیانی که خواسر ورود به مقطع کارشناسی پیوسته حقوق دانشگاه آزاد می شند ید اگر دارای دیپلم نظام قدیم هستند حتما مک پیش دانشگاهی نیز داشته شند و آن را ارائه دهند . دانشگاه آزاد سالانه تحت عنوان ورودی مهر و بهمن ماه دو نوبت پذیرش دارد .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش دانشگاه آزاد


برای مقطع ارشد رشته حقوق دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش چطور می شد ؟

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد مقطع ارشد بسیار متفاوت می شد . بصورت معمول دانشگاه آزاد برای پذیرش مقطع کارشناسی ارشد معیار را آزمون ورودی قرار داده است و تنها از یک روش می توان بدون دادن آزمون به مقطع کارشناسی ارشد وارد شد ، و آن این می شد که دانشجوی متقاضی جز استعداد های خشان دانشگاه معرفی شود . برای اینکه دانشجوی مقطع کارشناسی دانشجوی استعداد خشان معرفی شود یک سری معیار ها تعیین گردیده است که دانشجو ید آن ها را همه هم پوشش دهد . دانشجوی استعداد خشان تنها همان دانشگاه مقطع کارشناسی خود می تواند بدون آزمون وارد دوره ارشد شود . برای جزئیات بیشتر و بهه مند شدن از مشاوره تحصیلی کارآمد بهتر است زود تر کارشناسان مرکز مشاوره آویژه .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی به نسبت دیگر دانشگاه ها ساده تر می شد . برای پذیرش مقطع کاردانی تنها داشتن مک دیپلم و برای پذیرش کارشناسی تنها داشتن کاردانی کفایت می کند و حتی معدل مقطع قبلی مورد ارزیابی قرار نمی گیرد ، اما قبلا معدل یکی از معیار های ارزیابی بود . شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی همانند دیگر رشته های این دانشگاه می شد و شرایط لازم بصورت کامل دفترچه علمی کاربردی برای هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی لیست شده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت


تنوع گرایش ها

یکی از چیز هایی که متقاضیان را برای ثبت نام بدون کنکور دیگر دانشگاه ها رشته حقوق عاجز می کند عدم تنوع گرایش رشته حقوق دیگر دانشگاه ها می شد . اما این مشکل دانشگاه علمی کاربردی اصلا به چشم نمی خورد ، زیرا هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی ، دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کاملی از گرایش های مختلف رشته حقوق را ارائه می دهد دست متقاضیان برای انتخاب گرایش های مختلف رشته حقوق ز می شد و تنوع کافی رویرو می شوند . مثلا مقطع کاردانی گرایش هایی همچون : مشاوره حقوق اصناف ، ارشاد و معاضدت قضایی ، امور ضابطین قضایی ، حقوق ثبتی ، خدمات قضایی ، دستیاری قضایی و … و مقطع کارشناسی : ارشاد امور کیفری ، ارشاد امور مدنی ، حقوق ثبتی ، دستیاری قضایی امورات مدنی و کیفری و … ارائه می شود .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج تفاوتی شرایط حاکم دیگر واحد ها دانشگاه آزاد پذیرش دانشجو رشته حقوق ندارد . همچنین از نکات حائز اهمیت شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج همانطور که گفتیم برای مقطع کارشناسی پیوسته این می شد که متقاضی اگر دارای مک دیپلم سه ساله نظام قدیم می شد لازم است که دارای مک پیش دانشگاهی نیز شد و همزمان آن را به دانشگاه ارائه دهد .


بیشتر بخوانید: پذیرش بدون کنکور دانشجو رشته های : مامایی هوشبری اق عمل تکنسین دندان علوم آزمایشگاهی


برای ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق ما

 • دانشگاه بدون کنکور
 • دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • اعلام نیج دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • کارشناسی بدون کنکور
 • مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
 • پیام نور بدون کنکور
 • ثبت نام بدون کنکور پیام نور
 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور
 • شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور
 • پزشکی بدون کنکور
 • معماری بدون کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور
 • ثبت نام رشته های بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: پذیرش دانشجو بدون کنکور دانشگاه تهران و صنعتی شریف


پذیرش ارشد بدون کنکور حقوق دانشگاه کرج چطور است ؟

جواب سوال استعداد های خشان می شد . دانشجویی که زمان اتمام ترم ششم بیش از سه چهارم واحد هایی که برای کارشناسی تعریف شده را گذرانده شد و معدلی که آن زمان ساخته لای ۱۷ شد و بتواند تمام واحد های خود را ۸ ترم پاس کند بدون هیچ ترم مشروطی ، دانشجوی استعداد خشان شناخته می شود ، و به او این امتیاز را می دهند که همان دانشگاه بدون آزمون مقطع ارشد حقوق پذیرفته شود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 17 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت 4:34
توسط avije | تعداد بازديد : 94 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از مهمترین سوال ها و موضوعاتی است که ذهن تمامی متقاضیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به وجود می آید . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه چیزهایی می شد ؟ ؟ ؟ و یا این مدارک را به چه بخشی ید تحویل بدهند ؟ ؟ ؟ این مقاله می‌خواهیم له این مطلب بپردازیم که مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع مختلف و برای خانم ها و آقایان چه چیزهایی می شد .

همانطور که می دانید ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه ، مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و هر دو مقطع بدون کنکور صورت میگیرد که این یکی از برتری هایی است که عث شده است هر ساله تعداد کثیری دانشجو به دانشگاه جامع علمی کاربردی جذب شوند . نکته دیگری که وجود دارد این است که تنوع رشته ها این مرکز آموزشی بسیار زیاد است و این رشته ها قالب چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ،کشاورزی و فرهنگ و هنر حال ارائه هستند و ثبت نام تمامی این رشته ها شرایط یکسانی را دارد .

از طرفی دیگر تمامی واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و شرایط اخذ شده برای پذیرش این دانشگاه برای عموم یکسان میشد . تمامی نکات ذکر شده  عث شده است که اکثر افرادی که بنا به هر دلیلی موفق به ورود به دانشگاه نشده‌اند بتواند حداقل مدارک و حداقل شرایط رشته و شهر دلخواه خود ادامه تحصیل بدهند . جزئیات مربوط به مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا یافت مشاوره تحصیلی از مراکز مربوطه به دست آورید . مرکز مشاوره آویژه  یکی از مراکز مشاوره تحصیلی  است که  داشتن کا مجرب و تجربه به صورت تمام مدت می تواند به شما این راس کمک کند .

 


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از موضوعاتی است که تمامی افراد خواهان ادامه تحصیل دانشگاه جامع علمی کاربردی ید پیش از اقدام به ثبت نام هر واحد از این مرکز آموزشی مورد آن کسب اطلاعات کنند و تمامی آنها را تهیه کنند . مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تفاوت هایی هم دارند و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای آقایان و خانم ها نیز مواردی هم متفاوت است .

نکته ای که مورد مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد این است که لیست این مدارک مقاطع مختلف و همچنین نحوه ارائه این مدارک و روال اداری آن بسیار آسان تر است گذراندن این مرحله ثبت نام دیگر مراکز آموزشی کشور می شد و این مورد سعی شده است که سریع ترین زمان و صرف کمترین انرژی و وقت ارائه شود .

همانطور که همگی تجربه کرده اید تمامی اقدامات اداری همیشه مسئله  ناقص بودن مدارک  و نحوه ارائه آن و دوندگی های مربوط به آن موضوع آزار دهنده ای بوده است ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیز از این قضیه مستثنی آن نمی شد پس شما می توانید پیش از اقدام به ثبت‌ نام از طریق یک مشاوره تحصیلی از ریز مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و چگونگی عرضه این مدارک مطلع شوید مراحل ابتدایی ثبت نام خود را بدون هیچ مشکلی و سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانطور که گفتیم یکی از مزیت‌ های این مرکز آموزشی مقایسه سایر مراکز آموزشی سطح کشور می‌شد ، چرا که ارائه مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی مقایسه سایر مراکز آموزشی هم از نظر لیست مدارک و هم از نظر نحوه ارائه مدارک بسیار آسان تر می شد .

