مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه
مرکز مشاوره تحصیلی، نظام وظیفه، روانشناسی، خانواده و ...
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله نه اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی نه نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر نه است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه سکونت نه بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه

اکثر دانشگاه ها و رشته ها پذیرش دانشگاه علمی کاربردی شرایط خاصی ندارد و همه افراد می توانند بدون نیاز به شرکت کنکور و سختی های آن این دانشگاه ها ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می پذیرید. توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه و رشته مورد علاقه ن می توانید دانشگاه مربوطه را انتخاب نمایید. علاوه بر این، برای شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برخی رشته ها، سهمیه ای برای ایثارگران، افراد بومی و نیز افراد شاغل آن رشته ها نظر گرفته شده است. دقت داشته شید که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه برای بسیاری از رشته ها نیاز به شرایط خاصی ندارد. شما مراجعه به مراکز علمی کاربردی مد نظرن زمان مناسب، می توانید ثبت نام را انجام داده و به تحصیل این دانشگاه ها مشغول شوید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود. توجه داشته شید که زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه برای برخی از رشته ها تنها مهر ماه و برای برخی تنها بهمن ماه انجام می شود. توجه به جدول لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه می توانید رشته ها و زمان ثبت نامشان را مشاهده کنید و زمان مناسب اقدام کنید. همچنین بهتر است که حتماً از این لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود و مطالعه نمایید و از زمان های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نه برای هر یک از رشته ها خبر شوید. علاوه بر این می توانید برای اطلاع دقیق تر از زمان برگزاری کلاس ها و شرایط شرکت کلاس ها، اطلاعات ون دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایید و یا تنها یک تماس از مشاوران ما کمک بگیرید.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه مقطع کاردانی

مراکز علمی کاربردی مختلف رشته های مختلفی را ارائه می دهند. همچنین شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده رشته های مختلفی ارائه شده است که شما می توانید زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه مقطع کاردانی را ببینید و توجه به نیاز خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
کردسن کاردانی حرفه ای امداد سوانح مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی شهرسازی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی معماری – معماری شهری مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی حرفه ای امداد سوانح بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی حرفه ای امور دفتری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن کاردانی فنی معماری – معماری شهری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری نه

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه مقطع کارشناسی

دانشگاه های علمی کاربردی مختلف گرایش ها و مقاطع مختلف واحد سی ارائه می دهند. ممکن است برخی از دانشگاه ها برای برخی از رشته ها فقط مقطع کاردانی یا کارشناسی و فقط رشته های خاصی ارائه دهند که شهرهای مختلف نیز این شرایط فرق می کند. زیر برای شما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه که برای مقطع کارشناسی ارائه می شود آورده شده است.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
کردسن مهندسی فناوری اطلاعات – خدمات رایانه ای شهرداری مهر کارشناسی علمی کاربردی شهرداری نه
کردسن مهندسی فناوری اطلاعات – خدمات رایانه ای شهرداری بهمن کارشناسی علمی کاربردی شهرداری نه

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نه

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت 2:12
توسط avije | تعداد بازديد : 55 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه علمی کاربردی هدف ارتقا دانش فنی حوزه های مختلف کسب و کار ایجاد شده است. افراد از صنف های مختلف می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل اقدام نمایند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز شهرهای مختلف از جمله آران و بیدگل اقدام به سیس دانشگاه علمی کاربردی کرده اند. انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، این شرکت ها هم افراد مناسب برای حرفه های مد نظرشان را استخدام می کنند و هم می توانند سطح فنی و علمی کارکنان خود را افزایش دهند. ثبت نام واحدهای علمی کاربردی آران و بیدگل نیازی به کنکور ندارد و افراد انتخاب رشته های مورد نظر از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل می توانند بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل ثبت نام کنند. شما نیز چنانچه تمایل به ارتقاء دانش فنی خود و نیز یافت مک معتبر دانشگاهی دارید می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل را انجام دهید.