متقاضیان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند پس از اعلام شروع ثبت نام  از طریق سایت سازمان سنجش ، مدارک خود را به صورت عکس صفحه مربوط به ثبت نام خود سایت سازمان سنجش آپلود کرده و پس از یید ثبت نام  اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش ، می توانند اقدام به انجام مراحل حضوری ثبت نام خود واحد آموزش مورد نظر کرده ، مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  به جز چند مورد خاص بنا بر اساس سوابق تحصیلی میشد . موردی که مورد مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور وجود دارد این است که نیاز به مک پیش دانشگاهی نمی شد و تنها داشتن مک دیپلم هر کدام از شاخه های تحصیلی کفایت می‌کند .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی همانطور که پیش از این ذکر شد  تفاوت هایی مقطع کارشناسی ناپیوسته دارد و به سوابق تحصیلی دبیرسن یا به عرتی دیپلم مرتبط می‌شود تنها بر اساس سوابق تحصیلی فرد می شد . همچنین مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی برای آقایان و خانم ها مواردی دارای تفاوت می شد .  اکنون اینجا  مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی را  برای شما بیان خواهیم کرد . . .

کپی و اصل مک دیپلم ، کپی و اصل کارت شناسایی ، کپی و اصل شناسنامه ، ۱۲ قطعه عکس تمام رخ  به صورت سه چهار ، داشتن کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت از خدمت برای آقایان ، همین طور برای افراد حال اشتغال داشتن گواهی اشتغال مهر و امضای رئیس یا لا ترین مقام مسئول ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، از طرفی مورد افرادی که گواهی پایان تحصیل یا مک دیپلم آنها آماده نشده است  داشتن گواهی ییدیه معدل الزامی می شد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی

مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کاردانی که بر اساس سوابق تحصیلی دوران دبیرسن و مک دیپلم میشد متفاوت است و بر اساس مقطع کاردانی دانجشو می شد . نکته قابل ذکری که مورد کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی وجود دارد این است که برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته این مرکز آموزشی می توان هر مکی از مقطع کاردانی ، رشته دلخواه خود مقطع کارشناسی انتخاب رشته کرد .

اما حداکثر تعداد رشته ای که میتوان انتخاب رشته کارشناسی برگزید به طور معمول کمتر از مقطع کاردانی می شد . نکته‌ای که این ره وجود دارد این است که دانشجویی که مقطع کارشناسی ناپیوسته غیر مرتبط مک کاردانی قصد ادامه تحصیل دارد ید تمامی واحد های پیش نیاز آن رشته را بگذراند و تطبیق دهد . مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی به شرح زیر می شد . . .  کپی و اصل مک کاردانی دانشجو ، کپی و اصل شناسنامه ، کپی و اصل کارت ملی ، دوازده قطعه عکس تمام رخ به صورت سه چهار ، داشتن کارت معافیت از خدمت یا گواهی پایان خدمت برای آقایان .

همین طور داشتن گواهی اشتغال برای افراد شاغل که ید این گواهی اشتغال مهر و امضای لاترین مقام ناظر بر واحد حال فعالیت شد ، کپی برگ اول دفترچه بیمه ، آخرین حکم کارگزینی یا آخرین فیش حقوقی یا قرار داد معتبر ، همچنین گواهی ییدیه معدل برای افرادی که گواهی پایان تحصیل آن ها صا نشده است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 13 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت 3:22
توسط avije | تعداد بازديد : 121 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد .همین طور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه را داوطلن می توانند از اواسط مرداد ماه شروع کنند همینطور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمه دوم یا بهمن‌ ماه را متقاضیان می‌توانند از دی ماه اقدام کنند .

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور  دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و یا از طریق مشاوره تحصیلی از مراکزی مانند مرکز مشاوره آویژه مطلع شوید . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را می توانید چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و فرهنگ و هنر انجام دهید هر کدام از این شاخه ها شامل تعداد زیادی رشته های مختلف می شد . کمتر رشته ای را می توان یافت که دانشگاه جامع علمی کاربردی تیس نشود .

همچنین بعضی از این شاخه ها رشته هایی وجود دارد که دانشگاه دولتی تیس نمی شود پس تقری تمامی افراد هر سلیقه و هدفی و هر استعدادی می‌توانند رشته متناسب شخصیت و موقعیت خود را لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی پیدا کنند و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند .

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت‌نام خود حداقل شرایط را نظر گرفته است عموم افراد بتوانند به تحصیلات دانشگاهی دست پیدا کنند و خود این امر موجب ارتقای سطح سواد اجتماعی می‌شود همچنین مک اعطا شده از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی کاملا معتبر میشد و می توان برای ارتقا وضعیت شغلی همچنین ایجاد اشتغال و کسب آمد از آن بهره برد .

 


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مقایسه سایر دانشگاه ها و همینطور کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی قابل قیاس نمیشد و به وضوح بسیار راحت تر است . این دانشگاه حداقل شرایط را برای پذیرش دانشجو نظر گرفته است و هدف از این کار ایجاد امکان ادامه تحصیل برای تمامی افراد علاقمند به تحصیل است . که از این طریق به ارتقای سطح کمی و کیفی دانش و سواد جامع  کمک کرده است . شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور چون برای عموم و تمامی واحدهای آموزشی یکسان است عث شده است که هر ساله تعداد بسیار زیادی به ثبت‌ نام این مرکز آموزشی و ادامه تحصیل آن رغبت پیدا کنند و این میان تنوع و کارآمدی رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز قطعا موثر است .

چه بسا بسیاری از افرادی که  توانسته اند ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور رشته مرتبط شغل و کار خود ادامه تحصیل دهند و حرفه خود به یک متخصص تبدیل شوند . . . از جمله این رشته ها میتوان به رشته جوشکاری و یا رشته ی آرایشگری و پیرایشگری اشاره کرد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانطور که از اسم آن پیداست از دغدغه ها و دشواری های کنکور به دور است و تنها بر اساس سوابق تحصیلی متقاضی انجام می‌شود که این یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی می شد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

از شرایط  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می توان به داشتن مک دیپلم اشاره کرد و حتی نیازی به داشتن مک پیش دانشگاهی براب ثبت نام این مرکز آموزشی نمیشد . همچنین افراد ید حداقل معدل ۱۰ را دیپلم خود داشته شند و دارا بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیل و داشتن کارت پایان خدمت و یا گواهی معافیت برای آقایان از شرایط ثبت نام  دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می شد .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز مانند تمامی واحد های آموزشی دیگر دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه و مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد . نکته ای که مورد دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران وجود دارد این است که  تعداد واحدهای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی شهر تهران زیاد است از این رو هر کدام از این واحد آموزشی تحت نظارت یک ارگان خاص هدایت میشود و رشته‌ هایی که این واحد آموزشی ارائه می‌شوند مرتبط نیاز و تقاضای آن ارگان مربوطه می شد .

پس لازم است پیش از ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران از طریق مشاوره تحصیلی از لیست رشته های ارائه شده و محتوای آن ها مطلع شوید و ببینید که اهداف شما نیز رشته های ارائه شده آن واحد آموزشی هماهنگ می شد یا خیر ، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز از قوانین کلی این مرکز آموزشی پیروی می کند .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران میتواند به نیاز قشر وسیع جوانان این شهر به تحصیل آکادمیک توجه به تنوع رشته های خود پاسخ دهد . چرا که دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای طیف وسیعی از رشته های متنوع و کاربردی می شد و هر فردی می تواند به راحتی رشته ایده آل خود را پیدا کند . بهتر است پیش از اقدام به ثبت نام از طریق مشاوره تحصیلی از رشته های ارائه شده هر واحد علمی کاربردی شهر تهران کسب اطلاعات کنید .


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز مانند تمامی واحدهای آموزشی این دانشگاه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته نیمه های مهر ماه و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد . داوطلن می توانند مدارک مورد نیاز خود را از طریق سایت سازمان سنجش آپلود کنند و پس از یید به واحد آموزشی مورد نظر خود مراجعه کنند و ادامه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد را انجام دهند .

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز بر اساس سوابق تحصیلی می شد و داشتن مک دیپلم حداقل معدل ۱۰ کفایت می کند و نیازی به داشتن مک پیش دانشگاهی نمی شد . همچنین مورد برخی از رشته‌ ها داشتن توانایی جسمی لازم ید از طرف واحد آموزشی مراجعه شده یید شود چرا که نیاز به فعالیت هایی دارد که سلامت جسمی خاص خود را می‌طلبد . داوطلن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد می‌توانند رشته مورد نظر خود را از میان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ،صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر انتخاب کنند .

برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد میتوانید از طریق مشاوره تحصیلی اقدام کنید یا مراجعه به سایت دانشگاه علمی کاربردی و یافت دفترچه انتخاب رشته تمامی رشته های موجود واحد آموزشی مورد نظر خود را چک کنید . برای یافت مشاوره تحصیلی این زمینه می‌تواند به مرکز مشاوره آویژه مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران

 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز این امکان را ایجاد کرده است افرادی که کنکور سراسری موفق به پذیرش نشده اند دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریز مانند تمامی واحد های دیگر این مرکز آموزشی رشته های متنوع گروه های مختلف کشاورزی  ، صنعت ، خدمات و مدیریت اجتماعی و فرهنگ و هنر مشغول به تحصیل شوند . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز را میتوانید از طریق سایت سازمان سنجش و مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام دهید . همچنین برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و جزئیات شرایط ثبت نام میتوانید مشاوره تحصیلی خود را از مرکز مشاوره آویژه یافت کنید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 11 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت 3:05
توسط avije | تعداد بازديد : 112 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی سال های اخیر  رشد چشمگیری  داشته است . توجه به اینکه ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی نیاز به کنکور و مشکلات خاص آن را ندارد ، از این رو این مرکز آموزشی توانسته جمع کثیری از دانشجویان را به سمت خود جذب کند . ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد ، لذا جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داوطلب ید دارای مک دیپلم نظام قدیم  و یا نظام جدید شند .

از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داشتن معدل کافی جهت پذیرش است . هر یک از رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند است . می توانید جهت کسب اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی را یافت کنید .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی فرصت ویژه ای است برای آن دسته از افرادی که مک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم را دارند و نیز گروهی که مک دیپلم نظری دارند و قصد گذراندن دوره پیش دانشگاهی را ندارد . از این طریق می‌توانند جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی اقدام نمایند . این امتیاز زمانی  ارزش خود را نشان می دهد که بسیاری از افراد بدون مک پیش دانشگاهی  ‌نمی توانند دانشگاه‌های  سراسری و یا برخی دیگر از مراکز دانشگاهی به ادامه تحصیل بپردازند .

افرادی که قصد ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی را دارند می توانند مقطع کاردانی پیوسته به ادامه تحصیل بپردازند . همان طور که می دانید رشته های دانشگاه علمی کاربردی چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات ،اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر تقسیم می شوند . لذا هریک از رشته های تحصیلی این دانشگاه یکی از این چهار گروه قرار می گیرد . شما نیز می توانید برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی میان رشته هایی که تعیین شده اند و نیازی به مک پیش دانشگاهی ندارند گزینه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مک پیش دانشگاهی می توانید رشته های امور نکی ، حسابداری مالیاتی ، مدیریت کسب و کار ، امور گمرکی ، مربیگری پایه شنا ، فوتل ، آمادگی جسمانی ، آرایش زنانه ، رشته های گروه صنعت ، جنگلداری ، تولیدات زراعی ، گیاه پزشکی ، دامپزشکی ، پرورش صنعتی گاو ، محصولات دامی ، صنایع غذایی ، بهداشت آبزیان ، امور فرهنگی ، موزه و هتل داری و دها رشته متنوع دیگر شاخه های مختلف شرکت کنند .

 


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تمامی رشته ها و تمامی متقاضیان به صورت یکسان است . شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلن داشتن مک دیپلم نظام قدیم و یا نظام جدید می شد . تمامی افرادی که دارای مک  دیپلم رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کار و دانش هستند . می توانند جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام نمایند .

از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن معدل کافی است . تمامی متقاضیان ید معدل ۱۰ و یا ۱۰ به لا را  داشته شد چرا که تمامی رشته های دانشگاه علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند هستند . مقطع کارشناسی نیز داوطلن ید از حد نصاب معدل کاردانی جهت ادامه تحصیل مقطع کارشناسی برخوردار شند .

داوطلن ید برای شرکت رشته‌های مختلف دانشگاه علمی کاربردی از معدل موردنیاز مطلع شند ، جهت آگاهی از شرایط انتخاب رشته می توانید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از مشاوره تحصیلی و راهنمایی های جامع و دقیق این مرکز آموزشی بهره مند گردید . علاوه بر اینها از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و خصوصی است.


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران

 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط عمومی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

شرایط عمومی عرتند از : اعتقاد داشتن به دین اسلام و یا دیگر دین های مورد قبول ، جمهوری اسلامی ،  عدم دشمنی جمهوری اسلامی ایران شرایط فیزیکی مناسب  رشته انتخابی ، عدم سوء پیشینه اخلاقی دوران تحصیل و یا نداشتن سابقه شرکت گروه های مخالف جمهوری اسلامی ایران .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط خصوصی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

شرایط خصوصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور عرتند از : دیپلم ۴ ساله نظام قدیم ، دیپلم سه ساله نظری ، دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش . جهت ثبت نام مقطع کارشناسی ارائه مک کاردانی مورد یید وزارت علوم ، نداشتن مشکل نظام وظیفه جهت ثبت نام آقایان الزامی است . دانشگاه علمی کاربردی صورت وجود مغایرت بین رشته انتخابی و مک فارغ التحصیلی داوطلب مستلزم به گذراندن وس پیش نیاز و جبرانی است .

ثبت نام داوطلن بر اساس معدل کل فارغ التحصیلی است و توجه به سهمیه های شاغلین ، بومی و ایثارگر انجام می شود . منظور از سهمیه شاغلین تمامی افرادی است که کا های دولتی و غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند . افرادی که به صورت رسمی سازمان های دولتی مشغول به کار هستند صورت موافقت نامه کتبی از سازمان می‌توانند دانشگاه علمی کاربردی به ادامه تحصیل بپردازند . افراد شاغل ید رشته مرتبط فعالیت های کاری خود  ادامه تحصیل بپردازند ، غیر این صورت  ثبت نام نام آنها کان لم یکن  محسوب می گردد ‌.


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی پس از اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود و دفترچه راهنمای ثبت نام تمامی مراحل و نحوه ثبت نام اخذ شده است . داوطلن مستلزم به رعایت تمامی قوانین منج هستند . کلیه مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی می شد و متقاضیان ید ابتدا به سایت سازمان سنجش قسمت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  مراجعه کنند . دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنند و تمامی قوانین ، شرایط  و رشته های ارائه شده را دقت مطالعه فرمایند .