برای ثبت نام، شما ید از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آشنا شوید و از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی رشته مورد نظرن را انتخاب کنید. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل نشان دهنده گستردگی مناسب رشته ها توجه به ظرفیت های شهر آران و بیدگل است. شرایط معدل مناسب، اشتغال رشته مورد نظر از جمله شرایطی است که امتیاز زیادی جهت قبولی شما رشته مورد نظرن دارد. همچنین به دلیل امکانات محدود رفاهی از جمله خوابگاه بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل سکونت آران و بیدگل بسیار مهم است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

دانشگاه های علمی کاربردی نحوه پذیرش آسانی دارند. این دانشگاه ها ثبت نام بدون نیاز به آزمون می شد.  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صرفاً براساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می گیرد. شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرایط دشواری نیست. جز برخی موارد جزئی هیچ شرط خاص دیگری برای ورود و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل وجود ندارد. اما برخی از مراکز علمی کاربردی و رشته ها شرایطی مثل بومی بودن آن منطقه، شاغل بودن رشته ای که قصد تحصیل آن دارید وجود دارد. همچنین افراد دارای شرایط ایثارگری می توانند از این سهمیه برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل استفاده کنند. علاوه بر این ممکن است برای برخی از مشاغل مانند کشاورزی اولویت برای افرادی که پشان این شغل مشغول به کار هستند نظر گرفته شود. شما می توانید توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل به مرکز علمی کاربردی مد نظرن مراجعه کنید و ثبت نام انجام دهید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود. توجه داشته شید که زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل برای برخی از رشته ها تنها مهر ماه و برای برخی تنها بهمن ماه انجام می شود. توجه به جدول لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل می توانید رشته ها و زمان ثبت نامشان را مشاهده کنید و زمان مناسب اقدام کنید. همچنین بهتر است که حتماً از این لینک دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود و مطالعه نمایید و از زمان های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل برای هر یک از رشته ها خبر شوید. علاوه بر این می توانید برای اطلاع دقیق تر از زمان برگزاری کلاس ها و شرایط شرکت کلاس ها، اطلاعات ون دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایید و یا تنها یک تماس از مشاوران ما کمک بگیرید.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مقطع کاردانی

مراکز علمی کاربردی مختلف رشته های مختلفی را ارائه می دهند. همچنین شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده رشته های مختلفی ارائه شده است که شما می توانید زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مقطع کاردانی را ببینید و توجه به نیاز خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
اصفهان کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای روابط عمومی مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای گردشگری مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی معماری – معماری شهری مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی مکانیک – مونژ سیستم های مکانیکی مهر کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای روابط عمومی بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای گردشگری بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی برق – برق صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی صنایع نساجی – تولید فرش ماشینی بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کاردانی فنی مکانیک – مونژ سیستم های مکانیکی بهمن کاردانی علمی کاربردی آران و بیدگل

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل مقطع کارشناسی

دانشگاه های علمی کاربردی مختلف گرایش ها و مقاطع مختلف واحد سی ارائه می دهند. ممکن است برخی از دانشگاه ها برای برخی از رشته ها فقط مقطع کاردانی یا کارشناسی و فقط رشته های خاصی ارائه دهند که شهرهای مختلف نیز این شرایط فرق می کند. زیر برای شما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل که برای مقطع کارشناسی ارائه می شود آورده شده است.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
اصفهان کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی مهر کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی مهر کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی مهر کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات مهر کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان مهندسی فناوری مکانیک خوو مهر کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفر اجتماعی و افکارسنجی بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل
اصفهان مهندسی فناوری مکانیک خوو بهمن کارشناسی علمی کاربردی آران و بیدگل

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت 1:48
توسط avije | تعداد بازديد : 58 | لينك ثابت
Rate this post

دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی و افزایش مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای مختلف هستند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز تصدیق کننده این موضوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده است، شرکت های دولتی یا خصوصی اقدام به برگزاری کلاس هایی برای ارتقا دانش فنی کارکنان یا افراد اصناف مختلف کرده اند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. دانشگاه های علمی کاربردی مک معتبر وزارت علوم ارائه می دهند.