ادامه داوطلن ید تمامی مدارک لازم را جهت ثبت نام آماده کنند . سپس ید کارت اعتری را خریداری نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند . پس از این داوطلن ید دفترچه ثبت نام را تکمیل نموده ، دانشجویان مقطع کاردانی می توانند حداکثر ۳۰ کد رشته محل مختص به تحصیل خود را انتخاب کنند و دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته حداکثر ۲۰ کد رشته مختص منطقه تحصیلی خود را انتخاب نمایند . پایان ید تمامی مراحل ثبت نام خود را یید نموده و رسید ثبت نام خود را یافت کنند .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


ریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

ریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق توسط سازمان سنجش تعیین می شود . دانشگاه علمی کاربردی دو نیمسال و دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد . ریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی های مهر ماه ماه های مرداد و شهریور انجام می شود . جهت ثبت نام نیمه دوم می توانید از اواخر دی ماه اقدام به ثبت نام فرمایید . از زمان آغاز ثبت نام داوطلن یک هفته فرصت دارند که دانلود دفترچه و پرداخت هزینه ثبت نام خود را انجام دهند .و جهت تکمیل مدارک و انجام مراحل لازمه جهت ثبت نام خود اقدام کنند .

داوطلنی که به هر دلیلی موفق به پذیرش نیمسال اول یعنی مهر ماه  نشده‌اند می‌ توانند از فرصت ویژه ثبت‌ نام نیمه دوم یعنی بهمن ماه بهره مند شوند ‌ .ثبت نام نیمه دوم از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه آغاز می شود و پس از دوره کاردانی ثبت نام دوره کارشناسی انجام می شود . اگر به ادامه تحصیل دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه مند هستید . می توانید ضمن تماس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه از تمامی شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 12 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت 2:52
توسط avije | تعداد بازديد : 97 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی لیستی است که پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است که آن را مطالعه کنید . رشته های دانشگاه علمی کاربردی سایر دانشگاه ها نوع رشته ها تفاوت هایی را دارد از این رو هر فرد ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی یکر لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کند از کلیه رشته ها و تنوع آنها آگاه شود و دیدی جامع تر اقدام به انتخاب رشته کند .

به طور کل رشته های دانشگاه علمی کاربردی چهار گروه صنعتی کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود و هر گروه از این چهار مورد رشته های بخصوصی قابل تحصیل می شد ، رشته های دانشگاه  علمی کاربردی یک سری رشته ها به چشم می خورد که هرگز دانشگاه‌ های دیگر شما آن ها را مشاهده نمی کنید و این یکی از مزیت‌ های دانشگاه علمی کاربردی می شد که هر فردی هر علاقه و استعدادی می‌تواند رشته مناسب شخصیت خود را پیدا کند . برای مثال می‌توان به رشته آرایش زنان و یا رشته گریم لیست رشته های علمی  کاربردی اشاره کرد.

شما هر اسن و یا شهری که زندگی می کنید می توانید به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آن شهر به راحتی دسترسی پیدا کنید و توجه به رشته های موجود واحد آموزشی شهر خود یا شهر مد نظر خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید . اگر بدون مطالعه رشته های دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام این دانشگاه کنید امکان دارد که بسیاری از رشته های موجود این دانشگاه از دید شما دور بماند و دامنه انتخاب شما محدود شود چه بسا این لیست رشته هایی وجود داشته شد که استعداد علایق و احساس شما تناسب بیشتری داشته شد  پس بهتر است حداقل یک ر رشته های دانشگاه علمی کاربردی را پیش از ثبت نام مطالعه فرمایید .

 


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی همانطور که گفته شد لیست مهمی است که ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی حتما آن را مطالعه کنیم رشته ای را پیدا کنیم که بیشترین تناسب را ما داشته شد . یک مقدمه کوه ، گروه صنعت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تقری می توان تمامی رشته های مهندسی و فنی را مشاهده کرد و افراد علاقمند به رشته‌های مهندسی به راحتی می‌توانند انتخاب یکی از رشته های گروه صنعت حداقل شرایط دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند از این رشته ها میتوان به رشته مهندسی برق ، مهندسی ملوژی و مهندسی کامپیوتر اشاره کرد .

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه کشاورزی دارای تنوع بسیار لا می شد و افراد می‌توانند زمینه‌های مختلفی مانند امور زراعی ، صنایع غذایی ، امور دام و طیور ، امور مربوط به گلخانه  و حتی دامپزشکی و شیلات مشغول به تحصیل شوند لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی نیز تنوع بسیار لا می شد و تمامی رشته های متنوع گروه علوم انسانی آن قابل مشاهده است این لیست نیز می‌توان به رشته های تربیت بدنی ، حقوق و حتی آرایشگری نیز اشاره کرد.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آویژه تماس بگرید

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه فرهنگ و هنر رشته های جذاب و پرطرفداری وجود دارد که افراد علاقه مند به هنر و استعداد زمینه های هنری می توانند به راحتی آن اقدام به ادامه تحصیل کند این لیست از انواع رشته های زن مانند زن فرانسوی ، زن انگلیسی ، زن اسپانیایی و رشته هایی مانند صنایع دستی و زیگری را شامل می شود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل بسیاری از رشته‌های دانشگاهی می شد . دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های زیادی را دارد اما این واحد ها گروه بندی شده اند و هر واحد آموزشی تحت نظر ارگان خاصی فعالیت می کند از این رو هر واحد آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های بخصوصی ارائه می شود که متناسب تقاضا و نیاز ارگان ناظر بر آن واحد آموزشی می شد . پس پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی هر کدام از واحدهای آموزشی شهر تهران نیاز است که لیست رشته های آن واحد آموزشی را بررسی کرده اطمینان حاصل کنید که واحد های ارائه شده آن واحد آموزشی استعداد و هدف شما تناسب است .

همچنین می توانید این راس از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید به این صورت که تماس مراکز مشاوره تحصیلی می توانید از لیست رشته های واحد های آموزشی مختلف ،  جزئیات شرایط ثبت نام ، زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، شهریه رشته های مختلف و همچنین محتوای رشته های ارائه شده آگاه شوید . مرکز مشاوره آویژه می تواند راهنمای مناسبی این ره برای شما شد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


جهت آگاهی از زار کار رشته های دانشگاه علمی کاربردی ما

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

اینجا برای آشنایی بیشتر  رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران  تعدادی از این رشته ها را به اختصار برای شما معرفی می کنیم . این رشته ها شامل رشته هایی مانند حسابداری و گرایش های مختلف آن ، تربیت بدنی و گرایش های مختلف آن ، زرگانی و گرایش های مختلف آن ، مترجمی زن های مختلف مانند اسپانیایی ، فرانسوی و انگلیسی ،کاردانی حرفه‌ای اموری مانند امور نکی ، بیمه ، تعاون ، حج و زیارت ،ثبت احوال ، ویراسری و کبداری ، رشته های گروه فرهنگ و هنر مانند آشپزی ، آرایش زنانه ، گریم ، حقوق ،گرایش های مختلف آن می شد . همچنین می توانید برای یافت لیست کاملی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران به سایت رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد  همانند سایر مراکز آموزشی  دانشگاه علمی کاربردی چهار گرو صنعت ،مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود . دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز  دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو رشته های مختلف می کند و پذیرش این دانشگاه نیز بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی می شد . داوطلنی که خواهان پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مشهد هستند می‌توانند از طریق مشاوره تحصیلی و یا از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کامل رشته های این واحد آموزشی را مشاهده کنند .

همانطور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز رشته های مختلف و متنوع دانشجو می پذیرد که بعضی از زیر گروه ها تنوع این رشته ها از کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی نیز بیشتر میشد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد شامل رشته هایی مانند طراحی لس ، طراحی کیف و کفش ، زیگری ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، قطعات مکانیکی خوو ، هتلداری  و گردشگری می شد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ما

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر را شامل می‌شود و از تمامی این گروه ها رشته های مختلف اقدام به جذب دانشجو می کند . از آنجایی که  دانشگاه جامع علمی کاربردی  بدون کنکور ،  دانشجو می پذیرد از این رو افرادی که برای ارتقاء  شغلی خود  نیاز به مک تحصیلی دارند  به راحتی می توانند این دانشگاه ثبت نام کنند . دانشگاه علمی کاربردی کرمان ارایه تعداد بسیار زیادی رشته متنوع  سعی کرده است پاسخگوی نیاز به تحصیل آکادمیک افراد مختلف شد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان  شامل رشته های مانند اویونیک هواپیما سیسات مکانیکی ساختمان ، آسانسور و پله برقی ، تولیدات غی ، بهداشت یاری دامپزشکی ، پیرایش مردانه ،فرآوری سنگ های زینتی ، فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده و . . . میشد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 15 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت 15:47
توسط avije | تعداد بازديد : 123 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی لیستی است که پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است که آن را مطالعه کنید . رشته های دانشگاه علمی کاربردی سایر دانشگاه ها نوع رشته ها تفاوت هایی را دارد از این رو هر فرد ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی یکر لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کند از کلیه رشته ها و تنوع آنها آگاه شود و دیدی جامع تر اقدام به انتخاب رشته کند .

به طور کل رشته های دانشگاه علمی کاربردی چهار گروه صنعتی کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود و هر گروه از این چهار مورد رشته های بخصوصی قابل تحصیل می شد ، رشته های دانشگاه  علمی کاربردی یک سری رشته ها به چشم می خورد که هرگز دانشگاه‌ های دیگر شما آن ها را مشاهده نمی کنید و این یکی از مزیت‌ های دانشگاه علمی کاربردی می شد که هر فردی هر علاقه و استعدادی می‌تواند رشته مناسب شخصیت خود را پیدا کند . برای مثال می‌توان به رشته آرایش زنان و یا رشته گریم لیست رشته های علمی  کاربردی اشاره کرد.

شما هر اسن و یا شهری که زندگی می کنید می توانید به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آن شهر به راحتی دسترسی پیدا کنید و توجه به رشته های موجود واحد آموزشی شهر خود یا شهر مد نظر خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید . اگر بدون مطالعه رشته های دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام این دانشگاه کنید امکان دارد که بسیاری از رشته های موجود این دانشگاه از دید شما دور بماند و دامنه انتخاب شما محدود شود چه بسا این لیست رشته هایی وجود داشته شد که استعداد علایق و احساس شما تناسب بیشتری داشته شد  پس بهتر است حداقل یک ر رشته های دانشگاه علمی کاربردی را پیش از ثبت نام مطالعه فرمایید .

 


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی همانطور که گفته شد لیست مهمی است که ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی حتما آن را مطالعه کنیم رشته ای را پیدا کنیم که بیشترین تناسب را ما داشته شد . یک مقدمه کوه ، گروه صنعت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تقری می توان تمامی رشته های مهندسی و فنی را مشاهده کرد و افراد علاقمند به رشته‌های مهندسی به راحتی می‌توانند انتخاب یکی از رشته های گروه صنعت حداقل شرایط دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند از این رشته ها میتوان به رشته مهندسی برق ، مهندسی ملوژی و مهندسی کامپیوتر اشاره کرد .

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه کشاورزی دارای تنوع بسیار لا می شد و افراد می‌توانند زمینه‌های مختلفی مانند امور زراعی ، صنایع غذایی ، امور دام و طیور ، امور مربوط به گلخانه  و حتی دامپزشکی و شیلات مشغول به تحصیل شوند لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی نیز تنوع بسیار لا می شد و تمامی رشته های متنوع گروه علوم انسانی آن قابل مشاهده است این لیست نیز می‌توان به رشته های تربیت بدنی ، حقوق و حتی آرایشگری نیز اشاره کرد.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آویژه تماس بگرید

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه فرهنگ و هنر رشته های جذاب و پرطرفداری وجود دارد که افراد علاقه مند به هنر و استعداد زمینه های هنری می توانند به راحتی آن اقدام به ادامه تحصیل کند این لیست از انواع رشته های زن مانند زن فرانسوی ، زن انگلیسی ، زن اسپانیایی و رشته هایی مانند صنایع دستی و زیگری را شامل می شود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل بسیاری از رشته‌های دانشگاهی می شد . دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های زیادی را دارد اما این واحد ها گروه بندی شده اند و هر واحد آموزشی تحت نظر ارگان خاصی فعالیت می کند از این رو هر واحد آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های بخصوصی ارائه می شود که متناسب تقاضا و نیاز ارگان ناظر بر آن واحد آموزشی می شد . پس پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی هر کدام از واحدهای آموزشی شهر تهران نیاز است که لیست رشته های آن واحد آموزشی را بررسی کرده اطمینان حاصل کنید که واحد های ارائه شده آن واحد آموزشی استعداد و هدف شما تناسب است .

همچنین می توانید این راس از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید به این صورت که تماس مراکز مشاوره تحصیلی می توانید از لیست رشته های واحد های آموزشی مختلف ،  جزئیات شرایط ثبت نام ، زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، شهریه رشته های مختلف و همچنین محتوای رشته های ارائه شده آگاه شوید . مرکز مشاوره آویژه می تواند راهنمای مناسبی این ره برای شما شد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


جهت آگاهی از زار کار رشته های دانشگاه علمی کاربردی ما

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

اینجا برای آشنایی بیشتر  رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران  تعدادی از این رشته ها را به اختصار برای شما معرفی می کنیم . این رشته ها شامل رشته هایی مانند حسابداری و گرایش های مختلف آن ، تربیت بدنی و گرایش های مختلف آن ، زرگانی و گرایش های مختلف آن ، مترجمی زن های مختلف مانند اسپانیایی ، فرانسوی و انگلیسی ،کاردانی حرفه‌ای اموری مانند امور نکی ، بیمه ، تعاون ، حج و زیارت ،ثبت احوال ، ویراسری و کبداری ، رشته های گروه فرهنگ و هنر مانند آشپزی ، آرایش زنانه ، گریم ، حقوق ،گرایش های مختلف آن می شد . همچنین می توانید برای یافت لیست کاملی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران به سایت رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد  همانند سایر مراکز آموزشی  دانشگاه علمی کاربردی چهار گرو صنعت ،مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود . دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز  دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو رشته های مختلف می کند و پذیرش این دانشگاه نیز بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی می شد . داوطلنی که خواهان پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مشهد هستند می‌توانند از طریق مشاوره تحصیلی و یا از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کامل رشته های این واحد آموزشی را مشاهده کنند .