نکته بسیار مهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز این است که شما می توانید بدون نیاز به شرکت کنکور و صرفاً براساس سوابق تحصیلی و شرط معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید. زیر دانشگاه های علمی کاربردی اهواز آورده شده است که هر یک رشته های مختلفی مقاطع کاردانی یا کارشناسی ارائه می گردد.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز می توانند مراجعه به دانشگاه های مد نظرشان  و انتخاب از بین لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز ثبت نام خود را انجام دهند. برای این کار نیاز است مدارک مورد نیاز را که ادامه آورده شده است، به همراه داشته شند. از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می توان به معدل مقطع قبل اشاره کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز

دانشگاه های علمی کاربردی نحوه پذیرش آسانی دارند. این دانشگاه ها ثبت نام بدون نیاز به آزمون می شد.  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صرفاً براساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می گیرد. شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرایط دشواری نیست. جز برخی موارد جزئی هیچ شرط خاص دیگری برای ورود و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز وجود ندارد. اما برخی از مراکز علمی کاربردی و رشته ها شرایطی مثل بومی بودن آن منطقه، شاغل بودن رشته ای که قصد تحصیل آن دارید وجود دارد. همچنین افراد دارای شرایط ایثارگری می توانند از این سهمیه برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز استفاده کنند. علاوه بر این ممکن است برای برخی از مشاغل مانند کشاورزی اولویت برای افرادی که پشان این شغل مشغول به کار هستند نظر گرفته شود. شما می توانید توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز به مرکز علمی کاربردی مد نظرن مراجعه کنید و ثبت نام انجام دهید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز

دانشگاه علمی کاربردی دو ترم مهر و بهمن ماه کلاس برگزار می کند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز ید طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام انجام شود و پس از اعلام نیج، ارائه مدارک لازم به دانشگاه، ثبت نام تکمیل شود. از آنجا که یکی ازاهداف دانشگاه های علمی کاربردی بهبود شرایط شغلی افراد نیز می شد، بعضی از رشته ها کلاس ها را بعد از ظهر برگزار می کنند یا شرایط خاصی نظر می گیرند که شما می توانید مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از آنها اطلاع پیدا کنید. همچنین هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز از امکاناتی که دانشگاه علمی کاربردی اهواز به دانشجویان ارائه می دهد، از جمله خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب، سلف و … آگاهی پیدا کنید. از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز می توانید دانشگاه مد نظرن را انتخاب کنید و برقراری ارتط مرکز مد نظرن اطلاعات بیشتری یافت کنید.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز مقطع کاردانی