همانطور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز رشته های مختلف و متنوع دانشجو می پذیرد که بعضی از زیر گروه ها تنوع این رشته ها از کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی نیز بیشتر میشد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد شامل رشته هایی مانند طراحی لس ، طراحی کیف و کفش ، زیگری ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، قطعات مکانیکی خوو ، هتلداری  و گردشگری می شد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ما

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر را شامل می‌شود و از تمامی این گروه ها رشته های مختلف اقدام به جذب دانشجو می کند . از آنجایی که  دانشگاه جامع علمی کاربردی  بدون کنکور ،  دانشجو می پذیرد از این رو افرادی که برای ارتقاء  شغلی خود  نیاز به مک تحصیلی دارند  به راحتی می توانند این دانشگاه ثبت نام کنند . دانشگاه علمی کاربردی کرمان ارایه تعداد بسیار زیادی رشته متنوع  سعی کرده است پاسخگوی نیاز به تحصیل آکادمیک افراد مختلف شد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان  شامل رشته های مانند اویونیک هواپیما سیسات مکانیکی ساختمان ، آسانسور و پله برقی ، تولیدات غی ، بهداشت یاری دامپزشکی ، پیرایش مردانه ،فرآوری سنگ های زینتی ، فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده و . . . میشد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت 11:36
توسط avije | تعداد بازديد : 109 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی طیف گسترده ای از رشته های مختلف شاخه های نظری ، فنی و حرفه ای ، انسانی و کار و دانش هستند که این رشته ها چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر دسته بندی می شوند . رشته های بدون کنکور علمی کاربردی توانسته اند ارتقای میانگین سطح تحصیلی کشور سهیم شند چرا که توجه به پذیرش بدون کنکور این دانشگاه که تنها بر حسب سوابق تحصیلی انجام می شود تمامی افرادی که دارای مک دیپلم هستند و بنابر هر دلیلی نتوانسته اند کنکور های سراسری یا سایر دانشگاه ها  کشور موفق به ادامه تحصیل شوند ، اکنون می توانند به راحتی رشته های مورد علاقه خود مشغول به ادامه تحصیل شوند .

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی همه ساله جمع کثیری از داوطلن رشته های مختلف را جذب می کند از دلایل آن علاوه بر بدون آزمون بودن دانشگاه علمی کاربردی ، تنوع لا و همه جانبه بودن  رشته های  این مرکز آموزشی می شد . داوطلن می‌توانند بر حسب معدل  دیپلم  و توجه به علایق و استعدادهای خود بین رشته های متنوع دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به انتخاب رشته کنند . برای یک انتخاب مناسب بین رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شما به یک مشاوره تحصیلی نیازمند هستید و لازم است آگاهی کامل و شناخت لازم رشته مناسب را انتخاب کنید .

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سهولت امر انتخاب رشته مرکز مشاوره تحصیلی آویژه را اختیار متقاضیان خود قرار داده است . شما می توانید تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل این مرکز تماس حاصل کنید و کمک مشاوران مجرب این کا آموزشی یک انتخاب رشته مناسب را انجام دهید . ارائه رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی‌ کاربردی فرصت ویژه ای را فراهم آورده تمامی افراد دارای مک دیپلم بتوانند به راحتی و زمینه های مورد علاقه خود بدون محدودیت خاصی مشغول به تحصیل شوند .

 


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

رشته های بدون‌ کنکور علمی کاربردی همانطور که از عنوانش پیدا است ، بدون‌ کنکور و بر حسب سوابق تحصیلی می شند . برای پذیرش رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کافی است مک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید را دارا شید . البته برای انتخاب هر یک از رشته های بدون ‌کنکور علمی کاربردی معدل خاصی مد نظر است . شما می توانید جهت اطلاع از شرایط انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بر قرار کنید . دانشگاه علمی کاربردی گروه های مختلف ، مقطع کاردانی و کارشناسی و دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند .

داوطلن برای ادامه تحصیل رشته های بدون کنکور علمی‌ کاربردی ید از زمان دقیق ثبت نام و مهلت انتخاب رشته مطلع شند و دانلود دفترچه راهنما مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند . دانشگاه علمی کاربردی موانع مختلف و پیچیده ادامه تحصیل را برای داوطلن خود رفع نموده است و لیست متنوع و جامع رشته های خود آزادی عمل  بیشتری را  مقابل دانشجویان خود قرار داده است . بهتر است پیش از هر انتخابی دقت و یک مشاوره تحصیلی دقیق و جامع  رشته متناسب   استعداد مهارت و توانایی های خود را انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ما تماس بگرید

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شامل تمام رشته ها دو مقطع کاردانی و کارشناسی می شد . تنوع و جامع بودن رشته های دانشگاه علمی کاربردی هیچ یک از دانشگاه های کشور وجود ندارد به صورتی که برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی حتی دانشگاه های سراسری نیز ارائه نمی شوند . دانشجویان می‌توانند بین رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی کد رشته های مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از بررسی های لازم می توانند یکی از رشته های انتخابی خود مشغول به ادامه تحصیل شوند .

بهتر است پیش از انتخاب میان رشته های جامع دانشگاه علمی کاربردی دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه کنید و ضمن یافت یک مشاوره تحصیلی دقیق بهترین رشته را متناسب استعداد و علایق خود انتخاب کنید . دانشگاه علمی کاربردی این امکان را فراهم آورده که تمامی متقاضیان بتوانند رشته تحصیلی خود را توجه به زمینه شغلی و متناسب تجربیات و مهارت های خود انتخاب کنند .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


جهت آگاهی از زار کار رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ما

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شامل تمامی رشته ها چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر می شد . لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی گروه صنعت شامل تمامی رشته های فنی و مهندسی می شد  . و رشته های مهندسی برق ، مکانیک ، عمران آی تی ،شیمی و . . را شامل می شوند .

گروه کشاورزی شامل رشته های امور زراعی ، دامی ، گلخانه‌ای ، شیلات ، صنایع غذایی و . . می شد . هر کدام از این شاخه ها خود بیشتر از ۱۰ رشته را شامل می شود . این رشته ها گروه مدیریت و خدمات اجتماعی شامل شامل رشته های شاخه علوم انسانی می شند و تمامی رشته های مدیریت ، حقوق و تربیت بدنی را بر می گیرد . اما گروه فرهنگ و هنر که از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی می شد شامل تمامی رشته های هنری و زن های خارجی از قبیل زن انگلیسی ، زن فرانسه ، هنرهای دستی ، سینما ، گریم ، طراحی لس ، طراحی کیف و کفش ، زیگری و .  .  . می شد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تهران

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تهران شامل رشته های مختلفی گروه های صنعت ، فرهنگ و هنر کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی می شد برخی از این رشته ها مقطع کاردانی شامل مترجمی زن انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیولی امور نکی ، امور بورس امور تعاون ، امور بیمه ، اطفاء حریق شهری ، امداد و نجات ، تربیت مربی پیش دبسنی ، تربیت مربی آموزش قرآن ، زیگری ، آرایشگری ، حسابداری دولتی ، حسابداری صنعتی ، حسابداری مالی و ده ها رشته متنوع دیگر زمینه های مختلف می شد .

دانشگاه علمی کاربردی تهران علاوه بر مقطع کاردانی مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز دو مرحله مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند . رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران مقطع کارشناسی شامل کارشناسی مدیریت کسب و کار ، امور گمرکی ، طراحی و نقشه کشی صنعتی ، روابط عمومی الکترونیک ، حسابداری مالی مهندسی برنامه نویسی تحت وب ، تربیت مربی پیش دبسنی ، حقوق بیمه و برخی رشته های دیگر می شد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شیراز

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شیراز نیز مانند سایر مراکز این ارگان آموزشی شامل رشته های مختلفی چهار زمینه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر می شد اینجا می خواهیم لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز دو مقطع کاردانی و کارشناسی آشنا شویم . این رشته مقطع کاردانی شامل تربیت بدنی مربیگری آمادگی جسمانی ، تربیت بدنی مربیگری تیراندازی کاردانی مدیریت امور دفتری ، کاردانی حسابداری مالی ،کاردانی مکانیک خوو ، کاردانی مکانیک خووهای زرهی ، کاردانی برق خووهای زرهی و برخی رشته های دیگر  می شد و اما رشته های دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی رشته های کارشناسی حقوق ثبتی ، حقوق دستیاری قضایی امور کیفری ، مهندسی فناوری اطلاعات _اطلاعات امنیت ، مهندسی خدمات رایانه ای شهرداری

مهندسی تجارت الکترونیک  ، مهندسی فناوری شبکه های  کامپیوتری ، مهندسی برنامه نویسی تحت وب و تعدادی رشته دیگر می شد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 21 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت 11:22
توسط avije | تعداد بازديد : 94 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

ریخ ثبت نام علمی کاربردی همیشه از مسائل مهمی بوده است که ذهن داوطلن به ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی را به خود گیر کرده است برای اینکه بدانند ریخ ثبت نام علمی کاربردی چه زمانی است و چه زمانی ادامه دارد و آیا اینکه ریخ ثبت نام علمی کاربردی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته قابل تمدید است یا خیر . . . این مقاله می‌خواهیم به طور کامل به موضوع ریخ ثبت نام علمی کاربردی مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور بپردازیم .

همانطور که اطلاع دارید دانشگاه جامع علمی کاربردی دو نیم سال یعنی مهر ماه و بهمن ماه و مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، چهار گروه  آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ،کشاورزی ، صنعت و فرهنگ و هنرهر ساله اقدام به جذب دانشجو می کند  و به واسطه  مزایا و برتری هایی که این مرکز آموزشی دارد که از مهمترین آنها به بدون کنکور بودن تمامی رشته ها مقاطع مختلف میتوان اشاره کرد و همینطور شرایط آسان پذیرش این مرکز آموزشی ، تعداد افرادی که  مایل به ثبت نام این دانشگاه می شند بسیار زیاد است .

به طور کل روند ، قوانین ، شرایط و تبصره هایی که سیستم آموزشی این دانشگاه وجود دارد عث شده است که عموم افرادی که  انتخاب رشته کنکور خود موفق به پذیرش دانشگاه نشده اند بتوانند به راحتی این دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند و همانطور که می دانید تنوع رشته این مرکز آموزشی بسیار زیاد می شد و حتی بعضی از زیر گروه ها رشته هایی وجود دارد که هرگز سایر مراکز آموزشی کشور تیس نشده اند . از این رو اطلاع از ریخ ثبت نام علمی کاربردی  مسئله بسیار مهمی می شد که عدم آگاهی از آن می‌تواند شما را حداقل  یک نیمه یعنی از نیمه مهر ماه نیمه بهمن ماه  از ورود به این مرکز آموزشی عقب بیاندازد .

 


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


 

ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور  را ید  دانشجویان متقاضی ثبت نام این دانشگاه پیگیر شند بتوانند  زمان مقرر شده مراحل ثبت نام خود را انجام دهند . ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور نیمه  مهر ماه بهمن ماه  متفاوت است . دانشجویان ید اعلام  ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراحل ابتدایی و اینترنتی ثبت‌نام خود را این مرکز آموزشی انجام دهند به این صورت که مراجعه به سایت سازمان سنجش و صفحه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی این سایت ، خرید کارت اعتری ثبت نام  و آپلود مدارک لازم برای ثبت نام این مرکز آموزشی ، مراحل ابتدایی ثبت نام خود را انجام دهند .

ید گفت که ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور تمامی واحد های دانشگاه جامع علمی کاربردی به طور همزمان از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود و همینطور شرایط و قوانین موجود برای ثبت نام تمامی واحد ها یکسان میشد .  علاقه‌ مندان می‌توانند اعلام ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور رشته های متنوع  این مرکز آموزشی  مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور اقدام به ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


ریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

ریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی به دو نوبت تقسیم می شود . همانگونه که پیش از این نیز گفته شد ، ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی  مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور ، دو نوبت از سال و نیمه های مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد از این رو فرصت مناسبی پیش می آید که دانشجویانی که نیمه اول یعنی نیمه مهر ماه موفق به ثبت نام و ورود به این مرکز آموزش نشده اند بتوانند ثبت نام نیمه بهمن ماه تمامی رشته های  ارائه شده نیمه مهر ماه اقدام به ثبت‌نام کنند و ادامه تحصیل دهند .

ریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ورودی مهر ماه از وایل مرداد ماه می شد و یک زه زمانی خاص انجام می‌شود یعنی دانشجویان اعلام شروع ریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور از طریق سایت سازمان سنجش ، زه زمانی مقرر شده ید اقدام به ثبت نام کنند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمه بهمن ماه دی ماه و یک زه زمانی صورت می گیرد . اما گاه ریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ممکن است خیر  اتفاق بیفتد و یا حتی  زودتر از حالت معمول انجام گیرد . از این رو نیاز است دانشجویان از طریق مشاوره تحصیلی ، پیگیر ریخ دقیق ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور شند . به این منظور می‌توان از خدمات مرکز مشاوره آویژه کمک گرفت .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی ما

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

علاوه بر اطلاع از ریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق مشاوره تحصیلی می توان از لیست رشته های ارائه شده واحدهای آموزشی مختلف این دانشگاه ، محتوای رشته ها ، آینده شغلی و زار کار و همچنین شرایط و نحوه ثبت نام و مراحل مختلف آن و مدارک مورد نیاز  برای ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اطلاعات پیدا کرد .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ریخ ثبت نام علمی کاربردی تهران

ریخ ثبت نام علمی کاربردی تهران هماهنگ   سایر واحد های آموزشی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود . ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تهران نیز دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه انجام می‌شود که ثبت نام نیمه مهر ماه از اوایل مرداد ماه و شروع ثبت نام بهمن ماه  دی ماه انجام می شود .

نکته قابل ذکری که پیش از اطلاع از ریخ ثبت نام علمی کاربردی تهران لازم است از مورد آن کسب اطلاعات کنید این است که هر واحد آموزشی از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران تحت نظارت و سرپرستی یک ارگان بخصوص می شد و رشته های ارائه شده آن واحد بر اساس اهداف و نیازهای ارگان مربوطه ارائه می شود از این رو لازم است از طریق مشاوره تحصیلی پیش از ثبت نام ، از لیست رشته های ارائه شده واحد آموزشی مد نظر ، محتوای رشته ها و همچنین آینده شغلی و زار کار آنها کسب اطلاعات کنید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به ریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نیج کنکور سراسری
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی  
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ریخ ثبت نام علمی کاربردی اصفهان

ریخ ثبت نام علمی کاربردی اصفهان از ریخ ثبت نام دیگر واحدهای آموزشی سطح کشور جدا نمیشد و ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان نیز  بر اساس قوانین کلی این مرکز آموزشی و سازمان سنجش انجام می شود . ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان  رشته های  مختلف قالب چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ،صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ، مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور انجام میشود .دانشگاه علمی کاربردی اصفهان یکی از واحد های فعال این مرکز آموزشی می شد که هر ساله تعداد بسیار زیادی دانشجو رشته‌ های مختلف به خود جذب می‌کند .

علاوه بر تنوع رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی اصفهان جاذبه ها و زییی های طبیعی این شهر و به طور کل توریستی بودن شهر اصفهان عث شده است که آمار افراد علاقمند به ادامه تحصیل این شهر لا شد . از این رو اطلاع از ریخ ثبت نام علمی کاربردی اصفهان دارای اهمیت لایی میشد علاقه‌ مندان بتوانند پیش از تکمیل ظرفیت رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند .ریخ ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان را می توانید از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش و همینطور به کمک مشاور تحصیلی به دست آورید . مرکز مشاوره آویژه می تواند  اطلاعات لازم این زمینه را اختیار شما قرار دهد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت 11:09
توسط avije | تعداد بازديد : 118 | لينك ثابت
به این مطلب امتیاز دهید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی لیستی است که پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است که آن را مطالعه کنید . رشته های دانشگاه علمی کاربردی سایر دانشگاه ها نوع رشته ها تفاوت هایی را دارد از این رو هر فرد ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی یکر لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کند از کلیه رشته ها و تنوع آنها آگاه شود و دیدی جامع تر اقدام به انتخاب رشته کند .