مراکز علمی کاربردی مختلف رشته های مختلفی را ارائه می دهند. همچنین شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده رشته های مختلفی ارائه شده است که شما می توانید زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز مقطع کاردانی را ببینید و توجه به نیاز خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی الکترونیک صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی جوشکاری مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی کامپیوتر – سیستمهای کامپیوتری مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک خوو مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی الکترونیک صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی زرسی جوش بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشینهای الکتریکی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی جوشکاری بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی کامپیوتر – سیستمهای کامپیوتری بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک خوو بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای امداد سوانح مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – انرداری مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای خدمات سلامت – دارویاری مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای مشارکتهای مردمی مهر کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای امداد سوانح بهمن کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری بهمن کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – انرداری بهمن کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای مشارکتهای مردمی بهمن کاردانی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اق عمل مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی کامپیوتر – سیستمهای کامپیوتری مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای مترجمی زن انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اق عمل بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی کامپیوتر – سیستمهای کامپیوتری بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری بهمن کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق مهر کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار مهر کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری مهر کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق بهمن کاردانی علمی کاربردی خانه کارگر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستف مهر کاردانی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – تراش سنگهای قیمتی مهر کاردانی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای گردشگری مهر کاردانی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی مهر کاردانی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – امور ضابطین قضایی مهر کاردانی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کاردانی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی مهر کاردانی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی مهر کاردانی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی مهر کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – امور ضابطین قضایی مهر کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی مهر کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – نگارش حقوقی مهر کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری مهر کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – امور ضابطین قضایی بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حقوق – نگارش حقوقی بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای عملیات مرزنی (زمینی) بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای کشف و پیجویی سرقت بهمن کاردانی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی مهر کاردانی علمی کاربردی مالیاتی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی مهر کاردانی علمی کاربردی مالیاتی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبسنی مهر کاردانی علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت مربی خانه کودک و نوجوان مهر کاردانی علمی کاربردی بهزیستی و مین اجتماعی اسن خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای پیرایش زنانه مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لس مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی آسانسور و پله برقی مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی برق – سیسات الکتریکی ساختمان مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی جوشکاری مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار مهر کاردانی علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام علی (ع)
خوزسن کاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
خوزسن کاردانی فنی آب و خاک – زهکشی و بهسازی خاک مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
خوزسن کاردانی فنی آب و خاک – زهکشی و بهسازی خاک بهمن کاردانی علمی کاربردی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
خوزسن کاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر بهمن کاردانی علمی کاربردی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
خوزسن کاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشکی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی حرفه ای ترویج کشاورزی – توسعه روسیی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی امور زراعی – تولید گندم و جو مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی امور زراعی – تولیدات زراعی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی آب و خاک – عمران اراضی کشاورزی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی غنی – تولید سبزی و صیفی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی غنی – تولید قارچهای خوراکی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی غنی – تولیدات گلخانه ای مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی غنی – گیاهان دارویی و معطر مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی دامپروری – پرورش صنعتی گاو مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش ماهیان گرمآبی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی گیاه پزشکی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی فنی مکانیزاسیون کشاورزی مهر کاردانی علمی کاربردی جهاد کشاورزی خوزسن (اهواز)
خوزسن کاردانی حرفه ای امور بیمه مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای زاریابی مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – خدمات مشاوره املاک مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – مشاوره حقوقی اصناف مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار مهر کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی بهمن کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای زاریابی بهمن کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – مشاوره حقوقی اصناف بهمن کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی بهمن کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار بهمن کاردانی علمی کاربردی مجمع امور صنفی
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت فولاد خوزسن
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت فولاد خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی الکترونیک صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی زرسی جوش مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ملورژی – آزمون فلزات مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – مکانیک سیسات صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای زرگانی – انرداری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی الکترونیک صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی زرسی جوش بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی ملورژی – آزمون فلزات بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – مکانیک سیسات صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهدای شرکت لوله سازی اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای امور فرهنگی مهر کاردانی علمی کاربردی خبر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای خبرنگاری مهر کاردانی علمی کاربردی خبر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای روابط عمومی مهر کاردانی علمی کاربردی خبر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداری مهر کاردانی علمی کاربردی خبر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای عکاسی خبری مهر کاردانی علمی کاربردی خبر اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی برق – برق مترو مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی شهرسازی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – امور پیمانها مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – بتن مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – ترافیک شهری مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیر مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی معماری – معماری شهری مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی ممیزی انرژی – ساختمان مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی برق – برق مترو بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی شهرسازی بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – امور پیمانها بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیر بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی معماری – معماری شهری بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی ممیزی انرژی – ساختمان بهمن کاردانی علمی کاربردی شهرداری اهواز
خوزسن کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی سیال حفاری مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی سیمان و اسید حفاری مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی عملیات حفاری مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – مکانیک سیسات صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی نگهداری و تعمیرات برق دستگاه حفاری مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران
خوزسن کاردانی فنی ابزار دقیق مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی حفاری چاههای نفت و گاز مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – پمپ و کمپرسور مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی مکانیک – توربینهای گازی مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی نفت – عملیات تولید و فراورش مهر کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی فنی برق – برق صنعتی بهمن کاردانی علمی کاربردی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
خوزسن کاردانی حرفه ای خدمات مشترکین صنعت آب و برق مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – الکتریک نیروگاه مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشینهای الکتریکی مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی برق – توزیع مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی عمران – سازه های آبی مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه آب مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه فاضلاب مهر کاردانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی مهر کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شنا مهر کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتل مهر کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه والیل مهر کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار ورزشی مهر کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی بهمن کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن
خوزسن کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتل بهمن کاردانی علمی کاربردی شگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزسن

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز مقطع کارشناسی

دانشگاه های علمی کاربردی مختلف گرایش ها و مقاطع مختلف واحد سی ارائه می دهند. ممکن است برخی از دانشگاه ها برای برخی از رشته ها فقط مقطع کاردانی یا کارشناسی و فقط رشته های خاصی ارائه دهند که شهرهای مختلف نیز این شرایط فرق می کند. زیر برای شما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز که برای مقطع کارشناسی ارائه می شود آورده شده است.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
خوزسن مهندسی فناوری جوش مهر کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی مهر کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق مهر کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری مکانیک خوو مهر کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری زرسی جوش بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن مهندسی فناوری مکانیک خوو بهمن کارشناسی علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای آماد و پشتینی سوانح مهر کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی مهر کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران اماکن مهر کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات مهر کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات حریق و حوادث مهر کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای آماد و پشتینی سوانح بهمن کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی بهمن کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران اماکن بهمن کارشناسی علمی کاربردی هلال احمر اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابرسی مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – برنامه نویسی تحت وب مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری سیستمهای سخت افزاری رایانه مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مهر کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابرسی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – برنامه نویسی تحت وب بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن مهندسی فناوری صنایع شیمیایی بهمن کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز
خوزسن کارشناسی حرفه ای ارزیابی صنایع دستی و میراث فرهنگی مهر کارشناسی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری مهر کارشناسی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای مرمت و احیاء بناهای ریخی مهر کارشناسی علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کارشناسی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی امور کیفری مهر کارشناسی علمی کاربردی دادگستری کل اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد مهر کارشناسی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل مهر کارشناسی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد امور کیفری مهر کارشناسی علمی کاربردی فرماندهی انتظامی اسن خوزسن
خوزسن کارشناسی حرفه ای آسیب شنا
امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت 1:26
توسط avije | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت
Rate this post

سیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۳۷۰ هدف توسعه مهارت های شغلی به صورت علمی مصوب شد. این دانشگاه زیر نظر وزرات علوم، تحقیقات و فناوری است و مک معتبر دانشگاهی ارائه می دهد. دانشگاه های علمی کاربردی محل مناسبی برای ارتقا دانش فنی مشاغل مختلف است. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است. شهرهای مختلف توجه به نیازی که حوزه های مختلف احساس شده، شرکت های بزرگ یا اصناف گوناگون اقدام به سیس دانشگاه کرده اند که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن می توانید رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن را ببینید. بدین وسیله هم سطح دانش کارکنان این شرکت ها افزایش می یابد و هم بستری برای جذب نیروهای مستعد فراهم می شود و سطح علمی مشاغل را افزایش می یابد.

رشته های مراکز علمی کاربردی بدون نیاز به آزمون کنکور است و شرایط ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی بسیار آسان تر از دانشگاه های سراسری و آزاد است. برای تحصیل دانشگاه علمی کاربردی،  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد و مراکز مختلف توجه به ظرفیتشان رشته های مختلف مقطع کاردانی یا کارشناسی دانشجو می پذیرند. شما می توانید استفاده از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن از رشته های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن آگاه شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست

برای اطلاع از آخرین اخر و ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی شما عزیزان میتوانید از طریق شماه زیر مشاورین مجرب تماس شید و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید.

بدون گرفتن کد و پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مرکز مشاوره آویژه

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن

دانشگاه های علمی کاربردی نحوه پذیرش آسانی دارند. این دانشگاه ها ثبت نام بدون نیاز به آزمون می شد.  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صرفاً براساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم انجام می گیرد. شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرایط دشواری نیست. جز برخی موارد جزئی هیچ شرط خاص دیگری برای ورود و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن وجود ندارد. اما برخی از مراکز علمی کاربردی و رشته ها شرایطی مثل بومی بودن آن منطقه، شاغل بودن رشته ای که قصد تحصیل آن دارید وجود دارد. همچنین افراد دارای شرایط ایثارگری می توانند از این سهمیه برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن استفاده کنند. علاوه بر این ممکن است برای برخی از مشاغل مانند کشاورزی اولویت برای افرادی که پشان این شغل مشغول به کار هستند نظر گرفته شود. شما می توانید توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن به مرکز علمی کاربردی مد نظرن مراجعه کنید و ثبت نام انجام دهید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن

دانشگاه علمی کاربردی دو ترم مهر و بهمن ماه کلاس برگزار می کند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن ید طبق دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام انجام شود و پس از اعلام نیج، ارائه مدارک لازم به دانشگاه، ثبت نام تکمیل شود. از آنجا که یکی ازاهداف دانشگاه های علمی کاربردی بهبود شرایط شغلی افراد نیز می شد، بعضی از رشته ها کلاس ها را بعد از ظهر برگزار می کنند یا شرایط خاصی نظر می گیرند که شما می توانید مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از آنها اطلاع پیدا کنید. همچنین هنگام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردسن از امکاناتی که دانشگاه علمی کاربردی اردسن به دانشجویان ارائه می دهد، از جمله خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب، سلف و … آگاهی پیدا کنید. از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن می توانید دانشگاه مد نظرن را انتخاب کنید و برقراری ارتط مرکز مد نظرن اطلاعات بیشتری یافت کنید.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن مقطع کاردانی

مراکز علمی کاربردی مختلف رشته های مختلفی را ارائه می دهند. همچنین شهرهای مختلف توجه به نیازی که احساس شده رشته های مختلفی ارائه شده است که شما می توانید زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن مقطع کاردانی را ببینید و توجه به نیاز خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
اصفهان کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی حرفه ای امور فرهنگی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشکی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی حرفه ای روابط عمومی مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کاردانی فنی غنی – گیاهان دارویی و معطر مهر کاردانی علمی کاربردی شهرداری مهاد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن مقطع کارشناسی

دانشگاه های علمی کاربردی مختلف گرایش ها و مقاطع مختلف واحد سی ارائه می دهند. ممکن است برخی از دانشگاه ها برای برخی از رشته ها فقط مقطع کاردانی یا کارشناسی و فقط رشته های خاصی ارائه دهند که شهرهای مختلف نیز این شرایط فرق می کند. زیر برای شما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن که برای مقطع کارشناسی ارائه می شود آورده شده است.

اسنمرکز علمی کاربردیترم ارائهمقطعنام رشته
اصفهان کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی مهر کارشناسی علمی کاربردی شهرداری مهاد
اصفهان کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی مهر کارشناسی علمی کاربردی شهرداری مهاد

خدمات مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آوِیژه این افتخار را دارد زمینه های مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه، مشاوره روانشناسی و مشاوره خانواده به هموطنان عزیز خدمات کیفیت ارائه دهد. زمینه مشاوره تحصیلی شما می توانید زمینه های مختلف مثل مشاوره ثبت نام دانشگاه های مختلف، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره برنامه ریزی سی و هر خدمت دیگر مرتبط مشاوره تحصیلی، از مشاوره متخصصان ما بهره مند شوید. کافیست تلفن ثابت و بدون پیش شماره از هر جای سرزمینمان ایران، ما .

سوالات متداول

دانشگاه علمی کاربردی چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

مقاطع کاردانی و کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی نیاز دارد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و توجه به شرط معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا به جز سوابق تحصیلی شرایط خاص دیگری نیاز است؟

اکثر رشته ها نیاز به شرط خاصی ندارند و فقط برخی از رشته ها اشتغال رشته مورد نظر و بومی بودن لازم است.

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اردسن

مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه

 

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت 1:02
توسط avije | تعداد بازديد : 51 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۲)
» مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور – مرکز مشاوره آویژه (پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۱)
» دروس عمومی کنکور – برنامه ریزی و شیوه مطالعه (جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶)
» لیست رشته های امریه سربازی (پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۴)
» امریه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | شرایط و مدارک لازم برای داوطلبین (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)
» امریه شهرک های صنعتی استان ها دارای چه شرایط و مدارکی است؟ (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۰)
» چه کسانی میتوانند برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند؟ (دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۳:۳۰)
» چه طور امریه نیروی انتظامی (ناجا) بگیرم؟ (چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰)
» رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۵:۲۶)
» شرایط دریافت معافیت پزشکی بیماری های گوارشی و جراحی عمومی چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی چه شرایطی دارد؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۲)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰)
» لیست بیماری های معافیت پزشکی سربازی ۹۹ (سه شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
» avije (1412)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 6
» بازديد ديرور : 802
» بازديد ماه گذشته : 15933
» بازديد سال گذشته : 56731
» كل بازديد : 133587

» كاربران آنلاين : 5
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 5

» مجموع مطالب : 1412
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.232.62.209
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 1

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
× بستن تبلیغات