به طور کل رشته های دانشگاه علمی کاربردی چهار گروه صنعتی کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود و هر گروه از این چهار مورد رشته های بخصوصی قابل تحصیل می شد ، رشته های دانشگاه  علمی کاربردی یک سری رشته ها به چشم می خورد که هرگز دانشگاه‌ های دیگر شما آن ها را مشاهده نمی کنید و این یکی از مزیت‌ های دانشگاه علمی کاربردی می شد که هر فردی هر علاقه و استعدادی می‌تواند رشته مناسب شخصیت خود را پیدا کند . برای مثال می‌توان به رشته آرایش زنان و یا رشته گریم لیست رشته های علمی  کاربردی اشاره کرد.

شما هر اسن و یا شهری که زندگی می کنید می توانید به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آن شهر به راحتی دسترسی پیدا کنید و توجه به رشته های موجود واحد آموزشی شهر خود یا شهر مد نظر خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید . اگر بدون مطالعه رشته های دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام این دانشگاه کنید امکان دارد که بسیاری از رشته های موجود این دانشگاه از دید شما دور بماند و دامنه انتخاب شما محدود شود چه بسا این لیست رشته هایی وجود داشته شد که استعداد علایق و احساس شما تناسب بیشتری داشته شد  پس بهتر است حداقل یک ر رشته های دانشگاه علمی کاربردی را پیش از ثبت نام مطالعه فرمایید .

 


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی همانطور که گفته شد لیست مهمی است که ید پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی حتما آن را مطالعه کنیم رشته ای را پیدا کنیم که بیشترین تناسب را ما داشته شد . یک مقدمه کوه ، گروه صنعت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تقری می توان تمامی رشته های مهندسی و فنی را مشاهده کرد و افراد علاقمند به رشته‌های مهندسی به راحتی می‌توانند انتخاب یکی از رشته های گروه صنعت حداقل شرایط دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند از این رشته ها میتوان به رشته مهندسی برق ، مهندسی ملوژی و مهندسی کامپیوتر اشاره کرد .

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه کشاورزی دارای تنوع بسیار لا می شد و افراد می‌توانند زمینه‌های مختلفی مانند امور زراعی ، صنایع غذایی ، امور دام و طیور ، امور مربوط به گلخانه  و حتی دامپزشکی و شیلات مشغول به تحصیل شوند لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی نیز تنوع بسیار لا می شد و تمامی رشته های متنوع گروه علوم انسانی آن قابل مشاهده است این لیست نیز می‌توان به رشته های تربیت بدنی ، حقوق و حتی آرایشگری نیز اشاره کرد.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آویژه تماس بگرید

 • ثبت نام دکترا
 • ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
 • سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
 • کنکور کارشناسی
 • سازمان سنجش سراسری
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
 • سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
 • علمی کاربردی بهشهر
 • علمی کاربردی گنبد کاووس
 • دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه فرهنگ و هنر رشته های جذاب و پرطرفداری وجود دارد که افراد علاقه مند به هنر و استعداد زمینه های هنری می توانند به راحتی آن اقدام به ادامه تحصیل کند این لیست از انواع رشته های زن مانند زن فرانسوی ، زن انگلیسی ، زن اسپانیایی و رشته هایی مانند صنایع دستی و زیگری را شامل می شود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل بسیاری از رشته‌های دانشگاهی می شد . دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های زیادی را دارد اما این واحد ها گروه بندی شده اند و هر واحد آموزشی تحت نظر ارگان خاصی فعالیت می کند از این رو هر واحد آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر تهران  واحد های بخصوصی ارائه می شود که متناسب تقاضا و نیاز ارگان ناظر بر آن واحد آموزشی می شد . پس پیش از ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی هر کدام از واحدهای آموزشی شهر تهران نیاز است که لیست رشته های آن واحد آموزشی را بررسی کرده اطمینان حاصل کنید که واحد های ارائه شده آن واحد آموزشی استعداد و هدف شما تناسب است .

همچنین می توانید این راس از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید به این صورت که تماس مراکز مشاوره تحصیلی می توانید از لیست رشته های واحد های آموزشی مختلف ،  جزئیات شرایط ثبت نام ، زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، شهریه رشته های مختلف و همچنین محتوای رشته های ارائه شده آگاه شوید . مرکز مشاوره آویژه می تواند راهنمای مناسبی این ره برای شما شد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


جهت آگاهی از زار کار رشته های دانشگاه علمی کاربردی ما

 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
 • رشته طراحی لس دانشگاه علمی کاربردی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
 • سامانه هم آوا علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام آزمون دکتری

اینجا برای آشنایی بیشتر  رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران  تعدادی از این رشته ها را به اختصار برای شما معرفی می کنیم . این رشته ها شامل رشته هایی مانند حسابداری و گرایش های مختلف آن ، تربیت بدنی و گرایش های مختلف آن ، زرگانی و گرایش های مختلف آن ، مترجمی زن های مختلف مانند اسپانیایی ، فرانسوی و انگلیسی ،کاردانی حرفه‌ای اموری مانند امور نکی ، بیمه ، تعاون ، حج و زیارت ،ثبت احوال ، ویراسری و کبداری ، رشته های گروه فرهنگ و هنر مانند آشپزی ، آرایش زنانه ، گریم ، حقوق ،گرایش های مختلف آن می شد . همچنین می توانید برای یافت لیست کاملی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران به سایت رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد  همانند سایر مراکز آموزشی  دانشگاه علمی کاربردی چهار گرو صنعت ،مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود . دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز  دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو رشته های مختلف می کند و پذیرش این دانشگاه نیز بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی می شد . داوطلنی که خواهان پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مشهد هستند می‌توانند از طریق مشاوره تحصیلی و یا از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کامل رشته های این واحد آموزشی را مشاهده کنند .

همانطور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز رشته های مختلف و متنوع دانشجو می پذیرد که بعضی از زیر گروه ها تنوع این رشته ها از کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی نیز بیشتر میشد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد شامل رشته هایی مانند طراحی لس ، طراحی کیف و کفش ، زیگری ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، قطعات مکانیکی خوو ، هتلداری  و گردشگری می شد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ما

 • سامانه سجاد آوا
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • دانشگاه علمی کاربردی انقلاب
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • رشته پرسری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
 • آس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
 • رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • آس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران   
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • آس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان

رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر را شامل می‌شود و از تمامی این گروه ها رشته های مختلف اقدام به جذب دانشجو می کند . از آنجایی که  دانشگاه جامع علمی کاربردی  بدون کنکور ،  دانشجو می پذیرد از این رو افرادی که برای ارتقاء  شغلی خود  نیاز به مک تحصیلی دارند  به راحتی می توانند این دانشگاه ثبت نام کنند . دانشگاه علمی کاربردی کرمان ارایه تعداد بسیار زیادی رشته متنوع  سعی کرده است پاسخگوی نیاز به تحصیل آکادمیک افراد مختلف شد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان  شامل رشته های مانند اویونیک هواپیما سیسات مکانیکی ساختمان ، آسانسور و پله برقی ، تولیدات غی ، بهداشت یاری دامپزشکی ، پیرایش مردانه ،فرآوری سنگ های زینتی ، فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده و . . . میشد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

این راس مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

 

 

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 37 امتياز توسط 10 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت 9:27
توسط avije | تعداد بازديد : 120 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۲)
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۱)
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
نويسندگان
» avije (1412)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 59
» بازديد ديرور : 802
» بازديد ماه گذشته : 15986
» بازديد سال گذشته : 56784
» كل بازديد : 133640

» كاربران آنلاين : 4
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 4

» مجموع مطالب : 1412
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.232.62.209
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
× بستن تبلیغات